33479
12316971501353788406.png
  • LocalPatriot
    #28311
    Hát én is gratulálok!
    Nem kis elhatározás, és munka... sok embernek lehetnél példaképe!
    Így tovább!
  • The Protector
    #28310
    Nyomok ide egy februári képet.Így haladok a kondival.Nem feszítek be és edzés előtti kép.Ilyen testalkatot tudtam februárig összehozni.A csuklyám már sokkal nagyobb meg a bicepsz és váll rész is.Ha van vkinek észrevétele,javaslata azt nagyon szívesen veszem.Nincs amúgy úszógumim bár a képen ez látszódhat.A derekam köré mindig egy sál van takarva mert hamar felfázok és azt mindig ,mindenhol viselem télen.
  • The Protector
    #28309
    Engem érdekelne.Nagyon hasonlóak vagyunk akkor.Én is egy negatív emberke voltam minden téren és,hogy lefogytam kaptam önbizalmat és pozitív életszemléletet.A pozitívval néha túlzásba is esek sajnos.

    Én azzal,hogy lefogytam egy olyan ördögöt sikerült legyőznöm amelyre sohasem mertem volna gondolni.Én úgy gondoltam, hogy kövéren fogok meghalni és ez nekem nem fog menni,nem is próbáltam lefogyni de aztán lett rá motivációm és sikerült.Lelkileg nagyon jól jött nekem.A kondit én egy nagyon jó elfoglaltságnak tartom,rendet és fegyelmet tanulok belőle és megismerem önmagamat és a testemet is.
    Lelki dolgokban kövér maradtam.Eléggé szégyenlős vagyok,meg ilyen hülyeségek.
    Most január legelején kezdtem el újra eddzeni,de most mindent úgy csinálok ahogy én jónak látom és ha valamit nem tudok akkor ide írok vagy utána olvasok.
    Eléggé sokat edzek,de túlzásba sem viszem.Melóhelyen néha nyomok egy két fekvőt ha senki sem veszi észre.Nagyon sok lelki gondom van amiatt amilyen terhek rakódtak mostanában rám.Sokszor fáj a hasam a gyomorideg miatt és sok a savam is,de kibírom és mindig nyugtatom magam minden szarral.Sajnos mindent a lelkemre veszek és túlkomplikálom a dolgokat.Nem tudok önző lenni.Na mind1..ez nem az a topik.Amúgy nem kérdeztétek,de a bőrömön valamennyire meglátszik a fogyás,nehezen húzódik vissza,de sokat mozgok,eszek zöldséget és kenem magam mindenféle szarral.Érdeklődtem plasztikai sebészetnél,hogy mennyi lenne megcsináltatni.1millióra jött ki a végeredmény.Ki tudnám fizetni de ennyit nem szánok rá mert nem maradna semmi pénzem sem.Ha lesz egyszer ennyi felesleges pénzem akkor megcsinálom.Nem olyan durva a bőröm mint a srácnak aki anno itt lett linkelve,sőt közel sem olyan.
  • Neoncsoves
    #28308
    Egyébként az elmúlt hetekben gondoltam rá, hogy írok egy kisebb "könyvet" az edzés pszichológiai hatásairól, meg hasonló megközelítésből megvilágítani. Nem tudom mennyire érdekel itt másokat a pszichológia, mondjuk úgy, hogy én nagyon szeretem, pedig szakmai tapasztalatom és nyelvezetem nincs hozzá :D
  • Neoncsoves
    #28307
    Önértékelésnek nagyon jót tesz, ha elérjük a kívánt formát. Akkor álltam neki fogyózni, amikor bizonyos dolgokat a külsőmnek tudtam be (pedig sosem voltam az a nagyon dagadt, csak ilyen sörhas feeling volt, meg nyilván zsírosabb voltam 1-2 helyen), hogy nem sikerül. Aztán elkezdtem a diétát, kitűztem célnak egy -15(20) kilót és elértem pár hónapon belül. Az önértékelésem, önbizalmam megugrott, egyszerűen a ruhák jobban álltak rajtam, jó érzés mai napig belenézni a tükörbe. A bőrömmel viszont még mindig akadnak gondjaim, minimálisan pattanásos, ill. alapból szeplős vagyok (bár ez mára annyira nem látszik szerencsére), a fogaimat meg épp most teszi helyre egy fogszabályzó készülék (hogy miért kellett kivárnom ezt a késői életkort, miért nem hallgattam korábban szüleimre, jó kérdés). Szép lassan egy 99%ban elfogadható ember köszön vissza napról-napra a tükörből és az edzésnek köszönhetően egyre férfiasabb forma. Jó érzés látni magam, motivál is egy picit, illetve lelket önt és energiát a további edzésekhez.

    Rólam mindig azt mondják, hogy negatív vagyok. Ez mai napig így van, de amióta lefogytam ez is sokat enyhült. Bizonyos területeken még mindig vannak problémáim, de azokat nem edzéssel, hanem egy kis relaxációval és önfejlesztéssel tudom csak legyűrni, de edzés mellett ezekkel könnyebben megbirkózik az ember. Illetve amióta lejárok konditerembe, azóta is változtam. Számomra egy igazi megváltás volt ez a fogyózás és edzés, maga a sport, a hobbi...
  • The Protector
    #28306
    Nekem nem állt jól szerintem és nem is szerettem kövérnek lenni.Én zsír dagi voltam nem izom dagi.A mackós stílus tényleg van akinek jól áll.
    Én így lefogyva sokkal jobban érzem magam.Lélekben kövér maradtam tehát maradtak meg rossz szokások beidegződések.
  • IXEMGabeo
    #28305
    Nem egészséges, ha 107 kilós és helytelenül táplálkozik, de a mackós stílusban semmi rossz nincsen.
  • Tyler1
    #28304
    A túlsúly senkinek nem áll jól.
  • IXEMGabeo
    #28303
    Jobban áll a mackós stílus
  • IXEMGabeo
    #28302
  • Retsu
    #28301
    Uhh ez igen! Plusz még olyan szerencsés alkat is vagy ezek szerint hogy kb.4 napi koplalástól nem lett bajod! Gyerekek, mikor klinikán voltam hiába szinte semmi mozgás de a kaja...vacsi este 6 körül, reggeli 7-8 óra tájban azért durván megéreztem! Még úgy is, hogy a vacsi 1 részét később ettem meg. 1X egy idősebb fazon reggeli sorbanállásnál elájult...mondom magamban aki kitalálta ezt hogy úgy 13-14 órán át semmi
  • The Protector
    #28300
    Köszönöm szépen.Most én olyat csinálok,hogy csináltam képet arról,hogy milyen vagyok 1hónap edzés stb..... hogy lássam az eredményt,hogy hova kell még fejlődnöm.
  • hungary27
    #28299
  • Vaxi
    #28298
    aztamindenit.. gratula!!!!
  • Neoncsoves
    #28297
    durva! grat hozzá!
  • The Protector
    #28296
    Nah.Itt vannak a képek.Ha nagyok a képek akkor bocs.A képek 18 éves koromban készültek.A mackóruhás és a vékony kép közt alig 3hónap különbség van.
    107kiló.


    68kiló.


    Egy ideig növesztettem a hajamat is,azóta levágattam.
    Ezek 5éves képek.Szerintem így jobban lehet viszonyítani.
  • DarkHorSe
    #28295
    Kép jöhet, kivancsi vagyok ra milyen voltal lettel :)
  • UltraZord
    #28294
    ahhoz mondjuk el kell olvasni a dolgokat, de ők csak a képeket meg a címet dolgozták fel gyanítom:D
  • LocalPatriot
    #28293
  • Retsu
    #28292
    Nem tisztem védeni az oldalt, de tegyük hozzá hogy ugyebár többféle nyújtás van. Amiről írnak(statikus nyújtás) edzés előtt, hideg izmokra tényleg veszélyes lehet szerintem is. A dinamikus, mozgással járó nyújtásoknál más a helyzet, bár annak meg sok értelme nincs szvsz. Én mindenesetre 1előre maradok a gyakorlatok közben adott izomra statikus nyújtásnál.
  • csuszi
    #28291
    :DD ezt en is lattam
  • jazzy
    #28290
    Az igazság elsőkézből, hozzáértő honlapról.
  • Tyler1
    #28289
    Az kemény. Sikerült is tartani ezt a súlyt? Mert ilyen 4 napi nuku kaja után, meg egyébként is alacsony tápanyag bevitel mellett az anyagcseréd gondolom nem volt a legboldogabb. (ilyenkor szokták azonnal visszarántani a leadott súlyt a drasztikus fogyózók)

    Képet tolhatsz.
  • csuszi
    #28288
    Ha gondoljátok dobok képet,milyen volt milyen lett alapon.

    toljad.
    nem is tudom, nekem a max 23kg volt. kb 8 hónap alatt. :)
    mondjuk a turboddal nem is értek egyet.
  • The Protector
    #28287
    Volt egy pont az életemben ami arra sarkallt,hogy jobbnak kell lennem,jobban kell kinéznem.Sokszor mondta orvos,hogy ez nem lesz jó és változtatnom kell(ekkor halt meg Fehér Miki a focista) és a szívemmel indokolták,meg azzal,hogy cukorbeteg leszek meg hasonlók.Ez nem rémített meg.Összejövőben voltam egy lánnyal olyan dagadtan aki egy vékony,nagyon szép csaj volt.Összejöttünk és ez adott motivációt,rengeteget.Jött a nyár,júniusban szakmai gyaxi volt és maradt fogyni július,augusztus.Ennyi idő alatt szerettem volna lefogyni.
    Az napjaim úgy voltak,hogy reggel felkeltem és futottam,bicikliztem és parkouroztam.Sokat nyújtottam a lábam.A futás volt az ami igazán ment nekem.Úgy képzeld,hogy a nap nagy részét sporttal töltöttem.Enni viszont...na ezt elbasztam.Alig ettem.Itt azt értsd,hogy szinte semmit.Saláta,néha rendes kaja és abból is keveset.Volt olyan,hogy próba képp megnéztem hány napig bírom kaja nélkül,4napig nem ettem semmit,de rosszul lettem de csak egy picit.
    Így sikerült 107kilóról lefogynom 68 kilóig.
    Sajnos a fogyással kicsit elbasztam pár dolgot és hullani kezdett a hajam a vitaminhiány miatt,de ezt rendbe raktam hamarabb.
    Azt mondtam haveroknak,hogy úgy megyek vissza suliba 12.osztályba,hogy nem ismernek meg.Sikerült úgy elmennem a haverjaim közt,hogy tényleg nem ismertek meg:)
    Jah a fő poén,hogy a csaj szakított velem nyáron és ez még több erőt adott nekem ahhoz,hogy csináljam tovább és még jobb legyek és jobban nézzek ki.

    A lényeg annyi,hogy sikerült és megcsináltam és büszke voltam magamra.A faluban ahol laktam rengetegen követték a példánkant(haverom is dagi volt le is fogyott,egy kigyúrt állat most és nagyon jól néz ki,igaz Peti?,talán olvassa topikot) és lefogytak.
    Valahogy híre ment a gyors fogyásomnak és megkeresett egy újság is,hogy meséljem el,de szartam rá.Volt olyan is,hogy vmi csodaszerhez kellett volna a nevem adni,vagy nem is a nevem hanem gondolom azt kellett volna hazudnom vmi tv-ben vagy újságban,hogy azzal a szerrel fogytam.iwiw-en meg mailben kaptam ilyen üzit.A vicc az egészben,hogy innen sg-ről találtak meg!

    Ha gondoljátok dobok képet,milyen volt milyen lett alapon.

    Most meg erőteljesen edzek,de nem újkeletű dolog ez nekem mivel régebben is edzettem,de amolyan félkomolyan.Most viszont bele adok mindent és rendesen csinálom és nem azzal szórakozok edzés közben,hogy odamegyek a kondis társakhoz befeszítve és ezt mondom:
    -Na ha eleget dolgozol,egy nap TE is ilyen lehetsz mint én.
    -Ha így folytatom az edzést akkor választható karakter leszek az új Mortal Kombat játékban:)

    Neoncsöves:Várom az üzeneted.Amúgy engem is egy műtét fog vissza az edzésben,főleg has tájon mert ott lettem felnyitva(fű de rosszul hangzik)
  • Neoncsoves
    #28286
    A holnapi nap folyamán majd írok neked bővebben. Testfelépítésem valóban szerencsés és gerincműtét híján ígéretes testépítő is lehettem volna, de a sors ezt adta. Magas test, széles vállak, jól látható csuklya, hajlamosság a fejlődésre, mégis egy gerincműtét ami testépítésben eléggé korlátoz, sőt egy bizonyos határ felé nem is mehetek majd. De küzdök, kitartok, hátha lesz valami orvosi csoda amivel vissza lehet csinálni eredetire a dolgokat.
  • Tyler1
    #28285
    Hogy a faszba adtál le 2 hónap alatt 40 kilót? És miért?
  • The Protector
    #28284
    Szerencsés vagy.Nagyon keményen edzek de mások hamarabb fejlődnek nálam.Ez lehet amiatt van,mert nem szedek semmi táp. kieget és nem is eszek rendesen.Szerintem nem lehet olyan jól fejlődni napi egy 7days kroászontól meg 3db parizeres szendvicstől.Nem eszek sokat és nem is tudok sokat enni.Ami az egyetlen előnyöm,hogy alapból széles vállam van.Egy sima A hetes edzést kétszer vagy 2 és félszer nyomok le egy héten.Hátra nehezen tudok edzeni sajnos,mert mindent meg tudok oldani csak azt nehezen.
    Kicsit el is basztam a dolgot mert 18éves koromig kövér voltam,107kiló.Ezt a 107kilót 2hónap alatt leadtam 68kilóig.
  • Neoncsoves
    #28283
    genetika is. nekem is nagynak tűnik a csuklyám, pedig feleannyit nem edzettem rá eddig, mint vállra...
  • The Protector
    #28282
    Nekem is ez lett volna a 3. tippem.A váll rész eléggé kicsi a csuklyához képest,a csuklya meg eléggé nagy.Nekem tetszik,mert kissé groteszk látvány de én a szimmetriára megyek rá jobban,meg legyen szép.
  • Panzermeyer
    #28281
    Semmi más, mint aránytalanul sokat edzett csuklyára, a vállat meg eléggé elhanyagolta hozzá, ezért hat ekkorának ez a csuklya.
  • Panzermeyer
    #28280
    Igen, ki akar jutni a Mr. Olympiára és ott versenyezni.
  • Tyler1
    #28279
    Cedric nyerte a Fibot, ez kvalifikációt ér az O.-ra, Tóth Dani 6. lett.
  • The Protector
    #28278
    Az ilyen ormótlanul kiálló csuklya az genetika vagy speciális edzés eredménye?

  • Tyler1
    #28277
    Nem tudom, van most valami célja egyébként, hogy beállt a Bioba?
  • Panzermeyer
    #28276
    Csendben kérdezem: Kiss Jenő fizikumától a jelenlegi állapotában tényleg el kell ájulni, és csak nekem "nem jön át"? Félreértés ne essék, a múltbéli kiállását, és érdemeit elvitatni nem áll szándékomban.
  • Vaxi
    #28275
    Larissa és Zsuzsi :)
  • Panzermeyer
    #28274
    A BBTV egyik adásában Bodó Imi csinált a végén olyat, hogy vizes tonhalkonzervet turmixolt zöldpaprikával, és a végén puffasztott rizzsel ették meg az edzés után. Ha még ezenkívül zöldhagymát, egyéb fűszert raksz hozzá, biztos lehet vmi jót kihozni belőle.
  • center86
    #28273
    Hús és zöldség turmix recepteket keresek. Pár évvel ezelőtt még Bunny beszélt ilyesmiről a body.builder.hu-n. Valaki szokott ilyeneket fogyasztani?
  • LocalPatriot
    #28272
    Köszi szépen, hétfőn ki is próbálom.