1385
Max Payne
  • steweee
    #1345
    megmondom őszintén, életem egyik legjobb játéka volt

    a legjobb sztorira és a legjobb tűzpárbajokra ebből a játékból emléxem. kár hogy nem az első rész készült a második technikai szinvonalával. annak már a grafikája is tökéletes volt, semmi panasz nem lehet rá egyáltalán.
  • tommyg
    #1344
  • reaper4
    #1343
    #1336...
  • Benny04
    #1342
    De azt nem is írtátok le, hogy el kell mennem még egy helységbe, ahol be kell kapcsolni az áramot -.-"
  • EnZsolt
    #1341
    Hello!
    Amikor a sárga vonatban vagyok, mit kell csinálni? ezt írtad, mi leírtuk mit kell csinálnod, te értetlenkedtél.

    Erre berakod a képet, ahol még nem is vagy a vonatban, még nincs is áram alatt, amire már az egyik válaszomban kitértem. Szóval értelmezzél szöveget kérlek. Mellesleg segítsen neked egy talicska kanbrazil
  • Benny04
    #1340
    ki mondta, hogy a vonatban vagyok a képen?
  • EnZsolt
    #1339
    Istenem, te nagyon hülye vagy, és még fogalmazni sem tudsz. Ezen a képen, te hol vagy a vonatban?
  • Benny04
    #1338
    ja most már tudom mit kell csinálni, fel kell menni a lépcsőn, a faszi kinyitja az ajtót aztán stbstb :D
  • Benny04
    #1337
    Már próbáltam minden szögből...
    Ugye itt van a kapcsoló:

    Ezt kell egyáltalán benyomni? :DDd
  • EnZsolt
    #1336
    Egyáltalán áram alá helyezted a metrót? Más ötletem nincs... -.-
  • szucsy89
    #1335
    hát figy olyan nincs hogy nem működik ilyen bugot még nem láttam. te csinálsz rosszul valamit az biztos. oda kell állni a kapcsoló elé és megnyomni az E betűt...fotózd le akkor hátha jobban tudunk segíteni
  • Benny04
    #1334
    ...
  • szucsy89
    #1333
    rossz szögben állsz próbálgasd csak:)
  • Benny04
    #1332
    hát nem indul :@@
    kívül van egy pár gomb, ott benyomom az e betűt, aztán bemegyek, oda megyek a kormányhoz, ott is megnyomom az e-t, de nem csinál semmit
  • EnZsolt
    #1331
    Próbáld meg az "e" gombbal, vagy amit beállítottál a use-hoz. Elvileg be sem tudsz szállni, amíg nem kapott áramot. Utána meg tényleg be kell röffenteni.
  • Benny04
    #1330
    Melyiket?
    Már próbáltam, hogy oda megyek a kormányhoz, megnyomom az Entert, de nem csinál semmit :S
  • EnZsolt
    #1329
    Nyomd meg a gombot. :)
  • Benny04
    #1328
    Hello!
    Amikor a sárga vonatban vagyok, mit kell csinálni?
  • szucsy89
    #1327
    huu mekkora játék, el is felejtettem mennyire élveztem anno:D

    végigtolom és jöhet a 2:P
  • Shep
    #1326
    Próbáld innen
  • tigeroo
    #1325
    1.05-ös patchet plz valaki töltse már fel rapidra vagy valahova...nem találom sehol a neten (bedöglik az összes szerver amikor tölteném)
  • szucsy89
    #1324
    hali, nincs olyan magyarítás ami nem csak a képregényeket magyarítja hanem az átvezető jeleneteket is feliratozza?
  • tommyg
    #1323
    1.
    miaz hogy várható 2008? :D
    2008. október 17. a premier!

    2.
    nemárt hozzá feltenni az 1.05-ös crack-et is mait lentebb megtalálsz

  • Silence19
    #1322
    az előző hsz-emet szépen összehoztam.sry
  • Silence19
    #1321
    Üdv,
    nah jelen vagyok
    első hsz-embe egy jó hír : May Panye Official Movie Trailer HD minőségben..várható 2008:)
    link : http://hatak.pl/zwiastuny/215/MaxPaynepierwszytrailer/

    1. kérdés sp2-őm van fennt feldobtam 1.05 patchet pályabetöltésnél befagyott egészt win minden.atána olvastam itt ,h próbáljam meg azt ,h magyarítást felrakom..felraktam azt is..ahoz raktam fel az 1.05-öt mivel csak úgy lehetett felrakni a full magyarítást ,de még mindig kidob ,h hiba üzivel a maxpayne.exe-vel
  • passatgt
    #1320
    egérrel való irányításkor néha ugrál a játék, nem lehet egyenesen menni vele:)

    ötlet?
  • tommyg
    #1319
    ?????????????????????
  • JSbyMSI8800
    #1318
    Sziasztok!!!

    Nem tudtok egy megoldást arra a problémára,hogy Vista alatt nem megy a játékba a hang,pedig feltettem hozzá az 1.05-ös patch-et meg a crack-et,de nem megy.

    Szóval ha valaki tudja a megoldást az kérem írjon!!
    Előre is köszönöm!!
  • DonnieBrasco
    #1317
    Hát, pont ez az. Össze sem lehet hasonlítani, gyak. használhatatlan a kettesben, míg az egyesben szinte az volt az egyetlen használható mód.... :(

    DB
  • Shep
    #1316
    Hogyne lehetne lassítva vetődni a 2-ben? Az más kérdés, hogy közel sem olyan hatékony mint az egyben.
  • DonnieBrasco
    #1315
    Végignyomtam :) nagy király volt!
    A második részt is elkezdtem újra, egy kicsit más, nem lehet lassítva vetődni, ez picit zavar, mert az egyesben majd minden harcot így nyomtam le (kellett is...)

    DB
  • jaki88
    #1314
    Na sikerült elindítani, 1.05-ös patch, magyarítás és 1.05-ös crack, és simán megy, nagyon király még mindig ez a game, nem tudom megunni, örök darab.:)
  • emixa
    #1313
    valamikor egy éve (vagy kettő) jómagam is retróztam, és azt hiszem, patch-elnem kellett a játékot, az volt a megoldás. (de hogy melyik patch, ahhoz melyik crack, már fogalmam nincs). azt hiszem, ezt használtam. vagy a csuda tudja, úgy látom, már háromféle fordítása van
  • jaki88
    #1312
    Sziasztok. Újra végig szeretném tolni a Max Payne-t, kicsit retro hangulatom van, régen nagy kedvencem volt. De van egy kis gond, elindul a játék, de a töltő képernyőnél mindig kifagy (rögtön az első pálya előtt), vagy ha magyarítással akarnám tolni (mert úgy akarom:D) akkor meg már a menü előtti töltő képernyőnél kifagy. Ez miért van? Van rá megoldás? Előre is köszi.
  • mczolly
    #1311
    Hali!
    Az igazi Max Payne fanoknak:
    Max Payne Web
  • DonnieBrasco
    #1310
    Jah, nekem is jól futnak :) FPS 85, és sose megy alá (8800 GTS, még szép...)

    Jéé, érdekes, pedig már azt hittem, ez egyedi hiba nálam :) fura, néha napokig, sőt hetekig nem jön, máskor meg egy nap 4-5 alkalommal is. Valami nyilván triggereli...
    Privi ment, köszi :)

    DB
  • Zunex
    #1309
    Nekem csak a pályát nem akarja betölteni... a hangal semmi baja nincs
  • Noninnyó
    #1308
    Erre a generic host process hang-elszállós problémára van megoldásom. Ha érdekel, írj privit, van javításom rá. Nekem is előfordult egyszer, de sikerült eltüntetni.
    Egyébként én is újrajátszom időnként mindkét Max Payne-t, és xp sp2 alatt semmi baj nincs velük. Max Payne 1-hez 1.05-ös peccs + crack, és megy, mint az álom.
  • Zunex
    #1307
    nem baj... csak létezik másik játék is a világom:P
  • Zunex
    #1306
    Nekem csak a may payne nem megy a régi kedvencek közül...