Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Elvie
#855
#842 ?<#kuss>

#854
Sziasztok!

Aki esetleg még nem tudná az új vodafone-os reklám zenéjének a címét annak itt van: The Water Babies - Under The Tree, ha valaki megtalálta szólna nekem is.

Köszi
Tomalak
#853
hi, ez kb melyik reklàmnak a leiràsa: Pár öltönyös faszi bemegy a bárba, kér sört, a pultos nõ ráizgul a srácra, majd a többiek elmennek, srác megissza a sörét, és a pohárhoz veri a gyûrûjét...?
Thadius
#852
aaa király sland kössz.bocs csak most néztem😊

sk8 4 fun

#851
nincsmit 😊

Super Mario
#850
Nagyon szépen köszönöm!

https://supermario4ever.wordpress.com

biaggio
#849
- Közérdekû közlemény -

Kedves Mindenki!

Jómagam a Reklámadatbázis házigazdája vagyok.

Az oldal alapvetõen reklámzenék (illetve reklámok) adatainak tárolására szolgál, de kiemelném egyre bõvülõ galériánkat is (háttérképekkel és ''élménybeszámolókkal''), valamint egyes reklámfilmek letöltésére is adott a lehetõség. Terveink szerint híreink között az aktuális, reklámokkal kapcsolatos fõbb magyarországi esetmények, valamint a reklámokkal kapcsolatos hírek kapják a fõszerepet.

- Közérdekû közleményünket látták -

.::Reklámadatbázis::.

#848
Moby : In This World

Super Mario
#847
A MILLIs reklámnak a zenéjének a címét meg tudja mondani valaki (beleértve az elõadót)

https://supermario4ever.wordpress.com

DnP
#846
Kiraly vagy 😊 Epp toltom.. mar aszittem el sem indul... kb 3-4 perce szenved.. de aztan 200K val ugrott lefele.. mindjart bele is hallgatok.

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Nolycsy
#845
A neutrogena norvég formulás reklámnak a zenéje kéne. Ismeri valaki?

#844
Jó estét😊 Volt egy Medvesajtos reklám, mikor a hisztis röszmeteg kiscsaj benyomja a durva hisztit, balek apja meg adja neki a sajtot😊 Nos, a kérdés az hogy ki az elõadó és mi a szám címe, ami ez alatt a reklám alatt megy? Elõre is köszönöm aki tudja...

Senki nem ismeri?

Elnézést a Sorokért:)

Sland
#843
na senki? azt hittem nagyobb pörgés lesz

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Sland
#842
Megjött a mikulás!!! ITT van A FULLOS Vodafonos reklámzene. Várom a köszöneteket <#idiota>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#841
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem, nem igazán zenei
A Johnnie Walkernek volt régebben egy reklámja, amiben az volt hogy egy jungelben elszabadult egy nagy farönk és gurult eg csávõ felé, és lepergett elötte az élete aztán végûl megúszta. És az volt a szlogenje hogy: Ha lepörög elötted az életed filmje, élj úgy hogy érdemes legyen végignézned. Keep walking....
Ezt már nagyon rég meg akarom szerezni de sehol sem találtam, már tûvé tettem érte a googlet. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna valahogy segíteni. Akár vhsen is jó lenne ha valaki felvette véletlen 😊
#840
Vodafone reklám zene dec.12-tõl
sry 😊

Hixer
#839
Arra is apellál a reklám, hogy te jólérezzed magad, így amikor a Vodafone-ra gondolsz, vagy csak eszedbe jut, rögtön ez az érzés is eszedbe jut. Tiszta pszichológia a reklámszakma. Kutyáknál csinálták azt, hogy amikor a csengõ megszólalt jött a kaja, aztán egy idõ után már csak a csengõt nyomták, mire a kutyának elkezdett csorogni a nyála, izgatott lett stb... pedig kaja a közel s távol nem volt! Ez nem igazán topik anyag, de szerintem érdekse, bár gondolom mindenki tisztába volt ezzel. Hajrá reklámszakemberek! Sok ilyen reklám és már csak a márkalogókat kell néznünk, hogy tök feldobódjunk 😄 Persze a zenék is királyak. Mondjuk ezért jók a reklámok. A szám nekem is teccik, Dec 12-én kiderül...

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Sland
#838
nemenem

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#837
Azt hiszem túlbecsültelek szellemileg<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#836
jah ,lejátszom 20 szor aztán jó is :9
és mikor lessz meg ez a szám teljesen?nemtudod véletlenül?
Sland
#835
halgasd a demot. az is jó...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#834
nemá,ncc ajjj köcsögök ebasszák ittend az ember kedvét
Valahogy éreztem 😄
Sland
#833
nem fogod. még nincs meg az egész szám az együtesnak sem. dc se torrent se bearshare se semmi. sehol nincs.

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#832
Basszza meggg
KÖZSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII télleg
legalább tudom a szám cíamét igymár csakmegtalálom valahol
Sland
#831

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#830
#819
<#lama><#integet2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#829
videókat megtaláltam már de magát a zenét nem
Nemtudjátok???
tiszta jókedvem lessz ettõl a reklámtól😊
#828
Olvass vissza pár sort.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#827
SRÁCOK HELP
HALÁLRA KERESEK VALAMIT
VODAFONOS REKLÁM AMIKOR A SCHUMAHER LEVESZI A bukóját ,és egy csaj énekel benne,tudjátok meik,karácsonyis.
Annak kéne a zenéje,a video megvan de nemtom mi az a zene
lécci segitsetek ha ismeri valaki irjon
Köszii
😊
DnP
#826
http://www.sony.co.uk/view/ShowArticle.action?section=en_GB_Products&articlesection=3&article=1128495777479&site=odw_en_GB

Itt megtalalod az egesz reklamot! Extended verzio atom minosegben!! 😊 AMugy a cime a reklamadatbazis.hu-n rajta van.. most hirtelen nem tom fejbol.

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Sland
#825
thx

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#824
#777<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#823
sony reklám? 😊 passz

Sland
#822
kéne az a szám ami az alatt a reklám alatt van amikor rengeteg kis színes labda gurul az utakon. vmi monitornak a reklámja asszem

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#821
#819
"The band's first release "Under The Tree" is coming out through Angel Music on December 12th, 2005..."

Decemberben visszatérünk rá. 😊

akyyy
#818
beirtam, hogy akinek megvan szoljon, nem lett meg még senkinek

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#817
ez a movie... a mjúzik érdekelne 😊

akyyy
#816
| #805

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#815
😊)
engem a vodafone reklám zenéje érdekelne, nem találom sehol...

- under the tree
#814
Jó estét😊 Volt egy Medvesajtos reklám, mikor a hisztis röszmeteg kiscsaj benyomja a durva hisztit, balek apja meg adja neki a sajtot😊 Nos, a kérdés az hogy ki az elõadó és mi a szám címe, ami ez alatt a reklám alatt megy? Elõre is köszönöm aki tudja...

😊

Elnézést a Sorokért:)

akyyy
#813
LOÁL😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#812
Hutka Róbert - Pannon zene

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#811
Hi!Nem tudja vki az új pannon gsm reklámzenéjének a címét?

Visca El Barça!

#810
Thadius
#809
pedig elég jó😉

sk8 4 fun

akyyy
#808
én azt még nem láttam

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Thadius
#807
pöttyös rudi zenéjét nem tudjátok?😄

sk8 4 fun

Thadius
#806
ááá királly kössssz

sk8 4 fun