33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #28351
    Szia! Bár ez magánvélemény, de szerintem a NO fokozónak nincs sok értelme, erőnlétileg 1,5 csésze kávé után kb. ugyanott vagy. A hamis pumpáltságnak meg nincs sok értelme szvsz, úgyhogy inkább a tesztófokozó.
  • Retsu
    #28350
    Szerintem itt az ideje elhagyni a 21ezést, főleg ha már 1 hónapja heti 3X csináltad. Végtére is ez 1 intenzitásnövelő technika! Adj esélyt a karjaidnak, hogy pihenhessenek és nőjenek is! Ha mindenképp ragaszkodsz a karedzéshez, heti 1X mehet, bár ekkora terheléses időszak után lehet jobb lenne ha 1 ideig közvetlenül karra nem is edzenél. Amúgy az edzés részét nézve küzdősport mellé heti 2X max 3Xi teljes test edzés lenne jó kezdetnek.
  • Breki33
    #28349
  • Breki33
    #28348
  • The Protector
    #28347
    Nem lehet,hogy csak rossz a testtartásod?Enyhén ilyen Alekosz szindróma,mármint a testtartás,de neked nincs akkora hasad.
  • Neoncsoves
    #28346
    a fekvenyomásnál (egyenes pad) mennyit számít a hátizom? mert ugye gerincműtétem volt, így félek, hogy nagyobb súlyoknál már probléma lesz ebből.
  • Trichie
    #28345


  • Trichie
    #28344

    Nem tudom sikerült-e megnyitni de próbálom ide feltenni a képeimet. Sajnos képfeltöltés.hu-ról nem engedi a fórum szabályzata.
  • Prince of Máté
    #28343
    Kazeinben vannak tapasztalatok?
    Ezt néztem, próbálta már valaki?
  • morfondőr
    #28342
    Üdv mindenkinek!
    Kérdésem az lenne, hogy természetes tesztoszteron fokozó (Anabolic Pak) mellé lehet-e szedni NO fokozót (Superpump Max) is? Nem lesz így túl magas a vérnyomás/szívritmus? Esetleg egyéb nem kívánt mellékhatás jelentkezhet-e?
    A választ előre is köszönöm!
  • Retsu
    #28341
    Szerintem vmi olyan lehet, hogy kezdőknek+akik nem rendszeresen edzenek, túl intenzív. Aztán franc tudja, lehet más miatt(is).
  • csuszi
    #28340
    100szor jobban ért hozzá mint én, ezért kérdem. a hiit-et miért nem javasolják sose (vagyis riktán?). gyorsabb, hatékonyabb mint a kardió bénázás. tovább hat, napokig. nem értem.
  • Tyler1
    #28339
    Hogyan hozzuk formába magunkat? - Kathi Béla tanácsai

    Aktuális azoknak, akik most kezdenék el a strandformát.
  • Tyler1
    #28338
    Diéta van, nincs? Egyáltalán kaja hogy áll? Mit jelent a "kicsit formába hozás"? Mik a céljaid? Mennyi a heti 3szori szobabicajozás? Mit takar a kemény edzés karra(bár, nem mintha ez jelen esetben nagyon fontos lenne, de lássuk tisztán a dolgokat)?

    Annyit biztos mondhatok, hogy ilyen karspecifikus edzésnek semmi értelme, pláne ha legfőképp a fogyás lenne a cél.
  • The Protector
    #28337
    Nem semmi.Szép karod van és a váll/kar arány is szerintem nagyon rendben van.

  • oliwwer
    #28336
    Úgy jött le a szövegből, hogy mutatsz képet, de én nem látok semmit
  • Trichie
    #28335
    Sziasztok! Szeretném magam kicsit formába hozni a nyárra de nem tudom hogy csináljam heti 2 thai-box edzés és munka mellett. 1 hónapja heti 3x szobabicajozok és bicepszre 21ezek mikor nincs box. Az alakomról csináltam pár képet. A hasam és a mellem nagyon zavar, karomra már egy hónapja keményen edzek nem tudom mi a vélemény így külső szemmel.
    177 cm magas vagyok, 72 kb-mal kezdtem novemberben és most 67-68 vagyok de ha fogyok az mindig a karomból megy a hasam nem tudom leadni...



    segítsetek lécci :)
  • oliwwer
    #28334
  • Tyler1
    #28333

    Egy észrevétel, cici mintha le lenne maradva, bár az kevésbé látszik a képeken.
  • Roger6
    #28332
    poruljartal: Lábam a legerősebb, túl vastag a felsőtesthez képest, de a kedvedért csinálok ma képet róla, a vádliról is.

    Retsu: Remélem ez az éved jobban sikerül, és az anyagiak is majd előkerülnek hozzá. A kemény munka mindig meghozza gyümölcsét, nem lesz ez másképp soha.
  • Retsu
    #28331
    Köszi, viszont!

    Roger: Neked is grat! Bizony nem akármi forma ez. Szerintem sincs sok értelme csak azért nyomni hogy másoknak megfelelj. Nekem a tavalyi évem el lett csesződve rendesen, váratlan dolgok, a piszkos anyagiak stb. De azért úgy gondolom előbb-utóbb ki tudom köszörülni a csorbát. Mondjuk nem lesz kockahas nyárra, ám mivel a törzsem igen jól reagál úgy hiszem csak nem lesz olyan szörnyű az összhatás. Ezzel a fránya karral viszont csinálnom kell vmit, szemből még nem adja de dolgozok az ügyön.
  • poruljartal
    #28330
    láb? :D amúgy láttuk már a fejed
  • Roger6
    #28329
    Mivel nagy bőszen beraktatok képeket, ezért vettem a bátorságot, és én is nyomatok párat. 4 hete volt egy hangszalag műtétem, így kihagytam 3 hetet, tegnap meg döntött törzsű evezés közben hirtelen fájdalom hasított a derekamba, szóval meg vagyok áldva, de nem adom fel. A héten ugyan pihenőre vagyok kényszerítve emiatt, de talán egy kar edzés belefér még ma. A többit meglátjuk.

    Most 88-92 kg között mozgok, ami az utolsó fél évben végig így volt, bár erőre folyamatosan növekszem. Tudom, itt a topicban pár lakónak nem ember az ember ha csak ilyen pille súlyú, meg hát ha nem nyomsz bele 140-be, akkor pfejj, de én elégedett vagyok magammal, nem erőemelő vagyok. De ami késik nem múlik amúgy...

    Képek:
    Bickó
    Trickó
    Hát
    Alkar
    Pózer
  • The Protector
    #28328
    Csak így tovább.
  • The Protector
    #28327
    Hátizsákban,szekrényben hűvösebb helyen sokáig eláll.Mondjuk ha a szekrényedbe beteszed 10óra körül,akkor este 6kor még megeheted nyugodtan.Mi is így nyomtuk,rántott hús meg akár rakott tésztás dolgok is.A tejfölös,tejes dolgokkal viszont sose kockáztass mert azok nem bírják az ilyet.
  • easton
    #28326
    Fél napig bírja legalább. Nekem eddig nem volt bajom :)
  • IXEMGabeo
    #28325
    így van a sport örök:)
  • Prince of Máté
    #28324
    Nincs mit!

    Engem az érdekelne, hogy az ilyen meleg időkben ha magammal viszem a sülthúst, meddig bírja? (ugye nem hűtőben van így tárolva)
  • Neoncsoves
    #28323
    óó..


    hogy a második variáció miért nem jutott eszembe... :DDDDDD


    köszi!
  • Prince of Máté
    #28322
    Vízzel nem hinném, hogy túl nagy baj lenne, csak bele ne rohadjon... Csináld úgy, hogy belerakod a shakerbe a port, és vizet csak akkor öntesz rá, mielőtt iszod.
  • Neoncsoves
    #28321
    őő... ha reggel 6kor bekeverve berakom a fehérjeturmixot a táskámba és csak délután 2 körül veszem elő és fogyasztom el, az baj? :D
  • Retsu
    #28320
  • Retsu
    #28319
  • Retsu
    #28318
    Gondoltam én is csinálok pár képet, nos jelenleg így állok:

  • Renjike
    #28317
  • Tyler1
    #28316
    Sportmúltfüggő is, meg személyiségfüggő is ez szvsz, van akinek illik a személyiségéhez(mint a képen Budnak), de mondjuk egy tizenéves túlsúlyos legtöbbször zárkózottabb, visszahúzódó típus, nekik inkább hátrány az ilyen testalkat. Nem csak egészségügyi hátrányai vannak, hanem szociális hátrányai is, nagyobb a negatív megítélése egy túlsúlyosabb tinédzsernek a környezetében, ami hatással lehet a későbbi személyiségfejlődésére is.
  • Breki33
    #28315
  • Breki33
    #28314
  • Vaxi
    #28313
    le a kalappal. tényleg csak gratulálni tudok, hatalmas teljesítmény!
  • csuszi
    #28312


    eleinte amikor még nem volt kurvára elhízva, szerintem neki jól állt. és vannak még így páran, de ritka.
    protectornak nem állt jól.
    szerintem attól függ, volt sportmúlt avagy sem elhízás előtt.