1385
Max Payne
  • skorpio7
    #631
    Én újra elkezdtem , csak most az új mod-ok közül a legnehezebbel .
    Kíváncsi vagyok , mi a különbség . :)
  • liogreen
    #630
    Ok megvan köszi, most siettem
  • skorpio7
    #629
    Csak azért nem , mert mire te felnéztél , már letörölték .
    Küldtem neked egy e-mail-t !
  • liogreen
    #628
    üdv ismét,

    Scorpió, ami a tiédet illeti, nem találtam, megköszönném, pedig kerestem az általad leírt könyvtárat.

    dobd fel emailban ha nem gond.
  • PyRex
    #627
    ubi:

    512MB-ig minden lekezeli, meg a 95 is, de afolott valoban nem.

    PyRex
  • liogreen
    #626
    Üdv,

    Kösz mindenkinek aki segített a mentésben ,most szedtem le őket, remélem jó valamelyik.

    amugy lehet hogy rosszul írtam:
    bal felső sarokban volt 3
    jobb alsóban 4

    mármint a pálya kezdő képen.

    köszi , köszi
  • UnConnecteD
    #625
    Cobra11, Bilux >>> elmondjatok , hogy mukodik az FPS mod ? vagy valaki mas ?

    En felraktam a 1.01-et , aztan bemasoltam a firstpersonview.mpm -t a jatek konyvtaraba. Aztan a game launcher-ben megjelent , hogy Choose Customise Game, de aztan megse valtozott semmi.
  • CSOCSO
    #624
    nah 90 perces!!!!!!de letöltötem a cd emulátort!!és jo műxik 1024*768 ban elfutogat minden mediumban van de most az utcso 10 percben ugy beakad hogy jujj!!!!kb ha lött valaki még 10 mp ig csak a lövést halottad és álltt a képernyő!!!!!!nagyon szar volt!!!
  • Shep
    #623
    Na hogy kell behozni az fps nézetet?
  • I.C.ram
    #622
    nem a megat kell nezni!! hanem azt hogy hany perces!! hiaba 900 mb ha csak 70 perces mert akkor rafer 650 mb CD-re is!
  • I.C.ram
    #621
    nem a megat kell nezni!! hanem azt hogy hany perces!! hiaba 900 mb ha csak 70 perces mert akkor rafer 650 mb CD-re is!
  • CSOCSO
    #618
    rohadt jo megvan meg midnen de mivel 785 mega nemtom kiirni a cd e- szal marad a cd emulátor..adjon vki egy olyan linket ami jo és műxik!!!
  • ubi
    #617
    nem uhi, hanem ubi!!! masok es szemelyes tapasztalataim!!!
  • Shep
    #615
    Akkor áruld már el légyszi.
  • Bilux
    #614
    Közben rájöttem..:)
  • Bilux
    #612
    Hogyan lehet a firstperson modot beállítani???
    Letöltöttem azt a bizonyos file-t és mit csináljak vele??
  • CSOCSO
    #611
    tehát felfér a sima cd re?
  • ubi
    #610
    kokas!!! 512MB ramot win98, win98se, winme alatt b*szhatod!! NEm kezeli le a windows!! Win2000 a megoldas!!!
  • Cobra11
    #609
    Fel kell írni cd-re. 800 mega az a formátum miatt van 700 megás cd-re (80 min) felmegy.
  • CSOCSO
    #608
    csákány letöltöttem de a dino map ok egy BIN és egy CUE filetz szednek ki..szerinteme z valami CD-s szar( talán ki kéne irni) de 800 mega szal nem kéne kiirni szoval mit tegyek?
  • UnConnecteD
    #607
    Nagyon fasza ez a game, ma neztem meg.
  • skorpio7
    #606
    Liogreen !
    Fent van a supergamez ftp-n , a skorpio7 könyvtárban .
    De csak egy PartIII : Chapter 3 van csak nekem .
    A következő mentésem pedig már Chapter 6-os , de gondolom te is szeretnéd kijátszani a játékot és nem átugorni a részeket ! :)
  • Hmuda
    #605
    Kösz, megnézem.
  • skorpio7
    #604
    Felrakok neked egyet a supergamez ftp-re , csak most töltök még le !
    12.45 után fent lesz egy kimentés a skorpio7 mappában ! :)
  • liogreen
    #603
    üdv,

    megköszöném, ha valaki tudna küldeni egy mentést a part:3 chapter:4-5 közeléből, mert sikerül eltüntetni.

    előre is köszi.
  • Cobra11
    #602
    Letöltöd a First Person View modot innen: www.maxpaynecenter.com
  • Aquli
    #601
    De azt mondjak hogy ezzel a -developer-el valahogy a kamerat is lehet allitani.
  • Hmuda
    #600
    Na mindegy, én ennél sajna többet nem tudok. Majd még kisérletezek egy kicsit.
  • Shep
    #599
    Akkor ezek szerint nem, vagy még kell vmi amit mi nem csinálunk, mert azért kiváncsi lennék mennyi is mert hát ha 25fps már van akkor hiába fut 60al a game nem igazán lehet észrevenni/na jó ekkora különbségnél már igen/
  • Hmuda
    #598
    Eddig azt hittem, hogy nálam van a hiba.
  • Hmuda
    #597
    Hát nekem se, bár elméletileg így kellene csinálni. Nemtom mi lehet a baj.
  • Shep
    #596
    Kösz, az fps kijelzést megcsináltam, de nem írja ki sehol hiába van true-n
  • Hmuda
    #595
    Az FPS kiiratást megtalálod az 580. üzenetben. A bullittime-ot nem lehet kikerülni, csak így tutdsz vetődés közben lőni. Ha viszont oldalra akrasz gördülni (vagyis nem akarsz lőni közben) akkor csak símán ugorj oldalra, így nem lesz lassítás és nem ugrik felfelé csak oldalra.
  • Shep
    #594
    Nem lehet az fps-t kiiratni a gameba? Mivel kell az összes lassító módot kikapcsolni, tudjátok amikor max csak simán oldalra, előre gurul?
  • skorpio7
    #593
    Hát én is befejeztem a játékot !
    A szimpla játékidő 22:35 perc lehet +,- fél óra !
    Ez a francos drótkötél engem is felidegesített , mire sikerült ellőnöm , de csak sikerült !
    2 hatalmas bug azért benne maradt a játékban , legalább is nálam többszöri visszatöltés után is előjött .
    1.Akkor jön elő az egyik , amikor lent vagy a földalatti bázisban és kiszabadítod a börtönből a dokit , aki segít , hogy keresztüljuss a fertőtlenítőn .Szóval itt , miután elbújik a dobozok mögé a doki és megjelenik 2 kommandós , hogy megölje ( persze te ezt megakadályozod ) , miután te végeztél velük és nem követed a dokit , akkor jön elő .
    Elmentem a másik ajtón , hogy kicsit tápoljam magam a harc után és amikor visszaértem az előző helyszínre , a doki még mindíg az ajtó előtt állt és meg nem moccant volna , pedig már kinyitottam én az ajtót neki , lökdöstem , de ő csak "rezgett" azon a helyen tovább , ahol éppen állt .Ezt többször is megcsináltam kíváncsiságból .Nincs baj , ha egyből követed és megvárod , hogy beálljon a számítógép elé , amin elindítja a fertőtlenítést rajtad és kinyílik így a szemben lévő ajtó is .
    2.Az utolsó előtti pályán , amikor egy külső liften ereszkedsz lefelé ( pontosabban ereszkednél , de a lift megáll nemsokkal az elindulás után ) , ott is van a programban egy másik bug .Állsz és hallod , meg látod is , hogy alattad egy helikopter szarrá lövi a ház falát .
    Ekkor még nem tudtam , hogy mit csinál , mert az istennek nem akart megmozdulni a lift , pedig a helikopter is elrepült már .
    Azonban erre is van megoldás és még milyen jó .
    Ha beszállsz a liftbe és szétlövöd a tető üveget , akkor nem jön elő , csak éppen a helikopter fog egy kicsit megjuggatni .
    De akkor is elég szétlőni a tetőüveget , ha már elrepült a helikopter , mert érdekes módon , egyből folytatja az útját a lift , amint egy kicsit "szellős" lett .
    Szóval én ezeket tapasztaltam .
    De a továbbiakban csak dicsérni tudom a játékot , annyira magával ragadó az akció benne .
    Tényleg megéri a pénzét ! :)
  • kokas
    #592
    sziasztok, vegre en is kozzeteszem tapasztalataimat Max Payne -el kapcsolatban.
    eleg jo bar nekem a hangulata nem nagyon jon be mert tul elborult, de nem is ez a lenyeg.

    Most figyeljetek!

    1Ghz PIII+GeForce2 GTS+512 Mbyte
    Ilyen konfigon 1024x768x32 minden(!) maxon van es kb 60 frammel fut syoval nagyon szep, DE
    valamikor ugy beakad, hogy kb 1! frammel megy es ilyenkor toltoget a vinyorol.Nektek is volt ilyen jelenseg.
    Ram miatt nem lehet. (512Mbyte)
    Es ha az ilyen akados reszeknel nyomok egy quicksavet kilepek es betoltom pontosan ugyanazt a reszt akkor meg siman megy. Ki erti ezt???

    Szerintetek erre mi a magyarazat?

    Kivancsian varom a velemenyeket.
  • Dreet
    #589
    Egy utolso kerdes (3/8 azt hiszem) hogy a fityfirittyes bánatba lehet kilőni az utlsó tartósodronyt???? Mindent megpróbáltam amit csak tudtam de jön a kopter és end.
  • Mike
    #588
    www.avault.com - cheats & hints - pc - max payne
  • Mike
    #587
    Nem tetszeni. Ufok rabolni el politikusok az tetszeni. Aztan soha soha nem megtalalni.
  • Viking
    #586
    Ez teccik... :)))