1385
Max Payne
  • Zunex
    akkor vége a régi szép max payne idöknek
  • Zunex
    mert a gépen elég sokat változott.. sokkal jobb lett:)
  • DonnieBrasco
    Hát akkor passz :(
    Nekem is van pár régebbi játék, aminek elvileg futnia kéne XP Sp2 alatt, de nem teszik. Pl. System Shock 2 vagy Thief 1. Nagy szomorúságom nekem is ez :(

Ja, gyaníthatok hogy valami Windows DLL-összekeadás vagy nemtommi.
    Az én rendszerem is már lassan 3 éve egyben van, és hát ezek "elöregednek". Nekem pl. egy olyan random előjövő hibám van: valami generic host for Win32 processes néha kilövi magát, és olyankor elszáll a hang teljesen, kinyíródik a Media Control Panel a rendszerből. Ha ilyenkor újratelepítem, mint hardver, megint működik rendesen.

Hiába, Windózoknak lelke van, némelyik gonosz is, de az tuti, hogy ahogy öregszenek, egyre többet kell velük foglalkozni :) és rigolyájuk is egyre több lesz :(

DB
  • Zunex
    Lehet hogy valami játékon kivüli probléma lessz?
  • Zunex
  • Zunex
    6x probáltam+minden patchet felraktam de semmi
  • Zunex
    amugy régen nekem is müködött szépen. nem kellett semmit se állitani
  • DonnieBrasco
    Hát... reinstall?
    Patchet felraktad? Mondjuk anélkül nekem el se indult (azaz a legelején kidob.)

DB
  • Zunex
    SZiasztok! Lenne egy olyan problémám hogy az elsö rész második pályályát nem akarja betölteni... Megprobáltam mindent amit itt irtatok de semmi...
    vmi ötlet? Elöre is thx
  • szucsy89
    jah értem:)

hát van még egy-két ilyen rejtett easter egg benne asszem:)
  • DonnieBrasco
    Azt nem hinném, 15 éve van felsőfokúm :P
    Egyszerűen csak korábban nem lőttem szét a liftben a hangszórót, ennyi.

DB
  • szucsy89
    eddig is ilyen jó volt, csak lehet közbe megtanultál angolul:P
  • DonnieBrasco
    Nosztalgiából kifolyólag elkezdtem nyomni a játékot.
    Hát érdemes volt! Tegnap akkorát röhögtem egy poénon, hogy majdnem leestem a székről!
    Próbáljátok ki :)

Első fejezet vége felé van egy rész, amikor lifttel kell menni felfelé. Közben gagyi liftzene szól. Körülnézek, jé, egy hangszóró. Szétlövöm - szikrázik, elhallgat. Max erre megszólal, hogyaszongya: "Thank you!".

Na itt röhögtem be hangosan :)) marha jó :)

A Ponyvaregényes poén is most esett le, mikor belépek egy apartmanban, sehol senki, de fütyörészés a retyóból, nyílik az ajtó... azt hittem hirtelen, hogy Travolta lesz az :))
    Állat jó ez a játék, főleg hogy most már 200+ FPS-sel fut a gépen, minden maxon :)

DB
  • Shep
    Olyan problémám van ,hogy berakom a gépbe a lemezt, rányomok az installra kicsit kattog a lemez aztán az install shieldes felirat megjelenik és ezzel vége is a kalandnak, mindez XP sp2-es gépen. A lemezről kb 4 hónapja sikeresen telepítettem a játékot, azóta megadta volna magát, vagy csak aaz sp2-t nem szereti?
  • skygt90
    Hi! Vistan elindul a max payne ? vagy valn hozzá valami patch ? vagy milyen módon indul el ?
  • tommyg
    nah valaki?? :)
  • tommyg
    sikerült végre elindítanom 1.5ös peccsel és crackkel...de most a videóak alatt nincsen hang...erre tudtok valami megoldást???
  • Tekken5
    van :D
  • bigfoot
    mi?
    mind2 rész eszméletlen jó, a hangulat,játékélmény,zene,történet tekintetében!!
  • Ben007
    én most a max payne-t van olyan jó mint a 2?
  • kissadamvikt
    jah és még annyit ha patch nélkül megy a gép akkor nincs hang és mikor elkezdené tölteni a part I-et akkor leáll....
  • kissadamvikt
    szasztok!

maxpayne 1 et felnyomom majd az 1.05 ös patch et majd a magyarítást..... aztén indítom a játékot az intro lemegy utána kiírja h loading és kivág h a max payne működése leállt, nem titkolom de vistám van, igaz a patch előtt ment szépen. az is igaz h nem eredeti a játék és a magyarítás után megcrackelem. vmi ötlet?
  • Attlen2
    Hello!
    Én feltettema játékot utána 1.05 utána crack, és a maxpayne_hun_full következett a sorba de telepités közbe kiirja hogy hol található a: maxpayne_hun_full.2 és mit tallozak be ezek után???
  • rz
    hi all!!!!
  • Alice Sabbat
    ha az Mlékezetem nemcsal a parancsikon nak a cél menzőjében a tartalmat ted idézőjelbe és utána írd be a paramétert és szóköz után megint tégy egy idézőjelet, me a végére is ...,
  • kecskusz
    HY!!!

Hogy tudok cheatokat Íni bele?
    -developer paraméterrel kell azt tudodom,de hogy lehet ezt a paramétert beÍrni?
  • Fido4life
    Na srácok, ezekben a pillanatokban fejeztem be 6 év késsel a 3DRealms e remek játékát :) Bár álláspontom változatlan a két résszel kapcsolatban, mind kettő minőségi darab, amit mindenkinek felttébb ajánlok, ha még nem találkozott volna velük :)
  • Noninnyó
    Most néztem csak az Alan Wake weblapját, pfff, kicsit durva grafikája lesz. Amilyen játékok jönnek mostantól, nem árt egy kisebb erőművet beszerezni hazára :).
  • Fido4life
    hát a harmadik részre (ha lesz) még naggyon sokat kell várni, elvégre most az Alan Wake helyettesíti a MAx Payne 3-ra szánt időt/erőt a 3DRealms-nál.. De az is elég hangulatos játéknak igérkezik, csak bírjuk gépigénnyel :D
  • Noninnyó
    Én olyan 4-5 havonta végignyomom mindkettőt :). És mindegyiknél ugyanúgy izgulok, hogy most mi lesz :). Ezt a játékot sosem tudom megunni, valami hihetetlenül eltalált mindkét rész. Jó lenne, ha csinálnának valamikor 3. részt. Vagy legalább készüljön el a film minél hamarabb.
  • steweee
    ha jól emléxem egy éket kell kilőni a vasúti kocsi kereke alól, az bontja meg az utat. elég nehéz észrevenni. egyébként EZ korszakalkotó játék ! nem tudom hányszor játszottam végig, illetve külön a chaptereket, mert a bolyongós rész azért nem annyira izgi, azt inkább csak elég egyzser
  • Fido4life
    hát én nem nagyon élvezem, rengeteg szopatós rész van, a 2 gyerekjáték volt ehez képest :D (azt négyszer végigvittem, asszem kétszer is a legnehezebb fokozaton és meg se kottyant (bár beraktam a Realistic modot, ami örök Bullet Time-ot is ad :))
  • bigfoot
    hát sztem már annyira sokan nem látogatják a topicot hogy érdemes lenne,én még anno végignyomtam,meg újra mégegyszer kb 3 hónapja,és ugyanúgy élveztem:D
  • Fido4life
    Kéne banner nem gondoljátok ?
  • Fido4life
    pont most jutottam át azon a részen, de gondolom már nicns szükséged arra a mentésre :D

Amúgy most jól megszenvedtem e lövöldözésen, szerencse hogy a gép épen megúszta :D
  • Casper007
    Hú, kösz. Enélkül biztos nem jutottam volna tovább.
  • via_mala
    Hótrégen játszottam végig ezt a remek kis játékot, de erre pont emlékszem:
    A híd előtt egy lejtőn valami vasúti kocsi van, annak a kereke előtti éket kell kilőnöd a távcsövessel.
  • Casper007
    Hali. Kéne egy kis help. Elakadtam annál a résznél, ahol a kikötőbe vagyok. Már felvettem a mesterlövész puskát, és a hajón keresztül átugrottam a másik helyre, ahol van két fickó. Na, azokat leszedem, de nem tudok bemenni az ajtón, mert nem nyílik. A híd pedig fel van vonva. Mit kell tennem?
  • oneal1
    na visszaolvastam...:)

MaxPayne.exe -skipstartup

át kell nevezni? vagy mit kell vele csinálni?
    nem értek hozzá...
  • oneal1
    hali!
    gondoltam nsoztalgiázok egyet a progival de miután betölt, kapok egy ablakot, hogy hibát észlet és kidob...

valami tipp?

köszi