33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #29031
    Milyen íz?:D
  • Szabi84
    #29030
    én levegőt nem is merek venni miközben iszom:D
  • Tyler1
    #29029
    Én is jól befürödtem most a sütikrémes fehérjémmel(tejsavó), sokféle ízt megjártam, sokféle márkát, de ezt letolni kőkemény háború, pedig nem is az olcsóbb fajtából való :D De kárba nem megy, csak azért is megküzdök vele.
  • Vaxi
    #29028
    Szia :)
    Igen, valószínűleg vettél valami jó kis szója fehérjét, aminek fos íze van :D
    Mellékhatások maximum akkor, ha laktóz érzékeny vagy, mert ugyebár a tejsavó tejből készül.
    Reggel és edzés után tökéletes, ha iszod.
    Javaslom, hogy vegyél egy jobb tejsavó fehérjét, azok isteniek :D
  • Szabi84
    #29027
    Sziasztok! Nemrég vásároltam fehérjét, hogy felszedjek pár kilót, egy vagyonba került többet nem is fogok venni, az íze is botrányos, mások úgy isszák mintha sör lenne én alig bírom lenyelni:D
    A kérdésem az lenne hogy lehetnek e mellékhatásai? Neten utánaolvastam, nem nagyon találtam semmi olyat ami arra utalna hogy káros, kialakulhatnak olyan problémák mint szteroidnál, pattanásos bőr, gynecomhogyishívják, szívprobléma, májprobléma?
    Reggel szoktam meginni vízzel. Ha pedig edzek akkor edzés után is iszom egyet.
  • Neoncsoves
    #29026
    A Dzsámbóban is tényleg van cukor, bár kétlem hogy kristálycukor lenne :D
  • Különc
    #29025
    Mert te akkor se hiszed el miért nem szabad cukrot enni, ha kimész az utcára, vagy benézel egy váróba? Inkább eszed, hogy megnézd veled mi lesz és még ajánlanád másnak is hogy tegye azt?
    Van más szénhidrát a kocka vagy kristálycukor mellett, amit nyugodtan ehetne, pl.vitargo,carb-fx,zabpehely, szőlőcukor ha tényleg nincs másra pénz, de kajak fejezd már be a cukor mellett való lobbit, mert tényleg nagyon gáz már
  • Succor
    #29024
    Még mindig ezen vagytok felakadva?
    Kezdő tömegnövelőkbe is annyi a cukor hogy cukrászdát lehetne nyitni..

    Az, hogy megismerje, hogy táplálkozzon jól, az egy hosszú és komplex folyamat.
    Talán még hosszabb mint kitapasztalni, hogy hogyan eddzünk.
    Saját testünk tápellátás igényének megismerése és felmérése is idő.

    Van aki úgy kezdte, hogy tej+fehérkenyér+cukrok+sok hús...És most 1.5 év után rendesen eszik mert megismerte testének működését.Látta, hogyan reagál a teste a sok egyszerű ch-ra meg zsírra és rájött, lassan hogyan is kellene táplálkozni.

    Ha edzés után benyom a csávókám 25 g cukrot nem lesz lófasz baja se...Nem fog horribilis mennyiségű zsír rakódni rá és nem nől ki a 2. fasza...Mindent csak eltúloznak az emberek meg megkötik magukat kemény szabályokhoz, holott elfelejtették ki hol kezdte.
    Egy kezdő nyugodtan egyen szart is, nem lesz semmi baja, ha komolyan érdekli ez a sportág úgy is rá fog jönni(tapasztalat+szakirodalmak bújása), hogy neki és a testének mi a jó :)
  • Különc
    #29023
    Nem azzal volt a baj, hogy cukrot eszik, hanem hogy másnak, kezdőnek tanácsolja ezt
  • shaba23 #29022
    Az a baj, hogy a moderátorok nem gyúrnak
  • Tyler1
    #29021
    Tv, mozinál pl. engedve volt hogy tiltva legyenek a fórumképtelen emberek. Nem is volt belőle gond.
  • Retsu
    #29020
    Váá a fekete melyikük? Nagyon ott van

    #29018: Azért lehetne legalább azokat a hszeket törölni aminek semmi köze a témához és csak a másik szapulásáról szól, nem? Mondjuk nem értem hogy lehetett ebből a cukor témából is ekkora balhét csinálni. Igaz hogy nem egészséges, de tömegelésnél még a proknak is 1000% van heti 1-2 csaló napjuk.
  • Tyler1
    #29019
    Az is érdekes, hogy ez csak itt probléma, másik témáknál úgy osztogatják az elakadásjelzőket, meg dislike jeleket, mint a huzat. Itt meg vagy szarnak rá, vagy megoldják annyival, hogy bezárják a topikot...
  • jazzy
    #29018
    Nem tud, a moderátorok megtiltották. Amúgy nem tudom feltűnt-e de az összes pluszolós minuszolós acc 1-2 emberé. Nekem hamarosan lesz egy -100-am és ennyi, ennyit ér a házigazdaság, a moderátorok meg leszarják és nem is basztatom már őket.
  • Tyler1
    #29017
    Ja, hát végül is a topikot bezáratni ésszerűbb, mint kiiktatni a negatív tényezőket. Ennyi erővel lelőhetnék az egész sg fórumot, mindenki 2 hétre elvonulhatna Tibetbe merengeni az élet fontos kérdésein, aztán világbéke lenne

    Ha hivatalosan nem lehet, akkor nem hivatalosan le lehet tölteni egy sg bővítményt, legfeljebb illegális lesz ez a topik, de nem lesz 98%-a flém.
    Saját fórum sem pálya, mert oda az újoncok be se léphetnek, meg akit a téma érdekel az sem ott keresi elsőre.
  • Trichie
    #29016
    egy az hogy nem szoktam tippmixezni a másik meg hogy egyszerűen csak próbálom a kevés pénzem valamelyest minőségi kajákra költeni hogy előrébb jussak a fejlődésben én nem a vitákért és nem a minuszolgatásokért jöttem ebbe a fórumba, hanem hogy tanuljak mások tapasztalataiból, segítséget kérjek. Van olyan aki szívesen segítene akár fél éven keresztül persze nem napiszinten de heti 1-2 jótanáccsal, esetleg kijavítana ha valamit rosszul tudok vagy csinálok? skypen fent vagyok ha valaki fel akar venni írjon itt egy üzit :)
  • tippmix94
    #29015
    ez eddig is mekkora titok volt
  • Breki33
    #29014
    mielőtt belelkesednétek

    sajnos hivatalosan nem tud
    egyszer próbáltam ilyet akkor is a modik szóltak érte
  • shaba23 #29013
    És ha már mind egyet értünk abban, hogy kell egy aktív hg a topiknak, ki az aki el akarja vállalni?
  • Tyler1
    #29012
    Hát akkor ennek egyszerűen véget lehetne vetni.
  • KaBuTo666
    #29011
    De tud.
  • Tyler1
    #29010
    HG nem tud felhasználót tiltani a topikban?
  • Roger6
    #29009
    Na, nézzük vissza ki-mennyit segített a topicban :) Csak útbaigazítottam az új srácot, hogy tőled aztán lófasz segítséget nem fog kapni, csak balhézni jársz ide a haverjaiddal.

    Ja, még valami. Amikor valaki dobálja a súlyokat a teremben, és odaszólok neki, hogy ne dobálja és a szemembe néz, tudja hogy nem hisztizek és nem rinyálok. Amikor elmondom mekkora troll vagy, többször bannolt, soha egy tippet nem adó, közösségromboló egyéniség vagy, az nem rinya, hanem útbaigazítás, kedves barátom. És mint láthatod, a témához ismét lófasz közöd sincs, csak a balhéra vagy itt. Hát nem édes kis cukipofa vagy?

    Aha, szóval Tippmix most ismerted be, hogy a Tippmix94 és a Tippmix945 is a te reged, gratulálok, ügyes volt.
  • poruljartal
    #29008
    Nem lehet, hogy pont emiatt vagy lemínuszolva, hogy kb a saját kis kálváriáddal vagy elfoglalva és folyamatosan offolsz a topikban?
    Mi ez a hiszti folyamatosan rólad itt? Ki a francot érdekel?
    Minden második hozzászólásod erről szól, hogy ki mit csinál, milyen troll, pedig a troll itt te vagy. Más nézőponton vagyunk az biztos, de nem itt kéne sírni mint egy fürdőskurva. Nincs házigazda aki ezt a topikrombolást amit te végzel meggátolja?
    Meg lehet nézni mennyit hisztizel, és alig segítesz másoknak, azt is azért, hogy mehessen utána a hiszti.
  • tippmix945
    #29007
    én csak egy tanácsot adtam...
  • vsly
    #29006
  • Roger6
    #29005
    Sonka mint élvezeti cikk nagyon fincsi, de napi szinten fogyasztani a zsír miatt nem biztos hogy egészséges, és nem is visz előrébb a testépítésben.

    És mint láthatod milyen okos hsz-ek is vannak (tippmix - 29004), nem nehéz eldönteni, hogy ki jár ide trollkodni, és ki azért, mert érdekli a téma. Amúgy van egy saját topicunk is, ahonnan az ilyen alreg / troll gyökerek ki vannak tiltva.

    Ha megnézed a #28992-es hsz-emet, nézd meg a mínuszolókat, és láthatod máris kik a trollok + alregek. Ilyen jojobaba féle idiótákat már többször bannolták, hidd el, nem véletlenül.
  • tippmix94
    #29004
    inkább felraktad volna azt a 9000 forintot tippmixen a magyarokra
  • LocalPatriot
    #29003
    Még ilyen videókat!!!

    Van Damme meg példakép, ahogy Stallone is!
  • Breki33
    #29002
  • Trichie
    #29001
    Bevásároltam egészséges kajákból ahogy itt tanácsoltátok :) 9000Ft-mbe került de vettem 30 tojást, 1 kiló túrót, 5 liter tejet, 1 kg minőségi sonkát, 2 kilo sajtot... szóval egy darabig elleszek :D Ma csináltam 5 tojásból finom sonkás, sajtos rántottát
  • Breki33
    #29000
  • shaba23 #28999
    semmit nem oldanál meg vele. Aki azért jár ide, mert a téma érdekli, annak hiányozni fog, aki meg troll, az egy hónap múlva is az lesz.
    Folyamatos moderáció kell, hogy nyilvánvalóvá váljon minden alregnek, hogy hol a helye. Ha folyamatosan törlik a fölös hsz.-eket és az azokra adott fölös reakciókat akkor előbb-utóbb fölöslegessé válik a próbálkozásuk, mert nem lesz meg a 15 perc hírnév.
  • hungary27
    #28998
    1 hónapig zárni kéne a topikot, aztán mindenki lenyugodna. Ennek így tényleg semmi értelme.
  • shaba23 #28997
    hajrá
  • Jojobaba
    #28996
    De ha választanánk egy házigazdát aki mindenki szerint ok, az jobb lenne, a mostani tényleg nem tesz rendet sajna.
  • shaba23 #28995
    Írni kell egy listát arról, hogy mi az ami a topikba való és mi az ami törlésre kerül, így nem nagyon lehet vita abból, hogy mit miért töröl a házigazda.
  • tippmix94
    #28994
    miért fikázzátok Justin-t?
  • KaBuTo666
    #28993
    Edzek ám már! Gyógytorna erősen megy mivel az izmok, ízületek, ínszalagok, és egy két helyen az ideg is sérült de nem szakadt el semmi így teljesen felépül csak idő kell, kb. fél év...túlzásba illetve erősen se lehet terhelnem a csontokat, izmokat se mert elszakadhatnak vagy elpattan egy csont szilánk és megindul ami újabb műtét. Nem sajnáltatni akarom magam, de a motorozás ezzel járhat. Ezt vállaltam, bekövetkezett, lenyelem és mindent megteszek hogy minél előbb lábra álljak. Első egy hónapban itthon edzettem magam ahogy előírták, közben mentek a motivációs videók...most gyógytorna van jó sokáig, de a jó ebben hogy fáj bár sokkal szarabb. :) Mint ahogy a kondiban is...NO PAIN NO GAIN. Úgy hogy keményen menjen az edzés, de szerencsére itt senki nem szarozik ami erőt ad nekem is.
  • Roger6
    #28992
    Hogy ha kitöröl egy hsz-t, akkor az alregek és trollok az adminoknak kezdenek panaszkodni, hogy direkt törölt, meg nem jogosan, meg bla-bla-bla, és hidd el, sok troll van itt, és általában egy trollnak több alregje is van. És egy dologban hasonlóak, mint egy bizonyos faj nálunk. Csak rombolni képesek, és balhéban nagyon összetartóak. Figyeld meg, amíg nincs téma, vagy értelmes beszélgetés van, egyik sincs itt, tanácsot nem adnak, értelmeset nem írnak. Ahogy bele lehet kötni valakibe, egyből 10 alreg meg ugyanennyi troll jelenik meg, akik az elmúlt 3 hónapban kb. 1 hsz-t böfögtek ide. Kb ennyi.