33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #28471
    Bemelegítés, az edzés végén nyújtás + izületvédő (jó a proenzi is).
  • DarkHorSe
    #28470
    arthroxon
  • Renjike
    #28469
    Kezd fájni a könyököm , meg eléggé kattog a vállam . Mondana valaki valami jó kis porcerősítőt vagy hasonlót a problémámra? (esetleg Proenzi 3 van , ha az is megfelel)
  • Különc
    #28468
    Ha azt mondjuk igen végre leteszel arról, hogy nekiállj vízhajtót szedni a semmiért? Te dolgod végülis, csak kérdem
  • Tyler1
    #28467
    A zsírtól nem vagy elég szálkás, nem a víztől. Diétázz. Petrezselymet rághatsz, egészséges, ártani nem fog.
  • Muttley
    #28466
    értem-értem :)
    ezért kérdeztem, hogy inkább rágjak borókabogyót és "legeljek" petrezselymet
    amikor rám jön?
    (és azok TUTI természetes anyagok)
  • csuszi
    #28465
    és életed végéig fogod szedni?
    értsd már meg hogy nem permanens hatásúak, egyik sem. nem létezik vízhajtó, ami kihajtja a vizet és úgy maradsz, kedden beveszedm, megy ki, szerfdán nem szeded jön vissza.
  • Muttley
    #28464
    sosem szedtem semmilyen vízhajtót
    emiatt mindig is "csak szimplán" sportos voltam a sokféle sport miatt
    de sosem igazán szálkás
    ezen szeretnék változtatni :)
  • Tyler1
    #28463
    Bezony! Nem átlagos diétához való, nem átlagos diétás étrendhez (ezen a szinten ugye a nátrium már nem is játszhat).
  • csuszi
    #28462
    sőt akkor is, hacsak nem versenyző, ugyanis ahogy abbahagyja visszatér a víz. ez nem permanens hatás. szinte órák alatt múlik a hatás, gyűlik vissza a víz.
  • Roger6
    #28461
    Szerintem is teljesen felesleges.
  • Tyler1
    #28460
    Miért, ez nem természetes vízhajtó? Pár hétig szoktak csak ilyeneket alkalmazni a diéta uccsó szakaszában. Nem tudom neked mire kell, de ha nincs 8% alatt a testzsírod, akkor teljesen felesleges.
  • Muttley
    #28459
    ilyet szed vki?
    milyen gyakran szabad, ahhoz ne vágja tönkre a szívet
    milyen adagolásban?
    vagy inkább maradjak a természetes vízhajtóknál és rágjak borókabogyót és "legeljek" petrezselymet? :)

  • Tyler1
    #28458
    A májkrémben található darált disznónyelve semlegesíti az egyeses hatóanyagokat, én nem ajánlanám.
  • Roger6
    #28457
    Nagyon jó lesz, csak így tovább. És ne igyál vizet, az valami reakciót okoz. Szóval kólával öblítsd le, úgy hatásos.
  • rhdk
    #28456
    én olyan szendvicseket szoktam csinálni, hogy májkrémes kenyér és ráteszek 2-3 darab naposimot is
    szerintetek jó vagy növeljem az adagot?
  • Succor
    #28455
    Mikor én kőművesként érvényesültem, állandóan csirkemelles paradicsomos szendvicset nyomattam :)
    Teljes kiőrlésű zsömiből.
    Meglepődsz de még olcsóbb volt a napi adagom (2-3 ilyen húsos csoda) mint a többiek fehérkenyér+paprika+sajt+SZALONNA adagja.

    Hidegen is ehető volt a hús.
    Meg grilleztem otthon a csirkemellet este, vágtam egy kis paradicsomot, reggel meg megkentem vajjal a zsömlét és kész....idő igényesnek se idő igényes.

    Szóval az, hogy nem tudsz főtt kaját enni még nem azt jelenti, hogy szemetet kell enned :)
  • csuszi
    #28454
    múltkor szendvicset kívántam meg. megálltam a pult előtt, mondom ezer éve nem ettem ilyen kaját, mi a fasz legyen. hát inkább vettem csirkemellet, megsütöttem argentin fűszerrel pofán baszva, vágtam rá paprikát, paradicsomot, alá sajtot, zsemle ketté, oszt cső. volt benne rost, hús, fehérje, vitamin. szendvics, eláll, gyors, mégse halál tré cucc.
    én sose kárhoztatok senkit ha elhízott, ha lusta, vagy szimplán szereti a hasát, vagy abszolút máshogy éli az életét, mint az ideális. ő élete, ő dolga, nem ugatok bele. de kifogással nem kell élni, nem letolás, de ha akarod, ehetsz szendvicsben is olyat, hogy eszem faszom megáll. nem drága, viszonylag tápanyagdús, gyorsan elkészíthető és szendvics minden szendvics tulajdonsággal ami neked kell.
  • Roger6
    #28453
    És bocsánat, hogy elsőre bunkó voltam.
  • The Protector
    #28452
    Köszönöm az őszinte válaszodat.
    Én nem akarok fogyni de a pajzsmirigyem rossz így emiatt ha nem tartok egy egészséges kaja szintet akkor fogyok folyamatosan.Sajnos ez ilyen.

    Evés.Nincs semmi lehetőségem a melóhelyen főtt étel evésére.Sajnos ez van,így azt a szendvicset is menet közben kell megennem.

    A gyakorlatokat próbálom a lehető legszabájosabban végrehajtani,ami tőlem telik.Egy személyi edző biztos találna 1000hibát.

    A testalkatos/fogyós véleményeddel teljesen egyet értek,leszarom mennyi a súlyom.Tetszek magamnak és ennyi.

    Még 1x is köszi a választ.Ilyen választ szerettem volna nem azt az idiótaságot amit elsőre írtál.
  • Succor
    #28451
    Király :)

    Jó kis cucc ez, nagyon szeretem :)


    @VAXI:

    23 leszek pár hónapon belül
  • Attila8805
    #28450
    87 kg-al tesztelve hibátlan és semmi kárt nem tesz az ajtófélfában ;)
  • Attila8805
    #28449
    Köztudott hogy a sportolás megemeli a tesztoszteron szintet.
  • Vaxi
    #28448
    simán lehet. korod?
  • Succor
    #28447
    Srácok nem tudom-e, hogy a koromtól fogva vagy amiket csinálok(sok-sok sport,no alkohol,sok sex :D) de annyira megugrott a tesztoszteronom, ugyanannyit eszek és leszálkásodtam, ugyan annyit is mozgok readásul, és szálkásan növök tovább aminek nagyon örülök :)

    Tapasztaltatok már ilyen "hirtelen(kb 6 hónap alatt) tesztoszteron emelkedést?

    Nem szteroidozok :D
  • csuszi
    #28446
    Mondjuk a párja megköszönte, hogy kerekebb lett a segge és szebb a bőre, de a csaj elégedetlen...

    :DD
  • Roger6
    #28445
    Ma te vagy a hatodik, akinek lila gőze sincs a troll fogalmáról, csak dobálózik vele, olvass. Mint ahogy a testépítéssel kapcsolatban is olvasnod kellett volna, mielőtt írsz. De próbálom most szétboncolni a kérdésed. Tehát:

    "Egy átlagos kondi hetet lenyomok 2.5-3x is egy héten belül." - nem tudom hogyan nyomsz le egy heti edzést heti háromszor, de gyanítom, hogy ha erre képes vagy, vagy te vagy az új Schwarzi, vagy rosszul edzel. Az utóbbira tippelek, gyanítom igazam is van. Edzésterved közzététele sokban segítene a kérdés eldöntésében.

    "Brutálisan látszik a fejlődés,de nem fogok így kárt tenni magamban vagy ilyesmi." - de, fogsz. Az ízületeid, és izmaid is majd látják a kárát. Persze ha csak a valóban 3 heti edzést 1 hét alatt teória fennáll. Ha csak hülyéskedsz a teremben, akkor semmi bajod nem lesz. Először is, a legtöbb izomnak van egy bizonyos regenerálódási ideje, izmonként változó. Hetente többször csak a vádli és has izomzatát ajánlják edzeni amatőr szinten.

    "Amúgy fogytam 3 kilót,jah és továbbra sem szedek semmit sem illetve nem is eszek rendesen max szendvicset. " - ez egy remek hír, fogytál az izomzatodból, és a vízháztartásodból 3 kilót. Ha ez a cél, ügyes vagy. Mert ugye ha mozogsz, energiára van szükség, mivel szendvicset eszel (azt sem rendesen), így abból nem tudja a szervezet pótolni a hiányzó dolgokat (vitamin ásványi anyagok, szénhidrát, fehérje, zsír, stb), így a testedhez nyúl. Mivel az izmokból könnyebben von ki tápanyagot, főleg az izmból vesztesz.

    Az étrendedre is kíváncsi lennék.

    Te figyi, kérdezhetek valamit? Mi ez a fogyózósoknál, hogy még 4 kilót le akarok adni meg ilyenek? Nem úgy van, hogy ezt a hájat akarom eltüntetni, vagy ide akarok egy kis izmot, vagy itt akarom a bőrt feszesíteni? Az összes idióta ezzel jön, hogy 55 (most mondtam valamit) alá akar menni. Nem az a lényeg, hogy hogyan nézel ki? Kit érdekel hány kilós vagy? A csaj is, aki jár edzeni, mondja, hogy nem fogyott azóta, amióta velem edz. Mondjuk a párja megköszönte, hogy kerekebb lett a segge és szebb a bőre, de a csaj elégedetlen...
  • The Protector
    #28444
    Okés,de én nem járok oda egyáltalán.
    Én ide tettem fel egy egész egyszerű kérdést,de ugyebár a trollok beindultak.
  • poruljartal
    #28443
    Így 10 szer annyi időt pazarol el az aki bogarássza a válaszokat. Az értelmesebbje inkább nem olvassa egy idő után, maradnak a hasonló gondolkodású trollok örömködni.
  • Retsu
    #28442
    Na ja, kicsit nyers a stílus, de még mindig jobb mint a semmi válasz! Múltkor kíváncsiságból edzéstervvel kapcsolatban kérdeztem a "kék" oldalon, ott meg úgy néz ki ez van: aki pl.csaj(vagy legalábbis olyan néven van) megkapja a szakértő Robika válaszát, legyen az akármilyen banális kérdés. Nekem meg nullfusz...azért ez érdekes színvonal.
  • Roger6
    #28441
  • Prince of Máté
    #28440
    Csak azoknak válaszol úgy, akik megérdemlik.
    Sokan nem olvassák ám, el de az edző-válaszol rovat nem csak úgy van, hogy kérdezel, és ő válaszol, hanem mielőtt írsz elfogadsz pár szabályt:
    -elolvastad a gyik-et és nincs benne a kérdés
    -elolvastad a szabályzatot
    -elolvastad az alapokat és nincs benne a kérdés
    -elolvastad a sárga kapszulát és nincs benne a kérdés

    Na most a kérdezők 90%-a leszarja ezeket, és olyat kérdez, ami ezekben kurvára szerepel, csak lusta olvasni. Na azoknak ír ilyet.
    Érdekes módon, én ahányszor kérdeztem, egyszer sem kaptam lekezelő hangnemet.
  • Succor
    #28439
    Szia.

    Egyáltalán nem cseszteti ugyanis nem az ajtóba szereled be hanem az ajtó tokjának tetejére akasztod be.Tehát a terhelés egyenlően oszlik el így nem kap semmilyen nagy erőt...Persze én 60+ kiló vagyok de 70+kilósan kezdtem és ott se nyikorgott recsegett...Lehet hogy 80+,90-nél már töredezik így is az ajtófélfa de szerintem nagyon stabil szerkezet...itt egy kedvcsináló commerical róla:

  • Roger6
    #28438
    Te teljes mértékben el vagy tévedve a troll kifejezést illetően. Wikipedia-n nézz utána. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy egy trollnak válaszolok... Be is fejeztem.
  • Jojobaba
    #28437
    gáz
  • IXEMGabeo
    #28436


    vélemények?
  • The Protector
    #28435
    Értem,köszönöm a választ.

    Ez az edző válaszol dolgot láttam egy két linkben mert viccesen válaszolt,de nekem az jött le,hogy eléggé nagy paraszt az emberke.Biztos okosat és igazat mond de eléggé lekezelő,retardált a stílusa.
    Remélem jóra gondolok,ott volt egy komment ahol a gyerek arról kérdezett h keverhet-e 3 féle szert és egy liftes csajos sztoriban vezette le neki,hogy szétrobbanik a fasza meg közben összeszarja magát meg hasonló intelligens dumák.
  • Jojobaba
    #28434
    ne is törődj vele, meg a másikkal, szerintem az edző válaszolban a válasz adó a troll, ők azt a vonalat képviselik

    Barátom 2 naponta edz és nagyon jó teste van, mert akkor aztán nagyon bele ad mindent és szerinte 2 nap kell regenerálódásra, ha nem szedsz semmit, ami elősegítené. Ha érzi, hogy rosszabbul megy, tart 3 napos szünetet. Remélem segített.
  • The Protector
    #28433
    Rohadtul nem trollkodok és bár nem vagyok egy őstag,de rendszeresen bejártam ide,csak nem kommenteltem.

    Más fórumokra vagy ilyesmikre nem járok.
  • Különc
    #28432
    Kb ilyen troll postokkal van tele mostanában az Edző válaszol, csak nem te csinálod?