33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #29471
    Hopsza...70 éves korára akar csúcsformába kerülni vagy mi?
  • Breki33
    #29470
  • Breki33
    #29469
  • Prince of Máté
    #29468
    Ezt én is bírom, éppen hogy csak raknak bele valamennyi vitamint, hogy ráírhassák, hogy van benne...
    Tömegnövelőknél szokták még ezt eljátszani a kreatin/glutamin tartalommal.
  • Retsu
    #29467
    Na ezt is megértük: a Power protein majd' 1000el többe kerül,mint eddig. Azért adagonkénti kemény 50 mili C, többi vitaminból is hasonló lóadagok...ehhez pofa kell. Még jó, hogy átváltottam 2 hónapja mert ezek nem 100asok az biztos.
  • shaba23 #29466
    Most megy a Digiworld-ön az ősemberek táplálkozásáról szóló műsor és most konkrétan az agytérfogat növekedése a téma.
  • rhdk
    #29465
    clenbuterol mehet mellé mint állat és fasza is
  • Tyler1
    #29464
    Friss, ropogós, aktuális - A szálkásító étrend
  • Retsu
    #29463
    Eddz alapgyakorlatokkal, hidd el sokkal jobb mintha "feszesítő" dolgokat csinálnál. 1részt jobban pörgeti az anyagcserét, szal az a pár kiló könnyebben lemegy+fejlődsz is erőben izomban!
  • Prince of Máté
    #29462
    Hát igen, előfordul az ilyen, ezt csak azért mondtam, mert sokan nem tudják, hogy a nem kajálás során nem a zsírból fogyunk :/
  • Különc
    #29461
    Így
  • immovable
    #29460
    Ja emlékszem, megzuhantam rendesen, de hát ez van(volt). :)
  • Prince of Máté
    #29459
    Abból a 6 kilóból kb 5 kiló izom volt, csak hogy tudd :)
  • Succor
    #29458
    Trololo :D
  • immovable
    #29457
    Egy hét alatt leadtam 6 kg. Igaz nem direkt, csak megszületett a fiam, és egy hét napi 1x étkezés és napi 2 óra alvás. Ez megoldhatja a te "problémádat" is.
  • Succor
    #29456
    nem tudom hány kg vagy meg milyen magas meg mennyi kalóriát eszel egy nap...

    De ha csak 1-2 kiló felesleg van rajtad(tehát szálkás alkat vagy), 1-2 hónap kemény odafigyeléssel megoldható simán...
  • dragon11
    #29455
    jaértem..:D ha vlki nagyon odafigyel a dolgokra, kb mennyi idő leadni ezt az 1-2kg felest ? mert kb össz annyi lehet, csak feszesíteni akarok :D
  • Succor
    #29454
    "ja azt vágom"
    "másból nemakarok leadni"

    Na látod, hogy nem vágod :D

    Zsír két féle képpen tűnik el(nem adott területről hanem a testedről egységesen mindenhonnan):
    Diéta+aerob mozgás(Lassú futás,kocogás,biciklizés,séta kb 1-1.5 órán keresztül megállás nélkül)

    Ezek mellé teljes testet szoktak edzeni súlyzóval a kezdők, hogy megmaradjon az izomzatuk a zsír meg eltűnjön(így leszel "feszesebb")

    Magas fehérjebevitel, viszonylag alacsony CH, csak jó zsírok (ezt is meg mindent bele kell számolni a kalóriaszükségletedbe),sok mozgás és kitartás...

  • dragon11
    #29453
    eztis tudtam hidd el:D
  • Tyler1
    #29452
    Nincs lokális zsírégetés.
  • dragon11
    #29451
    ja azt vágom, de milyen gyakorlatok kellenek rá :D másból nemakarok leadni, csak feszesíteni akarok.:D:D
  • Succor
    #29450
    Diétázni :)
  • dragon11
    #29449
    Srácok!

    HA a combom aljából akarok fogyni mit kell csinálnom ?
    Illetve egy picit alhasból.:D
  • Succor
    #29448
    20 km bicózás ha nincs nagy szintkülönbség még nem vészes...
    Iktass be(ha esetleg nem lenne) +30 g lenmagolajat egy nap pl salátához, és akkor azt könnyebben lenyeled úgymond mint még+60 g zabot vagy rizst
  • shaba23 #29447
    Mondjuk én csak 2 műszakban tolom, de 3/4 4kor kelek, majd 10km bicaj, aztán 13.30kor vége, bicaj haza és edzés. Kissé zokon is vette a szervezetem a váltást, mert eddig mindig reggel fél 9-kor edzettem.
    Ja és nem tudok annyit enni, hogy a napi 20km bicaj ne látszon meg rajtam:( Az egy dolog, hogy az úszógumi szép lassan elkopik, de a mellemen és a karomon is látszik. Egy hónap alatt kb 1,5 lyukkal tudom beljebb húzni az övemet:)
    Most próbálom belőni a kaját, amivel kompenzálni tudom a veszteségeket, de a leadott zsír sem jön vissza.
  • Retsu
    #29446
    Bezony rohadt érzés, mikor eltolódik a biológiai óra. Nálam mostanában olyan szokott lenni, hogy mind1 mennyire vagyok fáradt alszok 2,5-3 órát, azt órákig nem tudok visszaaludni.
  • The Protector
    #29445
    Én 4 műszakban toltam.úgy volt h mész 12órában nappalosnak,másnap mész ugyan ennyi időre éjszakára.Reggel hazamész,alszol és másnap megint nappal,majd éjszaka.És ez ment a végtelenségig.Mikor eljöttem onnan kb 4hónap volt mire visszaálltam normálba.Volt h az egyik vendéggel egész éjjel beszélgettem mert fogdán dolgozik és náluk is sok az éjszakai műszak.
  • KaBuTo666
    #29444
    Nálunk is két műszak van, 2 hetente váltás. Mindenkit megvisel az első 3-4 napban ha pont a váltós hét van. Ilyen erősebb panaszok nem jelentkeztek senkinél, nálam se. Orvos vagy hagyd abba a munkát vagy a kondizást. Ami fáj azt nem kell csinálni. Ha meg ott olyan a helyzet hogy egyből táppénz, hát mit írjak...jó szar orvosod lehet vagy csak kifogást keresel megint, mi ezt nem tudjuk már meg így nem is tudok telepatikus úton meggyógyítani téged vagy fórumon át se.
  • Succor
    #29443
    Nem vagyok köteles minden apróságra kitérni, ha valami nem megy nálam oka van...
    Orvos meg mit csinálna?Semmit, max táppénz ami miatt meg kirúgnak.Sajnos ilyen ez a világ ha kell a pénz dögölj bele...
    Meg próbálok olyan papírt szerezni, amivel a műszakvezetőn keresztül át tudom magam kérni 2 műszakba, de ezt csak folyamatos egészségügyi problémára fognak adni,az meg még jelenleg nincs(Ez is milyen f*sza már, hogy meg kell várni még igazán nagy baj van és csak utána segítenek...Kvázi mikor már késő).

    Vércukor szint mérést meg végzek magamon kb 3 havonta, eddig mindig normális értékeket mutatott.Nem viseli jól ezt a dolgot a szervezetem egyszerűen...Mikorra meg már megszoknád, hogy este talpon vagy reggel emg alszol, jön a másik műszak....Zseniális :D
  • KaBuTo666
    #29442
    Nem fejtetted ki pontosan a #29439 hszben, így én se lettem okosabb.
    Alap írásra alap válasz. De most hogy kifejtetted, okosabb lettem.
    Mivel nem vagyok orvos, kb. itt senki se az, ha ilyen bajod van orvoshoz kell menni. Nekem is voltak problémáim, pl durván meghúztam a derekamat guggolásnál és még sorolhatnám, mindig elmentem orvoshoz. De ha véleményem számít, bár úgy látom nem, azért leírom hogy szerintem a szervezeted próbál át állni az új időszakodra. Esetleg alacsony a vércukorszinted. Troll alkatot meg kikérem magamnak, innen még nem csaptak ki engem trollkodásért sem. :)
  • Succor
    #29441
    Inkább nem is mondok semmit, ah ennyivel okosabb vagy...de valahogy mikor reggel felkelek(reggel pfff este 6-kor) akkor hányingerre fejfájásra,szemfájásra,szédülésre valahogy nem esik jól enni(hánytam is már emiatt) többi kajálással nincs túl sok gond mert akkorra már magához tér a szervezet,de az az egy egyszerűen nem megy.

    Amúgy meg te is tipikus troll alkat vagy ahelyett, hogy valami hasznosat írnál már egyből jön a belekötés csak hogy megnyugodjon saját kis barbi lelkivilágod.Igazán visszavehetne itt a stílusából 1-2 ember.Inkább segítsük egymást, osszuk meg élményeinket és ne egymást támadjuk.
    Köszönöm :)
  • KaBuTo666
    #29440
    "Sajnos viszont a kajálás nem megy ugyan úgy ebben a "csodálatos" műszakba..."

    Kifogááááááás!
  • Succor
    #29439
    Ma először edzettünk éjszakás műszak után...Kemény volt, de jobb mint ha alszok és utána csinálnám.
    Kb 20 percig kóma voltam(addig bemelegítettem) egyszer csak kipattant a szemünk és mintha teljesen kicseréltek volna minket :)
    Sajnos viszont a kajálás nem megy ugyan úgy ebben a "csodálatos" műszakba...
  • balintk
    #29438
    A probléma a stìlusoddal van, és pàr mondatbòl valò következtetéseiddel.
  • DarkHorSe
    #29437
    En mindig csak a maximumot nyomom, nem bohockodom fika sulyokkal lent.
  • Tyler1
    #29436
    Szerintem teljesen felesleges akámilyen tanácsot adni. Van az a réteg, akinek adhatsz akármilyen tanácsot, akkor sem fogadja meg, mert ő haladót akar tolni, hogy még lehetőleg ősz előtt legyen rohadt izmos. Ha erre csóválod a fejed, akkor majd beszúr egy másikat, és így tovább.

    Ott kezdődik a dolog, hogy alapismeretek totális hiánya...
    Nem edzéstervet kell ide ajánlgatni. Bár olvasnivalóra meg biztos szarnak, mer tudják ők. Hatszor kell nyomni maximumot utána négyszer minimumot, aztán 100ba még egy felet, utána meginni 2 deci cukros limonádét, aztán maximumból még 12őt.

    (tudom most megint én leszek a bunkó, hogy miért bántom a kezdőket)
  • Prince of Máté
    #29435
    1. Nagyon nem jó, egy átlag ember túledzené magát.
    2. SOSE kövess más híres sportoló edzéstervét, csak mert te is úgy akarsz kinézni. Mindenkinek más jön be, neked biztos, hogy nem ez fog. Nem azért néz ki így, mert ez az edzésterve.
    3. Ugye nem magadnak akarsz haladó edzéstervet? Mert ebből a kommentedből nem az jött le, hogy legalább 2-3 éve edzel. (mivelhogy az a haladó szint)
  • balintk
    #29434
    Erről mi a vélemény?
  • hungary27
    #29433
    http://body.builder.hu/edzestervek_csoport.htm4?id=3
  • balintk
    #29432
    Valaki dobna nekem egy haladó tömegnövelő edzéstervet? Előre is köszi!