33479
12316971501353788406.png
  • CdelG
    #29311
    dede
  • szmegma
    #29310
    bár 2 méter feletti magasság már elég durva lenne,jó ez így
  • Különc
    #29309
    Gondolom...
  • szmegma
    #29308
    én a 196-197 centimmel is törpének érzem magam
  • Prince of Máté
    #29307
    Milyen törpéről beszélsz? Az átlagos magyar férfiember 175-178 centi magas.
    Te átlagon felüli vagy, magasnak számítasz.
  • KaBuTo666
    #29306
    Biztos nem.
  • rhdk
    #29305
    én kereken 200cm vagyok
  • Retsu
    #29304
    Nem törpe az, én is 178-180 körül vagyok.

    Amúgy Retsu presents: 1 válledzés története

    Nagy a hőség, bent is 24,5 fok. Mondom nem gáz, legalább nem kell annyit melegíteni. A szokásos hárdkór hozzáállással vágok neki, semmi finomkodás, így "csak" 2 sorozat mindenből.
    1. gyakorlat: Felrántás térd alatti pozícióból. Az első sorozatban szinte könnyedén megcsinálom a 7 ismétlést. Nyugtázom, hogy lehet több súly kellett volna...egészen a 2. szériáig. Mivel alig 2-2,5 percet pihentem, igencsak megszenvedek a súllyal, már nem is kell attól félni, hogy belek*rom az államba :D De jó az mellmagasságig is.
    2. gyakorlat: Mellről nyomás. Jó erőben érzem magam, de a 7. csak lökőnyomással megy ki. A következő széria utolsó 2 ismétlése maga a pokol, de megvan szabályosan a 6.
    3. gyakorlat: "Scott press" Ezen a ponton már kivagyok rendesen, de mégis kevesellem 1 kicsit a választott súlyt...aztán rájövök a tévedésemre. Kőkeményen megcsinálom a 10et, majd rövid pihenő után 2. sorozatban 11et. Cseppet túlbuzgó módon arra vetemedek, hogy még nyomok pár oldalemelést azzal a súllyal. Nos, eljutok kemény 5ig:) A vállaim fáradtságából arra következtetek, hogy elég lesz ennyi, szal nem erőltetem tovább. Az egész 20-22 percig tartott, mégis szvsz hatásos edzésen vagyok túl.
  • KaBuTo666
    #29303
    Fiúk 17-18 életévig nőnek. De ismerek olyat aki 24 életévéig nőtt. Személyesen tapasztalatomra hivatkozva 20. életévemig nőttem. Tizenévesen nagyon megnőttem, sajnos ízületi problémákhoz vezetett. Genetika...Valaki azt mondta hogy csontkovács miatt nőtt 3 cm-t, de ez baromság, mivel ferdén szar testtartással ment, csontkovács kicsit helyrerakta meg megmondta hogy hogy kell normálisan tartani a testet oszt ez miatt tűnik az a +3 cm.
    Azt tudom hogy orvosi úton műtéttel lehet pár cm-t nőni, de van ára.
  • DarkHorSe
    #29302
    20 év fölött már nagyon keveset nő az ember, szoval lehet hogy meg fosz nőni valamennyit
  • dragon11
    #29301
    ha helyrejött, akk jó.. csak figyelj a dolgokra és tanulj az én hibámból.. nehogy..
  • Renjike
    #29300
    Komoly lúdtalpam volt és kicsit gerincferdülésem lett de nagyon minimális és már szerintem helyre is jött , mielőtt még előítéletekkel bombáznátok
  • Renjike
    #29299
    nekem alapból gerincferdülésem van , de semmi komoly :D
  • dragon11
    #29298
    jó, de Te 186 vagy.. én 180-81 körül..:/ azért nem ua. a kettő :Ss
    Renjike: helytelenül csináltam a hát edzést rengeteg ideig és gerincferdülésem lett, viszont már minden oké, elvileg..:D
  • Renjike
    #29297
    17 évesen még nőhetsz simán . Mi lett a hátaddal? :/
  • Különc
    #29296
    Nem valószínű, hogy tovább fogsz nőni, én 186 cm vagyok, nem hinném hogy törpék lennénk
  • dragon11
    #29295
    tudom nagyon ciki és gáz kérdés, de kb 13éves korom óta követem a topikot :D kisebb-nagyobb szünetekkel, az őslakosok ismernek is :Dd
    régebben edzettem, csakugye helytelen hát-váll edzésemből komoly hátfájdalmam lett, amit 2év alatt sikerült helyrehozni..


    szóval én még csak 17 vagyok:D és nemvagyok valami magas, kb 180-181 vagyok..
    még sosem nőttem hirtelen(gondosan figyeltem mindig:DD), és elvileg minden embernek kell nőnie hirtelen 1x.. még lehet esélyem magasabbnak lenni v törődjek bele h törpemaradok ?:(
  • Retsu
    #29294
    Szevasz! Egyértelműen az első. Kezdő-középhaladó szinten ahogy vagyunk, bőven elég ha majdnem minden van. Konkrétan sztem súlyok, fekpad, esetleg 1 guggolóállvány minden ami kellhet. Sőt, vannak akik olyan véleményen vannak hogy pad se feltétlenül kell! Nyilván ha termet keres az ember, azt akarja hogy minél több minden legyen, de ne ess abba a hibába, hogy a gépek/csigák felé kacsingatsz! Az ráér, de ha mindenképpen kell vmi ilyesmi, akkor is max 1/4 része legyen az edzésnek ilyen, a többi szigorúan szabad súly!


    Succor: Látatlanban nyilván nem tudom pontosan megmondani, de ilyen arányokkal nyugodtan tömegelhetsz még a "hivatalos" 176/76 arányon túl is, ez biztos.
  • Breki33
    #29293
    nemrég volt itt Budapesten





  • Tyler1
    #29292
  • Succor
    #29291
    176 cm/70 kg.
    Ez most viszonylag szálkás, voltam én már 75 is kicsit pufibban, azért kérdezem mennyi zsír elfogadott?
    Cukrot most nem eszek,illetve fehér kenyér meg ilyeneket se...
    Csirke+rizs+túró+zabpehely+tojás+lenmag+zöldségek....néha becsúszik 1-2 kisebb bűnözés de nem vészes...jelenleg 2600 kalóriát viszek be egy nap.
  • biomage
    #29290
    Hali

    Fehérvári vagyok, és keresek konditermet, remélem valaki tud ajánlani pár helyet, eddig hármat találtam.
    Az első kicsit kicsi, de van majdnem minden, és bármennyi ideig ott lehetek, és az ára is jó, a másik meg csak 1 óráig edzhetek naponta és alig van választék, a harmadikban meg nincs futópad meg szobabicikli.
  • szmegma
    #29289
    akkor eszem majd a zsírt is magában,ma vettem 5 kilót
  • rhdk
    #29288
    nem
    simán magában, fehér kenyér
    néha margarin+párizi rá
  • szmegma
    #29287
    zsíros kenyérrel?
  • rhdk
    #29286
    igazad van
  • Prince of Máté
    #29285
    Kössz a tippeket!
  • hungary27
    #29284
    inkább mint felvágós
  • rhdk
    #29283
    levágós vagy?
  • hungary27
    #29282
    én is mindig levágom
  • MEdievil
    #29281
    Ha raksz hozzá pár követ akkor meg nagyobb lesz súlyra. :)
    A hasznos tápanyag a lényeg, nemde?
  • Prince of Máté
    #29280
    Hát meg ami nem "hússzínű" kicsit világosabb.
    Eddig mindig levágtam róla, csak így azért jelentősen kisebb a súlya.
  • rhdk
    #29279
    nem kell levágni
    mehet úgy
    kenyérrel leküldve
  • Különc
    #29278
    Ha a sallang a zsírt jelenti, akkor igen
  • Prince of Máté
    #29277
    A boltból vett csirkemellfiléről ti leszoktátok vágni a "sallang" részét, vagy ahogy van, úgy sütitek ki?
  • rhdk
    #29276
    jó lehet
    egy kis anapolon 50-et mellé tennék azért
    biztos ami biztos
  • Tyler1
    #29275
    Nem tudom, hogy tolták-e, ha így is volt, azért valamit tenni kellett, valamit elérni, amit addig senki. De nekem ezektől a videóktól egyébként nem is támad kedvem 7xes Mr. O-nak lenni, vagy kormányzónak, egyszerűen minden ember azonosulhat ezekkel a gondolatokkal és rávetítheti az életére, legyen az sport, munka, magánélet, akármi. Azt mondják, hogy minden előtted álló falat te magad építheted, vagy rombolhatod le, és ezeknek a videóknak is kb. ez az üzenete személytől függetlenül.
  • szmegma
    #29274
    te gyúrsz?
  • Retsu
    #29273
    Magasság, súly? Tömegelésnek eleve velejárója bizonyos mértékű zsírosodás, szal nem hiszem hogy baj lenne ha 1 kicsit bulky leszel.

    Tyler: Ment a +, de attól függetlenül nem árt vmit tisztázni. A mondanivaló jó, a pozitív hozzáállás persze hogy fontos. De ha vki azt vizionálja, hogy akárki meg tudja csinálni amit ő, az azért túlzás. Schwarzit kiválasztották, hogy az legyen belőle, ami. Mert azért ugye senki nem gondolja komolyan, hogy hátszél nélkül 1 munkáscsalád gyerekeként ilyen magasságokba lehet menni.
  • Succor
    #29272
    Belőttem egy étrendet, most újra tömegelek, 3 hét alatt 2.5 kg...Szerintetek jó lesz ez így vagy sok a ch?Némi zsírosodást észleltem,legutóbb kicsit eltúloztam és sok zsír jött fel...Most tisztábban eszek pedig.