33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #28591
    "megérte a rengeteg sétát"
    szegedről angyalföldig gyalogoltál?:)
  • Különc
    #28590
    Ma beszéltem bunnyval pár szót, ma volt előadni középiskolásoknak, tuti hely tényleg, vagyis mondtam
  • Roger6
    #28589
    Gratulálok! :) Talán egyszer én is eljutok oda. Amúgy én bírom Bunny-t. Lehet hogy bunkó, de sok jó dolgot mond, és csinálja töretlenül a dolgát. Dr. House-t is bírom, bár ha az én orvosom lenne, biztos agyonvertem volna már...
  • Vaxi
    #28588
    na, sikerült eljutnom a body builder gym-be. nem tudom érdekel-e valakit, de leírom: hihetetlen élmény volt.
    (tudom, itt sokan nem szeretitek, de )szembe találkoztam bunnyval és a mopszokkal. nekem a body builder szerkesztősége rengeteg motivációt adott, kezdetben minden bunny videót és bbtv-t szarrá lestem, és segítettek túljutni a lustaságomon, leszokni a cigiről és 50 kilóról felszedni magamra jópár kilót. így különleges élmény volt ott lenni.
    a terem zseniális, normális zene szól, nagyon tiszta és kulturált.
    ennek örömére lábaztam egy jót :) megérte a rengeteg sétát.
  • JuHaSz JoCi
    #28587
    nem tudom én láz ellen használom a naposimot tejes pálinkával
  • Effe88
    #28586
    azt hiszem ki kéne bővíteni a bannert
    annyi új ember van itt:DD:
  • szmegma
    #28585
    nekem is volt hasonló problémám aztán a naposimot belegöngyöltem a töltött káposzta közé és úgy fogyasztva levitte valamennyire a vállam próbáld ki te is
  • Neoncsoves
    #28584
    azt akarom. megpróbálom majd szépre csinálni őket:DD
  • Roger6
    #28583
    Fényképeket nyomhatnál majd közben :)
  • Neoncsoves
    #28582
    Na, igazából most van egy kis szünetem a következő érettségiig (informatika), meg hát a szóbelikig végképp van időm, úgyhogy eldöntöttem, a Builder Gasztró összes receptjét elkészítem. Pénzügyileg lehet oda fog baszni picit, de sebaj :D
  • Succor
    #28581
    Hagyd abba a naposimot :D
    Lassan már az agyad is akkora lesz(Szarkazmus), hogy szét feszíti a koponyádat(Mint a vállad a ruhádat) és bamm...Így lett a chocapic
  • JuHaSz JoCi
    #28580
    már jó ideje edzek minden izomcsoporta,karomon eléggé látszik,mellkason nem annyira a vállam miatt,teljesen széthúzza a testem
    ami pólót ma is fel tudtam venni,a közepe teljesen lejött a szegycsontom legaljáig :S:S:S
  • Prince of Máté
    #28579
    jazzy hívhatna egy moderátort
  • JuHaSz JoCi
    #28578
    mit csináljak,ha úgy szétgyúrtam a vállamat,hogy szakadoznak benne az izomszövetek?alapból nagy vállam van és egészen fiatal korom óta edzek rá,most már kb. 1 méter széles tegnap felvettem a pólómat és szétszakadt rajtam,ami súlyosbító tényező,hogy 197 centi vagyok most már ott tartok,hogy semmilyen ruha nem jön rám a vállam miatt,fáj is egész nap,az emberek mondják milyen bivaly vállam van,szerintetek ez már így marad,ezzel kell élnem?
  • hungary27
    #28577
    a ch-t
  • hungary27
    #28576
    Kezdjed 2g/kg-mal és fokozatosan vidd le 1g/kg ra.
  • Neoncsoves
    #28575
    2245 egyáltalán nem sok kalória amikor fogyózol. az a nem mindegy milyen élelmiszerből viszed ezt be. ha csirkerizs kombóból akkor fogyni fogsz, de egy valamit elmondok: edzés nélkül nem lehet normálisan fogyni.
  • center86
    #28574
    Értem én. Alapból 3g fehérje és 3 g ch és 0,2g/kg zsírral számoltam. Ha 1g fehérje értéke 4kcal, 1g ch értéke lefelé kerekítve szintén 4kcal és 1g zsír legalább 9kcal, akkor ez a 87 kilómra számolva 2245kcal. Ez elsőre soknak tűnt, ezért érdekelt volna, hogy van e valami "ökölszabály" a kalóriaszámításra is?
  • Prince of Máté
    #28573
    Pontosan, alap kérdés. Olvass utánam le van írva.
  • center86
    #28572
    Mekkora kalóriabevitellel induljak ha fogyni szeretnék? 180cm, 87 kg. (Alap kérdés, tudom)
  • Különc
    #28571
    Okosan kell enni
  • Roger6
    #28570
    Napi 20 dkg ilyentől nem lesz gondod, annyi zsír amúgy is kell.
  • Attila8805
    #28569
    Energia Fehérje Szénhidrát Zsír
    1270,5 kJ/306 kcal 22 g 0,5 g 24 g
    Kevés zsír? :D
  • oliwwer
    #28568
    Na ilyen posztok kellenek ebbe a topicba (nem a bűnözésre értem, hanem a kajás képekre:))
  • DarkHorSe
    #28567
    na megint megjottek a gumis tizeneves mukigecik :D
  • Különc
    #28566
    Ám a Biotech az jóaz? Azt se tudom eszik-e vagy isszák, még sose volt, talán BCAA-m volt egyszer ilyen márka, fura módon sokkal több Biotech márkaboltot látok, mint Scitecet, mégis második itthon, gondolom a bunny miatt is, hogy azt nem promotálja
  • Effe88
    #28565
    így kell
  • Roger6
    #28564
    Tyler: napi adag a fő étkezésekre. 65 dkg csirkemell, 200 g rizs (alapból 350, ha nincs krumpli), a többi sült krumpli, és van hozzá párolt zöldség is. Ezt kb. 4 étkezésre osztom el. Amúgy mindig csak fél kilót eszek mellből, de most "jó" lett a fizetés, így az első héten 60 dkg mellet fogok nyomni. Mert megérdemlem. Reggel joghurt zabpehely, este meg zöldségeket nyammogok, bár megmondom őszintén, hogy néha egy-egy chips is becsúszik vagy csoki. Ezeket kéne elhagyni.

    Különc: Főleg a háttérben lévő vitaminok miatt szóltak. Az Omega 3... úúúú, miért mérgezem magam ilyennel, stb-stb. Az étkezésre szerencsére nem.
  • Különc
    #28563
    Téged nem nyesztetnek folyamatosan a munkatársak, hogy mi ez a sok "szemét" amit eszel és hogy tök hülye vagy? Vagy már ezen átestél?
  • Tyler1
    #28562
    Ez 1 adag? :O
  • Különc
    #28561
    Sokkal régebb óta írok ide mint hinnéd, és nincsenek se cimboráim se itt se a gumiban

    Viszont aki kiakarja próbálni, az vegyen Hajdú grillsajtot, egy ideje azzal főzöm meg a húst és imádom a sajttal együtt. Van benne valamennyi zsír és só, de a nagyja az egyszeresen telítetlen
  • Roger6
    #28560
    Ma bűnözés van, rántott husi meg sült krumpli. Neki is látok.
  • The Protector
    #28559
    gumic=gumis
  • The Protector
    #28558
    Nekem meg az LOL hogy a TE gumic cimboráid járnak ide trollkodni.LOL
  • Különc
    #28557
    Nekem még mindig az a troll, aki beír ide, hogy alig eszik csak szenyát, mégis brutálisan fejlődik és hogy nem káros-e a szervezetére a sok izom. Vagy valami ilyesmi, igen te voltál lol
  • Roger6
    #28556
    Szerintem nem mi vagyunk ingerültek, elég elolvasnod ennek a cikknek az első pár mondatát, és megérted a szellemi hanyatlást pár embernél a topicban, és az idegességet is.
  • Kiriyama
    #28555
    Haskereket szarul csinálja,szétbassza a derekát,amúgy jó csaj:)
  • Prince of Máté
    #28554
    Mért állsz le vitatkozni ilyenekkel ? nem értem... don't feed the trolls...
    Valami moderátor meg benézhetne
  • The Protector
    #28553
    Kinek tudnék privátban üzenetet írni?Orvosis,dolgot kérdeznék.Szal annak írnék aki jobban benne van a dolgokban.Köszi
  • Tyler1
    #28552
    off:
    Megvonnám én ezt az érettségi szünetet a nem érettségiző diákoktól.
    on: