1385
Max Payne
  • Cobra11
    #225
    A jó édes kurva életbe, hogy megszakadt 582 Mega feltöltött adatnál. Asszem csak holnap fogom feltölteni. Majd írok ide a fórumba ha elkezdtem újra tölteni.
  • Cobra11
    #224
    Na még 3/4 óra és fent lesz.
  • Viking
    #223
    Az a szarul elhelyezett celkereszt, a ficko jobb keze folott... :)))) Latom, nem vagy nagy fps jatekos... :))))
  • Cobra11
    #222
    Na 115 K-val megy föl és kb 1,5 óra múlva fönt van
  • Cobra11
    #221
    Ha letörölték, de valaki nem tudta letölteni akkor szóljon és holnap felteszem.
  • Cobra11
    #220
    bocs elírtam, mert tulajdonképpen két fájlból áll egy img és egy sub kiterjesztésű fájlból
  • Cobra11
    #219
    Töltök le közben CounterStrike mapokat úgy hogy egy 20 perc múlva 120 K-val fog menni
  • Cobra11
    #218
    Na csak 60 K-val uploadol és 850 mega úgyhogy 2-3 óra mire fölmegy
  • Cobra11
    #217
    + mellé uploadolom az unsafedisc-t a virtual daemons 2.74-t és a CloneCd 3.0-t
  • Cobra11
    #216
    Elkezdem uploadolni a Supergamez ftpjére upload/maxpayne könyvtárba(egy fájlbasn) a cloneCD-s változatot. Töltsétek le ma mert törli a Supergamez!!!!!!!!!
  • Viking
    #211
    Ti hogy eltetek tul a masodik resz elejet, amikor egy baseball utovel es serulten kezdessz? Nekem az baromi nehezen ment, most sincs meg maxon hp-m (95% kb), de mar ot painkiller... Na megyek vissza, mivel tuleltem vegre, folytatom a palyat...
  • Viking
    #210
    Mail ment...
  • Viking
    #209
    Ugyanaz, mint embernel, ennekem is ez volt... Nem a fajlok crc-sek, csak kicsomagolas kozben vet hibakat neha...
  • ember
    #208
    Ez nem biztos, nekem is előszörre ugyanez a hiba volt, mégegyszer kicsomagoltam és megjavult.
  • Viking
    #205
    Ilyet nekem is eloadott, ugy hivjak, hogy crc hiba... Amikor kicsomagoltad, winrar hibazott... Ennyi...
  • Viking
    #203
    Vagyis nem, mert ugy latszik elbasztam...
  • Viking
    #202
    Kuldtem mar mailt...
  • Cloud
    #201
    Nekem a clonecd verzio van meg és haver hozta át, de hogy ő honnan szerezte azt nemtudom, sorry.
  • Viking
    #198
    2.74 is van mar? En meg mindig a 2.60-as verziot hasznalom...
  • Cloud
    #197
    Nem vagyok viking. :)
    Amugy igen a v2.74-es van fennt most nekem és egyből elindul, nem kell a safedisc-el se szarakodni.
  • Cobra11
    #195
    Viking melyik verzió az az "újabb"? A 2.74-es? Vagy annál újabb? Mert a címről amit viking adott meg csak az tölthető le.
  • Viking
    #194
    Nezd meg leveleidet...
  • Viking
    #192
    Hat betus szo: tigris...
  • Shep
    #190
    Na rip ay meg nincs de remélem lessz, talán pár nap múlva
  • I.C.ram
    #189
    NEKEM A RIP KELL!!!!!!!!! :)))))))

    nem pazarlom a draga CD-im FPS-ekrek :)) (csak ha jok) es elobb kiszeretnem probalni
  • Dikkma
    #187
    warezcenter.warez.hu

    Linkeljem is a file-t, hogy le tudd tölteni?
    :p
  • Dante
    #186
    tényleg ráfért, ugyan fireburnerrel, de megvan, amugy tök mázli hogy volt itthon 80 perces CD:)
    a game amúgy isterkirálycsászár, és nem is akkora a gépigénye... nekem 433cel+gef2 mx400, minden az égvilágon maxon van, és még csak meg sem akad.
  • Cloud
    #184
    Na végre sikerált, csak egy ujabb virtual daemon kellett neki és már megy is.
    Dante: símán rá fog férni egy 80 perces cd-re, ne félj te attol hogy nem fog. CDRWIN-el ird fel és már megy is.
  • Dante
    #183
    tisztázzunk valamit, nem lehet felírni CDre?:)
    én mostz töltök egy Dino-Bytes ISOt, nem fog felmenni 80min. cd-re sem?
    és a CloneCD?
  • Cloud
    #182
    A virtual Daemon neked hogy van beállítva??
  • Cloud
    #181
    supergamez ftp-jére se tudnád esetleg felrakni?
  • Deadman
    #180
    közel 5 mega, bocs, most nem.
  • Cloud
    #179
    Hmmm, hát most van 200mb, annyi elég vagy nem? Nem tudnád esetleg elküldeni azt az exe-t és megnézem hátha megy.
  • Deadman
    #178
    Gondolom, van elég helyed ? Nekem simán lefutott. Elindítottam a Dumper.exe-t, megadtam neki a MaxPayne.exe-t, csinált valami.data.bin fájlt, utána elindítottam a Builder.exe-t, megadtam neki ezt az állományt, az elkészített egy másikat, azt átneveztem MaxPayne.exe-nek, oszt annyi.
  • Cloud
    #177
    Azokat az exe-ket másoltam át ami ebben a könytárban van "safedisc_v2_30_31" és miután elindítom a dumper-t és kiválasztom neki a MaxPayne.exe-t egy ideig csinál vmit majd bejön az a "Random Error :)"
  • Deadman
    #176
    Mit indítasz el ?
  • Cloud
    #175
    Miután elindítom azt irja ki hogy "Random error :)"
    Ez miért van??
  • Deadman
    #174
    Remélem érthető, kicsit félregépeltem, sorry.

    Egyébként nem vagyok én sem elájulva tőle.
  • Cloud
    #173
    Megprobáltam már egy 80 perces TDK re-writeable CD-re, de irás közben 60%-nál megáll és kész ott abba is marad az egész, még szerencse hogy a CD nem vész el.
  • Deadman
    #172
    Bemásolod a Zip-ből a 20.31-es könyvtárban lévő exáket a MAxPAyne könyvtárba, először elindítod a Dumper-t, megadod neki a MAxPayne.Exe-t, majd utána a Rebuilder-t, az előzőleg elkészült fájl outputját. Majd átnevezed MaxPayne.exe-nek az elkészült állományt. De van ott egy TXT, szépen leírja.