91
Stratégiai jàtékok
  • AnuluWork #91
    Ez jól néz ki!

    Espresso Tycoon
  • AnuluWork #90
    Nem akartam neki külön topikot. Itt elfér.
    Flight Catastrophe



  • Montanosz
    #89
    Grand Tactician: The Civil War 1861-1865
    stratégiai és taktikai térkép is


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.08.04. 08:58:27
  • Ssenkradlive
    #88
    Hát szerintem meg a Starcraft a Total War meg C&C - sorozatokkal együtt a stratégiai jatékok COD-ja...XD
    Tényleg nem sértésből, mert szépek meg minden, a casual rétegnek ezek a legjobbak hogy elszórakozzanak, de az egérrel kattintás sebessége, meg az aktuális "meta" ismerete többet számít ezekben bármiféle taktikánál, stratégiánál.
    Attól függően mit szeretnél, de egy jó stratégiai játék egy Europa Universalis egy Harts of Iron, Pike and Shot, American Civil War-nál kezdődik, főleg multiban... :)
  • AnuluWork #87
    Egy érdekesség:
    Peaky Blinders: Mastermind
  • AnuluWork #86
    Iszonyat szar lett az SG keresője, nem találom, de ide befér. Emlékeztek még a History Line 1914-1918ra? :)

    Spirit of War
  • light00
    #85
    starcraft

    egyszer probálnád ki tudnád mi az a stratégia (na persze vhogy neten multiba mert a single sajnálatosan egyszerü)
  • grizzly21
    #84
    starcraft:)
  • Kandurex
    #83
    Sogun: Total war
  • hooah
    #82
    Nekem tetszik az -Airborne Assault: Conquest of the Aegean-, nincs meg valakinek, esetleg le lehtne tölteni valahonnan?
  • Zenszkij
    #81
    jelentkezz a hadseregnél hivatásos katonának azt javaslom :D
  • Zóanagyvarázsló
    #80
    Talán ez érdekelhet.
  • panther112
    #79
    Tudnátok mondani valóban stratégiai játékokat? Amiket eddig láttam vagy szánalmas hangyacsaták voltak, vagy jó játékok, de stratégiát nem tudtam bennük felfedezni. Köszi.
  • zoliapu
    #78
    A kedvenc stratégiai játékom a Warlords 2 már megy PDA -is. Egy ismerősömmel megcsináltuk már társasjáték formátumba király. Egy lehetőség az internetes játékra ha van több jelentkező privibe elküldöm a linket a letöltéshez. Mindenki lép egyet és továbbküldi 2,5 MB az egész.

  • BabBob
    #77
    hehm ez a topic kicsit kihalt de most a Mediewal 2 Totalwar nevű játék várva várt demójának megjelenése után illendő lenne írni valamit ide úgyhogy írk is amint látjátok:D tökjó a totalwar sorozat egy újabb csodás része a demó is nagyon kafa tökre élveztem igaz csak 2 csata van benne
  • Super Mario
    #76
    Hát, sajnos a nem érte el a várt látogatottságot...
  • thom
    #74
    Cossacks a legjobb
  • Bogáncs
    #73
    1.Sronghold
    2.Empire Earth
    3.Battle Realms
  • balumaci
    #71
    Empire Earth
    Stronghold
    Battle Realms
  • OPM
    #70
    Állítsa már nekem pls vki a véleménye szerint sorrendbe ezeket a játékokat:
    Stronghold, Empire Earth, Battle Realms
    Melyik a legjobb? (magyarul melyiket érdemes letölteni? :)
    pls csak olyan írjon, akinek +van mind a 3 game!
    előre is thx
  • balumaci
    #69
    aha,csak kevés a memorym és elkezd swappelni!
    ugyhogy belassul!!
  • balumaci
    #67
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
    S.W.I.N.E.
  • Break
    #65
    Age of Empires II, Dungeon Keeper 2, Stronghold, Settlers IV jönnek be nekem.
  • Sith
    #63
    Jleneleg a shogun a legjobb legalábbis nálam. A Red Allert szerü klikverseny stratégiák nme igazán jönnek be, persz időtöltésnek jók, de a hangulatuk nem az igazi.
  • Laalee
    #62
    nem kell a ocska westwood rts eket megnezni es maris rozsasabb a helyzet
  • Laalee
    #61
    mer lenne sajnos ha van olyan jatek mint a Battle Realms vagy a warcraft3?
  • Break
    #60
    Mármint az sajnos, hogy a régebbi játékokat senki nem "viszi" tovább, vagy legalább "reklámozza" (itt elsősorban a cégekra gondolok)
  • Break
    #59
    AoE II, Dungeon Keeper 1 és 2, Stronghold, meg még sorlhatnám AZ RTS-eket. A Starcraft és a Warcraft már lejárt. Jön az újabb generáció. (SAJNOS !!!!!) ez van! (HANGSÚLYOZOM SAJNOS!!)
  • Geronimo
    #55
    Es a robbanasok hangjai is kiralyok...
  • Razgon
    #54
    A Cossacks-al nekem is az a gondom, hogy nem hagy aludni...

    Még pár katona, no itt egyet támadok, hoppá, hajnali fél öt...

    Cossacks megarulez.
  • Geronimo
    #53
    Cossacks az nagyon ott van, szep, jo, nehez....minden....es lesznek magyarok is augusztusban.......egyszer reggel 4-ig nyomtam, mert nem lehet ecceruen abbahagyni........ezenkivul a Heroes of M&M reszek is zsirafok, de ez egy picit mas kategoria es feeling....
  • Mr.Macho
    #52
    a csúcs a stratégiákban a PIZZA CONNECTION 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Laalee
    #51
    szerintem forditva, de megse fikazom az aok t...
  • xtaki
    #49
    azt hiszem nekem nagyon tetszett a civ,UFO, DOC, PAnzer General, de jelenleg a Sgogun az ami nagyon ott van a szeren. Nem csak latvanyos de eletszagu. Komplex ami a legtobb RTSre nem jellemzo. Es van benne korokre osztott resz is.
  • RangeR
    #46
    Cossacks,Dark omen,Starcraft,Warcraft,Age of Kings-Conquerors.Ezek mellett más nem nagyon számít.
  • Laalee
    #44
    a sims et meg nem strategianak neveznem hanem tamagocsi klonnak... amugy a sim jatekok jok.
  • Laalee
    #43
    sajnos volt hozzajuk szerencsem...
  • Atomy
    #42
    Még nem hallotatok a Shogun-ról? Vagy a Dark Omen-ről? Azok igazi real time stratégiák, nem csak klikkelőverseny!!!
  • Razgon
    #41
    Cossaks - A legjobb! Mindent ver!
    Mindenkinek ki kell próbálnia, aki vajazza a stratégiát!
  • Anee
    #39
    ja rollercoaster rulz..
    a The Sims és a SIM sorozat kimaradt a listából
    Az Americanak meg teljesen más feelingje van mint az AoEnek