33479
12316971501353788406.png
  • poruljartal
    #28511
    mint a csajnak?:D
    különc beszámoló lol , sőt LOL
  • Vaxi
    #28510
    köszi!! holnap vagy szerdán tervezem, hogy elnézek, kíváncsi vagyok :)
  • JuHaSz JoCi
    #28509
    ez egy csicska nagyapámnak van ilyen szottyadt teste
  • JuHaSz JoCi
    #28508
    gyúroll?
  • JuHaSz JoCi
    #28507
    te is gyúrsz?
  • Roger6
    #28506
    Nem érzem szükségességét abszolút, elégedett vagyok így. Szerintem amatőr szinten nincs is rá szükség, de persze mindenki maga dönti el.
  • rhdk
    #28505
    Miért nem?Nálunk mindenki nyomja a terembe.szerintem kell is.Most vége a napo kúrának akkor jön a deca szerintem+metiltesztó is.
  • tippmix945
    #28504
    nem írnád le a teljes edzésprogramodat?
  • Roger6
    #28503
    Meg szoktam fogni a vasakat az teremben, aztán emelgetem meg ilyenek.
  • tippmix945
    #28502
    hogy edzel?
  • Roger6
    #28501
    Ja, hát én is mondjuk csak edzek és nem gyúrok.
  • tippmix945
    #28500
    naposim,scitec,createston,creasteron,isomassxtreme,vipdelux,mhn gainer 35
    szedem mindet de nem gyúrok
  • Roger6
    #28499
    Nem.
  • rhdk
    #28498
    Én gyúrok.Naposim kúra nagyon hozza most.Akkora az ütésem mint egy lórugás.
    Ti szedtek valamit?

  • jazzy
    #28497
    Miért ne lehetne? Ki van írva, hogy fényképezni tilos?

    Egyébként meg ki hugyozik bal kézzel lol
  • hungary27
    #28496
    tipikus alreg hozzászólás
  • Különc
    #28495
    Szóld le topik nem erre van
  • tippmix945
    #28494
    gyúrsz?
  • Különc
    #28493
    Röviden: gecijó! Délben voltam, ami jó időpont volt arra, hogy zavartalanul leedzek és megkóstoljam az új terem ízét. Kívül-belül nagyon jól néz ki az egész terem, a sárga-fekete dominál, falon fekete fehér Scitec tag képek úgy hogy a szemükben nincs pupilla, hanem full fehér, nagyon jól mutatnak. Mindenhol nagyon vicces feliratok vannak, csináltam képeket, de nem publikálom mert nem tudom lehet-e, viszont egyet leírok, ami a piszoár felett van:

    "A vizelet elhelyezése után 3 másodpercig tartsd nyomva a gombot, majd izmos kezeddel bátran kapcsold le a villanyt. Ha lehet, a másikkal, hogy a kapcsoló ne legyen pöcsös! A széklet elhelyezésére a másik helyiséget használd, ha élve akarsz kimenni innen."

    Rötyizés közben marha jót röhögtem rajta, figyeltem is rá, hogy jobb kézzel kapcsoljam le a villanyt. (Ballal fogom a brét, just in case leírom lol)

    Szóval ugye 114000 a bérlet, de ha van Shop regisztrációd akkor 8400, így olcsóbban jöttem ki mint Szegeden, igaz a BKV bérlet ellensúlyozza ezt. A pultnál a srác nagyon rendes, közvetlen, megmutatta hol az öltöző és mondta, hogy ha bármi kérdésem van forduljak nyugodtan hozzá.

    Abszolút igaz, hogy nem Wellness központ, tényleg semmi más nincs, csak a gépek, büfé, öltözők. Szauna, Aerobic stb nyet, amiktől ugyan elfértem eddig is, de ez is "hardcoreabbá" teszi a dolgot. Maga a terem nem nagy terjedelmű, mégis bőven jó, ahogy néztem tényleg minden van ami kell, nincsenek felesleges gépek.

    Büfében bármit lehet kapni, ami egy testépítőnek kell, a szegedi bolt mini változata megtalálható, kapható Caprivous 1 literes tojáslé amit nagyon régóta ki akarok próbálni, árulnak lenmagolajat és jó áron lehet kérni edzés utáni turmixot. (Dupla fehérje, szénhidrát, zabpehely, mind full force márka, finom és a jó minőség garantált)

    Rend van és tisztaság a teremben, erre mindenhol figyelmeztetnek is, ahogy lenni kell, a helyén vannak a súlyzók és tárcsák, nem kell keresni őket mert valaki elvitte sétálni. Nem kell 10 fokra és egérszagra számítani azért, nem garázsterem, annál sokkal jobb és több is, de nem is kell egy Szegi szerű monstrumra gondolni (Vaxi, jazzy és más szegedi prolik tudják miről van szó 8) )
  • Tyler1
    #28492
    "Oh, no," Rock replied when asked if he used steroids for the movie Pain & Gain, before asking co-star Wahlberg, "how about you? You did all kinds."

    Walberg replied, "What? Steroids? No. I don't (mess) with those."


    Nem rossz naturálon ez a D.J.
  • poruljartal
    #28491
    széparcú, nem buta
  • Roger6
    #28490
  • Prince of Máté
    #28489
    Aktív alatt azt értettem, hogy aktívan/rendszeresen edzett, és nem csak úgy mint most. Persze lehet kötözködni, de azért én ezt nem nevezném szimpla hobbi testnek:

  • Panzermeyer
    #28488
    Azt azért nem mondanám, hogy aktív volt, inkább hobbi. Épp kezdte volna kicsit komolyabban venni akkori önmagához képest, amikor megtörtént a baj.
  • Vaxi
    #28487
    a cégem felküldött pestre egy hétre, szóval én tervezem, hogy elnézek a héten :D

    mesélj majd, hogy milyen
  • Különc
    #28486
    No ma elmegyek, majd írok róla pár sort ha valakit érdekel
  • hungary27
    #28485
    jobbulást!
  • Renjike
    #28484
    Jobbulást!!!
  • Neoncsoves
    #28483
    jobbulást!
  • Vaxi
    #28482
    úúú bakter... hát jobbulást, és fel a fejjel, ha meggyógyultál, újra nekiesel!
  • Prince of Máté
    #28481
    Ez még régi történet, mikor még aktív testépítő volt (és ugye nagy motor fan is) volt egy motorbalesete, na azóta néz ki így. A válla szétroncsolódott, már nem veszi olyan komolyan az edzést.
  • jazzy
    #28480
    Mert vele mikor történt? Tudsz linkelni?
  • Neoncsoves
    #28479
    https://www.youtube.com/watch?v=uEFDeK8mt9g
  • Neoncsoves
    #28478
    1:14.. és utána..

  • Prince of Máté
    #28477
    Úgy jártál mint Drugs Bunny :( Jobbulást kívánok!!
    És remélem, hogy vele ellentétben te 100%-osan fel tudsz majd gyógyulni.
  • Succor
    #28476
    Jobbulást haver...
    Ne félj lesz még időd edzegetni :)
    Addig viszont csináld azt amit előírnak, saját érdekedben.!
  • Roger6
    #28475
    Jobbulást! Remélem minél előbb rendbe jössz!
  • jazzy
    #28474
    Jobbulást, ezért nem vennék soha motort :( Van pár ismerősöm aki motorozik és sajnos a legtöbbükkel történt már komoly baleset.
  • KaBuTo666
    #28473
    Hát srácok, én most nagyon megszívtam. Súlyos motorbalesetem volt pár hete...jobb alkar csontok szilánkosak, bal kéztörés, izomszakadás a jobb combomnál, lábtörés, zúzódások. Búcsút inthetek egy időre a testépítésnek, 2 év a teljes gyógyulás...Úgy hogy nektek kemény edzéseket kívánok, én már most apadásnak is indultam izomzatilag. üdv.
  • The Protector
    #28472
    Succor+csuszi:Köszönöm a tanácsokat.Próbálok majd vmi frankóbb kajákat vinni/szendvicset.Esetleg viszek olyan kaját amit hidegen is lehet enni de főtt étel.Úgy értem a hideget,hogy hidegen sincs rossz íze.
    Olyan melóm van,hogy végig vendégek közt kell lennem,kiszolgáni őket.Délután van egy 20perces váltásod és kb 56perc mire kiérsz a pihenőbe,erre jön a melegítés és már vissza kell menned mikor csak nekiállnál enni.Sajnos ez van.
    Mindenesetre minden tanácsot megfogadok szóval nem feleslegesen ad tanácsot nekem az ember.