Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#303
"betékelsz" 😄DD

Hixer
#302
ez kinek volt válasz???

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

akyyy
#301
te ide nem is irtál én gyûjöttem össze egy csomót, te meg betékelsz

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#300
300

Ch_Slater
#299
ez sürün megesik. lehet ennél is az van, mert ismét nem találok semmit, pedig van mire rákeresni...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#298
ez engem is érdekelne

volt már egyszer egy westel reklám. valami 777 volt benne, annak is nagyon tetszett a zenéje, írtam is az illetékeseknek mailt, akik azt mondták, hogy csak a reklámhoz készült az a kis rész 😞

Hixer
#297
Ch_Slater! A suzuki reklám letölthetõ a suzuki honlapjáról is a legújabb címe: Ignis Tûzön vízen

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Ch_Slater
#296
le. de gondolom azóta megtaláltad.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#295
aha..kössz....hol töltötted le magát a reklámot? djoldaláról le lehet?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#294
hmmm. sajnos nemtom. letöltöttem a reklámot a djuice oldaláról, meghallgattam vagy 50x, nagyrészét értem is, rákerestem azokra, de semmi. lehet h csak rendelésre csinálták, nemtom.
azabaj h tök gyorsan énekel, ráadásul olyan mintha nemis mindig angolul menne, hanem mondjuk pár francia szó...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#293
mi a cime és esetleg honnét lehet letölteni a DJUICE reklámjánk a zenéjét, azt ami most volt( háztetõrõl küldenek smseket a húsosnka, meg pizzásnak...stb)

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#292
sõt a Dreher-t is irtam...
mindkettõ ezen az oldalon van ráadásul
de azért: Dreher -> Lorna Vallings: Taste

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Ch_Slater
#291
azt már irtam egyszer.
The Turtles : Happy Together

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#290
ja, meg még a Jennyfer Aniston-os Heineken reklámzene is érdekelne!
szánjon meg valaki...

Horsepower is how FAST you hit the wall. Torque is how FAR you take the wall with you.

#289
a Dreher reklám zenéjét plíííz vki!!!
milyen szám az?

Horsepower is how FAST you hit the wall. Torque is how FAR you take the wall with you.

Csuhai G
#288
Heló! megmondanátok, hogy mi a Toyota yaris reklám zenéje?

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

#287
egyik sörnek a reklámzenéje: Tom Jones - She Is A Lady.mp3

Ch_Slater
#286
oké majd figyelek, de nemnagyon szoktam nezni a reklámokat. a dreheresnél is a bnõm szólt h most megy, figyeljek...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#285
mi a cime és esetleg honnét lehet letölteni a DJUICE reklámjánk a zenéjét, azt ami most volt( háztetõrõl küldenek smseket a húsosnka, meg pizzásnak...stb)

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Hixer
#284
nem tudod akkor a SUZUKI : Ignis reklámzenéjét?? most áccák a TVben.. az amiben mindenki cserélgeti egymással az autókat plzplz nézd meg!!

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

dismarc
#283
kösszii

nemtudom

Ch_Slater
#282
Lorna Vallings: Taste

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#281
Survicor reklámzenéje is kéne, plz zjhx

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#280

gladiátor zenéje kéne nekem , mia cime?
az a szám kéne, ami az rtl reklámjába is szól...

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Hixer
#279
naaa még mindig nem tuggya senki a SUZUKI IGNIS reklám zenéjét? az a reklám, amiben mindenki autókat cserélget!! plzzzz... esetleg CH_Slater??

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Ch_Slater
#278
I Monster: Daydream in Blue (Chilled Ibiza II albumról)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

dismarc
#277
És a Dreher reklám zenéjének sem tudod a címét?

nemtudom

akyyy
#276
nem, még nem is láttam a reklámját csak a végét...
amõgy ha láttad volan még mik voltak...

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

robotnyk
#275
😄DD
dismarc
#274
Jó szar kocsit vettél öcsém!
A címét tudod a zenének?

nemtudom

akyyy
#273
az nem daewo
most vettük meg azt a kocsit, chevrolet LAcetti 😛 nyámm..

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

dismarc
#272
ja és a daewoo chevrolet raklám zenéjének cime is érdekelne

nemtudom

dismarc
#271
Hejho!
kellene a dreher reklámzenéjének a cime!közzi
amibe asszondják ami belül van az számit igazán
aki tudja irja már le nekem!

nemtudom

Hixer
#270
még mindig keresem a mostani SUZUKI IGNIS reklám alatt szóló zenét, az ahol mindenki kocsit cserél mindenkivel... plz nézzetek rá!!!!

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

akyyy
#269
az a szám kéne, ami az rtl reklámjába is szól...

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#268
gladiátor zenéje kéne nekem , mia cime?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#267
majd ráhallgatok. de nem valoszinu hogy tudom

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#266
kéne nekem az a zene ami az rtl õszi filmbetutatója alatt szol

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#265
bár ezt nem kérdezte senki, hátha valakit érdekel:
Heineken minihordó (Jennifer Anistonos reklám)
The Turtles : Happy Together

szerintem jo kis szám

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#264
megleltem tök jó szám

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#263
aha, thx. hol lehet letölteni? csak koncert felvételt találtam 😞.

meg a google nállma nem valami stabbil

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#262
Jet - Are You Gonna Be My Girl...
ha erre gondolsz...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#261
mi a pontos neve a Vodafone zenéjének?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Hixer
#260
back for a question:

Az új Ignis reklámzenéje érdekelne, az amiben mindenki autókat cserélget és farolnak meg száguldoznak, majd megint cserélnek stb... szal' annak a reklámnak a zenéjét ha tuggya vki mondjuk CH_SLATER??? 😄

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#259
Sziasztok!

Megint az új coca-cola reklmája után érdeklõdnék... Két csávó ül a patkán, belenéznek az üvegbe, és különbözõ dolgok történnek meg, emlékeznek vissza, képzelnek el. A végén visszamegy a kamera a két csávóra...
Remélem tudtam segíteni. Nagyon fontos lenne. Köszi.
#258
safri duo - baya baya

Sil3nt
#257
t-mobile reklám alattti zenéjének ki az eggyütese és a szám címe? txh

akyyy
#256
nem teszed fel ftpre?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Ch_Slater
#255
én dc++rol szettem le...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#254
Vodafone zenéjét nem tuggya valaki honan lehet letölteni?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊