2756
Reklámzenék
  • jackcsabi
    #2556
    Na az nekem is kéne :)
  • matyi0323
    #2555
    Hali, a toyota reklámzenéje megvan valakinek? Amiben lehúzzák a lepedőket a kocsiról.... köszi
  • janeausten
    #2554
    Sziasztok!
    A Kotányi zenéjét keresem!
    Előre is köszi a segítséget!
  • Máté94
    #2553
    Reklámhoz készült tehát nem.
  • jackcsabi
    #2552
    Ahh értem, és nem szerezhetö be esetleg?:)
  • Máté94
    #2551
    Reklámoz készült.
  • jackcsabi
    #2550
    Van az a T-mobilos reklám amiben óriási tetrisben jönnek le az emberek az égböl, és valami ilyen zene szól: "...take your way you look at things, and turn it around..."

    Megköszönném a címét.
  • Fred911
    #2549
    Sziasztok!
    Az AXN-en a summertime reklám (filmajánló)alatt megy egy zene, de nem találom sehol.
    Aki tud segítsen.
    köszi
  • Aquir
    #2548
    tom csak most kíváncsi lettem a dalra meg a klipjére "..............."
  • Máté94
    #2547
    Már elég régi...............
  • Aquir
    #2546
    és nem nivea hanem rexona
  • Aquir
    #2545
    áh megvan
    Gabrielle Cilmi - Sweet about me
  • Aquir
    #2544
    Az melyik Nivea reklámdal ahol fejjel lefelé sétál a csaj a tükör elé és az énekben is bennevan hogy "upside down"? Ausztrál énekesnő énekli de nem tudom a nevét meg a címet
  • lehiakos
    #2543
    Helló!

    Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
    MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat
    akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
    technikával és több éves tapasztalattal
    állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
    E-mali: [email protected]
  • sirdond
    #2542
    sziasztok
    axn-es dr house reklám zenéjének címe érdekelne
    csak egy női vokált hallani és azt se sokáig sajnos
  • Bebe555
    #2541
    Nem én vagyok :D De egyetértek a kiscsajjal =DD
  • Máté94
    #2540
    Supergrass - Alright
  • TBALINT19
    #2539
    Hello. Annak a reklámnak a zenejének kellene a cime előadója, amelyikben a srác mindent összecsomagol, azthiszem vodafonos... THX
  • solo
    #2538
    Bazzz!!!! Mekkora egy hülye vagyok: D

    Most, hogy Így olvasom a vidi alatt a kommenteket, most jövök rá, hogy ezt már olvastam kb 2 hónapja xD
  • solo
    #2537
    Csak nem te vagy itt
    princesseszti? : DDD


    Am köszi, már nagyon kellett volna, de sehol se találtam:C
  • Bebe555
    #2536
    Megtaláltam a Borsodi Zenei Fesztiválok zenéjét! :) Subscribe: Weight of Oneness
  • blabla2
    #2535
    köszi ezt a számot ismerem, amire én gondoltam az rockosabb, indie talán, és a refrénbe valami olyasmit énekelnek ami ugyhangzik: alone alone alone... herélt hangon
  • Máté94
    #2534
    Melyik?
  • bertib
    #2533
    Sziasztok! Mostanában megy a vodafone új reklámja. Nagyon tetszik az alatta futó zene. Tudja valaki, hogy mi a címe? Köszi. T
  • janeausten
    #2532
    Köszönöm szépen, de sajnos nem ez az, én vagyok a hibás, elszúrtam, ez is egy kávéreklám, kellemes zenével és ennek a tartalmát írtam le, pedig egy másik hasonlóra gondolok, de az nem is ugrik be, a hangulata hasonló, csak egy férfi énekli a számot.
    Tényleg sajnoálom, ha valakinek van még valami tippje, azt szívesen veszem.
    Tudom, tudom, ennyivel ne várjak sokat!
    Előre is köszi - még egyszer!
  • Lazarus
    #2531
    http://www.youtube.com/watch?v=WIUA2ZmLZAw ;)
  • Máté94
    #2530
    #2467
  • janeausten
    #2529
    Sziasztok!
    Egy kávéreklámnak a zenéjét keresem, nem túl régen ment, tavasszal, de talán ma is fut.
    Egy pasi várt a kanapén arra, hogy a barátnője elkészüljön és indulhassanak, a kávé márkájára sajnos nem emlékszem. Stílusra egy olyan "Sinatra-ás" szám szólt alatta, de mikor beírtam pár sort a keresőbe nem dobott ki semmi használhatót.
    Előre is köszi a segítséget:)!
  • blabla2
    #2528
    volt egy-két éve egy klip amiben fehér térben fekete nonfiguratív elemek voltak meg fekete emberkék, írtólátványos volt, a szám benne volt valami asszem t-mobile reklámban, ha valaki tök véletlen tudná miről beszélek a szám címét írja meg pls
  • Babetta326
    #2527
    köszi szépen :)
  • DaveMoto
    #2526
    Szia!

    A keresett szám címe: Free Design-Love You

    http://www.youtube.com/watch?v=zkobH1sr0cs

    Üdvözlettel: Davemoto
  • Babetta326
    #2525
    halihó!!

    ma láttam a toyota új reklámját, amiben van egy kocsi és lepleket rángatnak le róla, és mindegyik egy új toyota modell, az utolsó az a vensis. annak a reklámnak a zenéje nagyon bejövős. ha ismeri valaki, szóljon! köszike
  • Tamas92
    #2524
    Köszi bebe!!
  • Jake FX
    #2523
    Üdv! Az új sopronis reklám zenéjének a címét nem tudja valaki? köszi előre is.
    http://www.myvideo.hu/watch/6447360
  • Bebe555
    #2522
    Szia!

    Pink: So What. :)
  • Tamas92
    #2521
    Sziasztok!
    A média mániás reklám zenéje kellene, amiben egy koncerten vannak, és Na na na na na van az óriás kivetítőn... Előre is THX a lot
  • G04LK33PeR
    #2520
    nagyon szépen köszönöm
  • solo
    #2519
    moby - lift me up
  • G04LK33PeR
    #2518
    engem meg pont a balaton soundos zene érdekelne..próbáltam Youtube-n keresgélni de nem ment
  • solo
    #2517
    Hello, énegem érdekelne az egyik borsodis reklám zenéje..Úgyemlékszem borsodis.
    Az egyik zenei fesztivált reklámozza, nem a balaton sound ot!


    Előre is köszi:]