Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
K***a jó a zenéje az egésznek! Nincs meg valakinek??? nem tudja valaki acimet, stb stb... ha valaki tud valamit szóljon!
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Ez egy elég ismert dal.😊
Az viszont engem érdekelne, hogy a Viasaton mi a szám címe a Baywatch bemutató alatt? Valami olyan is van benne, hogy 'lazy' vagy 'crazy', de nem tok rájönni mi a szám címe, pedig régebben hallotam már. És az a qrva közönségszolgáltat nem hajlandó válaszolni az emailre.
Hogy van az, hogy itt mindenre kapok választ?
Honnan tudtok ti mindent?
T.Sz.
Ez a Coldplay-tõl a 'Clocks'.
A magyar 1-esen megy egy rövid reklám ,
"A nagy könyv" reklámja. Egy zongorás nóta van
benne, pár éve a rádiók is sokat játszották.
Elõadó és/vagy számcím kellene.
Köszönve: T.Sz.
valaki be tudná linelni?
Thx.
"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
De megelõzlek:
www.slsknet.org
De egyelõre semmi.
http://www.faithandhope.co.uk/mintroyalewebsite/newforum/topic.asp?TOPIC_ID=10&whichpage=5
"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]
"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
aztán ugyanúgy lap alján vissza fog számlálni, hogy mikor töltheted le, ha lejárt az idõ, jó nagy betûkkel ott lesz a link...
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
nem találtam a hülye honlapjukon, de megnéztem nektek a neten, ha már ti nem kerestétek (bár nem nekem kell a szám...)
Remélem ez az (nem ismerem a reklámot)
audio:
http://dl1.rapidshare.de/files/807908/98/Adidas-1-advert-Karen-O.mp3
video:
http://www.boardsmag.com/screeningroom/commercials/1586
+ nem tudjátok annak a számnak a címét ami a reqviem egy álomért c. film legvégén van??
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
nagyon fontos több ember élete múlhat rajta
How much can you take,before you snap?
Dabyre: Hyped-up plus tax
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
EZ NEKEM IS KELL!!
Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
És annak a motorola reklám zenéje, amiben minden összecsukódik a telefonba!?
A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!
soulseek-en találtam egy 1 perces mp3-at, de szerintem azt is csak a videobol rippelték ki. a mint royale oldalán meg csak a videora van link.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
itt a zene
IGNIS REKLÁMZENE
ja és ha valaki tudná ennek a másik szintén suzuki reklám zenéjének a címét
MÁSIK REKLÁM
thx elõre is!!!
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
<#nemtudom>#nemtudom>
it egy cim ez kellene amia végén szól...
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊