1385
Max Payne
  • CLY
    #450
    Thx Skorpio7!
  • Dikkma
    #449
    6-kor feküdtem le, CS-hez szedegettem fegyvermodelleket... :)
    Lassan kezdek megint magamhoz térni, bár a délutánt már átszámítóztam. :)
  • marlowe
    #448
    Nah, én is végigvittem... szerintem marha jó volt... nagyon jó a hangulata, meg jópofa a befejezés is :))
    Na de nem lövöm le a poént :))

    Nekem valaki azt mondta, hogy 4 részes, aztán a 3/7-végén pihentettem egy kicsit :))

    Játékhossz: szerintem, ha hoszabb lett volna, akkor már unalmas lett volna. Így frappáns kis story :) Nah jó élmény volt :)
  • ujedith
    #447
    Rovid vagy sem QRVA JOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
    Eszmeletelenek azok a Matrix-os lassitasok, azok a latahato golyok es az a kiraly grafika. :)))))))))))))))
    A tortenete is maraha jo!!!
    Egyenlore semmi negativumot nem tudok mondani rola. Nagyon COOL!!!!
    Na mara eleg a dicseretbol!
    Csasztok!!!
  • Viking
    #445
    Ehhe, megint ebrenvagyunk eccaka? :)))
  • Dikkma
    #444
    Ha azt mondom, MERT CSAK, akkor leszállunk végre erről a témáról? ;)
  • Viking
    #443
    Ha megvan isoban, miert toltessz ripet le? Van egy kis eszkoz, ugy hivjak daemon tools, azzal tudod feliras nelkul is hasznalni...
  • Dikkma
    #442
    Menő vagy! Nekem is megvan ISO-ba, de még nincs felírva, mert ha nem teccik nem fogom! Bibiibiii! :)
    Egyébként ha a Fg4A-tól törlik, meg amúgy is : http://belmondo.warez.hu/
    Rip+addonok.
  • I.C.ram
    #441
    most mar csak a MATRIX jatekra vagyom :)
  • I.C.ram
    #440
    Na vegig vittem ezt a gamet! szerintem marha jo volt :)
  • marlowe
    #438
    (bocs, hogy beleszólok :)

    Szerintem a Rip csak azoknak jó (jobbhíján), akiknek lasú a netkapcsolatuk, és nem tudnák letölteni az ISO-t.
    Szerintem video+ stb nélkül nincs meg a játék igazi hangulata (tisztelet a kivételnek), ha meg úgyis kidobod utána, akkor az iso-t is lehet törölni.

    Bár szerintem 150Ft-ot kibír az ember, hogy meglegyen későbbre.
  • marlowe
    #437
    Örülök, hogy sikerült!

    Én tegnap kezdtem vele játszani, de a karom már zsibbad, minfent lassítva látok, de az istennek sem bírom abbahagyni...pedig nem szeretek sokat játszani egyfolytában. Szerintem szenzációs ez a game!
    Nagyon jó a hangulata, meg a "videók" is.
    Egy baj van, hogy nem lehet rögzíteni videoban tetszőleges részeket :)) Néha jobb mint a mátrix amit összetrükközök :)
  • Shep
    #436
    Skorpio7 látod nem tévedtem veled kapcsolatba, egyébként én is az explorerre gondoltam. Kösz
  • Viking
    #435
    Rohanj, ahogy birsz, oszt' minden jo lesz... Figyeld a langokat, megtalalod koztunk az utat! :)))
  • Dante
    #434
    Köszi VIking a múltkoriért, azóta megint egy nagy bajba kerültem, nevezetesen amikor Punchenello vagy ki rámgyújtja az éttermét, hova, merre mit csináljak? mindig szénné proladok
  • skorpio7
    #432
    Na !!! Megnéztem és még mindíg fent van aFG4A-on a játék rip-je !
    Shep , CLY !
    Kezdjétek el tölteni !
    Töltsetek le annyi file-t , amennyit csak tudtok .
    Ha hiányzik majd valamennyi , akkor majd én azt pótlom nektek ! :)
  • skorpio7
    #431
    Srácok ... !
    Azonban van egy rossz hírem is .
    Most néztem meg és sajnos a tripod el-"tiporta" már a letöltési oldalt .
    Sajnálom , hogy csak most tudtam válaszolni ( nappal dolgoztam ) , de egy kis apró kérlelésre vágytam ! :)))
    Szerintem azért nézzetek rá mindennap mostanában a HÍREKRE , mert amilyen jó játék , hamar vissza fogják tenni .
    Szóval még nincs veszve semmi .
    A FG4A-on néztétek már ?
  • skorpio7
    #430
    Shep , CLY !
    Egy kis segítség nektek !
    Töltsétek le innen az
    UPDATE-t .
  • skorpio7
    #428
    Shep , CLY !
    Kár lenne nektek velem fogadni ( ugyanis én nyernék :))) ) , ha a következő kérdést tennétek fel nekem :
    -"Tudod-e , hogy milyen verziójú az Internet Explorerünk ?"
    -"Hogyne tudnám ... 5.00. ... " :)))
    Ha értitek amire gondolok , akkor tudjátok már , hogy mit kell tennetek .
    Én nagyon jól ismerem ezt az oldalt és 2000 novembere óta MINDENNAP ránézek és főleg ha valami új jelenik meg , mert innen is le lehet tölteni sok jó programot .
    Éppen ezért a design váltáskor velem is előfordult az , ami most veletek . :)))
    Csak persze én olvasni is szoktam a híreket ( nem úgy , mint egyesek más warez site-okon ) .
    Azt ugyan nem tudom , hogyha neketek OPERA vagy NETSCAPE van fent milyen update-et kell megcsinálnotok ( nem jegyeztem meg ) , de IE esetén 5.5 vagy afölötti verziójúval tudjátok csak az oldalt normálisan betölteni .
    Szóval ez az egyszerű dolog a titka a link oldalaknak . :)))
  • skorpio7
    #427
    Először is egy apró kis megjegyzés Lacc-nak !
    Surmó az a jó ... .Másrészt meg megvan mind rip-ben , mind ISO-ban a játék .
    Hogy miért ??? Semmi közöd hozzá .
    Én alapból előnyben részesítem a rip-et .Sok játékban a movie minősége , tartalma olyan , hogy nem veszítek semmit , ha kihagyom .
    Szóval marad a "csupasz" játék maga .
    Mit csinálsz egy ilyen játékkal , ha kijátszottad drága Lacc-kám ???
    Hiszen nincs is benne multi !?!
    Nem kell mondanod semmit ... porosodik a polcodon , mert 1000% , hogy egyszeri játék után mégegyszer elő nem veszed .
    Olyan időszakban élünk ( szerencsére :))) ) , hogy minden hónapra jut egy ilyen játék ( ha nem kettő ) és mindíg jön az újabb a jobb , ami újra lefoglal minket .A Max Payne meg szépen eltűnik a süllyesztőben ( mint annyi más jó játék ) .
    Hát erről ennyit .
  • Shep
    #426
    Skorpio7 áruld már el légyszi!! Többet nem kérlek rá, mert bízom benne van annyi tisztesség benned hogy elárulod, ha meg nem akkor félreismertelek hát bumm.
  • Shep
    #425
    Tudod nem mindenkinek van megfelelő kapcsolata, hogy az isot leszedje, így azoknak mint nekem is marad a rip. Ugyhogy mielott LOL ozol gondold végig a dolgot.
  • ujedith
    #424
    Marlowe!!!
    Kosz mindent, de sikerult vegre elinditani, a sub file hianyzott, de megszereztem.
    Eddigi tapasztalataim alapjan, csak annyit mondhatok, hogy ez a Game nagyon kiraly!!!!!!!!!
    :)))))))))))))))))))))))
    Kosz megegyszer Marlowe!!!!!!!
  • Lacc
    #423
    Lol, sok kis surmó rip-es! Nekem bize ISO van, fullba >=).
  • Dikkma
    #421
    Na végre megvan a rip. Király!
    Két kérdés : kinek milyen gépen (ram, cpu és vid. kártya) milyen felbontásban megy?
    És a teljesben is vannak ilyen rajzolt diavetítések?
  • marlowe
    #420
    Nem tudom melyik file mire jó, de kell mind a három... A ccd-t ismeri fel az író program, meg a
    virtual meghajtó.

    Ha hibát jelez ki akkor mi az?

    Ja, Viking: Kösz még1x időközben észrevettem a "plakátot" :)
  • ujedith
    #419
    Ha a ccd-t beismertetem, hibat jeles ki. >:((((((
  • CLY
    #418
    ...nekem game rip oldal sincs...:(((

    elmegyek a site-ra és középen a szöveges részen kívül csak a jobboldalon van pár link, de game rip page 2 sehol!!

    hogyvanez???
  • CLY
    #416
    Skorpio7:léccilécci!:)))


    mondellécci!

    THX!

  • marlowe
    #415
    kell legyen 3 file, egy ccd kiterjesztésű is, azt olvastasd be a daemonnal
  • ujedith
    #414
    Marlowe!
    Sajnos nem ismeri be a Virtual cd-rom. :(
    Mit kezdjek az "img" kiterlesztessel, mert most toltottem le a Daemon tools-t, de nem ismerte be, a nero megint nem, az EZ cd-Creator megint nem.
    Nem tudom miert, de azt az "img" kiterjesztest egyik sem ismeri be. At kell nevezni, vagy mit kell tenni? Legyszi segits, ha tudsz.
    Eloreiskoszi!!!
  • marlowe
    #413
    Nos, plakátot nem láttam :((
  • marlowe
    #412
    OFF:
    nahát, nahát... nem akarom elszólni....
    Vettem anno 80 perces cd-ket, csak nem tudtam használni, mert elnéztem a hátulján a jelölést és a TEAC-ot nem támogatja, meg a nero is közölte, hogy nem megy :((

    Most meg cloneCD felírta az image-t !
  • marlowe
    #411
    ok, +nézem.. thx
  • Viking
    #410
    Arra nezd meg a plakatot a falon, rajossz, mit kell tenned...
  • marlowe
    #409
    Nos, akkor pontosabban...

    Felmeyek egy darura bekapcsolom, felemel egy konténert, ami alatt átmegyek, aztán + daruk alatt kell elmenni, majd egy konténerben találok agy mesterlövészpuskát, na ott utána van egy "folyó" felett egy hid amin szerintem át kéne menni
  • ROFL
    #408
    Valami pontosabbat irjál, igy nehéz segiteni
  • marlowe
    #407
    Segítsetek, mert öngyilkos leszek :)
  • marlowe
    #406
    Na és amiért én idejöttem :((

    Elakadta, és nem tudom, hogy én vagyok vak, vagy csak fel kell tenni a patch-et?

    Nos szóval második rész második részében, ahol a konténerek között kell hentelni.
    Nem jön le az a híd, ha egyáltalán annak kell lejönnie. Itt hogyan lehet továbbjutni?
  • marlowe
    #405
    Ujedith: Toltsd le a virtual CD-romot, azzal játszhatsz vele.(mert az image- file-t kezeli cd-romként)
    Másik: Vegyél 80perces CD-t csak előbb győződj meg róla, hogy az íród tud 80 perceset írni. Gyarto honlapja.( a cd-n is rajta van, hogy milyen irokkal megy)