1385
Max Payne
  • Tsippsy2
    #1265
    Hi
    Lenne egy nagyon nagy kérésem, ha valakinek van egy olyan mentése, amikor túljut azon a részen a MAx Payne 1-ben ahol meg kell küzdeni a templom tetejében azzal a fanatkiussal, és azt legyőzi, és mondjuk oda egy mentése nincs valakinek?
    Ha van, és netalántán lenne annyi ideje, hogy elküldené, nekem azt e-mailban pl rar, vagy zipelve :)
    Hát azért állítian hálás lennék, sőt....
    E-mail: [email protected]
    (meghívokat is tudok adni, egyes helyekre)
    :D
    Előre is köszi !
  • [oLe] #1264
    Ez meg azota is ervenyes az abnormal program termination-ra:

    MaxPayne.exe -skipstartup
  • Maxtreme
    #1263
    Köszi meglesem :)
  • Slig
    #1262
    olyat nekem a régi gépemmel csinált WinME alatt... de lenne 1 jó 5letem:
    tedd fel az alap Max Payne-t. tedd fel hozzá a teljes magyarítást. ez detektálni fogja h kell neki a peccs és felteszi magától azt is. majd crackeld az 1.05-crackel. menni fog.
  • Maxtreme
    #1261
    Ezeket én is vigigpróbáltam már of korsz:)
    De indítás után elszáll valami abnormal program termination nevú hibával :)
  • kimenet
    #1260
    köszi,ibrik!!!!!
    megyen a gém!!
  • ibrik
    #1259
    Nem csak a GameCopyWorld az egyetlen:
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/maxpayne.shtml
    vagy
    http://www.megagames.com/cracks/html/c901800_0.htm
  • kimenet
    #1258
    nálam nem megy....
    és hidd el,h sokmindent végigpróbáltam.
    cracket nincs a gcw-ön az 1.05-ös verzióhoz!!
  • zsotee
    #1257
    Tökéletesen megy xp sp2 alatt.
  • Maxtreme
    #1256
    és mit csináljunk vele? Ugyanis ezze sem megy xp sp2-vel.
    Gondolhatod h kipróbáltuk mielőtt beírtam.
  • zsotee
    #1255
    Max payne 1.05 patch:
    ftp://ftp.3drealms.com/patches/maxpayne1-05patch.exe
    Crack: GCW
  • Maxtreme
    #1254
    Nekem is (vagyis havernak) jól jönne a peccs.
    Szerintem pakold fel a rapidshare-ra, (www.rapidshare.de) és tedd közkincsé a linket ;)
    Úgy nem fognak(gunk) zaklatni :)

    Előre is thx :)
  • kimenet
    #1253
    Hali,anarki2!
    Lécci küld el nekem is azt a pecccset!
    Már régóta szeretnék újra jászani,de ezidáig minden próbálkozásom kudarcba fulladt.... [email protected]
  • Segasonic
    #1252
    anarki2! Nekem nagyon kéne az a patch!! Légyszives! [email protected]
  • ibrik
    #1251
    Ahhoz, hogy a csaló kódokat használni tudd, a játékot ne az eredeti indító ikonjával indítsd, hanem a "-developer" paraméterrel futtasd (pl. c:\Program Files\Max Payne\maxpayne.exe -developer , de ezt beírhatod az indítóikon átszerkesztésével is).
    Ezután már a játékon belül az F12-es gombbal hívhatod elő a konzolt, ahová beírhatod a kódokat.
  • Perger
    #1250
    hello,azt szeretném kérdezni hogy a kódokat hova kell beírni max paynebe?
  • anarki2
    #1249
    elment...
  • amouldring
    #1248
    Nekem kellene az a patch. Köszi.
  • anarki2
    #1247
    talán azért mert ez NEM az a patch, hanem homemade.
  • ibrik
    #1246
    Miért kell himi-humi-ide-oda töltögetni?
    A 3DRealms-tól ingyen és gyorsan le lehet tölteni: ftp://ftp.3drealms.com/patches/maxpayne1-05patch.exe
  • anarki2
    #1245
    az oldalt törölték, akinek kell a patch, szóljon
  • anarki2
    #1244
    hali!

    nekem egész idáig nem ment a max payne xp sp2n! se hang nélkül, se double-ra levéve, se így se úgy, de most végre megoldottam.

    ha valakinek még kell a megoldás, itt van:

    http://trancelite.uw.hu/tmp/Max%20Payne%201.05%20Patch%20for%20XP%20SP2.exe

    nem kell hozzá semmi, game feltelepít (crack-elni nem kell), aztán ez. megy triple bufferral is (nekem).
  • steweee
    #1243
    na megtaláltam és telepítettem. egy hibát rögtön tudok mondani az 1.5 peccsel is, ha minden maximum akkor nekem sem indult hibaüzivel. a screen buffert visszavettem tripléről doublérra és így már jó. akinek gyengébb gépe van javaslom a graf beállítások visszavételével, elsőnek shadows,bilinear filtering stb. tetszés szerint. más hibájáról nem tudok
  • szucsy89
    #1242
    hi!
    amikor elindítom a mp-t, és tölt a játék, a töltés felénél kilép a windowsba, és azt írja ki hogy a windows hibát észlelt...stb
    help pls!!thx
  • skate punk
    #1241
    heló!

    tud vki segiteni, mentéseket keresek a játékhoz, ha lehet teljeset
  • ibrik
    #1240
    Először is, nem 1.2 és 1.5, hanem 1.02 és 1.05.

    http://gbw.seedhost.com/files/MaxPaynev1.05NoCDFixedexeEng.rar - A GameBurnWorld-ről közvetlenül linkelve.
  • TTThomas
    #1239
    Baj van nekem a Max Payne-el!!!Hiába minden!!!!!!!!!A skipstartup nem jött be hogy elinduljon a játék,a movies mappa átnevezése sem jött össze, a hang kikapcsolása jött be!És hiába a v1.5 patch mert akkor sem indul!!!Szerintem az 1.5 patch crack lenne jó a Max Payne-hez,nem???MOndja meg légyszi valaki és hogy hol lehetne letölteni mert én nem találom annyit kerestem!!!És egyépként magyar vezión nyomom(nyomnám)
  • steweee
    #1238
    én emléxem vmi olyasmire hogy az első rész csak a sima xp-t szerette, sp1 vagy sp2 alatt csak az 1.2-es peccselés után hajlandó működni. de ha rákeresel a topicban többször le volt írva, anno én is kérdeztem meg válaszoltam is már korábban erre
  • TYME
    #1237
    Hello nekem a nocd-t nem engedi leszedni valaki eltudná küldeni msnen [email protected]
  • tigeroo
    #1236


    ezt írta ki nekemis (#1235 hsz elolvasása után is berakom..)
  • [oLe] #1235
    Nem latszodott a hozzaszolasom vagy mivan? :\
    Ez a megoldas a runtime errorra, igy kell inditani:

    MaxPayne.exe -skipstartup
  • Waterhorse
    #1234
    Nem-nem!
    Inkább mennyi baj van a Winfossal...
    Gond nélkül futna, mindezt csak a windows akadájozza meg, nem a crackelt játék:)
  • Vlala #1233
    látod, b+, mennnyi baj van a tört játékokkal...
  • Waterhorse
    #1232
    Mindent megpróbálok, amit lehet, most nem otthon vagyok, viszont van még egy tippem. Lehet, hogy directx baja van. Most egy 8-as van fönn, de megpróbálom 9-essel, ha nem megy akkor már csak a hangbeállítás marad.
  • ibrik
    #1231
    Már nem nagyon emlékszem a játékra, de ha a beállításokban van olyan lehetőség, hogy a zene és a hang minőségét lehet állítani, akkor állítsd be gyengébb minőségre.
    Nem kell megijedni. Ha van ilyen lehetőség, hallás alapján csak a vájtfülűek fedeznek fel ilyenkor a játékokban jelentős hangminőség romlást.
    Viszont máris kevesebb fizikai memóriára van szükség.
  • steweee
    #1230
    a játék megy xp alatt 1.05-ös peccsel és ennek a krekkjével. én is szoptam vele, én irogattam hogy ha leveszem a hangot akkor megy, de aztán mégse megy csak elindul és játék közbenfagy. ha fel van peccselve és még mindig szarozik, másütt keresd a hibát, ne a játékban
  • Waterhorse
    #1229
    Most már végképp nem tudom mi van, már végogolvastam a hozzászólásokat is.
    Valaki elárulhatná melyik exe és melyik patch kombinációval működik.
    Azt olvastam másnak ment 1.05-ös patch-el, és ugyanez a hibája volt. Hát én próbálkoztam a patchel, próbálkoztam anélkül, a Path Crack exe-vel, az eredeti exe-vel és az eredeti crack exe-vel, egyik sem vált be. Régebben írta vki, hogy levette a hagot. Úgy bezzeg megy ha leveszem a hangot, és ez a legidegesítőbb benne, meg persze az, hogy múlt héten még ment, lassan 2 hete játszom vele, és hírből sem tudtam mi az a Runtime error. Elég bosszantó, különben nem érdekelne, elkönyveltem volna régen, h ezzel ne tudok játszani.
  • Waterhorse
    #1228
    Hát előrébb nem jutottam a Max Payne indítása során fellépő Runtime Error-t illetően, továbbra is ezt a hibaüzenetet kapom, de most már tudom mi az a Win386.swp és be is állítottam, így már nem rakja csurig a vinyót.
    Köszönöm és minden tiszteletem, hogy próbáltál segíteni.
  • ibrik
    #1227
    Win386.swp = virtuális memória... (az XP-ben már pagefile.sys a fájl neve)
  • Waterhorse
    #1226
    Köszi a segítséget, ellenben bocs ha lámának fogok tűnni, de ezt a beállítást hol tehetem meg?
    Másik kérdés: Ez megoldja a Max Payne runtime error problémáját is?