33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #28431
    Azért én tennék rá egy nagyobb összeget, hogy néha vett levegőt
  • The Protector
    #28430
    Nem tudom,hogy beszólásnak szántad-e vagy igazat mondasz de nekem fogyással volt az,hogy miután abbahagytam akkor is még egy darabig folyamatosan fogytam.
  • Roger6
    #28429
    Az haggyán, én nem edzek 2 hónapja, nem eszek, nem mozgok, levegőt sem veszek, és baszottul látszik a fejlődés! Na ezt übereld!
  • The Protector
    #28428
    Hy.Volna egy olyan kérdésem,hogy mennyire gáz az ha nagyon durván edzek mostanában-visszamenőlegesen 1.5hónapja.Egy átlagos kondi hetet lenyomok 2.5-3x is egy héten belül.Brutálisan látszik a fejlődés,de nem fogok így kárt tenni magamban vagy ilyesmi.A szerevezetem jól bírja,minden okés és jól is megy,de hátha lesz hátulütője vagy ilyesmi.

    Amúgy fogytam 3 kilót,jah és továbbra sem szedek semmit sem illetve nem is eszek rendesen max szendvicset.
  • Neoncsoves
    #28427
    ha nem tetszik a színe, legfeljebb cseréltek még egyszer
  • shaba23 #28426
    Ez az Iron Gym cucc mennyire bassza az ajtót? Kellene valami húzódzkodni, de fél éve cseréltük az ajtókat így kicsit para a dolog:D
  • Retsu
    #28425
    Ha nehézbe kapcsolod akkor jó lehet a bicaj is. De visszatérve arra, ha 1kezesekkel is akarsz pl. guggolni, szerintem kezdetnek 2 15-20 kilós súly elég is lenne.
  • Különc
    #28424
    Elég régen írtam és egész sokat kell visszaolvasnom, de azért pofátlanul megkérdezem, hogy valaki volt-e már a Body Builder Gymben? Van elképzelésem róla milyen lehet, de mielőtt elevickélek oda, jó lenne ha valaki megerősítene vagy cáfolna véleményével.

    #28348 Fogyókúra? Azt hittem ez a szó le van védetve a Kiskegyed kiadójánál
  • Succor
    #28423
    Köszönöm a tanácsokat, szerintem marad a biciklizés.
    Van egy 21 sebességes biciklim meg egy mátra nevezetű domborulatunk :D
    Csak találok olyan sebességet amibe meghal a lábam.
    Utána arra gondoltam lenyújtom a lábam teljesen, és még guggolok párat.
    Meg pár vádli gyakorlat a lépcsőn.
  • DarkHorSe
    #28422
    Biciklizes sokkal jobb, inkabb azt csinald :)
  • Attila8805
    #28421
    Kétkezes súlyzóval s tudsz otthon persze nem olyan súllyal.
  • Succor
    #28420
    Na 1 hónapja itthon edzek...Vettem egy ilyen iron gym izét..(Ajtófélfára akasztható) sok mindenre jó...fölfön is használhatod fekvőbe, tricepszre meg ilyenek.

    Fejlődök is vele.Most tervezem, hogy kézisúlyzót is veszek itthonra(meglepődsz de nem a kar miatt hanem a lábam miatt).
    Szóval hány kilóval tudok jó mélyen guggolva fejlődeni(ha csak minimálisan is) 68 kiló vagyok most és 177 cm.
    Illetve egyéb alternatíva van guggolásra itthon?
    Haveromnak vastag a lába és ő meg minden nap biciklizik.Ez is jó megoldás lehet?:)
  • Retsu
    #28419
    Mondjuk ez igaz. Akkor lehet marad a nyomás, kezek full beporozva+nem egészen bukásig nyomni.
  • Tyler1
    #28418
    Jobban rotálja az ízületeket, mint a szűknyomás, mert a könyök eleve kifelé fordul. Kezdő szinten felesleges, sérülésveszélyes gyakorlat.
  • Retsu
    #28417
    Abszolút igaz. Amúgy én meg "eretnekkedek" 1 darabig szerintem, mivel egyedül edzek 1el kevesebb szabadsúlyos gyaki:szűknyomás helyett lenyomás kiengedett könyökkel váltás. Szerintetek ez elég jó gyakorlat? Ugye vmivel nagyobb súlyt lehet használni, mint pl. a könyök test melletti letolásnál, elég jó az erőkifejtési pozíció szvsz.
  • Prince of Máté
    #28416
    Inkább tedd félre azt a plusz pénzt későbbre, mint hogy ilyenekre "kidobnád".
    Kezdő szinten teljesen felesleges.
  • Tyler1
    #28415
    Nagyjából. Általában a száraz izomtömeg(értsd: zsírmentes) kétszeresét szokták ajánlani az edzést követő 2 órában. Ennek a felét érdemes az edzés utáni turmixban egyből megoldani.
    Mondjuk 80g szőlőcukorból már sok, úgyhogy ha abból akarod fedezni, akkor 50-nél többel ne számolj.
  • Neoncsoves
    #28414
    a csomagomhoz kaptam egy YourBody magazint, amiben az van leírva, hogy edzés utáni turmixba 1:4 fehérje:szénhidrát arány a legjobb (tehát 20g fehérje 80g szénhidrát)


    ez így megfelelő arányú, vagy túlzás?
  • Neoncsoves
    #28413
    ha lesz egy kis plusz pénz, lehet ki is próbálom végre a kreatint. valószínűleg kezdem majd ezzel a BB-s márkával
  • Tyler1
    #28412
    B.B saját kreatin mono 1,25 kila 5990 Ft.
  • Fbn Lx
    #28411
    az ilyesmiről mindig ösztönlény seggvakaró majmok jutnak eszembe
  • DarkHorSe
    #28410
    Az is, de en imadtam. Ez olyan mint amikor lemesz egy terembe es az emberek 90% csak bohockodni jar le, meg zenet hallgatni meg mittudomen, na itt ilyen nem volt. Aki nem edzett kemenyen az be se mert jonni, vagy ha le is jott egy ido utan elkotrodott mert kb csak azt latta hogy uristen itt micsoda bunozok edzenek :D egyszer hozta le valaki a baratnojet(talan 1 oreglany jart le osszesen) egybol mindenki felmesztelenul feszengett :DDD
  • Guren
    #28409
    az
  • csuszi
    #28408
    idéz.

    elég getto terem lehet, tele bunkóval szvsz.
  • Prince of Máté
    #28407
    nem értem
  • DarkHorSe
    #28406
    nekem a kedvenc szovegeim

    -jön a méhecske( amikor a dagadt cigany seggebe nyomtak a injekciot)
    -hallod geci zsirt szartam (amikor zsiregetot szedett)
    -te buzi fideszes (az eroemelo mondta, a ket meteres 100 kilos stici ciganynak, aztan az eroemelo kapott kettot es mar nem huzockodott hanem veresen fekudt a foldon:D)
    - szia itt vagy meg? IGEN! es ott? OTTIS MIKOZODHOZZA (a vekony gyerek kerdezte az allatokat, azert voltak vele gecik mert nem tudott koszonni)
  • csuszi
    #28405
    vannak ilyen eresítő kiegek, hogy mennyire jók azt nemtom, nekem nincs rá szükségem hála isten.
  • Neoncsoves
    #28404
    jó vicc :D pihentető szer...
  • shaba23 #28403
    Hallottam ma egy jó dumát a sógoromtól... kb 2 éve jár edzeni, de az elmúlt fél évben robbanásszerű eredményeket ért el. Mindezt úgy, hogy összeismerkedett egy emberkével a teremben és ő lett mondhatni a példaképe. Nem szednek (szinte) semmit, de minden nap napi 2x járnak edzeni és a poén: "Nem kell pihenő nap, mert már vannak pihentető szerek"
  • shaba23 #28402
    igen, de tudom hogy ott van, mert már láttam :)
  • csuszi
    #28401
    sajna az alkat kérdése is.
  • shaba23 #28400
    Istennek nem akar kibukkanni az ér a bicepszemen...pedig kb 10 éve már sikerült elérnem:) Az alkarom is csak a jobb eres, bár most úgy tűnik a bal is megembereli magát...
  • oliwwer
    #28399
    Igen
  • The Protector
    #28398
    Sebes bőr,pattanás és hasonló testi hibák hamarabb gyógyulnak illetve eltűnnek nyáron a napfénytől.
  • Retsu
    #28397
    Hohó, mit látni a builderen az új váll cikkben! 1. gyakorlatnak felvétel és nyomás, az izoláció szószólóitól! Azta, vannak még csodák Tényleg dícséretes hogy ilyenről is van szó már ott is. De! 1. Amit a srác csinál a képen, igen messze van 1 full cleantől. Alig van meg 1/4 guggolás. 2. High rep madness... Ok, hogy izolációs mozdulatnál működik és néha még alapgyakorlatoknál is lehet kísérletezgetni. Viszont dinamikus, súlyemelő típusút 10-12vel csinálni igen veszélyes lehet. Esetleg nagyon haladóknak lehet így próbálkozni, de szerintem nekünk(+ a nagy többségnek) 2jegyű ism.szám ilyeneknél könyörgés a sérülésért. Több helyen is olvasni lehet arról, hogy igen nagy %ban lehet baj, feltéve ha a viszonylag nagy súly ilyen sok ismétléssel párosul.
  • vsly
    #28396
    Én egy grillcsirkéstől szoktam venni 1060.-ért :)
  • Roger6
    #28395
  • oliwwer
    #28394
    Tesoban vagyok epp, 1399 a filezett csirkemell
  • Neoncsoves
    #28393
    már rendeltem 3 csomaggal. kellenek a rostok, meg a zöldségek is kellenének, úgyhogy étrend változtatás.


    arra leszek még kíváncsi, hogyha eljutok egyetemig, koleszosként hogy lesz pénzem kajára...
  • rhdk
    #28392
    he?
    Milyen agyatlan fasz vagy te!