Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#353
Viszont nekem kicsit régebbi reklámzene kéne... Valamilyen autóreklám az is (Peugeot? Renault?), ahol elefánt megy az utcán, meg néhány más állat is feltûnik, asszem... Na annak mi a zenéje! Régi, blues, jazz nóta az...
akyyy
#352
nos?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#351
má szedem izs!<#nyes>

#350
thx

#349
ha a Jennifer Anistonos verzióra gondolsz akkor : Turtles - Happy Together

#348
Nem tudja valaki, mi a neve az elõadónak és a szám címének? A Heineken minihordó címû reklámfilmjének zenéjére gondolok.

AtomHeart
#347
#315..? :^\

YouTube csatornám: www.youtube.com/user/atomheart147/videos

PResident Evil
#346
már megvan...

Buster Poindexter - Bad Boy

<#vigyor3>

zaki
#345
ezt még senki sem fejtette meg?

#344
nem rossz! 😊

#343
hmmm
én meg egy ILYET találtam....

football without ultras is nothing

#342
Már volt sztem:
Pop tarts-Girlie Pop
ha jól tudom

How much can you take,before you snap?

#341
a pannonos smsküldözgetõsnek a zenéjét nem tudja vki hogy mifene?
#340
úgy mondod mintha ott fent is lenne <#confused>

How much can you take,before you snap?

#339
ismeritek ezt az oldalt? http://reklamzenek.atw.hu/

I.C.ram
#338
Engem is az érdeklne nagyon. Külföldi fórumokon is érdeklõdtem ,de seho lnem tudják 😞
#337
A nokia legújabb reklámzenéjének a címét nem rudja valaki? a 7260-as & 7280-as telcsit reklámozza. Ha megvan a cím utánna fel is rakom ide hálám jelébõl.
Ch_Slater
#336
ha mondotok egy helyet ahova fel tudom tölteni, akkor megkeresem...
mármint ha az I monsterre gondoltál...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Gladiator
#335
ha megtaláltad vhol szólj

Shodan
#334
Hu csak most nézem hogy itt a chevroletes zene.
Kösz hoy leírtad

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

Ch_Slater
#333
az I Monster meg a chilled ibiza albumon van, amit még akkor kölcsönöztünk ki egy helyi könyvtárból amikor londonban laktam.tehat azt onnan rippeltem. igy az nem dc, de a többi igen.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Ch_Slater
#332
szerintem dc-rol szedtem le oket. a turtles szám benne van a joreggeltvietnam cd-ben is.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Gladiator
#331
akit érdekel ez a szám, annak:

Transplants: diamonds and guns

Gladiator
#330
nektek honnan sikerült letölteni a:

Lorna Vallings: Taste (Dreher reklám)
The Turtles: Happy Together (Heineken reklám)
I Monster: Daydream in Blue (Chevrolet reklám)

??

Gladiator
#329
ahogy elnézwm wt már korábban is is kérték, és válasz is volt rá, szal ok.

Gladiator
#328
vagy pedig az új chevrolet reklám zenéje kéne, amelyikben a csaj énekli, hogy:

teach me tiger, how to kiss you....

Gladiator
#327
A garnier fructise, vagy organics, vagy melyik sampon reklámnak nincs meg vkinek a zenéje, vagy nem tudjátok melyik az. aza reklám, amelyik úgy kezdõdik, hogy már egy csepp víztõl is begöndörödik a hajad?

PResident Evil
#326
Hali! Az új Renault Megane reklám zenéjének a címét tudja valaki ?
Az van a klippben, hogy egy fagyis árús kocsiból kiugrik egy csóka, hogy egy bankár arcot agyonlõjjön... bankárcsákó meg bebújik a kocsi mögé... ilyen lassú, jellegzetesen egyedi dal lehet ! <#vigyor3>

aki tudja pls írja le !

#325
a Kia Picanto reklámnak mi a zenéje? nem tudja valaki?

Shodan
#324
Ez engem is érdkelne, tehát vki tudja mi az új nokia reklám zenéje?

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

akyyy
#323
nokia 7620 meg más készülékek reklámjának a zenéje kéne....Chrere tippelek, de szerintem más...
tudja valaki a címét?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#322
help!!! a Bailays reklám zenéjének a címét tudja vki?

Horsepower is how FAST you hit the wall. Torque is how FAR you take the wall with you.

akyyy
#321
<#eljen>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#320
Van ott chipp is, pl ami az autó kerekénél támaszkodik.
Egyébként meg értsd rá. 😊

akyyy
#319
azzok nem chippek hanem ellenállások<#buck>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#318
Tud valaki segíteni a Citroen C3-as reklámzenéjében?
Kis chip-ek ugrálnak és fényképezik magukat. 😊

Csuhai G
#317
Valaki megtudná mondani, hogy mi a Toyota Yaris reklám zenéje?

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Borcsa
#316
(a The Skull c. film soundtrackje) csak mondom

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

AtomHeart
#315
Szevasztok, itt is kerdem:

A minap lattam a Halozat-on egy Asus reklamot, egy notebookot reklamoztak benne. Nagyon profi volt a zeneje, az elejen valami tööp-tööp - öket énekelt egy férfi hang, majd kezdõdött egy nagyon profi hegedûszóló. Egész véletlenül nem ismeri valaki ezt a számot? (ha ez egy szám...)

YouTube csatornám: www.youtube.com/user/atomheart147/videos

akyyy
#314
Djuice zene, az ami mostanába szól anak itt lehet meghalgatni 30 másodpercben (köszi az infót Djuice az honlapomról) Pop Tarts - girlie pop, similar:
csengõhangnak:
http://www.mobilissimo.hu/files/sounds/9458.mp3

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#313
chevrolettes reklámOK zenéjinek mia cime?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

rezsofiz
#312
Hy all! Nagyon szeretném megtudni hogy a Volkswagen Transporter reklámban lévõ zenének mi a címe. Én elõször azt hittem hogy a FIFA 2003 zenéjében volt benne, de nem biztos. Help

sazl : c

KeKKSZike
#311
Sziasztok!

Nekem Peter Lawlor - Falling in love (AXE) szám kellene! Kerestem már sok helyen, de nem találtam! Elõre is köszi a segítséget!

Maffiozo nick: LoSA (22124), lvl: 12

#310
hello
az új kia reklám zenéjét honnan tudnám megszerezni

How much can you take,before you snap?

akyyy
#309
az nekem is kéne

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#308
mkb bank új reklámjának a zenéjét vki mondja meg honnan szerezhetném + thx!

Ide nem írok semmit. Vagy mégis?

Hixer
#307
ez nem tom miért lett ilyen széles...

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Hixer
#306
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ATOMLOL 😄DDDDD

😄 hát ez... bacon sága szelet!!!! nem mintha bírálnám..., lehet jó zenéje, de akkor is olyan hülyén hangzik... 😄DD

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

akyyy
#305
füstölt bacon sága szelet reklámzenéje az meg mi?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Hixer
#304
Szal Slater még1x beírom pontosabban, hogy a reklámfilet, aminek a zenéjét keresem innen töltheted el!! plz nézd meg mi a muzik-ja!!

Suzuki reklám (IGNIS Tûzön, Vízen)

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."