1385
Max Payne
  • grebber
    #1385
    Aki szereti a gameet éa szeret telefonon játszani annak jó hír, hogy nemsokára jön android rendszerekre is.
  • tommygear
    #1384
    minek felújítani? az első 2 játék úgy jó ahogy van....
  • steweee
    #1383
    készül esetleg vmi game of the year vagy golden edition kiadás mint a batmanhez ? jó lenne az első második részt felújítva végigtolni az új előtt... :)
  • GTV
    #1382
  • fery02
    #1381
    Nekem sajnos hang probléma miatt használnom kell Vista Sound Fix-et a játékhoz. Viszont Ha ezt használom, akkor nem aktiválódik a játékon belül a Steam-es magyarítás.
    Van valakinek valami ötlete erre?
  • Shep
    #1380
    Olyan gondom van ,hogy win7 alatt az indítás után semmi nem történik, nem jön fel a setup ablak sem, semmi. A MaxPayne.exe az meg fut, mert a feladatkezelőben jelzi. Patchek fent vannak, próbáltam a kompatibilitást is állítani de semmi.
  • Qwerty4
    #1379
    Hát igen.Jobb később, mint soha. :)
  • sambauer
    #1378
    ajánlom is, ilyen story és hangulat TPS-ekben még egy jó ideig nem lesz :D
  • Qwerty4
    #1377
    Én most játszom komolyan (korábban is kipróbáltam, de sosem tetszett igazán, meg rossz verzió volt, fagyott is) és azt kell mondjam, hogy elég jó játék.
    Most kimondottan bejön a cucc. :)
  • scal
    #1376
    max payne ismertető az oldalunkon: www.fatumteam.com
  • sambauer
    #1375
    igen 3 fejezetes
  • PrisonMan
    #1374
    Ééés vége. Rövidke volt, de addiktív a játék

    Tökéletes. Brutálnagy 10/10!
  • PrisonMan
    #1373
    Most kezdtem el vele játszani délelőtt. Van egy hangulata

    + Olyan az egész hogy nem akarod abbahagyni. Van egy olyan érzésem, hogy már holnap ki is játszom. 2. fejezet 2. részénél tartok éppen. 3 fejezetes az egész?
  • najti
    #1372
    sziasztok,
    segitene vki?..nemtudom felinstallalni, beteszem a cd-t, elindul az autorun, kattintok az installra, es utana leall.
    olvastam h fel kell telepiteni hozza 1.5ös patcht.
    nah most letöltöttem, de akkor ez nyilik fel:

    ezutan kattintok az igen-re, mert a nem valasznal azonnal kilep.

    ittis az ok-ra kattintok mire kijön egy ilyen üzenet:

    valaki segitene h mit csinaljak?
  • klaca78
    #1371
    thx, találtam
  • klaca78
    #1370
    hali! adna valaki egy linket a max payne 1.5 crack hez !!! köszööm!!!
  • sambauer
    #1369
    Remedy
  • Soldiers
    #1368
    Melyik fejlesztőstúdió készítette az első két Max Payne-játékot?
  • Babylon56
    #1367
    Hali

    Találtam egy meg oldást hogy leeht hangot/zenét ki csikarni Vista alatt a játékból
    Én 64 bit-s vistán játszok velle és tökéletes a hang

    Itt le van irva: http://www.alanwake.com/forum/showthread.php?t=1120

    DE a lényeg belöle:
    tölsd le
    http://www.mypixelstory.com/maxpayne...ta_Toolkit.zip

    1.
    Install Max Payne to the c:\MaxPayne directory, no spaces. This step is very important, because the patch works out of c:\MaxPayne.

    2.
    Run the sound_patch.bat file. You will see a lot of "Premature EOF" and "syntax" messages, just like Darkje's script, but everything is OK. When the patch is done, the batch file will ask you to remove 4 directories and then delete itself. Just answer (Y)es 4 times. You can stop at this step if you don't want to run any mods.

    Ha valakinek ezután sme sikerül irjon PM-t segitek szívesen
  • sambauer
    #1366
    Ez az első rész kurva nehéz, a 2-höz képest. Meg maga a hangulat is idegesítően depressziós :D Pedig azt hittem most élvezetes lesz újra tolni de nagyon felbasz :D
  • tommygear
    #1365
    az 1be nincs ilyen opció sajnos
  • Abruzzi
    #1364
    Valaki nem tudja hogy a feliratot hol lehet beállítani? ugyértem h amikor ilyen videokban van beszéd...a játékon kívül ha rámegyek a beállításokra abban a kis ablakban ott sem találom, játékon belül meg videobeállításoknál sincs, meg sehol sem. Nagyjából értem mindig a lényeget ígyis de mivel fentvan a magyarítás azért jobblenne ha feliratozva is lenne :)
  • xido
    #1363
    nagyon nincsenek kombinációk..van ütés meg rúgás gomb,amit többször nyomsz,akkor többet és variáltabban üt meg rúg..van az ugrás,amit iránykurzorral vetődéssé alakítasz vagy hátraszaltóvá..meg ha falnak szaladsz,akkor felrohan és szaltózik...ha bot van a kezedben,azt is használja:)
  • Icebarney
    #1362
    Köszönöm, kipróbáltam, egész jó, és mennek a régi mentések is. Nem tudsz egy helyet, ahol részletesebb leírás van a combokról? Mert ami a leírásban szerpel oldal(http://kungfu.maxpayneheadquarters.com/) már megszűnt
  • xido
    #1361
    én úgy emlékszem felismeri...de hát csak próbálnod kell:)
  • Icebarney
    #1360
    Ez nagyon jól hangzik! Régi mentést lehet folytatni vele, ha felteszem, vagy újat kell kezdeni?
  • xido
    #1359
    Installation and Usage:
    ----------------
    Unzip the KungFu_30.zip file into your Max Payne directory (the directory
    that contains the MaxPayne.exe), and the following files will be created:
    \KungFu_30.mpm
    \KungFu_30.txt
    \movies\KF3Intro.avi

    Run Max Payne, and in the startup window go to "Choose Customized Games" and
    select KungFu_30 from the drop-down window.


    ha ez nem lenne a zip-ben..
  • xido
    #1358
    alapjában véve kiegészíti Max mozgásait mátrixosra mondhatni,az elején a közismert dojo-ba is mehetsz tutorial gyanánt,aztán a pályákon nemcsak lövölfözhetsz,hanem üthetsz rúghatsz is,ahol meg baseball ütő lenne,ott bot van,amivel szintén szép dolgokat művelhetsz..csillagos 5ös a programozás és az élvezet is,én így is vittem sokáig
  • xido
    #1357
    csak és kizárólag az 1.részhez szedd le,próbáltak a 2höz is írni,de ritka szar lett,az egyik verzióban ilyen félmeztelen liu kang figurát rak a helyére,gyalázatos:)

    kung fu mod
  • Icebarney
    #1356
    Én nem ismerem. Írnál róla pár sort?
  • KoRcSElMeLeT
    #1355
    Sziasztok!
    Biztos ismeritek a játékhoz a kung fu mod-ot.
    Ezt keresem, de eredménytelenül.
    nem tudnátok segíteni, vagy linket adni hol keressem? (tudom, google...)
    le is töltöttem néhány verziót, de nem tudom kicsomagolni őket
  • Icebarney
    #1354
    Igen, megnéztem a filmet, és eszembe jutott, milyen jó is volt ez a játék:) Szóval megy Vistán.
  • pozsoka
    #1353
    Kár,köszi.
  • LMNO
    #1352
    üdv

    vista alatt fut a játék, vki próbálta már?
  • Shep
    #1351
    Hát leginkább sehogy. Csak a képregényes részekben van magyar felirat.
  • pozsoka
    #1350
    Nem tudok rájönni,hogy hol lehet beállítani a játékban elhangzott szövegek feliratozását,minden magyar kivéve ezt.Valaki fel tudna világosítani?
  • iceQ
    #1349
    Hali!

    Matrix Modot találtam hozzá sokat de én személy szerint a Matrixed Reality - Pupu v2-2a.mpm-t tenném fel!De mivel egy szót nem értek a readme-ből ezért nem tudom feltenni:S
    Vagy is értem de nem tiszta h mit hova kell tenni!Valaku tudna nekem ebben segíteni?
  • Benny04
    #1348
    ok
  • nonicks
    #1347
  • tommyg
    #1346