Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#453
<#worship>

akyyy
#452
Seal - Love's Divine

ajánlom a különbözõ mixeit!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Geeryy
#451
az uj nike reklam zeneje ? eloado ? thx

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

#450
A viasaton szokott menni a Helyszinelõk ajánlója, az alatt szól egy zene. Nem tudja valaki ki(k) játssza?

akyyy
#449
Szokott leni ez az "uj" heineken reklám, ami kb 5 másodperces, annak a zenéje kelene, teljesben!:

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#448

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#447
A nokiás telefonok zenéje:
Song Zu : Nokia Vanity

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#446
7Fine Young Cannibals - Good Thing 

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#445
Hello!
Most megy a Viasaton a Baywatch ajánló...annak zenéje kellene, nem tudja valaki, mi is az.. Köszi

#444
Köszi a tippeket az ásványvízre! majd utánanézek.
StainLey
#443
Nem lehet hogy A VIZ ZENÉJE, ADIEMUS - RAIN DANCE...(a lassu verzio)

bár kértel hogy ugyan az a zenéje mint az Elsõ Lakáshitel-nek--...

MotoGP500Online

StainLey
#442
A Bounty-ra nincsen semmi... az ásvány vízé tényleg a proximus? még sose hallottam... már mint nem a proximust hanem a reklámot...😊

ReklámAdatbázisTestvér oldalunk

ReklámZenék

MotoGP500Online

HU.man Josy
#441
A Bountyra nincs senkinek ötlete? <#shakehead>

csum666
#440
A vízé a mauro picotto proximus!!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

StainLey
#439
Toyota Yaris - Billy Fury - Wonderous Place
De van még egy pár Yaris-os reklám, de azok nincsenek még meg...
***(Paolo Jannacci-Yaris)***

A margit szigeti ásvány vízrõl semmit sem találtunk...sajnos... De már engem is érdekelne milyen az a zene...😊

MotoGP500Online

csum666
#438
a toyoata yaris zenéje kéne ne ma sneak hanem a másik kösz

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#437
a margitszigeti víz nem a komodo proxymus???én Úgy tudom😊

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

HU.man Josy
#436
engem is érdekelne 😊

akyyy
#435
Six Feet Under OST - 06 - The Beta Band - Squares
ezt szerezzétek meg, nagyon jó<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#434
Hi!
A Bounty reklám zenéjét tudja vki?? "There's no better place..." és csajszi énekli. Valamint a Margitszigeti kristályvíz zenéjét még mindig nem tudom. És az új Palette hajfesték zenéje is érdekelne...
Ha vki tudja ezeket, lécci írja meg!!!
Köszi
PResident Evil
#433
áhh köszönöm szépen, ezt kerestem 😉

Ch_Slater
#432
M.O.P. - Cold as Ice (Warriorz album)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

PResident Evil
#431
nekem a Cold as Ice feldolgozott változatának a szerzõje kellene... asszem valami rapper csákó nyomja...

Ch_Slater
#430
easy one<#vigyor3>
ez egy Mint Royale remix...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

CSOCSO
#429
nah aki ennek megtalalja a zenejet az ugyes...
de nem az eredeti kene hanem ez a feldolgozott😊
akyyy
#428
htx

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#427
Mirwais - I Cant Wait

akyyy
#426
mcdonald nak mikor a csávót mindenki feliseri annak mi acime? kicsit régi, de coolon most volt 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Ch_Slater
#425
nemtom volt-e már a Citroen-es, ellenálások fényképezik magukat a kocsival. mindenestre lehet vkinek szüksége van rá:
The Clash - The Magnificent Seven ("Sandinista!" album)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#424
Lacoste reklám zenéje: Natasha Thomas - it's over now...
tess<#vigyor2><#vigyor1>
PResident Evil
#423
de ha tudod a címét akkor írd is le pls...

#422
Hi ismét

A Lacoste reklám zenéjét már megtaláltam, de a Margitszigeti kristályvíz zenéjérõl még mindig gõzõm sincs.... Vki légyszi segítsen!

Köszi
#421
Hello! <#smile>

Meg tudnátok mondani, hogy a Margitszigeti kristályvíz zenéjét ki énekli? Olyan Madonnás a nõci hangja és vmi crystal sky-ról énekel...
Valamint egy Lacoste reklám zenéje érdekelne még. Egy szõke csajszi énekli. A Vh1-en és az MTV-n nyomatják állandóan. A reklámban benne is van a csajszi, épp találkozni készül a pasijával...

Elõre is köszi!
Ch_Slater
#420
nos hát én ilyenért biztos nem küldenék sms-t, de akinek ez kell tegye 😊

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

StainLey
#419
Hello mindenkinek,

Hmmm sajnos rossz hírem van technikai okok miatt az oldal smsweb-es lett, részleket az oldalon...



A technikai ok az az volt hogy kevés tárhelyünk volt pedig 3 tárhelyet is müködtettünk, de az atw-seknek nem tetszett mert akkora volt az adat forgalom hogy tejesen leterhelte a szerverüket ezért törlési módszerhez folyamodtak!



Amit meg is tettek 3x. ezután reggeltük az sms-webet ami által 30giga tárhelyhez jutottunk amire pakoljuk fel az anyagokat, hétfõn fent is lesz az összes...



Megéri az SMS-t ajánlom bárkinek...




REKLÁMZENÉK

MotoGP500Online

akyyy
#418
höhö. kösz, de ugyanaza két szám 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Ch_Slater
#417
a számcím Zoom Zoom Zoom, az elöadó meg vmi. Serapis Bey, de ennek nem találtam semmiféle albumát...
tehát a legegyszerübb megkeresni az Only the Strong filmzene-albumot..

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#416
nevet tudsz adni?:$

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Ch_Slater
#415
hi
a mazdasnak találtam egy változatát, de lehet nem ezt keresed. biztos hogy a zoom-zoom-os theme, de lehet a mazdas mas feldolgozás. nah a lényeg:
Only the Strong filmzene albumon a 3. szám.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

akyyy
#414
szvsz fölösleges smsesé tenni az oldalt, mert igy bárki megnéz, hogy az YX reklámzenéjének mi a cime, oszt dcrõl vagy netrõl leszedi..anyni 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#413
mia mazda zenéjénke a cime mikor azt dalolja, hogy zuum zuumm zumm

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#412
Az jó nagyon!

#411
Sziasztok!!! Tudja valaki, hogy mi a címe egy manapság játszott Cola reklám zenéjének? Az kéne, amelyikben a boltban a pénztárnál mutogatják egymásnak, hogy mi van a kosarukban és ott ökörködnek...

Nagyon fontos lenne!!!

Elõre is köszi:

Jeti
#410
Köszönöm az infót!
Rendes tõletek...
...most pedig megpróbálom levadászni eme zenéket.

Ez a legjobb fórum !!!!!!!

Üdv:Miklós
akyyy
#409
nemtudja valaki a Coca cola reklámot hol lehet letölteni? 2 fajta van, és mondja a csávóka, hogy "kiknek" való a Coca cola 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Ch_Slater
#408
jah ez a #403, BMW-sre ment...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Ch_Slater
#407
Thom. - Principle of Joy (Istory album)
info: itt
Dalszöveg: itt

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Ch_Slater
#406
a HVB az Air-All I Need (Moon Safari album)

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

StainLey
#405
Hmm BMW ? melyik BMW rõl van szó...,?
Dr. Eotker-est még nem tudtuk.. megszerezni..

HVB bank volt már egy irva de nem emléxem..

REKLÁMZENÉK

MotoGP500Online

#404
Ja, és még egy!
Dr. Oetker

"Mekkora egy átlagos méretû tojás"
"Mióta tud apu sütni egyáltalán"
...bla bla

Tudjátok melyikre gondolok, igaz?!