Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#124
nekem az új reklámnak megvan a zenéje 😄DD

PResident Evil
#122
ez a refrén !!!

Jano
#120
Ez most az elõadó, vagy a szám címe?????????

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#119
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRGHHHHHHH !!!!!

Jano
#118
Flóra reklámzene valaki? 😄

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

Jano
#117
Vovv, azt én is megnézem!

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#115
na ezt fejezd be, mert megint az asztal alá röhögöm magam !!! :_DDDDDDDDDDD

Jano
#113
Szasztok!

Flóra margarin reklám zenéje érdekelne! Valami régebbi zene, de 2 éve nyáron sokat nyomták a feldolgozását. Plíz help! Dánke! 😄

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#112
*lol*

Jano
#110
Szasztok!

Flóra margarin reklám zenéje érdekelne! Valami régebbi zene, de 2 éve nyáron sokat nyomták a feldolgozását. Plíz help! Dánke! 😄

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

Jano
#109
Szerintem de!

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#108
Roberto Carlos és az adidas ???

PResident Evil
#107
az nem nike reklám ?

Manta
#106
Nem szar idõben futottak, csak elõtte esett.
PResident Evil
#105

Jano
#103

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#101
*lol*

Jano
#100
Szasztok!

Flóra margarin reklám zenéje érdekelne! Valami régebbi zene, de 2 éve nyáron sokat nyomták a feldolgozását. Plíz help! Dánke! 😄

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

PResident Evil
#99
na jóvan utánna nézek...

aszittem a másik 😄DDDD

Crazyn
#98
Mittomén, melyik szöveget nyomják alatta. Csaj a tükör elõtt ugrál walkmannal a kezében, és közben énekel.
Amúgy asszem az, de nem biztos.

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

PResident Evil
#97
amikor a "melyika legtökéletesebb bugyi" szöveget nyomatják ??? mert több is van !!!

Crazyn
#96
Mi az a szám, ami az MTV-n az Always reklámban megy? (csaj táncikál a tükör elõtt walkmannal a kezében, nem pedig Coca-Cola)

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

#95
Hali,

A Theodora ásványvíz zenéjét ismeri valaki?
Elõadó/cím kellene
Köszi
PResident Evil
#94
csak a címér tudom...

we are the VIP !!!

asszem...

PResident Evil
#91
köcsög reklámosok...

#90
:😛alace Portal::
Albumok, Maxik, Singlek, Oldiez-ok, mindössze 160Ft+ÁFÁÉRT!!! Te se hagyd ki!
Napi frissítéssel!
http://palace.cjb.hu
MaDtRiX
#88
Mekis reklám:
Mirwais - I Can't Wait
Crazyn
#86
Mi az a szám, ami az MTV-n az Always reklámban megy?

\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"

PResident Evil
#84
oké köszike, csak szûkíteni kellen egy kicsit...

PResident Evil
#82
a nike reklám zenéjét pls mondjátok már meg... már kérdeztem...

Manta
#81
Mi ez a szám?
PResident Evil
#80
ja most látom már írták ;PPP

PResident Evil
#79
zenét vagy reklámot ? 😄DD

reklámot TV-be

zene: Mirwais - I cant wait...

Manta
#76
"The sculptor" a szám címe...
zaki
#75
köszi, isten vagy

zaki
#73
mi az új 206-os Peugeot reklám végén lévõ zene címe nem tudja valaki?

MaDtRiX
#72
Mekis reklám:
Mirwais - I Can't Wait
#71
Szia!
Azt hiszem Kissing you a címe...
Remélem segítettem!
#70
Hahó, én a Renault-reklámok (a pasi/csaj társat keres és a hirdetõ szerint ezt majd a renault-ban találja meg)zenéjét keresem.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

Noninnyó
#67
Üdv!
Az új Suzuki Ignis reklámzene érdekelne. A reklámban szereplõ zene hallható volt az 1995-ös Mortal Kombat címû film kb elsõ 10 percében, amikor Johnny Cage egy raktárhelyiségben, filmforgatás keretén belül 4 statisztával verekedett.
Ha valaki tud valamit errõl a számról, kérem írja meg ide.
Thx:

Norb

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

PResident Evil
#66
háj gájz...
nekem a nike reklám zenéi kellenének... tudom hogy publikus meg midnen cska lusta vagyok 😛

#65
Ha valaki megtudná mondani a Toyota corolla reklám zenéjét nagyon örülnék. Tudjátok az a paradicsomos. Köszi elõre is már nagyon régóta keresem. Köszi
PResident Evil
#64
szintén csak köszönötömet nyilvánítom ;PPP

Manta
#61
Lamb - Gabriel
(ez is van DC-n)
PResident Evil
#60
ha van idõtök akkor az Opel Meriva reklám zenéje is érdekelne..
cím v. elõadó elég lesz...

Manta
#58
Ajánlok nektek egy okos oldalt:
okos oldal
PResident Evil
#57
kössz szépen... Mirwais az oké csak van 110 találat, de nem baj köszönöm szépen, majd kiválogatom.. ha kell esetleg szólj, valhogy elküdöm...

Manta
#55
Nem erre gondolsz:
Flabby - Diggy Doggy Doo ???
Manta
#54
Nem erre gondolsz:
Jimmy Castor Bunch - The Bertha Butt Boogie ???
PResident Evil
#51
öööö... nincs meg valakinek a McDonalds reklám zenéje ??? ilyen elvont alteros, de nekem bejön 😄
na jóvan mentem aludni