33474
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #33073
    Phil nagyon jo iden, szerintem eselytelen mindenki ellene. Talan csak kai lett volna jo(a sok arnold classion, elete formajat hozta) Amugy senki mas ..
  • Stockbauer33 #33072
    http://generationiron.com/dave-palumbo-picks-kevin-levrone-to-beat-phil-heath/
  • Stockbauer33 #33071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    60 years old (young) ... Vince Taylor True Legend











    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.08.28. 19:00:27
  • Tyler1
    #33070
    Én mikor még először vettem, akkor simán oldódott 1-2 rázás után, nem habzott, finomabb volt. De ez harmadlagos probléma, kicsit várni kell vele és oké lesz. Fehérjetartalma változatlan és ez a lényeg.

    Most nézem az oldalt, szerintem javítás alatt van, mert Ft-ban ugyanúgy elérhetők az árak. Viszont a rendelés ugyanúgy zajlik, és 3 napon belül tuti megfogod kapni, gyorsabban mint a magyar viszonteladó(k)tól.
  • Sippie
    #33069
    amúgy mit jelent hogy minőségben középkategória? Régebben magasabb volt a fehérjetartalom?
  • Sippie
    #33068
    köszi. Én valamit nem jól csinálok, mert nem tudom magyarra állítani az oldalt, csak német, szlovenszko, meg angol nyelvet dobja fel :/
  • Tyler1
    #33067
    Csak viszonteladó, de a hivatalos oldal már rég elérhető magyar nyelven. És persze a hivatalos az akciók miatt jóval olcsóbb is, a napokban 80%-os (yes, nyolcvan) akciók voltak bizonyos termékekre. Ezenfelül pofátlanul megajándékoznak mindennel, és még a szállítás is ingyenes Angliából - bizonyos összeg felett term.

    Minőségében sajnos már eléggé a középkategóriát veri pár évvel ezelőtti önmagához képest, de ár/érték arányban még mindig verhetetlen, és ha a független teszteknek hinni lehet, valóban azt tartalmazza, amit feltüntetnek a zacskón, dobozon (ellentétben pár nevesebb céggel).
  • Stockbauer33 #33066
    Béla :)


    " Kathi Béci, szívünkből szóltál! Osztani ér!
    "Nem kategóriànkènt kell felosztani a dolgokat, úgy zsákutca ha keresed az utad. Ma láttam crossfit edzést komoly srácokkal, guggoltak, löktek, felhúztak, húzodzkodtak nem lófasz súlyokkal. Szenvedtek. Jó volt nézni. Ma láttam erőemelőket megdögleni hatàrterheles alatt, lattam Molnàr Petit horrort edzeni sokkoló intenzítással. De ma lattam crossfittest bohockodni, férfi testèpítőt szétkoxolva 5 kilóval oldalt emelni es kozbe dumcsizni. Egyszerű. Mindenki az ahogy edz!!! Ő dönt es nem a sportaga vagy kategóriája."
  • Sippie
    #33065
    myprotein impact whey isolate erről mi a vélemény?
    Egyáltalán a myproteinnek ez a hivatalos magyar oldala? Gondolkozok erősen ízesítetlen fehérjén, de a shop builderen csak ezt a kettő fajta izolátumot találtam Maxx Pure Whey CFM Isolate meg a CFM Whey Protein, de ezekről a márkákról aztán nem tudok semmit, így nem merném bepróbálni, ár/kg arányban meg jobb a myprotein (azt legalább láttam már itt a topikban :D )
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2016.08.25. 18:39:59
  • bardocz
    #33064
    Köszi a segítséget, akkor azt hagyom. Itthon eddig is edzegettem, csak többnyire nem súllyal, seprűnyélen 17 kiló kb, aztán ami eszembe jut, guggolás, bicepsz, fej fölé tolás, de inkább fekvő meg hasonlókat csináltam.
  • Roger6
    #33063
  • Stockbauer33 #33062
    Grabo segít szivesen.Vagy itt vagy privátba irj neki.

    Fanatikusan rákell álni és kitartóan edzeni.Én 85-86ba kezdtem.185 cm és 68-70 kilósan.Még sport Robi volt meg Delta protein :))) Most meg 129 kilós vagyok :D:D

    Az elején megszereztem az Arnold könyvét rongyosra olvastam és sokat beszélgettem egy magyar junior bajnok testépítő sráccal.Az edző terembe fogod látni majd milyen izomra milyen gyakorlatokat csinálnak.Jön majd a matekolás(8x20 - 5x7 stb)

    Egy edzőpartnert vigyél magaddal

    rendszeres kajálás rendszeres edzés és rendszeres pihenés


    Na be is előzött :DDD
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.08.23. 20:37:44
  • Roger6
    #33061
    Én óvva intelek az otthon edzéstől. Félre ne érts, van olyan, aki brutál formát tud összehozni otthoni edzéssel is, de hidd el, otthon annyi minden más hívogat a "sötét oldalra"... Sörözés haverokkal, játék gépen, fisz-fasz akármi. Nem-nem. És nem. Nyugodtan vedd a cókmókod, és ismerkedj meg a gépekkel, a környezettel, a gyakorlatokkal, magával a vassal. Próbálj ki technikákat, amikről olvasol, nézd meg más hogy edz. Nem árt, ha jóban vagy a többiekkel, persze ez kis teremre igaz, a nagy termek jóval személytelenebbek.

    Ja, és ne hagyd, hogy rábeszéljenek téged haladó gyakorlatokra így az elején, mert könnyen sérülés lehet a vége.

    Fekenyomást nyilván csinálni fogod, de a másik két alap gyakorlat is nagyon fontos: guggolás és felhúzás. Felhúzás videókat találsz a neten, ennél különösen fontos lenne, hogy szabályosan csináld, mert eléggé derékgyilkos, ha csak úgy nekiállsz emelgetni minden utánajárás nélkül. Mondjuk guggolás is ilyen. Sokan nem fognak leguggolni csak rogyasztani, te ne tedd ezt. Inkább vedd vissza a súlyt, és menj olyan mélyre, hogy utána alig tudj felállni. Aztán fél év múlva meg a spagettilábúak majd rosszallóan fognak rád nézni, hogy biztos koxold. Vedd elismerésnek természetesen.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2016.08.23. 20:31:31
  • bardocz
    #33060
    Szerintetek érdemes lenne beszereznem két súlyzót, és ezzel kezdeni 4-6 hétig ahelyett, hogy a linkelt könyvben lévő kezdő edzéstervvel kezdek? Ez alatt az idő alatt meg a kajálást megpróbálni kitapasztalni, rendberakni, mert kiszámolva egyértelműen nem eszek annyi szénhidrátot meg fehérjét mint kéne.
  • Roger6
    #33059
    Azért a 6 óra nem este van. A lényeg az, hogy ne éhezzen a szervezet, mert akkor indul be a raktározás, szóval lehet este 10-is, ha enni akarsz, egyél, csak nagyon meg kell válogatni, hogy mit.
  • _Galamb_
    #33058
    Délután kettőig eszem csak szénhidrátot, figyelem, hogy max 1300 kcalig menjen. Vacsorázni nemigen szoktam, mert abban az időtájt utazom. Mire hazaérek meg van vagy este 6 óra. Olyankor meg már ha vacsorázok is (kizárólag inkább fehérjét), lelkiismeret-furdalásom van.
    KÖSZÖNÖM a kiemelést, de anélkül is értem, mit szeretnél mondani. :) Ezért is mertem kérdezni. Köszönöm szépen. :)

    Utoljára szerkesztette: _Galamb_, 2016.08.23. 10:04:33
  • Roger6
    #33057
    Ez étrend KIEGÉSZÍTŐ, soha nem lehet lecserélni egy MINŐSÉGI táplálkozást bármilyen kiegészítőre, a kaja mindig az első. Én az edzés utáni fogyasztást javasolnám, de semmiképpen sem vacsora helyett.
  • _Galamb_
    #33056
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy az esti edzést követően, hogy a vacsorát kiváltsam, érdemesebb e ezt fogyasztanom?
    http://langsport.hu/product/show/restylerestyleshake

    Eddig 50 kilótól szabadultam meg, de úgy érzem most stagnálok picit és a szénhidrátot még jobban lecsökkenteném a délutáni órák folyamán. Véleménye van e valakinek erről a termékről? Használta e már? Edzés előtt vagy inkább utána fogyasztandó?
  • Tyler1
    #33055
    Balogh Robin kvalifikálta magát az O.-ra! Gratula neki!
  • Roger6
    #33054
    Holnap hétfő, ne feledjétek:
  • bardocz
    #33053
    Köszi!
    Igen, elvileg bmi alapján most vagyok a normál súly alsó határán. Ha mondjuk szeptemberben elkezdenék edzeni, örülnék, ha év végére 10 kilót híznék. A 70et még soha se értem el, néha elmentem 67-ig, aztán jött valami 3 napos fosás.. Sajnos gluténallergiás vagyok, így eleve eléggé nehéz hízni, mondjuk már akkor is elég vékony voltam, amikor még nem jött ki.
  • Roger6
    #33052
    Háhh, ez marha jó
  • Stockbauer33 #33051
    Grabo gyönyörűen leirta mit kell csinálnia.


    Kőkemény tömeg növelés kell a srácnak.Ha decemberig hízna 20 kilót még simán a normál súlyt súrólná.


    Ezeket s o s-be megvenni és edzeni mint az állat.

    Jumbo

    vitamin pack

    ami segít :DD ilyet vettem most én is


    Ami No ilyet is vettem
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.08.18. 23:20:14
  • Sippie
    #33050
    ezt a 1 napon?
  • Stockbauer33 #33049


    ha a 43-ast kihagyod nembaj
  • bardocz
    #33048
    Az izületeim már most sem tökéletesek, semmiképp se ugranék rögtön nagy súlyokra, elég amit kap melóban a térdem, könyököm pakolás közben. Köszönöm a linket, átnyálazom.
  • Roger6
    #33047
    Bringázás remek kiegészítő sport, de ha a tömegnövelés a cél, akkor ez hátráltathat benne. Bár a 30-40 km nem vészes távolság. A legfontosabb az étkezés, ne haragudj, hogy most nem írom le, de utána tudsz nézni a neten (adok linket is majd). A kezdő edzéstervek inkább átmozgató/felhozó edzéstervek, ezért tűnhetnek "gyengének", de hidd el, megvan az oka. Tartsd be a fokozatosságot, és az első 1-2 hónapban ne is akarj túllépni a haladóra, mert nem lesz értelme. A heti 3 edzés meg tökéletes, szóval nagyon jó elképzeléseid vannak, remélem be is tartod őket.

    Ajánlom figyelmedbe a Sárga Kapszula könyvet, ez ingyen letölthető pdf-ben, vagy alkalmazásként, de megveheted könyv formájában is. Kezdésnek tökéletes tananyag, elmagyaráz minden fontos dolgot szerintem, amire szükséged lehet ahhoz, hogy jó alapokat építs ki magadnak.

    Sárga Kapszula -> ITT
  • bardocz
    #33046
    184 cm és 65 kilós pálcikaember testemre szeretnék egy kis izmot pakolni, mivel az itthoni nem ér sokat, elkezdenék járni valamikor a közeljövőben edzőterembe. Hogyan érdemes belekezdeni? Mellette amíg jobb idő van napi 25 km bicikli megy, meg hétvégén 30-40 ha úgy alakul. Nem tudom mennyire összeegyeztethető a kettő. Így belenézegetve kezdő edzéstervekbe olyan furán rövidnek tűntek, aztán persze szinte semmi tapasztalatom sincsen :) Max heti 3 nap járnék szerintem.
  • Stockbauer33 #33045
  • KevinLevrone
    #33044
    Kezd alakulni!
    https://www.youtube.com/watch?v=F1a6URKaJEE
    Utoljára szerkesztette: KevinLevrone, 2016.08.03. 22:36:12
  • slRa4fV9t
    #33043
    "Im a look kid"

  • KevinLevrone
    #33042
  • Tyler1
    #33041
    Annyira jó visszanézni ezeket az embereket. Milyen minőségű izomzat volt, mennyire könnyed, esztétikus, giccsmentes pózolás, bármiféle vicsorgás nélkül. Manapság meg tucatszor többféle kémia, hatalmas dózisok, munka meg fele annyi sem. Hasonlítsa össze mindenki a 2 formát (tömegen felül természetesen).

  • Roger6
    #33040
    Ez már annyira gáz bazmeg, hogy az hihetetlen. A kamerás ha jól hallom a Train With Brain-es köcsög, de a "riportalanynak" hogy a faszba lehet ilyen női hangja?

  • adam46
    #33039
    Az biztos, hogy Ramy egy szörny, amilyen pénzeket beletolnak abba az emberbe. Nem tudom hogy bírja még a szervezete ez a temérdek tesztót.
  • Tyler1
    #33038
    Elviszik őt is 7-8 címig.
    Gondolom ezért is lépett vissza Greene, teljesítményfüggetlen, elértéktelenedett verseny lett ez is. Majd Big Ramy leváltja, ő jól belehal ezekbe a dózisokba, amiket tol, és akkor a szövetség fejvakarva kicsit újratervezi az egész versenyt.
  • KevinLevrone
    #33037
    Utálom ezt a figurát!
    Egy nagyképű seggdugasz!
    Megérdemelné hogy a ma 52 éves Kevin alaposan helyrerakja egy nyaklevessel!
  • adam46
    #33036
    Kai visszalépett az O-tól, megint Phil Heath fog nyerni. :'(
  • DarkHorSe
    #33035
    guggolás terpeszben?

    :D
  • EnxTheOne
    #33034
    Hi,
    azt szeretném megkérdezni hogy ezt a gyakorlatot hogy hívják? (google segítségével nem találtam meg :( )

    Le kell guggolni terpeszállásban, majd minél tovább megtartani.