1385
Max Payne
  • Viking
    #342
    Hol van hozza palyaszerkezto?
  • Lacc
    #341
    Hát engem nem igazán izgat, hogy időre újra végigvivigyem... De a vége nagyon cool volt, ahogy a helikopterre rázuhan a pózna!!!
    Most asszem megnézem a pályaszerkesztőt, meg ilyeneket. Akarok csinálni egy Mátrixos jelenetet!
  • ujedith
    #339
    Sziasztok!!!
    Le szerattem volna tolteni a Max Payne-t,de toroltek a supergamez ftp-jerol. Nem tudna valaki feluploadolni ujra, vagy mondani egy masik nem ratios ftp cimet? Legyszi!!!
    KOSZZZZZZZI!
  • Aquli
    #338
    Ha valamelyikotok talal ripet akkor letszi a linket irjo ide a furomba ha lehet!
  • Viking
    #337
    Tenyleg, a hetedik palya eleje csak engem emlekeztet a Matrixra?
  • Viking
    #336
    En tuti vegigviszem, de meg elsot se fejeztem be, tul sokat alszom, keveset jatszom, azt is ugy, hogy meg a 3. reszben meg se lottek... Pedig mar a 7. palyan tartok! :))
  • ember
    #334
    Végigvitte már valaki a nehezebb fokozatokon is?
  • _RudY_
    #332
    http://www.gamecopyworld.dk/games/pc_maxpayne.shtml
  • Lacc
    #329
    Na, lefújva, újra eljátszottam odáig, és még tovább is. 1ébként én nem csináltam semmit az én cloneCD-s verziómmal. Egyszerűen csak felírtam, és már ment is.
  • Viking
    #326
    Jajj, bocs, ertem mar, mire gondolsz...
  • Viking
    #325
    Lacc, netan nezd meg a load kepernyon az auto save-et... :))
  • Lacc
    #324
    Az ICQ számom 121376423, ezen keressetek!
  • Lacc
    #323
    Nagyon megköszönném, ha valaki elküldene egy savegame-t a masodik fejezet elejéről! Ugyanis olyan hülye voltam, hogy csak quicksave-el mentettem, és most csak a 8. pályán van egy save-em! Szóval valaki dobjon már meg egy ilyen save-el plz!
  • Viking
    #322
    PyRex, az lenne a legnagyobb szivatas, ha tigris log fajlat valaki megszerezne... Nemtom akkor hany embert keresne meg a BSA...
  • Dikkma
    #321
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!

    MELYIK VOLT AZ??? KI TÖRÖLRE???

    BAZZEG! ILYEN AZ ÉN FORMÁM!!!
  • Viking
    #320
    Jajj, az nagyon szivatos resz...
  • Dikkma
    #319
    Mindenesetre a Z2-t nagyon köszönöm, hetek óta azon főtt a fejem, hogyan fogom én ezt megszerezni. Benn volt letöltésmanagerben amikor még fenn volt WC-n, de akkor egy ideig nem voltam és minden játék, ami akkor törlődött, mai napig sincs meg.
    Szal THX!
  • Lacc
    #318
    Nna, felírtam CD-re a CloneCD-vel, és tökéletesen fut! Hú, skacok ez aztán nem piha game! Tisztára mátrixos feelingje van! Ahogy egy zárt ajtón bullet-timeban beugrom háttal, és kezemben két uzival szóróm az áldást, és még a golyókat is látni! Nagyon király! Most vagyok a második felyezet első pályáján (inkább a második, mert ezelőtt volt egy rész, ahol az álmomban kellett mászkálni). Az a szívás, hogy csak egy baseball ütőm van, és jönnek rám ezren. Na mind1, majd valahogy megoldom. A patch mit javít ki?
  • Cobra11
    #316
    Nekem is a Max Payne volt az utolsó játék, amit feltöltöttem.
  • Lacc
    #315
    Igazad van... Akkor asszem ez lesz az első és utlsó game amit feltöltöttem. De ne félj, a sima modemeseket is vissza lehet keresni, szerinted a matáv nem naplózza, hogy ki milyen IP címmel és mikor lépett fel a netre?
  • PyRex
    #314
    Nemtom, en azert veszelyesnek tartom, hogy csak igy toltogettek fel egy hivatalos jatekoldal FTP-jere fullgame iso-kat. Pl. ugye aki feltolt annak altalaban gyors a netje, az altalaban fix ip... Eleg gyorsan vissza lehet keresni es bizonyitani, hogy ki az aki a kaloz cuccokat feltoltotte. Ami pedig igencsak szivas tud lenni, szoval csak ovatosan!

    PyRex
  • Cobra11
    #313
    ok köszi. letölteni csak 25 K-val tudok mert ez a szerver nem gyors, de legalább nem ratios!!
  • Lacc
    #312
    Chellom van, és 15 k-val megy fel csak =(. De vedd hozzá, hogy ez a server nem a gyorsaságáról híres! =) 1ébként már 15 fent van, és asszem 35 file (durván 90 mega).
  • Cobra11
    #311
    Milyen sávszéleséggel uploadolsz?
  • Cobra11
    #310
    csak 10 perc múlva fogom elkezdeni letölteni mert most a nolf music addon-t töltöm le.
  • Cobra11
    #309
    Köszi Lacc? Hány fájlos? Régen láttam a WarezCenteren, de már nem emléxem hogy hány fájlos.
  • Lacc
    #308
    Már most töltöm fel, az első 10 file már fent van, szedheted le!
  • Cobra11
    #307
    Nem biztos, hogy jó, de lehetséges. Uploadold fel, mert úgysem törli a Supergamez. A Max Payne ISO-t sem törölte, meg a Project IGI ISO-t sem.
  • Lacc
    #305
    Okok, de csak délután tudom, akkor is jó?
  • Cobra11
    #304
    A cd íráshoz kell! Lacc: A Zed2-t uploadold már fel most légyszi. Előre is kösz.
  • Lacc
    #303
    Nnna, megvan, én is letöltöttem. Most asszem nemsokára megyek veszek két nyolcvanperces CD-t, és felírom. A ccd, és a sub-file a CD íráshoz kell, vagy csak egyszerűen írjam fel azt is a CD-re?
  • Cobra11
    #301
    A Crack nem fontos csak ha vinyóról akarsz játszani. Neroval vagy CloneCD3-mal tudod felírni. Te döntsd el, hogay letöltöd-e vagy sem. ccd-t a sub-t és az img-t töltsd le és írd fel 80 perces cd-re. Ennyi.
  • ujedith
    #298
    Hello Lacc!!!
    Fel tudnad rakni az Operation Flashpointot a supergamez ftp-jere? Ha igen legyszi jelezz.
    Elore is koszi!
  • PyRex
    #297
    EHH, VEGIGVITTEM!

    A vege eleg szivatos, bar nehezebbre szamitottam.

    PyRex
  • Lacc
    #296
    Fel kell írni CD-re. A javított max payne-t toltsd, az a jó! Holnap felírom. De ha nem fog működni, kihajítom a monitort az ablakon!!!!
  • Lacc
    #293
    70%
  • Lacc
    #292
    Hát le. Minek töltsem fel megint, ha már fent van?
  • Lacc
    #290
    25k-val...
  • Lacc
    #288
    Huh, már 53%. Reggelre biztos meglesz, már ha nem törlik le...
  • ember
    #286
    Ez azért jó, mert, így az eredeti exe-re felteheted a patcheket, és utána unsafediskkel megint működik. Ez a crackelt változattalnem igazán teheted meg.