33479
12316971501353788406.png
  • hungary27
    #28391
    Csak valaki játszadozik az alregjével.
  • shaba23 #28390
    Most ez miért is?
  • csuszi
    #28389
    biobolt 1kgos
  • Neoncsoves
    #28388
    apropó, lenmagot ti hol szoktatok venni? netről rendelitek / található tescoban/sparban is?
  • Neoncsoves
    #28387
    valaki mondjon már olcsó és lehetőleg nyersen fogyasztható zöldséget.


    rostnak rendelek valszeg lenmagot
  • Prince of Máté
    #28386
    THX a tippeket!

    Egy ilyen cikket találtam a pattanásos bőrről, érdemes elolvasni
  • rhdk
    #28385
    csá
    http://www.proteinbuilder.hu/anapolon-50-s12/
  • rhdk
    #28384
    Milyen agyatlan fasz vagy te.
  • DarkHorSe
    #28383
    sotret, csak receptre lehet kapni, legjobb
  • oliwwer
    #28382
    Szia

    Nekem volt egy borzasztó pattanásos időszakom, amikor az egész fejem és hátam teli volt. Szedtem rá roaccutan-t, baromi drága, és méreg, ráadásul szart nem ért. Ami segített, az az volt, hogy kisütött a nap, sok időt töltöttem napfényen, és szépen el is múlt, pedig nagyon ronda fejem volt (azóta rendkívül jóképű vagyok egyébként! :D). Esetleg az is segíthet, ha kicsit többet bújtok össze az asszonnyal :D
  • jazzy
    #28381
    Rendszeresre is jó és ha van asszony a háznál a hátadat jól megmossa vele arra is jó. Nem is drága.
  • Attila8805
    #28380
    Hagyd abba a kokszot
  • Neoncsoves
    #28379
    mondjuk a homlok is arc, mindegy... rendszeres használatra is megfelelő, vagy túlzottan kiszárítja a bőrt?
  • Neoncsoves
    #28378
    és mit gondolsz, szerinted az arcon lévő pattanásokra is hatásos lenne? mert akkor már két legyet egy csapásra... :D
  • jazzy
    #28377
    Nekem a homlokomon szokott előjönni ha nagyon meleg van ésvagy sokat izzadok, ilyen bőrradíros tusfürdő elég jó. Én ilyet használok fürdéshez:

  • Neoncsoves
    #28376
    engem is megáldott a jóisten pattanásos bőrrel, de érdekes, hogy az arcom egyik fele pirosasabb, a másik majdnem teljesen jó. illetve újabban a hátam kezdett el kipattogni, nem tartom kizártnak hogy valamelyik tápkieg mellékhatása. de hát áldozatokat mindig kell hozni :)
  • sanya200
    #28375
    de vhogy ki kéne néznem kéne legalább 15-20 kg-t felszednem hogy nézzek ki vhogy,meg nem jó az se hogy semmi erősebb fizikai munkát nem tudok végezni
  • Prince of Máté
    #28374
    Pattanásos bőrre van valami tipp? :/
    De kibaszott pattanásos, az egész hátam + a vállam.
    Szoláriumon kívül valami megoldás? :(
  • Fbn Lx
    #28373
    kezdj el jógára járni, az szerintem kicsit helyrepofozza a testedet meg a szerveidet, mielőtt leterhelőbb dolgokba kezdenél. ez az állapot még visszafordítható, ha nem ilyen kaotikus módon állsz neki
  • Neoncsoves
    #28372
    nem vagyok szakértő, de amennyiben asztmás vagy és a szíved is gyengébb mint az átlagé, akkor sajnálom, de ez nem a te sportod. nem érdemes szórakozni az ilyennel... nő az izomzat -> több vért kell a szívnek odapumpálni -> többet dolgozik a szív. na most ez a folyamat, a te esetedben nem biztos hogy szerencsés lenne...
  • sanya200
    #28371
    Sziasztok
    Tudtok nekem segíteni?El szeretnék kezdeni kondizni ,egyenlőre itthon csak fekvő és felülés..stb
    Sajnos nagyon le vagyok robbanva szóval nem tudom hogy kéne csinálni,miből mennyit....stb
    Az egészségem se a legjobb mert asztmás vagyok, múlt héten meg terheléses ekg-ra kellett mennem mert hetekig szúrt a szívem folyamatosan.Ott annyit mondtak hogy a koromhoz képest(28) alacsony terhelhetőség.
    Most a minap így elkezdtem csináltam egyszer egy 10-15 fekvőt majd rá később még 2x10-et köztük egy perces pihenő de a 3. széria nem ment csak 3-4 belőle utána már inkább hagytam mert csak a padlót fejeltem volna le
    Tudom hogy baromi kevés de alapból vékony vagyok 56kg plusz nagyon régóta nem végzek nehezebb fizikai munkát vagy erőltetem magam fiziakilag.Ez még úgy nem gond a fekvő azért ment, a felüléssel viszont megszívtam igaz hogy úgy megcsináltam 50-et egyszerre,kisebb kihagyásokkal persze (3 napja), utána éreztem hogy feszült de hát nem foglalkoztam vele de úgy ma meg tegnap kb úgy megyek mint quazimodó ha pl ülésből kelek fel ki se tudok egyenesedni annyira fáj a hasam
    Szóval akkor hogy kéne hogy ne terheljem túl magam, mert dolgozni is kéne menni közbe így meg macerás meg csak árt ha túlerőltetem a dolgot sztem.
  • shaba23 #28370
    Barátnőm belekezd holnap egy 21 napos diétába (Béres Alexandra), és mivel baromira szolidáris vagyok, valamint anyagi okok miatt is egyszerűbb, ha ugyan azon a koszton vagyunk, én is vele tartok.
    Emellett teljes testedzés heti 3x, valamint 2x kardio. Majd beszámolok az eredményről.
  • IB
    #28369
    Sziasztok! Ha érdekelnek titeket testépítős témájú mintás pólók, akkor szeretném ajánlani oldalunkat: www.ironbender.hu

    A készlet folyamatosan frissül, FB-on és twitteren is adunk értesítést az újabb darabokról, amint felkerülnek.
  • MaRee
    #28368
    Energy King Kong cseppről van valakinek valamilyen tapasztalata vagy infoja?
  • Roger6
    #28367
    Nos. Nyilván nem kell olyan emberekkel törődnöd, akik ilyen értelmi szinten vannak, és a topic széthullásán, és a társadalom bomlasztásán kívül más nem lebeg a szemük előtt. Ja, meg a trollkodás. Nincs jobb dolguk, vagy ez egyfajta kielégülés beteges vágyaikra, nincsen megfelelő fejbeli kapacitásuk, mittudomén. Betegek, na.

    Nade! Én azért nem szóltam eddig semmit a te témádban, mert lentebb linkeltél egy képet, hgyo milyen szeretnél lenni, és utána azt, hogy most hogyan nézel ki, majd kijelentetted, hogy ezt szeptemberig össze tudod hozni... El vagy tévedve. De nagyon. Segíteni nem tudok, ha szerinted ezt össze lehet hozni pár hónap alatt, akkor hajrá, majd várjuk a képeket.

    Az nem sportoló emberek, miért hiszik, hogy mindent el lehet érni pár hónap alatt? Ennyire nem értenek hozzá alap szinten sem? Gimiben nem sportoltak? Fel voltak mentve? Mert az elméletük szerint a sima tesiórától is már valami szörnyetegként kéne kinéznie az embernek.

    Tömegnövelés, aztán diéta. Először tömegelsz, a hasad nőni fog. Aztán diétázol. Az a forma amit meg linkeltél, hogy milyen szeretnél lenni, 2-3 éven belül meg is lesz, ha helyesen kajálsz, és helyesen edzel

    Hát jó szórakozást hozzá!
  • Trichie
    #28366
    én csak tanácsokra vágytam nem lehurrogásra... azt hittem itt kapok egy kis segítséget de tévedtem
  • csuuzli
    #28365
    csak büdös!
  • rhdk
    #28364
    gyúrol?
  • Roger6
    #28363
    Múltkor a vízfogyasztásról volt szó. Berecki Krisztián 8 litert iszik... Diétában.
  • DarkHorSe
    #28362
    Milyen agyatlan fasz vagy te.
  • Trichie
    #28361
    Te meg biztos valami kis kocka köcsög! A csirkemell fogyókúrát nem a kisújjamból szoktam ki: http://anerilna.hupont.hu/16/6-napos-fogyokura-csirkehussal. A kalóriatáblázatról pedig azért írtam mert tudom hogy kell egy bizonyos napi szintű fehérje és szénhidrát bevitel de nem mindegy milyen arányban. Erről szeretnék több információt ha valaki ír privibe annak leírom hogy egy nap miből mennyit eszek mert télen csináltam egy 1 hetes kalóriaszámlálást is.
  • sapkafej
    #28360
    te egy hülye fasz vagy
  • tippmix945
    #28359
    kondiba bemegyek mindenki elszalad azonnal
    rettegnek tőlem
  • Trichie
    #28358
    "személyre szabott táplálkozási program" Hogyan állíthatok össze egy olyat? Van itthon egy kalóriatáblázatunk az alapján kellene? Külön csirkemelleket meg tojást?
  • Trichie
    #28357
    Az a baj ha sokat kajálok akkor megint csak a hasam fog nőni... az az alak amit belinkeltem tudom hogy kb nagy erőfeszítésekkel esetleg szeptemberre elérhető lenne de ha őszre olyan akarok lenni hogyan kell táplálkoznom és a heti 3 súlyzós edzés milyen intenzitású, típusú és hosszúságú legyen?
  • Retsu
    #28356
    Ja, így ez tényleg közeli :) Hasat most akkor hagyd szerintem, nem olyan rossz az. Ennyi idő alatt igazság szerint izomban se lehet túl sok fejlődést várni sajnos. Akkor viszont addig jó lenne ha másra is edzenél kar mellett, 1sorban hátat-csuklyát, vállat értek ez alatt. Buli előtt meg max. 1 nappal akkor tényleg jól felpumpálni ezeket az izmokat meg sokat kajálni hogy addig is átmenetileg nagyobbnak látsszanak!
  • Breki33
    #28355
    Ehhez inkább két és fél év kéne, de egy biztosan.

    has pedig pont a teljes edzéstől megy le
    teljes test edzés (heti háromszor súlyzós edzés)
    heti egykét intenzív kardió
    személyre szabott táplálkozási program
  • Trichie
    #28354
    valami hasonló forma lenne a cél és ezért bármit megteszek!
    http://wl.static.fotolia.com/jpg/00/02/34/37/400_F_2343743_n5x7dw67mQjt3D01BqVnbG4jsXq0WK.jpg
  • Trichie
    #28353
    Az az én nagy bajom hogy május 9ére, a szülinapi bulimra szeretném magam kicsit megszedni izommal és hasból leadni.
    Mindenhol azt hallom és olvasom hogy a has csak kemény diétával mehet le... de ha én diétázok akkor a mostani kis karomból és vállamból is veszítek :/
    Reggel egy yoghurtal kezdek és majdnem minden nap eszem húst (szerintem ez lehet a gond) este 6 után már csak yoghurtot vagy gyümölcsöt eszek, napi 4x-5x eszek épp annyit amennyivel elvagyok, szóval nem eszem magam tele és egész nap melózok szóval le is mozgom.
    Teljes testes edzésre sajnos jelen helyzetben se időm, se erőm nem lenne.. szóval durván 2 és fél hetem van arra hogy kikupáljam picit magam :)
  • Trichie
    #28352
    persze ki tudom magam húzni de akkor a képek nem a valóságot tükrözték volna, nekem pedig az volt a cél hogy "alap" állapotomban lássatok :P