Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
486 DX-2 66 Mhz, 16 mb ram, herkules monocrome, 10 mb hdd, 5,1/4 360Kb fdd, lehet hogy gagyi, de nem részletre vette anyukám...
Megtudná valaki mondani, az Eurosporton futó Skoda reklám (egy család az autóban...) zenéjének címét? Köszi elõre is.
„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson
A Coca-Cola Soundwave reklám zenéjének nem tudjátok véletlen a címét? Próbáltam már így keresni de nem sok sikerrel.
HARCRA! HARCRA! Reszket a gyáva! HARCRA! HARCRA! Folyjon a vére! Hulljon a rómaiak feje, Villogtasd kardod Keve!
György
legalábis úgytom ez az
... got nothin to share with you...
(Hátha valakit érdekel még rajtam kívül..)
Fákjúal!
azt már tudom hogy mit: Gerard Kawczynski - Paradise Island
de honna!!! 😊
esetleg valaki tudja?
[email protected]
Mintha azt mondaná..: This is great...
Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
#608
a pasi tolja a gyerekét stb
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
\"Nem az a lényeg h mit nézel! Hanem, hogy mit látsz!\"
A radiocafe 98.6 reklámjának zenéjét ismeri valaki?
Fákjúal!