1385
Max Payne
  • Dikkma
    #583
    Áh, kösz!
  • Hmuda
    #580
    Dikkma: háát rájöttem, hogyan kéne kiiratni, de nekem nem műxik. : (((
    A programot -developer parancsal indítod és a játék közben megnyomod az F12-t. A konzolba beírod, hogy "showfps" (idézőjel nélkül). Nekem valszeg azért nem ment, mert a rip van meg és egy pár addon hiányzik.
  • Mike
    #577
    Nem rossz, de qrva nehez
  • Dikkma
    #576
    Ez engem is érdekelne!
    PyRex, mivel kell kiíratni a fps-t?
  • ujedith
    #573
    M@niac!!!
    Azert egy kicsit jobban figyelhetnel!
    Nezd at ezt a Topicot es ha meg szazmillioszor sem volt leirva valamilyen cim, akkor egyszer sem!!!
    Ha ez megis tul nagy dolog volna, le irom a szazmillioegyediket:
    ftp://max:[email protected]
    Na CSA!
  • Hmuda
    #571
    Nem tudna belinkelni valaki egy olyan oldalt ami létezik, és megtalálható egy kisebb, nagyobb lista a konzolparancsokról?
  • I.C.ram
    #570
    nem lehet szetloni autot!! max felgyujtani! csak egy helyen lehet szetloni! ott ahol a grazsban az autos uldozes megy de ott se mindegyiket :))
  • ubi
    #568
    QRva allat a game!!! Chapter 2-on vagyok!!! Varom mar a durva fegyvereket!! a dual ingram es a sniper rifle nekem keves!!!! lotettek mar szet autot!!!! a kepek alapjan lehet, bar en meg nem tudtam szetloni!!!!!
  • Dikkma
    #567
    Ugyanitt lehet beírni az fps-kiíratást is? És melyik paranccsal?
  • Viking
    #566
    Kamerat nem lehet forgatni, es ha a jatekot a -developer parancsal inditod (asszem igy) akkor hasznalhatod a konzolt... (Nem cheatelni!) Egyebkent fullos listat pl itt talasz: xcheater.com
  • Aquli
    #565
    hi most vagyok part 3 chapter 5-nel. Azt mondja meg valaki, hogy hogy lehet a kamerat forgatni, vagy hogy mik azok a developerkeysek!
    Aquli
  • Viking
    #564
    Videok Duke Nukem 4 ever-rol, es Max Payne-rol asszem... Nezd meg isonews-on...
  • Dikkma
    #562
    Izom ez a játék! És ameddig én eljutottam, addig tényleg lehet sértetlenül vinni a játékot. Csak egy kicsit köcsögnek kell lenni :DDD
  • Dikkma
    #561
    Most voltam annál a 20%-os egészség + egy baseball ütős résznél... lerambóztam mind a 7 embert, sértetlenül.... :DDD
  • PyRex
    #560
    Az ablakon keresztul bele kell loni valamibe, ami felrobban, es kirobbantja az ajtot (ne allj elotte :), akkor ki tudsz jutni, mar csak meg kell keresni a liftet, es pont kijutsz...

    PyRex
  • I.C.ram
    #559
    most hogy mar vegig nyomtam kiprobaltam legnehezebb fokozaton es OROKELETTEL!! :)) olyan az ellenfelek hogy normal "halando" nem tud veluk vegezni!! nagyon erosek!!
  • Dikkma
    #558
    Na. Végre fel is sikerült rakni az iso-t, de cd-re nem ment fel, Daemonról futtatom. Úgy sokáig kiakadt a telepítés, mert fenn volt az Installshield Professional Eval-om, és valamiért nem szerették egymást a sima telepítővel.
    Na szóval azt tudtam, hogy a játék király, meg minden, de végre teljes...! jeah!
    Eddig amúgy 640x480xmediumon nyomultam, délután beraktam 1024x768-ba... és tök simán fut, meg nem akad semmilyen robbanás közben, és szemre folyamatosabb is, mint a 640x480... hogy miért? Nemtom... :)
    Lenne egy kérdés: milyen paranccsal lehet kiíratni az fps-t?
  • Lacc
    #557
    Limitálva van a mentés, erősebbek az ellenfelek. Ennyi.
  • Hmuda
    #555
    Én úgy csináltam meg, hogy szétvertem a lakatot a szekrényen, elhasználtam a benne levő 2 painkillert. Felhívtam magamra a rosszak figyelmét, visszamentem az ajtóhoz, úgy, hogy csak úgy lőhessenek rám ha kijönnek az ajtó mögül. Én folyamatosan vertem a levegőt, és ha valaki kidugta a buksiját... hát az nem élt sokáig. : )
    Ennyi. Ezután már sok fegyvered lesz.
  • narumon
    #554
    "Hogy a repedt f@szba kell atvinni, a baseball utos reszt 10% energiaval a masodik resz elejen?"

    Hát én jobbra a két pasit leütöttem vele, azok fegyvere fel, mögötted addigra már jön egy pasi, de bullettime meg egy kis szórás az uzival utána a köv bullettime be a kiugróba ahonnan jöttél, onnan meg már egyszerű mert ritkásan egyesével jönnek...
  • Bilux
    #553
    Nem hinném rém ember még 117-es fsb vel is elindul ,de nem megy sokáig..:)/vízhűtéssel tovább is menne szerintem../
    egyébként fop 32 jól felpolírozva van most rajta.
  • Jockey
    #552
    hmmm, megkerült hozzám is a gamma, nagyon fincsi..
    esküszöm tökéletes kikapcsolódást nyújt egy fárasztó nap után, grafika meg nálam 5-öst érdemel..:)
    max payne rula:)

    u.i.: kicsit elxcsesztem a dolgot, még az 1ő fejezetbe vagyok a 6ik alrésznél de elég szarul áll a pasim..
    kéne nekem egy jó mentés e környékén valahol, mert sajna csak quicksasveztem..
  • marlowe
    #551
    Annak idején én is "kilopakodtam" a jobboldali helyiségbe, de aztán csak visszamentem kiírtani mindenkit :))
  • Hmuda
    #549
    Hogyan lehet firs person nézetre váltani?
  • Aquli
    #548
    Na megvan, es nagyon tetszik. Hallottam hogy valahogy lehet replayeket csinalni, utana lejatszani, meg forgatni a kamerat. Tud errol valaki valamit????
    Aquli
  • Deadman
    #547
    Dreet : ha jól emlékszem, a baloldali üveghez állsz, és az ajtó üvegén átlőssz a lézeres gránátra, ami felrobbanva kinyitja neked az ajtót.
  • Viking
    #546
    A szemben levo uveg, ez kell neked... Balra toled lennie kene egy gombnak, ami ezt nyitja ki... Aztan elore...
  • Viking
    #542
    Rohanj ki onnan, nemtommar hova... Asszem ott meg is kell nyomni valami gombot... Nemtom, remelem ennyi is eleg, es rajossz...
  • Bilux
    #537
    Báááz ez a áték marhaállatkirályistenüberfaxa...:)
    Hát 1 szóval jellemezve..
    A graf minden maxra 4xfssa-val hát bexarás milyen szép...
    és mind ez cell633@1064Mhz
    és radeon ddr
    Egyébként sokat még nem játszottam a játékkal de mad meglátjuk.
  • Lacc
    #536
    Készülhetne már valami komolyabb mod is, amiben új térképe is vannak, nemcsak ilyen-olyan extrák. Az is jók, de jobb lenne egy full mod. Vagy már van ilyen, csak nem tudok róla?
  • ujedith
    #535
    Marlowe!
    En nappal alszom, mivel ejszakas vagyok! :)
  • Hmuda
    #528
    Nem tudja valaki, hogy honnan szedhetném le az intro meg a music addonokat? Igy párbeszédek, meg zene nélkül enyhén kezd uncsi lenni : (.
  • marlowe
    #527
    Na meg a játéknak egy +um: Ebben nem tűnik el a fegyver, meg semmi amikor a golyók elől térsz ki :))
  • marlowe
    #526
    Bár az is lehet ez a Bécike egy provokáció....( 95%) , de akkor a provokatőr...... ! :))
  • marlowe
    #525
    #off
    ujedith: Te soha nem alszol?
    #on

    Emberke: Tudsz erre adni valami bizonyítékot (link, stb bármi) küldeni nekem?
    Nem mintha amúgy nem lenne nagyszerű a játék, mert ha onnan is vették, ez egy játék, nem film, és ebben valósították meg úgy, hogy a hangulatába, és az egész környezetébe egész jól beleillik.

  • ujedith
    #524
    Latod Beci???
    "Emberke" az elso... :D
    hozza fog szolni meg mas is, ne felj!
  • marlowe
    #523
    Nah, már megelőztek.... Pedig figyelmeztetni akartalak, hogy ezért anyázni fognak téged Béci... :))

    Vadd úgy, hogy eggyel több :)
  • ujedith
    #520
    Azt sem tudod, hogy mit beszelsz!!!
    Ezek a Matrix-os lassitasok igenis, hogy eredetiek, mivel meg nem csinaltak mas jatekban ilyesmit.
    Ebben a topicban meg kaphatsz a pofadra, ha meg tovabb szidod ezt a game-et, ha nem is tolem, de vannak itt meg emberek, akik egyet ertenek velem viszont sokkal durvabban fejezik ki magukat, ugyhogy jobb lenne neked is, meg mindenkinek, hogy ha mar szidod ne itt szidd!
    Na, csa!
  • ujedith
    #518
    Hi! Itt van:
    ftp://max:[email protected]
    En is innen toltottem, es kiralyul muxik!!!
    Na csa! Jo toltest!
  • TIBI
    #517
    Hol van működő iso??