Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#654
T-Online/ Get the cool shoeshine = Gorillaz: 19-2000

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Viktorr
#653
sziaztok én szandee vok, és nem tudjátok, h honnan lehtne letölteni a T-online reklámjának a zenéjét? azt a get cool-osat???????

katze
#652
Az a reklám dekész 😄

486 DX-2 66 Mhz, 16 mb ram, herkules monocrome, 10 mb hdd, 5,1/4 360Kb fdd, lehet hogy gagyi, de nem részletre vette anyukám...

sapkafej
#651
Te hülye! Az Sprite reklám!

(Bár attól még érdekel)

György

Balo
#650
Hali!
Megtudná valaki mondani, az Eurosporton futó Skoda reklám (egy család az autóban...) zenéjének címét? Köszi elõre is.

„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson

modellmaker
#649
Sziasztok!

A Coca-Cola Soundwave reklám zenéjének nem tudjátok véletlen a címét? Próbáltam már így keresni de nem sok sikerrel.

HARCRA! HARCRA! Reszket a gyáva! HARCRA! HARCRA! Folyjon a vére! Hulljon a rómaiak feje, Villogtasd kardod Keve!

sapkafej
#648
Annak a Nike reklámnak érdekelne a zenéje, amiben csávók kosaraznak, és a pálya igazából víz, és beleesnek, meg fejest ugranak (asszem 😛). Kerestem a neten a reklámot, de sehol sem találtam.

György

#647
ezalatt a reklám alatt melyik zene szól ? <#vigyor>

#646
Tmobil: Safri duo-Bogo song
legalábis úgytom ez az

... got nothin to share with you...

#645
Christal method - Keep hope alive

#643
annyit tudok hogy ez a szám benne volt a fifa 98 játékban is

#642
hello mindenkinek kéne egy kis segitség nem tudom tudjátok, az igaz ez nem reklám a harmadik muszak cimu sorozatnak a betétdalát ha valaki tudná a nevét és honnan lehet letölteni elöre is köszi

#641
Groove Armada - My Friend

(Hátha valakit érdekel még rajtam kívül..)

ffxi
#640
Nekem nagyon bejön az INDESIT (üzenõs hût.szekrény) és az MKB Bank (pirosszõnyeg) reklámzenéje. Nem tudja vki hol lehetne leszedni õket? Köszi szépen.




Fákjúal!

#639
Sziasztok!nem tudjátok a t-online legujabb reklámzenéjének a címét? Amiben az a világoskék pulcsis srác van.
#638
segítség:
azt már tudom hogy mit: Gerard Kawczynski - Paradise Island
de honna!!! 😊
esetleg valaki tudja?
[email protected]
csum666
#637
Olvass vissza és megleled a választ!!!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

IlluminatoR
#636
Nem tudjátok véletlenül a Toyota Yaris Ice reklám alatt milyen zene szól?
Mintha azt mondaná..: This is great...

csum666
#635
Igazából azér másoltam be mert én cska azt tudtma moby emrt elfelejtettme és emgnéztem akkor meg már bemásoltam ennyi😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#634
Nem jó hasonlat!😄 bár msot eccer segítettem😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Tufa
#633
Ha defektet kapsz és valaki kicserélni neked a gumit, te hagyod hogy valaki más is kicserélje ugyanazt a gumit? <#fejvakaras>

csum666
#632
Láttam de hát segíthatek nem?😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Tufa
#631
#624

csum666
#630
Moby - In This World

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#629
Köszi!!THX!! má régóta keresem honnan tudtad a címet???

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

akyyy
#628
lehet..amugy ez az. azzal kevertem hogy nem ismertem a reklámot, másnak kellett, és mikor meghallgatama számot, nem gondoltam volna hogy ez egy tejreklámé!!!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Tufa
#627
nem lehet hogy neked az in my heart van meg és azzal kevered?

#626
Tuti, hidd el!

akyyy
#625
dd biztos hogy ez az? mert ez a szám meg van, ésnetom:S

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#624
Olvass vissza!!
#608

akyyy
#623
Valami Millis reklámnak a zenéje kéne, nem tudja valaki?
a pasi tolja a gyerekét stb

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

biaggio
#622
I Monster : Hey mrs

.::Reklámadatbázis::.

csum666
#621
Toyota yaris ice reklámnak a zenéjének a címe kell köszi!!!!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Zacsy
#620
valkinek nincs meg a Heineken-es reklám zenéje, naon kéne?

\"Nem az a lényeg h mit nézel! Hanem, hogy mit látsz!\"

#619
Hay!

A radiocafe 98.6 reklámjának zenéjét ismeri valaki?

ffxi
#618
Nekem nagyon bejön az INDESIT (üzenõs hût.szekrény) és az MKB Bank (pirosszõnyeg) reklámzenéje. Nem tudja vki hol lehetne leszedni õket? Köszi szépen.

Fákjúal!

#617
Kössz

Ch_Slater
#616
nah mind1 beirom meg1x: Lorna Vallings: Taste

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Ch_Slater
#615
ezt már 1x beírtam. keress rá..

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#614
Köß,de ezzel még nem jutottam közelebb a szám címéhez...<#szomoru1>

Tufa
#613
Dreher reklám.

#612
Nem tudjátok h mi az a szám ami egy sörreklám alatt megy (nem jut eszembe h melyik sör...) és egy baráti társaság bemegy a kocsmába ahol a pultoscsaj kikezd az egyikkel,aki mint késöbb kiderül nös,5let?

#611
Nagyon fasza szám<#felkialtas>

Tufa
#610
nm

#609
Danke schön<#worship><#taps>

Tufa
#608
Moby - In This World

#607
Hali! A legújabb Milli reklám zenéjének a címét nem tudja valaki?

Tufa
#606
<#hehe>

#605
wow majdnem kiestem az ablakon 😄😄DDDD

PLackó
#604
lol 😄DD