33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #32998
    Imádom. Tönkre verné a mostani mezőnyt (persze fiatalon).

  • Stockbauer33 #32997
  • adam46
    #32996
    Akkor csak a képek voltak csalókások. :)
  • Tyler1
    #32995
    Szerintem nem volt lemaradva.

  • adam46
    #32994
    Rá is fért, kicsit le volt maradva a karjához képest, de most már arányosnak néz ki.
  • Stockbauer33 #32993
    Brutális vállakat épített
  • Roger6
    #32992
    Nem valami száraz :) Már be is fogtam...
  • Stockbauer33 #32991
  • Jim Morrison
    #32990
    :Dddd
  • Roger6
    #32989
    Megy a buli, a tükör az nagyon fontos: idióták
  • DarkHorSe
    #32988
  • DarkHorSe
    #32987
    50% kedvezmény amino és kapszulás termékekre!
    30% kedvezmény 30 bestseller termékre
    INGYEN trikó/póló ha 20.000Ft felett rendel

    + INGYENES házhoz szállítás csak ma MINDEN rendelésre!

    myprot
  • Stockbauer33 #32986
  • Stockbauer33 #32985
  • adam46
    #32984
    Gondoltam, hogy valami ilyesmi miatt bontottak szerződést a szkájtekkel. Minden kis támogatottjuk szarrá posztolja a fb-ot.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.06.20. 16:33:40
  • Roger6
    #32983
    Dudás Ádám van a BB Tv-ben, beszél erről a szponzoros dologról is: BB Tv
  • Stockbauer33 #32982
    IFBB Pro, Sergio Oliva Jr. Guest Poser

  • Tyler1
    #32981
    Edzés módszerekről, táplálkozásról, doppingolásról, az első versenyekről, a hazai testépítés korai szakaszáról beszél Bakóczi Tamás, az első magyar bajnok.
    Érdemes megnézni.

  • Since
    #32980
    Sziasztok,

    Még egy kérdésem lenne... Valaki használ esetleg pulzusmérőt? Nagyon elgondolkoztam rajta ugyanis szeretnék aerob edzéseket is végezni hogy megszabaduljak némi zsírtól, csak abszolút nincsen benne tapasztalatom... Egy alap funkciójú órát szeretnék, semmi extrával, szoba biciklizéshez illetve futáshoz. Nézegettem egy két helyen, 5k-ról indul és a teteje a csillagos ég... Esetleg ha lenne valakinek tapasztalata (főleg a pontosság a lényeg) az leírhatná a véleményét :)

    Köszönöm előre is!

    Üdv,
    Since
  • Stockbauer33 #32979
  • Stockbauer33 #32978
  • Since
    #32977
    Sziasztok, köszönöm a válaszokat :) Adam46 nem kokszolok :)

    Kb. fél éve iszom, már elfogyasztottam kb. 3-4 5kg-s adagot. Előtte nem volt ennyire intenzív, de most már nagyon zavaró. Megpróbálom majd a BioTech-es fehérjét hátha jobb lesz, de egyelőre még elég sok van a SCITEC-esből...
  • adam46
    #32976
    Le kell állni a sok kokszról.

    Amúgy milyen régóta iszod, illetve más márkát próbáltál már? Előtte egyáltalán nem volt olyan ezeken a területeken?
  • Roger6
    #32975
    Szia Since!

    Felső szomszéd is kipattogott a Scitec-től, utána vett Full Force-os, majd BioTech-es fehérjét, azoktól érdekes módon elmúlt. Szerintem próbálj ki több gyártót is (nem akartalak befolyásolni ezekkel a cégekkel, tőlem azt használsz amit szeretnél), neked is meg fog szűnni ez a problémád. Valamire érzékeny vagy valószínűleg.
  • Since
    #32974
    Sziasztok,

    Kérdésem a következő... Észrevettem hogy a vállamnál / karomnál illetve a lapocka körüli területen nagyon ki vagyok pattogva. Utána olvasgattam és állítólag a tejsavó fehérje okozhat ilyen panaszokat. 100% Whey Protein Professionalt használok napi 2x, illetve edzések után iszom egy brutal gainer 2.0-át.

    Nem tudom hogy jó megoldás lenne-e ha áttérnék marhafehérjére, viszont azt annyira nem dicsérik. Nektek volt hasonló panaszotok, illetve tudtok nekem tanácsot adni?

    Köszönöm!

    Baráti üdv!
  • Stockbauer33 #32973
  • Stockbauer33 #32972
    komoly lába van


  • cabell2
    #32971
    Sziasztok, rég nem irtam ide (korábban inkább foci témában irogattam) de talán találtok valami számotokra is érdekeset a csatornámon:

    https://www.youtube.com/watch?v=0J7YUx4dHr4

    rendszeresen (mostantól rendszeresebben tervezem) tötök föl videókat magyarul táplálkozás témában, illetve néhány nagynevü külföldi figurával is csináltam interjút. Sokatoknak Eric Helms neve például ismerősen csenghet:

    https://www.youtube.com/watch?v=87fqh1T1ZPk

    üdv mindenkinek!
  • Roger6
    #32970
  • Stockbauer33 #32969
  • Stockbauer33 #32968
  • adam46
    #32967
    Igen, én is erre gondoltam, hogy valószínűleg azért, mert nem pózerkodott a facebook-on minden másik posztban. :D
  • Tyler1
    #32966
    Mert lehet Dudás rájött, hogy mekkora bohóckodás az egész tápkieg biznisz, és a jelentéktelen támogatás (anyagi) mellett ő pont leszarja, hogy lesz-e ingyen kreatinja vagy nem (amit az egekig kellene reklámoznia) :)
  • adam46
    #32965
    Igen, én is csodálkozok rajta, hogy Dudás Ádám mögött nincs jelenleg egy táplálékkiegészítő cég sem, érthetetlen. Elvileg a Scitec felbontotta vele a szerződést.

    Én is őket látom ide haza a két legjobbnak arányok tekintetében.
  • Prince of Máté
    #32964
    Mostani hír igen, viszont kérdés hogy mi ebből vásárolók mit fogunk érzékelni? Gyanítom semmit.
  • Jim Morrison
    #32963
    mai ez a hír? egy rohadt dátumot nem találok :c
  • Stockbauer33 #32962
    http://www.muscleandfitness.hu/esemeny/hirek/1203-eladasra-kerult-a-nagy-multu-magyar-cegorias-a-scitec
  • Roger6
    #32961
    EZ a pénzről szól, amúgy Molnár Peti pont Scites-es volt még évekkel ezelőtt, és ő igazolt el másik szponzorhoz. De minden Muscle Beach-en ott van.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2016.05.28. 18:26:54
  • DarkHorSe
    #32960
    Hat akit Big ramy hiv meg ebedre, az biztos tud valamit. De tenyleg nem ertem, o meg Dudas Adam a ket legjobb idehaza, aztan a nagy "magyar" scitec egykiket sem tamogatja. Nevetseges.
  • adam46
    #32959
    100 ezer dolcsi, elég szép összeg. Jól csinálja, hogy amatőr vonalon mozog, biztosan jobban megél belőle, mintha profi lenne, bár azt az állapotot is megnézném. BB riport volt vele, mondta, hogy 1 hónapra lehet kimegy Dubaiba, vagy nem is tudom hova tömeget növelni.