33479
12316971501353788406.png
  • KaBuTo666
    #28991
    A giftet félszarviccnek szántam, de máskor nem rakom be az ilyeneket.
  • shaba23 #28990
    Egyébként most mi az akadálya annak, hogy egy házigazda takarítani kezdjen?
  • Tyler1
    #28989
    Mi a gond vele, hisz ő is testet épít :D
  • Retsu
    #28988
    Én sem, dehát ez van. Mondjuk ez poénból volt sztem. Ne aggódj Doomista, 2,5 év kihagyás után is fél kézzel többet nyomsz mint ez itt a képen :)
    A színvonallal kapcsolatban az a helyzet amíg nincs takarítás addig nincs javulás.
  • Roger6
    #28987
    A topic mostani színvonala az alregeknek és kizárólag a balhéra idejáró embereknek köszönhetően pedig pontosan itt tart.
  • Különc
    #28986
    Erre nem gondoltam volna, hogy Bieber képek lesznek valaha ide beszúrva
  • Breki33
    #28985
    Azért ennél már jobban néz ki :P



  • LocalPatriot
    #28984
    Szeretnétek Ti ilyen kigyúrt állatok lenni...
  • shaba23 #28983
    elhordták a hangyák?
  • csuuzli
    #28982
    ez most feszít? :D
    vagy óbazdmeg eltűnt?
  • KaBuTo666
    #28981
  • Trichie
    #28980
    És ez mind abból indult ki hogy én említettem Succor június eleji tanácsa után hogy veszek citromot hogy tanácsához mérten csinálhassak cukros limót...
  • tippmix945
    #28979
    jaja
  • Különc
    #28978
    #28800

    Ezt megspékeltem úgy, hogy fele csirkemell, fele tonhaltörzs, azt hiszem megtartom eme szokásomat
  • csuuzli
    #28977
    Alregeid különc?
  • tippmix94
    #28976
    én biztos nem,csak tippmix945 az összes regével
  • hungary27
    #28975
    1 hete még bannolva voltak.
  • shaba23 #28974
    sry, én most pl véletlenül mínuszoltalak...missclick happend
  • Panzermeyer
    #28973
    Jah. Tippmix94 és Tippmix 945... Véletlen se ugyanaz az ember :) De, ha nekik ez jól esik, mint egy pohár cukros limonádé, akkor hajrá. Nekem nem fáj :)
  • Roger6
    #28972
    Én ezzel már nem törődök
  • Prince of Máté
    #28971
    Érdemes megnézni a minuszolók neveit :D (1 emberhez 10 reg :D )
  • csuszi
    #28970
    építkezni mindig nehezebb, mint rombolni. legyen az közösség, vagy test, vagy ház :)
    persze a reward is más.
    akinek nem inge...
  • Roger6
    #28969
    Mondjuk felőlem aztán annyi cukrot eszik amennyit akar, de azért ne nevezz már képmutatónak se a barátnőmet se engem, mert nem fogyasztunk cukrot.
  • Effe88
    #28968
    :D

    az a baj, sok a képmutató
    Succor tök értelmeseket írt, de ebbe is sikerült belekötniük egyeseknek,
    mintha ők full bajnoki mr.o étrendel tolnák
  • tippmix94
    #28967
    bespájzolt szépen magának fánkból is,azzal tömi a búráját.
    persze kólát is löttyint égő gyomrába.
    108 kilóból olyan 30-40kg cukor ez az ember.
  • Effe88
    #28966
    na megszólalt cutler
    elnézve a nagy fejedet te is iszod szépen
    kóla csúszik mi?:)
  • Succor
    #28965
    Ezzel most menő voltál mi?:)

    Te szerinted az edzés utáni turmix nem tartalmaz cukrot(tömegnövelő)...Nahát akkor itt mindenki ganaj :O
  • Különc
    #28964
    "De igazatok van év vagyok a szar mert edzés után cukrot iszok :D" Örülünk, hogy ezt magad is belátod
  • Effe88
    #28963
  • Succor
    #28962
    Visszatérve:
    ütök 4-5 tojást, eszek 2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret meg megiszok egy cukros limonádét(25g cukorral).
    Mit ettem meg?
    viszonylag gyors felszívódású fehérjét, egy gyors és lassabb felszívódású CH-t meg némi zsírt.

    De igazatok van, inkám menjek és vegyek egy "I want to fucking build up my mass" tömegnövelőt mert ez így gáz-.-

    Az a baj mindenki túl komolyan veszi ezt.
    5* eszek napjába(nem kényszerből, hanem mozgok annyit hogy van étvágyam, láttam már olyat is aki beidőzítette a telefonját, hogy ennie KELL!!...bazd..)Ebből kb 4 főtt kaja, de pihenőnapon előfordul 5 is.Hús,rizs,krumpli,hal,túró,zabpehely...De igazatok van év vagyok a szar mert edzés után cukrot iszok :D

    Semelyik más időpontba nem eszek cukrot de lényegtelen.

    Ez a baj az emberekkel(sok beteg gondolkodású), hogy annyira komolyan veszik ezt mintha tényleg mindenki mr.olimpiára készülne.
    Én az étrendemmel fejlődök! és ez a lényeg!.Minimális szír és látom nőni a hónapok alatt az izmaimat.Kész innentől nem érdekel kinek mi a véleménye, ismerem annyira a testem, hogy tudjam neki mi a jó :)

    Nem lehet minden etalon nem lehet minden csak szabály,kompromisszumokat kell kötni!
  • Succor
    #28961
    Én mondtam és nem eszem nyersen a tojást...Nem értem mit kell belekötni.
    Ha nekem jól esik 5 tojás után egy jó hideg limonádé akkor jól esik ! :D

    De látom itt mindenki Mr.olimpiára készül ^^
  • Prince of Máté
    #28960
    na végre valaki megmondta a lényeget...
  • oliwwer
    #28959
    részvét.. vállaztam helyetted egy keményet
  • Effe88
    #28958
    miért ne ihatna vki egy jó hideg limonádét akár edzés után?:)
    vagy itt mindenki a mr.olipiára készül
    ja sorry
  • hungary27
    #28957
    aki nyersen eszi a tojást
  • Panzermeyer
    #28956
    Cukros limonádé edzés után... Ezt meg ki a jó fene írta. Most megvilágosodtam. Eddig mindent szarul csináltam.
  • Trichie
    #28955
    Holnap magyek "bevásárolni" mind1, hogy tojásból, túróból, sajtból meg rizsből milyeneket veszek? (olvastam hogy a barna rizsben rengeteg a fejlődéshez szükséges tápanyag) Veszek még citromot mert itt írtátok hogy edzés után egy jó cukros limonádé sokat segít ;)
  • Tyler1
    #28954
    A fejlődés a helyes étrenden múlik, nem az edzés után megivott akármilyen fehérjén. Ezek étrend kiegészítők, tehát kiegészítenek egy jó esetben normális étrendet, ha ez nem adott, addig a legcsúcsminőségűbb fehérje is kidobott pénz. Ha van felesleges pénzed, akkor azt fordítsd a szilárd kajára.
  • KaBuTo666
    #28953
    Egy kis szösszenet, ha valakinek nincs kedve edzeni.
    Nézzetek rá erre és erre...2,5 évig semmi edzés a karomra, aztán kezdődhet csak babasúlyokkal!
    Szóval ki fáradt az edzéshez? Pofon is ke? Csak keményen!
  • csuuzli
    #28952
    vitamint szedj, ha meg szedsz akkor szedjél másmilyent:) nekem segített, érezhetően nem betegszem meg mióta multirpozom, korábban rendszeresen