Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Minstrel
#955
Johnny 'Guitar' Watson - Gangster Of Love

Ha megtalálod valahol akkor írj linket plz 😊

http://topgearhungary.blogspot.com/

#954
hello
tudja valaki annak a heineken-es reklámnak a zenéjének a címét amelyikben olyan jópofán táncolnak
kösz
Laky
#953
#938
thx

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

Amse
#952
hát már lement az Oscar díj átadás szóval nem hiszem, hogy meg tudom szerezni....

Elvie
#951
ha feltöltitek vhova a reklámot/megkeresitek vhol,ahol én is megnézhetem,szívesen segítek😊

Amse
#950
nekem is az a 2 van és én sem találtam😞

GabcsiManó
#949
végighallgatgattam két albumukat (Camino Palmero, Two) és ezek közt nem volt 😛 de nembaj, megtaláljuk 😄

www.kreativ-otletek.eoldal.hu

Amse
#948
jah, olyasmi hangzása van.
maghallgatom amik vannak tõlük.

GabcsiManó
#947
The Calling szám az biztos 😊

www.kreativ-otletek.eoldal.hu

#946
Hali mindenkinek! A discovery-n megy egy ilyen kisfilm:
http://www.discoverychannel.hu/repules/a_repules_uttoroi/elsa_andersson/index.shtml
Namost ez alatt megy egy nagyon jo muzak, nem tudja valaki, mi? Elore is kosz :-)

Amse
#945
oscar díj átadás reklámja altt mi megy?

csum666
#944
Madison Kameil : Rock Ya Body (2006)

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#943
Ez kellenne nekem is😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

akyyy
#942
ez a z új Dove-s reklámzene mi?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Thadius
#941
ja nike táncos zene nekem is kéne ha valakinek megvan😊)

sk8 4 fun

#940
#929

nesto
#939
Heló mindenki, remélem valaki tud segiteni, az uj Renault Clio reklámzenéjének címére lennék kiváncsi..hm?

Laky
#938
Axe - Click reklámzenéjét keresem <#smile>

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#937
Sziasztok!

Nem tudja vki az uj Nike táncos reklám zenéjének címét? Asszem Chemical Brothers az elõadó...
biaggio
#936
Az oldalt egyedül csinálom és hobbiból 😊 A lényeg szerintem a tartalom, a forma meg szép. Webdesignhoz pedig nem nagyon értek 😄DD

A házigazda-tippet köszönöm, utánanézek...

.::Reklámadatbázis::.

akyyy
#935
írni kell az sg-nek, hogy hogyan, de az is elég ha megkérdezed a z üzenet amoderátoroknak topicban

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#934
Ha eygszer ilyen nagy oldalatok van legalább rendes legyne már ne psycho techno template !

biaggio
#933
Jipííí! hogy lehet vki házigazda? 😊
Mi a baj az e107-tel?? <#wow1>

.::Reklámadatbázis::.

#932
Jaja
Kár hogy az oldal egy e107 template !

akyyy
#931
javaslat: lehetnél a topicnak a házigazdája és betehetnéd az oldalt bannerként!😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Lethys
#930
Lehet h, nem a refrént írta le! nameg nem nagyon tud angolul ha télleg ez az a szám! szal sztem az a szám az!

biaggio
#929
- Közérdekû közlemény -

Kedves Mindenki!

Jómagam a Reklámadatbázis házigazdája vagyok.

Az oldal alapvetõen reklámzenék (illetve reklámok) adatainak tárolására szolgál, de kiemelném egyre bõvülõ galériánkat is (háttérképekkel és "élménybeszámolókkal"), valamint egyes reklámfilmek letöltésére is adott a lehetõség. Terveink szerint híreink között az aktuális, reklámokkal kapcsolatos fõbb magyarországi esetmények, valamint a reklámokkal kapcsolatos hírek kapják a fõszerepet.

- Közérdekû közleményünket látták - <#integet2>

.::Reklámadatbázis::.

#928
MA volt nálunk vmi Benkó Dixa Land JAzz zenekear és lenyomattáka régi verzióját:

Louis Armstrong - When you are smiling

#927
aza vodafon téli reklámjánek a zenéje volt! legalább néznél utána miket írsz😛

#926
a pontos címe kellene az új toyota yaris reklámzenéjének... mert még a BCDC++ se találja<#szomoru1>
#925
nem nagyon hasonlít a kettõ egymásra 😛

Lethys
#924
The Water Babies - Under The Tree szerintem erre gondolsz! keress rá!

#923
louie prima - when you're smiling

#922
nem tudjátok mi a címe annak a számnak ami a Coca Cola reklámban van?? When u smiling....the whole world smiles with u... ilyesmi a szövege..
#921
Hellósztok!

Film

Ennek a kis filmnek kellene nekem a zenéje? Valaki esetleg meg tudná mondani?

MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P

Laky
#920
woohoo, köszi szépen 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

pinyo18
#919
Hy Laky!

Megvan az általad keresett Yaris-os muzsika <#ravasz1>
'Mando Ranks - Bring It'
Használd egészséggel! Hogy honnan tudnád leszedni ne kérdezd, mert még google-ba is csak hébe hóba találta, azt is legtöbbet forumon!

Na pá<#eljen>

pinyo18
#918
hy! még nem tudom, majd keresgélek még, mert ma hajnalba már alig láttam, nekem is tetszik amúgy <#wilting>
Amint megtudok vmit irok!

Laky
#917
juhhéj, köszi 😄
amúgy ennek nincsen hosszab változata? mert ez a fél perces elég élvezhetetlen 😞

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

pinyo18
#916
A toyota reklámzenéjét letöltheted a toyota.hu-ról! Fõoldalon klikk a yaris-os flash-re<#awink>

Super Mario
#915
Valaki tudja Garnier reklámzenéjének a címét?

https://supermario4ever.wordpress.com

Laky
#914
üdv, az új Toyota Yaris reklámzenéjének a címét tudja valaki? 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

akyyy
#913
melyik az aszám, amikor a vodafonosok vanak kint e gy téren, esk ahó, és énekel akopasz csávó aztán a csajok hogy "többet aduuuuuunk"

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

ANan1
#912
Hali! Motorola L6 reklámjának a zenéjét vki esetleg? (T-Mobile)<#wink>

akyyy
#911
de 😄 vagy lehet hogy a T szépen csórt 😊

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Barpi
#910
Köszönöm és is!

[__\\--OOOO--/__] Battletag: csibésárpi#2619

#909
Az nem PANNON GSM volt?

Amse
#908
Hi!
Vki tudja a T-Mobil reklám zenéjét ki nyomja?Az kéne amiben egy terhes gáré felkel az ágyból, kimegy, boldog családkép, hülyegyerek örül a reggelinek, férj elmegy benne dolgozni aztán a terhes picsa kimegy a teraszra és ráhull valami fehér virágszirom vagy mi a fasz.

#907
gugli

GabcsiManó
#906
köszi <#smile>már csak a leszedése hiányzik <#hehe>

www.kreativ-otletek.eoldal.hu