33479
12316971501353788406.png
  • Succor
    #29191
    Ne irigykedj :D
  • Trichie
    #29190
    Ez a Godsmack tényleg tuti!
  • Trichie
    #29189
    Szégyen hogy mindenhol csak kettőt tud nyomni...
  • Retsu
    #29188
    A futásnál mindenképpen jobb az ízületeknek. Az intenzitás meg nyilván edzettség függvénye, de szerintem nem árt, ha fokozatosan kezd neki!


    Hátedzéssel kapcsolatban: kezdőként 2 gyakorlat felsőhátra elég kell hogy legyen. Ha keveselled a 60 kilót lehúzásnál próbálj ilyen fordított evezést, amit lentebb más írt. Amúgy elég általános baj, hogy még aki hátedzésre adja is a fejét, csak felsőhátra nyomja... Márpedig alsónak is legalább annyi figyelmet kéne szentelni!
  • Neoncsoves
    #29187
    nem tudtok valami aránylag olcsó párolt zöldség csomagot? Az Intersparban láttam, de ott valami 300g zöldség (volt benne retek, saláta, minden szar) csomag kb 450-500ft volt és 1 nap alatt elfogyott...
  • DarkHorSe
    #29186
    Hasznalhatja, bar inkabb tanulja meg mit szabad ennie, meg mit nem. Ugy sokkal konyebben celba er.
  • Jojobaba
    #29185
    Srácok!
    Segítség kéne, anyám idősebb már és kicsit túlsúlyos. Kapott egy lépcsőző gépet. Mennyire jó ez, vagy lehet egyáltalán olyan intenzív, hogy közben ne terhelje az ízületeit nagyon?
  • JohnnyNapalm
    #29184
  • shaba23 #29183
    Zenének meg Godsmack, STEMM, P.O.D. :)
    (bár most épp Amon Amarth szólt)
  • shaba23 #29182
    minimális áron lehet beszerezni az ajtóra akasztható húzódzkodó alkalmatosságot, de ha van lehetőséged hegeszteni, és van elfekvőben anyag, akkor még annyiba sem kerül. Másik lehetőség, hogy fekpadon megfogod a rudat és felhúzod magad (mint egy negatív fekvőtámasz). Olvastam róla cikket, hogy hatékony, és otthon tökéletesen kivitelezhető. Természetesen, ha megoldható, valamint már elbírod a saját súlyod (mert az is gondot szokott okozni, én is sokáig hanyagoltam), akkor húzódzkodás, akár egy fa ágán is több mint a semmi.
  • Succor
    #29181
    Én holnap veszek 10 kg csirkemellet :D:D

    Párizsis kenyér ketchuppal, te jó ég-.- :P
  • Prince of Máté
    #29180
    Itt leírta az étrendjét. A szomorú az, hogy nem ezen akar változtatni, hanem az edzésén, megfelelő étkezéssel meg lószart se ér.
  • Succor
    #29179
    Azt én is :D

    Én amúgy mostanában hasra annyit csinálok, hogy 2 gyakorlat közt lenyomok kb 25-30 hasprést Mellre van 4-5 gyakorlatom a többi már csak matek,Így a pihenő idő se vész kárba :P

    Egyedül láb napnál nem csinálom ezt, ott ülnöm KELL! :D
  • carbon2OO6
    #29178
  • Vaxi
    #29177
    aki nem csinál felhúzást, annak esetleg. de megnézném azért én azt a 25 perces hátazást :D
  • Tyler1
    #29176
    Az még oké, hogy lelehet edzeni ennyi idő alatt, ezt is minimum haladó szinten, de a lényeg az a mérföldes kontraszt a 2 időtartam között :) 40 perc hasedzés naponta baszki!!! NAPONTA! 280 perc hetente. 4,5 fél óra csak a hasizomra. És ez "édeskevés" Röhej. Akkora fogalmatlanságok vannak itt, hogy nem igaz. Az eddig olvasottak alapján látatlanba megmondom, hogy étrendtől kezdve az edzésnek nevezett imitációig, az egész kuka! Semmi tudás nincs mögötte, tipikus "nyárra kurvára kigyúrt akarok lenni" hozzáállás. Alapismeretekre meg szarni, én úgy is jobban tudom...
  • Succor
    #29175
    25 perc alatt le lehet edzeni a hátat, intenzivitásról nem beszélt :D
    Szuperszettek,de kétlem, hogy még ott tartana a srác ha fogalma sincs mi növeli a hát szélességét
  • Tyler1
    #29174
    40 perc hasedzés(naponta), 25 perc hátedzés. Asztapicsaeget
  • Succor
    #29173
    Ez bizony hát gyakorlat ha jól csinálod :)
    Emellé fekvőtámaszozz nehezítve, de amikor leengeded magad ne a melledre koncentrálj és akkor beszáll a hát is, de ez csak nagyon kezdő szinteken működnek.Legelőször a fekvőtől is láttam nőlni a hátam ez az első 3 hónapba volt,nem tudom éppen hol tartasz mióta edzel, bár ha saját edző termed van csak nem most kezdted.
  • Trichie
    #29172
    A másik nagy gondom hogy szeretnék kisebb hasat de tömegnövelő edzés mellett nem diétázhatok... a mellem és a hasam megmértem mind2 89cm, hasból mindenképp szeretnék lefaragni, hasazok minden nap 40 percet de gondolom ez édeskevés...
  • Trichie
    #29171
    ez kicsit elsőváll gyakorlatnak tűnik.. ez szélesítené a hátat?
  • Prince of Máté
    #29170
    Csináld ezt, jobb mint a semmi.
  • Trichie
    #29169
    visszatérve előző kommentekre hasonló zenékre gondolok:
    http://www.youtube.com/watch?v=MI_nRi1-FcM
    http://www.youtube.com/watch?v=wyxlsJO8QpM
    http://www.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA
    http://www.youtube.com/watch?v=qKggnBh2Mdw
  • Trichie
    #29168
    van hátgépem de kb semmit nem ér.. csigás áttételes és hiába rakok rá 60 kilo súlyt semmit nem ér, simán fel lehet húzogatni, nincs alul lábtámasztó meg semmi.. ezért is hanyagoltam mindig a hátat, mostanában rúddal evezek és felhúzásokat csinálok de kevésnek tartom
  • Prince of Máté
    #29167
    Én mikor még nem tudtam húzódzkodni mellhezhúzásokat csináltam, azzal megerősítettem annyira a hátamat, hogy már simán tudok húzódzkodni.
  • Trichie
    #29166
    kellene a terembe pár gyúrós zene, nem a köcsög gépzenékre gondolok és nem olyanra amiben justin bieber vonyít, hanem ami néha pörgős is, néha nyugisabb. Órás remixek is jók, csak ne legyen unalmas és egyhangú.
  • Trichie
    #29165
    Saját termem van de húzódzkodó még nincs benne, lehet holnap összehegesztek pár vasat és csinálok amennyit bírok :) régen 6x4eket bírtam de akkor már 4. széria végig csalás volt.. nagyon nehéz gyakorlat, hogy megszokjam, lehet valahogy könnyíteni?
  • Succor
    #29164
    Jah azt hittem terembe jársz...
    Ott általában van húzóckodó..Hát mid van?

    Ha van súlyzód akkor tudsz fűrészelni, egyébként akkor ússzál pillangóba sokat az is fejleszti, de látványos növekedést húzóckodás nélkül nem nagyon fogsz elérni...
    Én anno csak Lehúzásokat csináltam(nyakhoz húzás) fejlődgetett a hátam de nem volt valami nagy szám, mikor elkezdtem húzóckodni is pár hónap múlva látványos volt a fejlődés....
  • Trichie
    #29163
    Sajnos külön húzódzkodó állványom nincsen.. hogy oldjam meg másképp? Egy hátedzés szóljon csak húzódzkodásból? Szerintem biztos mást is kell csinálnom abban a 25 percben amit a hátedzésemre szánok :)
  • skateboarder21
    #29162
    de az mar keso nyarig akarok izmos lenni irj neki konyorgom
  • Tyler1
    #29161
    Most nyaral, augusztustól lesz elérhető :S
    Majd ráírok, hogy tud-e segíteni neked.
  • KaBuTo666
    #29160
    Megint kezdődik. :D
  • skateboarder21
    #29159
    o kicsoda? ha itt tag szoljatok neki kerlek szepen segisten nekem
  • Vaxi
    #29158
    csak magyarországi állandó lakcímmel rendelkező emberekre vonatkozik.
  • skateboarder21
    #29157
    nincs a hasamon sok zsir meg hogy kellene dietaznom? de akkor csak 250 felulest fogok csinalni naponta ma elkedztem a padlon es teljesen felhasogatta a hatamat verzett is nagyon koszonom a segistegedet
  • Tyler1
    #29156
    Akkor C.Ronaldo jól összeszokta magát szarni a napi 3 ezrével :DD
  • Vaxi
    #29155
    azért, mert kockahasad csak akkor lesz, ha diétázol, és eltünteted a zsírt a hasadról. ÉÉÉS természetesen felüléseket végzel, hogy izom is legyen ott :)
    fosni pedig azért fogsz, mert a hatályos törvények szerint az élő emberi bél-ideg egyensúly érdekében napi 250 felülés után a perisztaltikus mozgás felgyorsul, és sajnos nem tehetsz ellene semmit :( gondold el mi történik 400 felülésnél.
  • skateboarder21
    #29154
    ezt nem ertem miert nem lesz kockahasam?? es miert fogok fosni segitsetek kerlek szepen titeket
  • Vaxi
    #29153
    hogy hogy milyen hatással jár?
    fosni fogsz két hétig tőle.

    izmosnak izmos leszel, de kockahasad nem lesz
  • skateboarder21
    #29152
    napi 600 fekvotamasz-400 felules milyen hatassal jar?izmos leszek lesz kockahasam?