1385
Max Payne
  • ujedith
    #516
    Helo MrTressy!!!
    Sikerult letolteni, installalni, meg minden, koszi az eddigi segitseget. :))))))))
    Ha nem is "Üzim", inkabb kerdesem volna:
    Hogy kell hasznalni?
    Mik azok a hubok?
    Es egyaltalan mire jo?
    Ha tudusz valaszolni (,amiben biztos vagyok) megkoszonnem... :-)
  • ujedith
    #513
    Mi az a developerkeys???
    Hogyan kell hasznalni???
  • Lacc
    #512
    Hát a developerkeys-el.
  • Sephi
    #511
    Hogy lehet igy bealitani hogy mas szemszogbol nizem?
  • Lacc
    #510
    Lol, nem nem. Az a www.maxpayne.com-ról van =))). De ingame kép. De csinálok pár ilyet ha akartok. Nem nagy show beállítani a kamerát, egy bullet time hátra, és PrtSc. Meg is próbálom.
  • Hmuda
    #508
    Lacc: ez saját kép, vagy valahonnan leszedted?
  • Frank99
    #507
    kösz, rájöttem...
    ui. a hajón 3x fagyok le.
    Előfordult nálatok is?
  • Lacc
    #506

    Hát ja, az igaz, hogy az egész játék alatt úgy néz ki, mint aki be akar szarni... Ez amiatt van, mertaz engine-ből kimaradt a fejek valós idejű torzítása, de ez legyen a legnagyobb gond. Amúgy sem tűnik fel játék közben annyira, annyira jó a graf. máshol.
  • Frank99
    #503
    bazz, nem találom.
    A plakátot látom, de..
    bazz, csak nem kikő lőni a kocsi alól???
  • Viking
    #502
    Bazz, lejjebb nezd mar meg, mit irtam...
  • Frank99
    #501
    hi
    a második pálya elején, ahol az összecsukódó híd van, van egy ajtó, arra kéne mennem. De nem tudom kinyitni. Előtte van egy oldalra fektetett csónak.
    Attól nem messze kamion, ami alól gondolom ki kéne húzni a keréktámaszt. DE NEM JUTOK ODA a kerítés miatt!

    Segítsetek!
    Kösz
  • Viking
    #500
    Bocs, ez a takonypolc kihozott a sodrombol...
  • version
    #499
    max-nak olyan az arca mintha mindjart beszarna:)

  • Hmuda
    #498
    Ki kérdezte a véleményedet? Menyj a "PC-s játékoknak leáldozott" topicba és ott szidd, ahogy akarod. Itt a problémákat beszéljük meg de nem veled.
  • Viking
    #497
    Te kis looser pocs, huzz innen a kurva anyadba, te vagy a nagy bukas bazdmeg! Hulye fasz, ne rontsd itt a levegot! Kis seggfej...
  • version
    #496
    ez a jatek egy nagy bukas lett
  • Viking
    #495
    Ecceru... Van az a radiozo bigyusz... Ott kijossz, es elmesz balra, amerre a kapu van, ott van a lepcso...
  • Hmuda
    #494
    Háát, pontosan nem emlékszem. Kell lennie asszem egy lépcsőnek felfelé, ott van egy neonfényes ajtó ami résnyire nyitva van. Ott bemész, kinyirsz 2 muksót. Kimész a teraszra, kilövöd a tetőablakot, lesz egy pár ellenség. Vigyázz, asszem az egyik dual ingramos. Ott már nyitva van a rács és csak megnyomod a gombot és kirohansz a hóesésbe.
  • Lacc
    #492
    Meg kell lőni távcsövessel a torony feléd eső oldalán a világító piros lámpát (legalábbis én azt lőttem meg...).
  • Sephi
    #490
    Heh i got the game and it rulz!

    Nos 1CD de van hoza valami Bonus is de aszt nem kaptam mert nem erdekel!

    a jatek teccik:) majd szolok ha elakadtam... meg valami... miert nem lehet egyfeszt ugralni slow motionba? Hogy kell feltolteni a parametert?
  • Todd
    #489
    Meg tudja nekem valaki mondani, hogy hány CD-s a Max Payne?
  • I.C.ram
    #488
    keress minidg egy ajtot aztan kesz
  • narumon
    #486
    Mi a francot kell csinálni amikor ez a tag rámrobbantja az éttermét? Lentebb van egy olyan hozzászólás hogy rohanjak oszt kész. Én mindig bent égek. Ha bemegyek teljesen hátra akkor ott meg beszorulok. Mindenhol tűz nemtom sehová se menni. Valaki mondjon már valamit mert itt baszakodok :(
  • Dikkma
    #482
    Savage4-em van és megy, bug nélkül.
  • I.C.ram
    #478
    nem ertem hogy hagyhattak ki a multiplayer-t!!!! sima meglehetett volna csinalni a trukkozest ugy hogy nem lassul le tole a jatek! es kesz!
  • I.C.ram
    #477
    np
  • Bilux
    #476
    köszi kicsomizom!!!
  • Bilux
    #475
    INKÁBB RADEON LE 27ÁFÁSSAN ÉS FELHÚZVA KB OLYAN GYORS MINT A GTS ÉN CSAK TOM..:))
  • Hmuda
    #474
    np
  • Hmuda
    #471
    Keress egy résnyire nyitott ajtót, ott van a továbbjutás. Arrakelé eljutsz a rács másik oldalára, kinyirsz pár muksót, amikoris kinyílik a rács, megnyomod a gombot, és már kint is vagy az utcán. Nyi.
  • Mempphis
    #470
    Voodoo Bansheem van és nagyon akadozik a játék. Tudnátok segíteni hogyan oldjam meg az akadást?
  • I.C.ram
    #468
    a szam kiterjesztes az RAR fajl inisdd el a 001 egyes fajlt rarral!!!
  • ujedith
    #467
    probald meg a windows commanderrel!
  • Bilux
    #466
    Heh vaki help!!
    Leszedtem a dino féle isot és hát mivel tömörítsem ki mert a fileok kiterjesztése szám és nem ace,rar vagy zip...???
  • ujedith
    #465
    Rohadt rasszista!!! ):(((((((((
    Szidod ezt a kirlay jatekot? Te nem vagy normalis!!! HULYE!!!!!!!!!!!!!
  • Shep
    #462
    milyen felbontásban, részletességben?
  • Hmuda
    #458
    Próbáld a www.godabuzz.com címen, hátha fennvan még. Bár kétlem.
  • ujedith
    #455
    Koszi MrTressy!!!
    Megkaptam a ccd file-t!!! :))))))))))
    Megegyszer KOSZIKE!!!!!!!!
  • ujedith
    #453
    Hellosztok!!!
    Nincs valakinek Max Payne Patch-je?
    Aki tud letoltohelyet, kerem irjon.
    KOSZI, Elore is!!!
  • marlowe
    #452
    Valahol lentebb leírta valaki, meg írtak is egy konfigot amin ment, de szerintem egy p2 500 körül + TNT2 szintű kártya + 196Mb RAM, már élvezhető eléggé