252
TV reklámok melyektől hupililát hánysz
  • Kandurex
    #252
    Az a szőke? Pedig egész pofás, kifejezetten szeretem a típusát...pláne, ha fekete haja lenne .
  • Daza500
    #251
    Az tényleg elég szánalmas, dehát angolok...
  • joeperry
    #250
    A tömeg együtt karaoke-zik azzal a disznófejű, műrocker Pink-kel, na ezért gyilkolni tudnék mostanában. Hányinger.
  • longhaul
    #249
    Amikor egy plazma tévén keresztül, üzennek a telefonról, később egy duda hang hallatszik és előredől a tv, mert baleset volt, és erre figyelmeztet jó pofa
  • longhaul
    #248
    Keresem a Generali reklámot, amikor az autósókra figyelmeztet.
  • Daza500
    #247
    Én meg azt, aki a pelenkareklámok szövegét énekli
  • Pretorianus
    #246
    apa, buksi kiszökött de szétrúgnám a kislány arcát
  • DantszEE
    #245
    Hy!
    Nem tudja valaki véletlenül, h az új Peugeot 207 Reklámban milyen zene megy? Amikor a katicák pattognak benn..
  • longhaul
    #244
    köszike, van még egy reklám az ECHO TÉVÉBE Idézett: "//NA EBBŐL ELÉG!, ... testsuly- éhség csökkentő tabletta. kerestem de nem találtam, lehet hogy máshol nézem?
  • lemongrass
    #243
    http://www.youtube.com/watch?v=VT64sfNWEbw
  • longhaul
    #242
    keresem nem tudom az "AXE" reklámban van a néger csoki ember? Mert beirtam a YOUTUBA csak nincs kedves laponként kibogarászni, egy konkrét linket kérek ha lehet.

    köcci köszi
  • HyperGames
    #241
    [URL=http://youtube.com]YouTube^^[/URL]
  • FtranX
    #240
    Hi!

    Keresnék Magyarországot népszerűsítő reklámfilmeket.
    Különösen az a film érdekelne, ami állítólag valamilyen díjat is nyert.
    Aki tudja, hogy hol lehet ilyeneket letölteni, az plz írjon.
  • biomage
    #239
    kitaláltad
  • HURRICAN
    #238
    Hány éves a norvég király?
  • Prof William
    #237
    Nemenjenek ki mert én Kovács János vagyok ez pedig az újjjjj CILLIT BENG!
  • reménytelen
    #236
    Canesten
    Tele 2 azzal az idióta nővel
    Biopon
  • biomage
    #235
    találtam még egyet az újat tcom reklám az étermes sütemény nyomogatos reklám
  • sroch
    #234
    "a fönököm oda jött hozzám és azt mondta:heni a mai müsort te vezeted.hát nekem végig futott a hátamon a hideg a meleg teljesen leizzadtam..kimentem a mozsdoba,ide nyultam(honalj simitás)és nem volt nedves".....dove vagy rexona reklám???!!!áááááá
    meg az activiás....kocos csaj..
  • biomage
    #233
    melyikre gondolsz amikor repül a maci az tényleg szar
    de a sündisznos az jó szerintem
  • attilka28
    #232
    Cocolino macis reklám, csak utálni lehet

    de azért akadnak jó reklámok is
  • biomage
    #231
    biopon reklám amit most mutatnak a csatornákon
  • winnie
    #230
    nem mondod, hogy filmeket nézel kereskedelmi tévén!:O ott vagy 2-3 mozifilmek mennek, amiket "mindenki" látott, vagy b-filmek vagy sokszor ismételt klasszikusok. azt hittem ilyesmit nem néz senki.
  • Lord Zombie
    #229
    hmm...én az összes reklámot utálom amit jó filmek közben szoktak adni
  • biomage
    #228
    vagy a cilit beng reklám
  • biomage
    #227
    igen az béna
    na és ez tcom tól a veri big reklám
  • Prof William
    #226
    Ja meg a az a reklám nagyon béna, amikor a fickónak gombás a lába és elezd rohangálni, amolyan mátrixosan a falon.

    Tehát akor Neó se kiválasztott, hanemcsak simán gombás a lába.
  • Prof William
    #225
    Azt bírom amikor a csávó besprézi magát az új oldspájzal majd felfut a hegyre és kicsit sem izzad.
    Rendszeresen járok futni, szóval ha velem történne ilyen akkor elhinném.

    Persze a végén egy csúcsnő is a karjába omlik, ahelyett hogy kissé elhúzódva csak annit mondana a fickónak...
    -Zuhanyozz le!
  • DePreSsZYo
    #224
    Az uj nike reklám alatt futó zenének a címét nem tudjátok véletlen?
  • FearEffect
    #223
    Az összes német-eredetű agyonölelgetem-a-babámat meg "majéncsinájokvacsojááááát"...
  • magus
    #222
    anonim krumplik !!!!!!!:))
  • Anteemoon
    #221
    CSOCSO azt a dawn kóros gyereket én személyesen ismerem ... nagy bunkó a gyerek de most inkább nem mondok róla semmit.
    de még ő szerepel a 8 másodperces reklámban is amiben úgy néz mint egy buzi mikor a jéghokizók elvannak a pályán..
  • MuERTe
    #220
    Az országimázs reklámokat már nagyon untam. Remélem megritkulnak.
  • gz8
    #219
    off, mert kedvenc, bár lehet, hogy nem nagyon ismeritek :)

    Helyszín: utasszállító repülőgép.
    Idő: kajáltatás.
    Stewardess odahajol a csávóhoz: coffe, tea, SEGA? Amikor a Sega-t kérdezi eltorzul az arca, kidüllednek a szemei, és artikulátlanná válik a hangja.
    Király!
    on
  • Ron Ragm
    #218
    A mostaniban (amikor a csaj dumál a mobilon) irtó jól eltalálták kit alkalmazzanak a reklámban!:)
  • Aquli
    #217
    Heineken reklamok a kiralyak!!!!! Bazz amilyen nagy zenek, meg otletek vannak benne, eldobom tole az agyamat is!
  • pascal
    #216
    Figyu! Választási reklámok, SZDSZ, baba síír. Több rejtett (kevésbé rejtetett) célzás: DE ami legjobban teccik a "rossz" pelenka narancssárga, és Kuncze kosarat dob vele a kukába
  • tomcs
    #215
    ja igazad van, az is 1 ritka nagy szar
  • CSOCSO
    #214
    van az az uj mosogatsózser mikor a gyerek mosogat anyja meg megleödik és mondj ahoyg akor mostantol te erre a gyerek dawn koros fejjel magára mutat...
  • tomcs
    #213
    ja igen, a krumplis reklamok is marha lyok