Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

akyyy
#503
na szal ez a zene kéne!!! háttérzeneként szól

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#502
az ujnak..ez az "új stílus" vagy mia fene.. mikor össze vissza mozognka az emberkék...

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#501
Melyiknek?

akyyy
#500
VÁÁ a Heineken száma kéne... Már régebben is tetszett, de mivel csak 5 másodperces volt a reklámblokk, ezért hát kicsit lehetetlen volt, és azt gondoltam csak valami____tüttymürütty féle! FRÁSZT!

K***a jó a zenéje az egésznek! Nincs meg valakinek??? nem tudja valaki acimet, stb stb... ha valaki tud valamit szóljon!

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#499
#493?

#498
Nincs mit.
Ez egy elég ismert dal.😊
Az viszont engem érdekelne, hogy a Viasaton mi a szám címe a Baywatch bemutató alatt? Valami olyan is van benne, hogy 'lazy' vagy 'crazy', de nem tok rájönni mi a szám címe, pedig régebben hallotam már. És az a qrva közönségszolgáltat nem hajlandó válaszolni az emailre.

#497
lol

#496
Exxon köszi.
Hogy van az, hogy itt mindenre kapok választ?
Honnan tudtok ti mindent?

T.Sz.
#495
Hello!
Ez a Coldplay-tõl a 'Clocks'.

#494
Szevasztok!
A magyar 1-esen megy egy rövid reklám ,
"A nagy könyv" reklámja. Egy zongorás nóta van
benne, pár éve a rádiók is sokat játszották.
Elõadó és/vagy számcím kellene.
Köszönve: T.Sz.
#493
A mazda reklámok zenéjét (Zoom-zoom-zoom)
valaki be tudná linelni?
Thx.

#492
ne szobába lépj be, hanem klikk a searchre és várj pár percet, elsõre nem biztos hogy kidobja (én úgy írtam, hogy: "singing in the rain"

z0ty
#491
beléptem vagy 20 szobába, és egy ilyet se talált.

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

z0ty
#490
ésõõ.. itt pontosan hol találtad meg?

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

#489
#464-re vki?<#miaz>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#488
Ha beírtad volna egy keresõbe, most nem kellene írnom...
De megelõzlek:
www.slsknet.org

z0ty
#487
mi az a soulseek és hol találom meg?

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

#486
Soulseeken fent van 192-es bitrátával, 2:46 dur.

#485
A Mint Royale egyik tagja azt írta, hogy majd megcsinálják a teljes verziót, mert annyian követelik...
De egyelõre semmi.

http://www.faithandhope.co.uk/mintroyalewebsite/newforum/topic.asp?TOPIC_ID=10&whichpage=5

z0ty
#484
vagy ez az 1 perces is jó lenne, de jó minõségben kéne

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

z0ty
#483
még mindig nincs teljes? :/ nagyonnagyon kéne.

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

#482
A Bounty csoki reklám zenéje érdekelne...
PResident Evil
#481
Koli

#480
Melyik hubon találtad?
PResident Evil
#479
na szerintem ne térjünk el a témától 😊

#478
oda senki sem jár, olyan sz*r 😛

PResident Evil
#477
az egy **** 😊

oda nem is járok 😛

#476
de nem a matrix hubon 😊

PResident Evil
#475
Karen - O

megtaláltam dc-n is 😊

akyyy
#474
thx

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#473
lap alján (select your download) klikk a free-re,
aztán ugyanúgy lap alján vissza fog számlálni, hogy mikor töltheted le, ha lejárt az idõ, jó nagy betûkkel ott lesz a link...

akyyy
#472

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#471
adidas 1:

nem találtam a hülye honlapjukon, de megnéztem nektek a neten, ha már ti nem kerestétek (bár nem nekem kell a szám...)
Remélem ez az (nem ismerem a reklámot)

audio:
http://dl1.rapidshare.de/files/807908/98/Adidas-1-advert-Karen-O.mp3

video:
http://www.boardsmag.com/screeningroom/commercials/1586

Amon Serrano
#470
www.adidas-1.com

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

#469
hol van neten az adidas reklám? Ha meghallgathatom, lehet, hogy rájövök...

#468
Nekem az elõzõeken felül még kellene valamelyik régi kávéreklámnak a zenéje(it's gonna be yuo...)vagy valami ilyesmi ragadt + bennem,
+ nem tudjátok annak a számnak a címét ami a reqviem egy álomért c. film legvégén van??
akyyy
#467
AZ adidas inteligens cipõnke zenéje kéne<#mf2><#idiota>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#466
Lécci mondjátok már meg a legujabb adidas reklám zenéjét
nagyon fontos több ember élete múlhat rajta
#465
adidas 1 reklámnak a zenéjét vki, plz!!!

How much can you take,before you snap?

#464
A motorola v3 razor zenéje kellene, már megtaláltam az elõadót és a szám címét is, csak éppen nem lelek rá sehol, pedig nelég sokat kerestem.
Dabyre: Hyped-up plus tax

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

csum666
#463
A mostani adidas reklám zenéje? A nagyhajú sráccal!
EZ NEKEM IS KELL!!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

akyyy
#462
az ország teszte kéne nekem, meg van az valakinek?gy le lehet tölteni?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Amon Serrano
#461
A mostani adidas reklám zenéje? A nagyhajú sráccal!

És annak a motorola reklám zenéje, amiben minden összecsukódik a telefonba!?

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

Ch_Slater
#460
nincs mit.
soulseek-en találtam egy 1 perces mp3-at, de szerintem azt is csak a videobol rippelték ki. a mint royale oldalán meg csak a videora van link.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

CSOCSO
#459
koszke..
Ch_Slater
#458
nagyon nem lehet pontosítani. az eredetit remixelte a Mint Royale. de még nem adták ki sehol, azt olvastam hogy azért talán kijön majd valamilyen formában...

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

CSOCSO
#457
ezt tudnank pontositani? mert nem talalom
Hixer
#456
még õsrégen kérdeztem az Ignis "Tûzön, Vízen" reklm zenéjét, de senki se tutta.. most van vki??

itt a zene

IGNIS REKLÁMZENE

ja és ha valaki tudná ennek a másik szintén suzuki reklám zenéjének a címét

MÁSIK REKLÁM

thx elõre is!!!

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#455
Hi! az új Matáv (ott lehetsz mindehol) reklámban van egy néger gitáros bácsika. Ki õ<#kerdes><#felkialtas> A Gáspár Laci után szokták mutatni... Ha vki tudja, írja meg légyszi.
<#nemtudom>
akyyy
#454
A pannon gsm mostani számát nem lehet letölteni? vagy valami?
it egy cim ez kellene amia végén szól...

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;