33479
12316971501353788406.png
  • hungary27
    #28751
    ki kell próbálni
  • Steve Downie
    #28750
  • Tyler1
    #28749
    Néhol ismerős arcok :)

  • Vaxi
    #28748
    akkor jó :) a kivétel nekem olyan volt, 3 éve, hogy reggel befeküdtem, délután mentem haza, egy hétre rá varratszedés, aztán csók
  • Psychedelic #28747
    Nekem is tölcsér mellkasom volt, bár nem ennyire komoly mint a képen, csak közepes. 2 éve csinálták meg, orvosilag nem lett volna létszükség, nem volt veszélyes, de engem rohadtul zavart ahogy kinéz, akkor 28 éves voltam, de nem volt vele semmi probléma, nálam idősebb embereknél is csinálták. Semmelweis-en pesten, ezzel a fém lapos módszerrel. Az első 1-2 hónap volt nehezebb, de bőven elviselhető volt nekem, 3 hónappal a műtét után simán vissza tudtam menni, gyárba melózni, akkor már a normális mozgásokkal semmi gondom nem volt. 7-8 hónappal műtét után már simán edzettem gond nélkül, talán elöbb is elkezdhettem volna, sok mozgással könnyebben kezd el gyógyulni az ember, és hamar újra gond nélkül tud mozogni. Csinálni kell a gyógytorna gyakorlatokat amit előirnak rendesen, meg elmenni úszni, kicsit kellemetlen a mozgás az elején, de hamar rendbe lehet jönni. Most már kb 1 éve járok heti 4x edzeni, semmiben nem akadályoz a fémlap, szóval emiatt sem kell aggódni.

    Akinek ilyen gondja van szerintem mindenképp csináltassa meg a műtétet, akár idősebben is, nem gond, és sokkal jobb és könnyebb azóta minden, jobb lett a tartásom stb, a látvány meg főleg. Az első hét kemény, utána én már könnyen mozogtam a lakásban, felkelni lefeküdni volt nehéz 1-2 hónapig, de nálam hamar elmúltak ezek is. Mindenképp megéri, nem kell tőle tartani, van 2 kicsi sebhely, de annyira nem is látszik. Nekem jövőre fogják csak kivenni.
  • Attila8805
    #28746
    BOOOOBS :D
  • Breki33
    #28745


  • Retsu
    #28744
    Egyébként múltkor csináltam 1 olyan edzést,amiben tényleg széles fogású alapgyakorlat dominált:a felhúzás! Igaz hogy a súly kevesebb vmivel, de jóval nagyobb a mozgástartomány, jobban edzi a fogást is. Ja, és aki rendesen csinálja,annak szvsz combhajlítóra nem kell sok mást nyomni enyhén szólva :D
  • Retsu
    #28743
    Nem kell bezárni, leírtam ott is. Volt már ennél rosszabb is, mégse lett zárva. Ha takarítani kell, akkor azt megteszi a házigazda vagy legyen új választva. És mielőtt a részrehajlóság vádja érne, leírom: én nem vállalom.
  • Különc
    #28742
    Ne törődj vele/velük, majd abbamarad egyszer
  • Roger6
    #28741
    Na most néztem vissza a topicot, ahogy látom új alregek érkeztek, nem tétlenkedtek sokáig a bannolt idióták, megint menő a mínuszolgatás! Szerintem a topicot zárni kéne 1 hónapra, ahogy Cifu is írta. Értelmetlen így az egész.

    De hogy szemléltessem kicsit: amikor valaki elmagyarázza érthetően egy gyakorlat hasznosságát, és a technikáját, és azt mínuszolják, na abban semmi értelem nincs. Huhh... Na ez hülyeség volt a részemről, hiszen az mínuszolgat, aki ezt úgysem érti meg... Én hülye.
  • shaba23 #28740
    milyen gagyi bicaja van:)
  • Breki33
    #28739
  • Különc
    #28738
    Szerintem nagyon jól néz ki
  • Breki33
    #28737
  • Breki33
    #28736


  • KaBuTo666
    #28735
    Akkor jó mert szeretem a fájdalmat.
    Tudtad hogy a második nevem "fájdalom". ?
  • Vaxi
    #28734
    elég nehezen. az alvás is szar volt, hónapokig ülve aludtam..
    de ha döntenem kéne, ismét belevágnék.
  • Neoncsoves
    #28733
    WC-re való leülés. :D
  • Attila8805
    #28732
    Mi köze a lyukadnak a lábadhoz ? :D
    Vagy magára a wc-re való leülésre gondolsz mert akkor egy cipőbe járunk :D
  • KaBuTo666
    #28731
    Minden levegővétel? Hogy bírtad 1 évig? :D
  • Neoncsoves
    #28730
    Tegnap 2 hét kihagyás után egy ánusszaggatót lábaztam. Még a szarás is fáj!
  • Retsu
    #28729
    Én is így gondoltam, mert ugye hiába kisebb az út,de a tricepsz nem tud eleget segíteni. Izomfejlődés szempontjából meg tényleg szemlélet kérdése: vannak akik a "legerősebb pont"ra esküsznek, így nyilván nagyobb súly lehetséges. Aztán a kisebb súllyal, széles fogással, akár nyakhoz engedett rúddal módszer. Mondjuk utóbbit 1előre hanyagolom, nem kéne hogy összetörjem magam.
  • csuszi
    #28728
    a legerősebb akkor az ember, ha a rúd mikor a melled éri, a felkarod párhuzamos, az alkarod merőleges, azaz derékszög könyöknél. mindkét irányba eltérés gyengít. a széles fogásnál kisebb az út, de gyengébb az ember.

    mellépítés szempontjából az ideális a legerősebb pont. ettől eltérni mindkét irányba lehet, időszakosan.
  • Retsu
    #28727
    Igen, szerintem se kell feltétlen tömegnövelő. Visszatérve a tegnapira: februárban kezdtem újra komolyabban, szóval még enyhén szólva nincs meg az 1 év edzés. De attól függetlenül nem pató Pál módra nyomom:),igyekszem rendesen fejlődni.
  • Retsu
    #28726
    Nem semmi, csak az tűnt fel hogy ultraszéles fogással nyomja. Nem vagyok képben hogy versenyen mik a szabványok, de így kell? Én speciel vállszélesnél kicsit szélesebben sokkal erősebbnek érzem magam.
  • Vaxi
    #28725
    szerintem pedig érdemes mihamarabb elvégeztetni, ha szükséges.
    később csontosodnak a porcok és még nehezebb lesz.
    nekem 21 évesen csinálták meg, és 1 évig fájt minden levegővétel... :)
  • oliwwer
    #28724
  • hungary27
    #28723
    Úgy értem, hogy vesz tejsavófehérje-koncentrátumot amiben van kb 70-80% fehérje tartalom, és hozzá vesz dextrózt. Olcsóbban kijön vele és nem cukorra ad több ezer forintot.
  • csuszi
    #28722
    10 440.- Ft 3 kg.
    negyede fehérje. azaz vesz az illető durván 13ezer forintos áron fehérjét :DDD
    grt.
    ezt a számolást nyugodtan el lehet végezni minden tömegnövelőnél.
  • oliwwer
    #28721
    Valóban, én is így csinálom. Sosem volt még tömegnövelőm
  • oliwwer
    #28720
    ÖSSZETEVŐK: Maltodextrin, dextróz, instantizált ultraszűrt tejsavófehérje

    Pont az van benne :D
  • csuszi
    #28719
    hát nekem a véleményem az, hogy a tömegnövelők úgy an bloc mind pénzlehúzók.
    ez sem kivétel, sőt...

    fehérje megvesz, lenből vagy zabból ch hozzáad darálva őrölve.
    ezzel ellentétesen ez fehérje és cukorral nyakon öntve. borzalmas szar.
  • hungary27
    #28718
    Tejsavó+dextróz jobb lenne.
  • csuszi
    #28717
    Szénhidrát 80 g

    Élelmi rost 0 g

    Cukor 41 g





    ...
  • oliwwer
    #28716
    Nem vész. Edzés utáni (!) tömegnövelő. Máskor nem kell iszogatni.
  • BlackWolf
    #28715
    Tegnap jött ilyen mellénk a boltba nézegettem , de nem nagy kicsit a cukor tartalma?
    Tank
  • KaBuTo666
    #28714
    Nekem is van, balesetem miatt több műtétem volt és látták a mellkasomat, akkor mondta az orvos hogy az én tölcsérmellkasom nem vészes állapotú és műthető. 21 éves vagyok, de 30+ évesen is elvégzik a műtétet. Majd valamikor megműttetem. Szerencsére egyik szervemet se nyomja, szúrja. Kiskoromban sokat úsztam, gyógytornáztam is így nem lett rosszabb, viszont jobb se. Akkor még úgy hitték, hogy az úszás meg a gyógytorna helyrerakja teljesen, de sajnos nem. Link
  • Vaxi
    #28713
    hát, az még talán belefér! szerintem mindenképpen keresd fel a dokit, hogy megnézze!
    ha van bármi kérdésed, keress nyugodtan! majd keresek before képet, meg lefotózom most mekkora heg maradt utána.
  • JuHaSz JoCi
    #28712
    oké,köszi utánanézek.
    23