33479
12316971501353788406.png
  • Különc
    #29351
    Hamarabb gyújtanék kovakővel tüzet és használnám gyújtósnak a tankönyveimet, mint ilyenre kidobjam a pénzem, maradj a gáznál ha lehetséges
  • Tyler1
    #29350
    Én értelmét sem látom, de biztos lehet neki.
  • shaba23 #29349
    Hazsnál valaki elektromos rizsfőzőt? Érdemes venni egyet? Bekapcsolom oszt lekapcsol ha kész?
  • Retsu
    #29348
    Az igen, nem is tudtam hogy még folytatja Másodunokatestvérem, vazzeg...
  • Breki33
    #29347
    Hőhn József személyében szegedi ezüstérmese van a a Zakynthos szigetén rendezett naturál testépítő világbajnokságnak. A sportoló magyar bajnokként utazott a megmérettetésre, ahol végül is második helyezést ért el.

  • Breki33
    #29346
    http://osztod.hu/csak-egy-ukran-konditerem/
  • oliwwer
    #29345
    A lidl-ben lehet kapni ilyen darált zabpelyhet, itt egy kép róla:


    Ez a kék olyan, mintha a zabszemek 4be lennének vágva. Nem kell várni hogy ázzon, nem kell megfőzni (persze ha úgy szereted, akkor te dolgot, nekem bejött így nagyon!). Úgy szoktam, hogy kb egy ilyen zacskónak az 1/5-ét egy kis tálkába, rá egy 3/4-ed adagolókanálnyi fehérje, és rá alacsonyzsíros langyos tej. Vagy ha a tej nem fekszik a laktóz miatt, akkor langyos vizet. Nagyon finom, és így nem kell főzni semmit. Kb 3 perc az elkészítés ideje.

    A fehérjetémához: Nekem a Power Pro nagyon bejött. Kevert fehérje, nagyrészt szója, de 4kg 10 000ft, elég pénztárca kímélő, és Biotech-es, tehát nem noname cucc.
  • DarkHorSe
    #29344
    Akkor aztasd be este, vagy ne fozd meg hanem csak edd meg siman. Sparban lehet kapni kis szemu zabpelyhet, az nagyon hamar megszivja magat.
  • player0
    #29343
    körömpörkölt jó lesz
  • shaba23 #29342
    Még1 kérdés:)

    A vízben főtt zabpehely meddig áll el? Mennyire tudom előre megfőzni? Néha még az a 15 percem sincs amit kb igénybe vesz:(
  • shaba23 #29341
    Milyen fehérjét ajánlotok közép árkategóriába, tömegeléshez, hízékony embernek, heti 4 edzésnappal, 75%-ban rendben lévő kaja,általában reggeli edzés, de néha előfordul, hogy délutánra csúszik. Ha kell még infó, utána kérdezek:)
  • Tyler1
    #29340
    Nyugodtan mehet, a legtöbb hüvelyes jó ch forrás diétában.
  • Stero
    #29339
    Sziasztok. Épp diétázom és az lenne a kérdésem, hogy a lencsét használhatom-e szénhidrát forrásnak diéta alatt? Tetszik, hogy megszívja magát sok vízzel, eltelít, alacsony ch tartalma miatt pedig viszonylag sokat megehetek belőle egy nap. Nem igen találkozok olyannal aki lencsét használna diéta alatt szénhidrát forrásnak ezért kicsit kételkedem benne, hogy ajánlatos-e. A GI indexe teljesen jó és még fehérje is van benne ami ugyan egy rakat sz*rt nem ér tudom.

    Köszi.
  • balintk
    #29338
    A pénz diktál sajnos.
  • csuszi
    #29337
    Szep orvos
  • Retsu
    #29336
    Jó lenne lebeszélni tényleg. Az orvostól csak kapja, vagy ellenőrzi is közben azért? Mert azt nem ártana, még ha amúgy full egészséges is.
  • Succor
    #29335
    Haverja szúratja orvossal és ő tuti, hogy azt kap.Neki is azt hozna, csak nem orvos szúrná, hanem ő.
    Mindegy még megpróbálom lebeszélni hátha.
  • csuszi
    #29334
    :)
  • csuszi
    #29333
    1. Nem kene.
    2. Az majdnem biztos nem wini, hanem valami teszto cucc lesz, jobb esetben viz oszt csak atbasztak.
    3. Az ilyen akarmit csinalsz ugyis kiprobalja, majd tanul belole.
  • Tyler1
    #29332
    Előbbi egy felső középkategória, utóbbi prémium termék, ha van rá keret megéri beruházni az OM-re, nem tudom hol veszed, de a shop.builderes 100% WP áráért máshol megkapod az OM-et.
  • tmilan87
    #29331
    üdv emberek, vélemény tkérnék aki használt ilyeneket vagy ismeri,h melyiket ajánlja: Scitec 100% Whey protein vs Optimum nutrition 100% whey protein gold? ára huzosabb de megéri?
  • Prince of Máté
    #29330
    Olíva olaj, és a főzés, erről már írtam egyszer...
  • balintk
    #29329
    Neked valami belső problémád van h. kötekedsz? :D
    Nem tudom h. ez hol volt okoskodás, mivel én csak a véleményemet írtam le. Szerintem semmi sértőt nem írtam, de úgy tűnik az ego-d már azt se bírja h. ha valaki mesternek hív. :D Egyeseknek kevés a feszkó, és ilyen apró dolgokon (téves információ) felkapják a vizet. Mindegy ki lettem javítva fölösleges tovább ragozni a dolgokat, nyilván van itt 1-2 ember aki jobban ért hozzá, máskülönben nem is írtam volna, és valszeg kidobtam volna a kukába a cuccot.
  • rhdk
    #29328
    trollok vagytok
  • oliwwer
    #29327
    Ha nem tudod hogy miről beszélsz, akkor minek okoskodsz róla.. nem értem. Aztán meg mi vagyunk a mesterek, mert kijavítjuk a butaságot amit írtál.
  • Vaxi
    #29326
  • balintk
    #29325
    Bocsánat mesterek, sajnos én se tudok mindent. :(
  • Vaxi
    #29324
    én úgy hallottam, hogy mindenféle kokszokat és kábítószereket is öntenek belé, sőt, az egyik magazin szerint ciánt is találtak már benne
  • Tyler1
    #29323
    Légy szíves mondd le a Nők Lapja előfizetésed
  • mgkp
    #29322
    Hogy ebben az országban mennyi elbaszott idióta van:
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Taurin
  • KaBuTo666
    #29321
    Kérlek nézz utána hogy mi is az a taurin, illetve tedd fel magadnak azt a kérdést hogy kis mértékben káros e? Majd gondolkodj logikusan és e sok tennivaló után rájössz hogy okosabb lettél.
  • balintk
    #29320
    Vettem egy scitec 100% professional whey-t, viszont csak most nézem h. van benne taurin, ami köztudottan káros hatású, és a különböző energia italokban is megtalálható, és köztudottan ellenzik.
    Nos itt van a csomagoláson: Amino Acid Matrix: pure-Leucine, L-Glutamine, Taurine, Dextrose 1336 mg.
    Ezek után ne mondja senki h. nem káros. :D
  • Breki33
    #29319
  • Breki33
    #29318
  • Succor
    #29317
    Rég óta kollégám, soha nem volt ilyen terve, és hát egyben azért jó haver is.Ezért is bánt, hogy ilyen hülye....Haverja túl van egy kúrán, és ő ajálgatja neki a winit.Mert ugye neki semmi baja nem lett(Csak ő orvossal nyomatta, és az meg tudja pontosan mikor mennyi kell, hogy ne legyen baj).Ő meg haverjával akarja szuratni ugyanazokat az adagokat.Csávókám 92 kg, haverja 122kg.Szerintem ebből még baj lesz.
  • Tyler1
    #29316
    Napi 6l feletti folyadékmennyiség, megemelt vitaminbevitel. Ennyi a legtöbb, aztán fogjál kezet vele, és mond neki, hogy "gratulálok öcsém, majd viszek banánt a kórházba".
  • csanyigabor
    #29315
    Aki ennyire hülye miért ne érdemelné meg, hogy legyen valami baja.
  • Succor
    #29314
    Nem ő nézeti meg velem mit kell..Én magamtól írok, hogy ne legyen akkora baja...Megpróbálom még lebeszélni, de szerintem nem sok siker lesz benne...Azért köszi :)
  • Különc
    #29313
    Tegyük fel arra folyamodnék, hogy azt tegyem amit te most, hogy egy ilyen kuka weboldalon teszem fel a kérdést. Te tényleg elhinnéd amit itt írnak? Ez ennél sokkal bonyolultabb dolog és nagy károkat okozhat. Szvsz erőlködj még egy kicsit, hogy lebeszéld róla, és ha mégis bele akar vágni, akkor ne veled nézettesse meg mit kell csinálni, mert ráfog baszni. És ne is a builderre menj, nem tudom hova menj, de max ha csuszi rád ír privátban ha jó kedve van (és ezzel most jól kibasztam vele lol) vagy... esetleg folyamodhatsz valamelyik trollunk benyögésére is.
  • Succor
    #29312
    Kollégám el akar kezdeni egy wini kúrát, sehogy nem birom róla lebeszélni.
    2 éves edzésmúltja van,tehát még kezdő, és hát azért úgy elég könnyű kárt tenni magadba, ha nem tudod miből mennyi kell...
    Én nem vagyok DROG párti, valószínűleg nem is leszek.Mit vegyen mellé, hogy lehető legkevesebb baja legyen(gondolok én itt vesevédő teára vagy akármire).