33479
12316971501353788406.png
  • Renjike
    #29391
    sajnos.
  • balintk
    #29390
    Pedig azt szeretik a lyányok.
  • Renjike
    #29389
    Itt mindent megtalálsz.

    én inkább azt javaslom hogy edzél rendesen mindenhova ne legyel tipikus: homokoshajúpálcikatestűkockáshasúsrác.
  • trialboj
    #29388
    Üdv, Már lassan 1 éve majd napi rendszerességgel végzek 6 féle hasizom gyakorlatot általában 5 percig. A felső 4 kocka kirajzolódott a hasizmon, de az alsó még csak nem is formálódik.

    Van olyan gyakorlat ami kimondottan az alsó hasat dolgoztatja, és itthon különösebb felszerelés nélkül is végezhető?

    Továbbá igaz az az állítás, hogy ha minden nap rendszeresen végzem a gyakorlatot akkor az izom megszokja és nem formálódik vagy növekszik tovább?
  • shaba23 #29387
    de lehet, hogy most ilyen

  • Panzermeyer
    #29386
    A karizmain sem látom semmi különlegeset. De ha ez a te vágyad, ám legyen. >>CSETT<<
  • gerling88
    #29385
    vállban elég gyenge
  • Neoncsoves
    #29384
    karizom.

    bicepsz tricepsz every day!
  • Panzermeyer
    #29383
    És ezen az alakon mi olyan különleges, hogy ne lehessen elérni? Én úgymond nem látok "semmit".
  • tippmix945
    #29382
    már bocsánat de ez egy hányadék.löttyedt szar test,ráadásul vízfejű patkány.egyébként nem mondanék ilyet rá,ha nem alakított volna ki negatív véleményt bennem a fennhéjázó stílusa,valamint az,hogy ő fullos csajnak képzeli magát,miközben közel nem áll ahhoz.az edzés résszel természetesen egyetértek,de ezt másképpen is tudtára lehet adni az embereknek,meg nem kell rögtön kutyának nézni azt,aki nem a mi értékrendünk szerint él.nyilván nem számít,hogy valaki normális,tisztességes ember legyen,elég,ha kigyúrt.
  • Neoncsoves
    #29381
    A regeneráció meg legyen 1 pihenőnap, de akkor jól pihend ki magad, aludj sokat. De ez attól is függ milyen edzést csinálsz, ha 1 izomcsoportra dolgozol, akkor olyan sok pihenés nem kell, hacsak nem a következő napihoz nem járul hozzá az az izomcsoport.

    Példaként:

    Hétfőn tricepszezel, kedden melleznél. Mivel a mellezésnél segédizomként jelen van a tricepsz, ezért 1 pihenőnap a kettő közt javasolt. De a legnépszerűbb leosztás az, ha hetente 3x mész le és 2-3 izomcsoportot dolgozol meg 1 edzés alatt.

    Mell-Tricepsz-Váll ; Bicepsz-Hát; Láb... persze lehet variálni a dolgot, de a Mell-Tricepsz azért logikus, mert fekvenyomáskor igénybe veszed a tricepszedet is, így ha már megdolgoztattad, akkor "fejezd is be". De sokan csinálják külön a kettőt, ez akkor lehet hatásos ha esetleg a tricepszed picit visszamaradottabb a kelleténél, így a mellezés után ha pihensz a következő edzéskor jobban meg tudod küldeni a tricepszedet.

    Lehet írtam hülyeséget is, várd meg amíg valaki esetleg megerősíti amit mondtam!
  • Neoncsoves
    #29380
    Először is: a fehérje + dextróz (vagy más szénhidrát) a legolcsóbb tömegnövelő kombináció. Mega Daily One nagyon jó ötlet, az mindenképp kell. A BCAA-Xpress meg attól függ mióta edzel. Nekem itt azt mondták, kezdőként még felesleges, de mivel most egy kisebb mennyiség felhalmozódott nálam, így inkább szedem minthogy rám rohadjon. A kreatin meg abszolút felejtős kezdőként, azzal ráér az ember foglalkozni a 2. év után.
  • The Protector
    #29379
    övet használsz?Hatalmas erőlkodés közben vigyázni kell a hasfallal.Javaslom egy öv beszerzését.Vannak ilyen erőlödős dolgok sajnos.Nekem aranyerem lett a nagy megerőltetéstől,és nem szarás hanem edzés közben erőltettem meg magam.
  • impossibru
    #29378
    Sziasztok,két kérdéssel fordulnék hozzátok,szeretnék tömegnövelőt vásárolni,a volumass 35 prof. néztem illetve a jumbot,de jobban megnézve az összetételüket,lehet,hogy egy 100 whey protein pro meg dextróz/vitargo-val egy ütősebb szénhidrát/fehérje kombót tudnék összerakni,mellé még szednék mega daily one-t,illetve bcaa xpresst,így a kreatin az a plusz,ami a tömegnövelőben van,de az én "mixemben" nem lenne,mi a véleményetek erről? esetleg valami tanács?

    Illetve 2 edzés között,nagyjából mennyi idő teljen el a regenerálódás érdekében? Köszi előre is!
  • balintk
    #29377
    Az mitől lehet h. fekvenyomógépen kinyomás közben, olyan volt mintha gyomorszájon rúgtak volna, vagy kiszakadt volna a gyomrom. Fura volt, még soha nem tapasztaltam.
  • Neoncsoves
    #29376
    Én is támogatom a kajálás dolgot, de azért aki hobbi szinten űzi, annak szerintem nem kell ilyen mániákus módon diétáznia. Van egy pár ismerősöm akik hetente 2x ha esznek csirkemellet, mégis hasonló méretű az izomzatuk. Én meg nyomom a napi fél kiló csirkét meg amit kell, vitaminok, fehérjék, stb... igaz még csak az 5. hónapban járok, de kétlem hogy nagyobbra növök majd mint ők.
  • Prince of Máté
    #29375
    Nem edzésterv kell ehhez, ENNI de ezerrel, és normális kaját.
  • balintk
    #29374
    Nekem most eléggé V alakom van, és valami ilyesmit szeretnék, ezt milyen ezdés tervel lehetne elérni?
  • shaba23 #29373
    kösz
  • DarkHorSe
    #29372
    arthroxon
  • hungary27
    #29371
    talán ez volt
  • shaba23 #29370
    Linkeltetek pár hónapja egy porcerősítő cuccot, valami nagyobb márka terméke volt, de nem találom. Tudja valaki mi volt az?
  • immovable
    #29369
    Mell-hát edzés.
  • The Protector
    #29368
    Lehet h szerzek ezzel egy két ellenséget DE....azt veszem észre h a mai lányok nagy része kibaszottul lusta.Nekik mi kell?Izom,kocka has stb......nekik meg csak azt a kurva löttyedt hasat kéne levinni.Utálom mikor olyan rossz testtartással megfűszerezett hassal teszik a szépet.Egyszerűen lusták sokan a mozgáshoz,se erejük,se tartásuk nincsen.Ma egy 4kilós kalapáccsal képtelenek voltak rendesen ütni,alig ment a lányok nagy részének csak a MILF-eknek.Elvárják a fiúktól a sportos testalkatot de ők nem sokat tesznek magukért,pedig csak annyi lenne h reggel elhagyják a hagyma-szalonna kombót.Az mikor egy csaj sportol,sportos,na annál szexibb dolog nincsen.Evvan.Senki ne várjon el olyat a másiktól amit ő nem tenne meg/lusta hozzá.
  • Különc
    #29367
    Feminista
  • Tyler1
    #29366
    Juj, romokban heverő férfiúi önérzetek...
  • Retsu
    #29365
    23 éves, nem 30akárhány Mondjuk azt írta, hogy az a fekvőzés edzés után volt+valami 15ről beszélt. Hát nem tudom.
  • DarkHorSe
    #29364
    Szoval megcsinal 4 fekvotamaszt es majd be szarik. Majd par oldalon keresztul arrol nyaladzik hogy bezzeg a mostani ferfiak nem tesznek semmit. Ritka idegesito hulye picsa, ennek is kb annyit sikerult elernie hogy nem hizott el 30 akarhany eves korara aztan most hirtelen ettol fitness ladynek kepzeli magat. Eloszor talan tukorbe kene neznie. idiota hulye picsa
  • Különc
    #29363
    Csendben is tud magához való pasikat szerezni, vagy nem volt senki aki meghallgassa a hülyeségét, ezért ráhányta a netre?
  • Succor
    #29362
    Egy férfi edzze magát,egy férfi legyen férfi, adjon magára,de ne az ilyen egomán hülye picsák miatt akik saját feltűnési viszketegségüket akarják kompenzálni.Azért edz mert férfi vagy, és saját testedet tiszteled meg azzal, hogy karban tartod!
  • vsly
    #29361
    Istenem...azt hittem ekkora egóval minimum 9es..Mekkora lesz vajon az arca,ha tényleg a Topra edzi magát?... Bár sejtem,hogy sose lesz az...
    Amúgy meg szerintem sokkal értékelhetőbb egy átlagos testalkatú csaj emberi értékekkel,mint egy rajzolt szétcsúszott egóval...
  • DaemoonHunter
    #29360
    Ez az elszállás magas foka, lehet valaki akármilyen jó és szép, de azt mondom mit sem ér az egész, ha emberileg egy gyökér, lehordja, lenézi a másikat, és röhögve elszállva magától papírra, vagy monitorra okádja magából. A véleménye jogos, én is hasonló állásponton vagyok, de látszik valamit kompenzálni akar, hiányos legbelül, erőlködik. Ezt durvább meglátni mint a szövege lényegét...
  • shaba23 #29359
    Tessék:

    egészalakos
  • shaba23 #29358
  • Retsu
    #29357
    Van benne igazság, de azért a kommenteket olvasva ő maga is elismerte hogy kicsit elszállt. A képek is magasabb szintű atléták, pedig azt írja nem kell túlzásokba esni. Summa summárum, azért megnéznék róla 1 egészalakos képet.
  • Tyler1
    #29356
    Stílustól függetlenül igaza van.
  • tippmix945
    #29355
    ilyen beképzelt picsára normális férfiember rá sem néz
  • kisradai
    #29354
    Sziasztok! Pécsen a Diós dűllő környékén bármilyen edzőtermet tud valaki?Itt nyaralgatok és jó lenne egy terem.Köszi
  • Renjike
    #29353
    jó írás , de a sok feszítős kockahas képtől így "feldolgozás alatt" eléggé elkeseredtem :'D
  • Tyler1
    #29352
    fél off: Ó, ezek a mai fiúk

    Hát én ezen a szövegen nagyot virultam :D Adom a csajszit