Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#403
Üdv emberek.
Itt nektek egy új arc.
Egybõl lenne is két kérdésem.

1. BMW reklám... elõadó/számcím???
Ilyen van a szövegben
"It's your favourite song...sharing the passion.
....first step on the moon"

2. HVB Bank reklám
Nõszemély énekli, ilyen lassú bigyó.

Aki segít, annak megköszönöm!

Üdv
#402
Ha jól emlékszem én is megjegyeztem ezt a tényt hogy a megasztár mûsorban volt.Ezúton is elnézést kérek hogy ezt nem jegyeztem anno meg és ezzel a kérdésemmel kellemetlenséget okoztam a kedves SG fórumzozók meghitt köreiben!
Amúgy nekem semmi bajom<#idiota>
A címet,elõadót meg köszi!

PResident Evil
#401
majd kirippelem normális formátumban 😊

StainLey
#400
Itt van egy ujabb link ez már fog müködni... remélem hogy a bosszuságotok nem fog rajtunk csattanni... Nem tehettünk róla hogy az ATW ilyen lesz...

MotoGP500Online

StainLey
#399
http://reklamzenek.atw.hu/nokia.mp3

MotoGP500Online

StainLey
#398
Hi all..



Elnézést a kellemetlenségekért... Aki nem érzékelte volna... Volt egy kis gubanc a honlappal amit már majdnem kijavítottunk, a hiba miatt... Hát hogy mondjam jó része a zenéknek még mindig nem letölthetõ ugyanis az FTP szerver ahová fel lett rakva legalább 1GB-nyi anyagunk letörlõdött...



De a helyreállítás már megkezdõdött...



Ha esetleg valamelyik link nem mûködne az oldalon, kérem irják meg a forumban... vagy itt vagy ott... THX...



http://reklamzenek.atw.hu

A NOKIA Reklámnak még nincsen elõadója vagy Címe.... csak egy tvbõl felvett klip van és nem én csináltam... de legalább már van valami..


Az nem Jimmy Cliff hanem Johnny Nash...

MotoGP500Online

Hixer
#397
Ha nézted volna a MEGASZTÁRT nem lenne bajod ott az egyik dzsoni ezt énekelte a szám:

Jimmy Cliff - I Can See Clearly Now

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#396
igen

#395
van mostanában egy Tic-Tac-os reklám melyben egy ürge meg egy kicsaj csetelgetnek,majd összejönnek és...a többi már gondolom nem a reklámba való😛
na ennek a reklámnak a zenéjét és elõadóját nem tudná valaki megmondani?
egy ultravékonyhangú csóka énekli,ha jól emlékszem az egyik pali a megasztár c. hiperszínvonalas mûsorból is ezt nyomta😛

akyyy
#394
igen

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#393
jaja

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#392
nokia.mp3 -ra ???

#391
Igen!

akyyy
#390
Nos errõl ennyi... van egy jó meg egy rossz hírem...

-a jó az az, hogy magvan a NOKIA 7260 7270 7280 reklámzenéje...

-a rossz az meg az, hogy nem éppen a legjobb minõségben...


akor már simán ki lehetne a nevét írni....kisebb szerencsével dc-n rálelni 'jobb' minõségben<#kacsint>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#389
Na azaz!

PResident Evil
#388
jó majd ha tudom a címét akkor leírom 😄 PONT.

akyyy
#387
de van ott egymásik nokia zene, de csak annyi van kiirva hogy nokia.mp3

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#386
azt nem tudom... de biztos nem annak amire én gondolok 😄

akyyy
#385
akor melyiknek?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#384
csak nem annak a reklámnak !

akyyy
#383
ez van az oldalon kiírva nokia zenének

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#382
ebben egy asszonykórus dalolgat....

akyyy
#381
😞(((

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#380
nem az... én már letöltöttem.

akyyy
#379
állítólag:
Zap Mama:
Take Me Coco

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#378
De mi a címe a 7260as nokiás reklámzenének?

#377
mi a neve én nem találtam

How much can you take,before you snap?

akyyy
#376
rákerestem a nokiás ra mert ott vana cime, de nem leltem sehol se 😞

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#375
pedig csütön még jó volt 😞(

How much can you take,before you snap?

#374
Nekem se <#sir>

Shodan
#373
Nekem se megy semmi <#pardon1>

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

akyyy
#372
hát bocsi, de most én egyetlen egy zneét sem tudok letöoteni onnan 😞(((((((((((

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#371
miért nem jó a szerintemes link?

How much can you take,before you snap?

akyyy
#370
köcsökg atw megint vacacool

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

StainLey
#369
re...Hát a dallamát már én sem tudom... az a lakáshitel mikor a csávókám meg a csaja bent ülnek egy fotelszerüségben, és körülöttük meg sürögnek a munkások...

Nos errõl ennyi... van egy jó meg egy rossz hírem...

-a jó az az, hogy magvan a NOKIA 7260 7270 7280 reklámzenéje...

-a rossz az meg az, hogy nem éppen a legjobb minõségben...

REKLÁMZENÉK


ui.: szerintem...

MotoGP500Online

Ch_Slater
#368
nah majd figyelek, de addig még keresgélni sem tudok, amig nem hallom..

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

StainLey
#367
SL8R THX! Köszz...Lehet már kérdezték páran de sehol sem találtam azt a lakáshiteles reklám zenéjét amelyik nem az Adiemus, hanem K&H lakáshiteles, + keresem én személy szerint az erste bank zenéjét...(azt amikor a kicsaj ül a kocsiba és fujja a rágoját...) THX...

MotoGP500Online

Ch_Slater
#366
megeshet, mint már oly soxor, hogy ez is rendelésre készült...
általában én is meg szoktam találni a zenéket, de van pár amiröl senki nem tud semmit...

kéretlenül: HVB Bank zene => Air - All I Need (Moon Safari album)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

StainLey
#365
Kedves mindenki...

A nokia reklám zenéjét nagy erõkkel nyomozzuk... de eddig akárhány belföldi és külföldi forum megnéztük egyik helyen sem tudták... szóval rejtély...egyenlöre...😊EGYENLÕRE...😉

ReklámZenék

MotoGP500Online

PResident Evil
#364
örülök hogy segítettem 😊

akyyy
#363
köszi, de van egy haradik már azóta, jókis pörgõs, a vgén azt mondja, hogy az igazi plussz...

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#362
Htx!
Vazz, égre földre kerestem már a Daydream-et, de soha sehogy nem tudtam kideríteni a szám címét. Tévét nem nézek, szóval nem tudtam, hogy ez reklámzene, viszont anno a 2001-es Richard Dorfmeister PeCsa-beli fellépésén (Tilos) ez volt az utolsó track, amit leadott. Hogy én mit kerestem már azóta, hogy ki az elõadó/számcím...?!

Ch_Slater
#361
A Daydream már többször is be volt irva, viszont az elsõ új infó 😊

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

PResident Evil
#360
Chevrolet Lacetti - April Stevens - Teach Me Tiger
Chevrolet Lacetti - I Monster - Daydream In Blue

akyyy
#359
nembaj attól még jó.....fõleg mivel lacetti van nekünk <#love11>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Hixer
#358
srry csak hülye vaok ennyi 😄

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

akyyy
#357
én már kértem <#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Hixer
#356
hi a mostani CHEVROLET az igazi plusz reklámnak a zenéje mi? elõre is THX

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#355
nokia reklámzene senkinek?

akyyy
#354
Újabb Chevrolett reklám, aminek szintén elég jó a zenéje, zongoráznak benne, vagy mi.
és a végén Rékasi Károly azt mondja:
Chevrolet - Az igazi plussz.

na ennek a zenéjérõl tud valaki valamit?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;