Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tufa
#553
nm

z0ty
#552
kösz
link

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

z0ty
#551
ne! 😄 regeltem atw-n. privátban küldöm

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

Tufa
#550
akkor várjunk holnapig hátha valaki tud valami okosságot erre.

z0ty
#549
dc-n 2 embernek van meg, de egyiknek sincs slotja 😞
ftp-t meg nemtudok adni.. :/

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

Tufa
#548
Mint Royale - Singing In The Rain (FuzzyGroove Mix).mp3 vagy Mint Royale - Singing In The Rain.mp3
Tök mind1, ugyanaz a kettõ...

z0ty
#547
hát, msn-em nincs, elõször adj egy teljes fájlnevet hátha sikerül megtalálnom

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

Tufa
#546
3,82 mega,2:45mp, irc-m nincs. Esetleg msn még ami jáccik

z0ty
#545
hmm!?!? milyen hosszú? izé, irc-d van?

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

Tufa
#544
megvan 😊
Ha adsz valami helyet ahova fellehet rakni, felrakom szivesen!

Tufa
#543
nem csak maga a zene, hanem az egész hihetetlenül jól lett összerakva. Jó a szereplõ benne, jó a körités. Jelenleg azt mondanám ez az egyik legjobb reklám amit életemben láttam.

z0ty
#542
#430 meg még utána... szerintem is hihetetlen jó zene, de nekem se sikerült megtalálnom :/

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

Tufa
#541
Egy másik kérdés. Brit reklám, 5ös golf gti reklámja. Egy robot-higany mozgású pali(David "Elsewhere" Bernal.) táncol benne, a singing in the rain cimû számra, pontosabban ennek a feldolgozása.

A reklám

(hozzátenném, ez a reklám nálam mindent visz. 3-4 napja leltem meg, de azóta (lehet hogy túlzásnak tünik) de vagy 100szor megnéztem és még most sem unom.)

Szóval ha egyáltalán létezik ez a szám, valaki árulja el merre találhatom meg.

#540
Sziasztok! A Samsung mp3-lejátszó reklámját ("naggyon kiccsi") /rappes stílusú a spot/ keresem. Ha valakinek megvan, van tudja honnan lehetne letölteni, írja meg nekem. Köszi!!!
Tufa
#539
Nem is lehet vagy csak nehéz?

biaggio
#538
Beck's : sajnos kifejezetten a reklámhoz írták, kemény dió beszerezni.

Panoráma: Tangerine Dream - Chronozon

.::Reklámadatbázis::.

#537
Úristen, köszi!!!!!!!!!!!!
A Baywatch zenét kerestem már régóta, de nem tudta senki.
Köszi!

Tufa
#536
Segítsetek nekem! Az a Beck's reklám zene kéne, ami egy kicsit techo-s jellegü(de nem az utoljára készült keleti feelinges). Ha valakinek megvan, jeleze nekem lécci!

#535
Ja, kozben eszembe jutott megegy: a PANORAMA
Tudja valaki az eredeti cimet?
#534
Koszonom! Mar jon is lefele... 😊
biaggio
#533
Vangelis : L'Enfant

.::Reklámadatbázis::.

#532
A HÉT
#531
jo lenne a HET zeneje is 😊
biaggio
#530
Reklámzenék - partneroldalunk <#papakacsint>

.::Reklámadatbázis::.

#529
Tölteni nem lehet?

biaggio
#528
7days
Heineken
Baywatch bemutató
Nagy Könyv
Bounty
Mazda
Megasztár
és még jónéhány reklámzene:
Reklámadatbázis
<#integet2><#integet2><#integet2>

.::Reklámadatbázis::.

#527
akkor jó. illetve nem annyira jó de ez van.

How much can you take,before you snap?

z0ty
#526
belassul.

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

#525
igen, közben rájöttem. sajnos vmiért szarakszik a letöltésem, de már megoldás alatt van.
amúgy neked is belassul picit a mély ütemek elött vagy csak nem szar még mindig???

How much can you take,before you snap?

#524
nincs mit, de szerintem nálad van a probléma, a szám 128kbs/44Khz, általában ilyen egy mezei mp3

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#523
kösz szépen, de sajna ez valamiért nekem nagyon szar. mármint a számnak a minõsége,szerintem rosszul lett feltöltve. de azért tényleg kösz.

How much can you take,before you snap?

#522
Innen töltsd.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#521
köszi szépen.Kár hogy csak szar varziót találtam.
egyébként pontosítok Dabrye az elõadó.

How much can you take,before you snap?

#520
Dabyre: Hyped-up plus tax

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#519
a motorola v3 reklám zenéjének a címét plz vki

How much can you take,before you snap?

#518
nem wiskat hanem wiskas <#idiota>

#517
danek mr.

valaki esetleg 7days reklámzene?
when you smileing...
#516
Tudom, hogy nem zene, hanem reklám, de nagyon kéne. 😄D
Vannak ezekl a wiskatos reklámok, na az kéne amiben a fehér macska van a hógolyó, mert amikor lejön a lépcsõn egy picit botlik és olyan jókat röhögök rajta 😄DD

Plz vki linkelje be! Köszi!

sweech
#515
thx!!! 😊))

akyyy
#514
wháá, köszi!!!!!!!!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

PResident Evil
#513
mi a gond ?

#512
<#mf3>
#511
Na hello emberek ha meg izgat valakit a Heinekkenes reklám zeneje.. akkor ezt hallgassatk meg... Teddybears Sthlm feat Mad Cobra - Cobra Style
jo szorakozast.. 😄

byebye johnnyknoxville
#510
két kérdés:
1?:mi a 7days reklámzenéje
2?:a mások álltal is emlegetett Heineken zene

valaki tudja a talányt?
PResident Evil
#509
de sok bajotok van !

#508
nekem meg szarnom kell 😛

#507
nekem meg aza zene kéne, ami azalatt a reklám alatt szól, aminek a zenéjét keresem! 😄

sweech
#506
nekem az a hejneken reklám zenéje kéne amiben olyan furán mozognak az emberek 😄DDDDDD

Shodan
#505
Nekem a motorola reklam zenéje kéne amiben minden összecsukódik.

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#504
Hali! Erdekelne az uj Renault Laguna reklam zeneje meg a Milka reklam zeneje is, melyben valami patkany masszirozza a tehenet. Elore is koszonom :->