Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha megtalálod valahol akkor írj linket plz 😊
http://topgearhungary.blogspot.com/
tudja valaki annak a heineken-es reklámnak a zenéjének a címét amelyikben olyan jópofán táncolnak
kösz
thx
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
www.kreativ-otletek.eoldal.hu
http://www.discoverychannel.hu/repules/a_repules_uttoroi/elsa_andersson/index.shtml
Namost ez alatt megy egy nagyon jo muzak, nem tudja valaki, mi? Elore is kosz :-)
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
Nem tudja vki az uj Nike táncos reklám zenéjének címét? Asszem Chemical Brothers az elõadó...
A házigazda-tippet köszönöm, utánanézek...
.::Reklámadatbázis::.
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Kár hogy az oldal egy e107 template !
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Kedves Mindenki!
Jómagam a Reklámadatbázis házigazdája vagyok.
Az oldal alapvetõen reklámzenék (illetve reklámok) adatainak tárolására szolgál, de kiemelném egyre bõvülõ galériánkat is (háttérképekkel és "élménybeszámolókkal"), valamint egyes reklámfilmek letöltésére is adott a lehetõség. Terveink szerint híreink között az aktuális, reklámokkal kapcsolatos fõbb magyarországi esetmények, valamint a reklámokkal kapcsolatos hírek kapják a fõszerepet.
- Közérdekû közleményünket látták - <#integet2>#integet2>
.::Reklámadatbázis::.
Louis Armstrong - When you are smiling
MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
Megvan az általad keresett Yaris-os muzsika <#ravasz1>#ravasz1>
'Mando Ranks - Bring It'
Használd egészséggel! Hogy honnan tudnád leszedni ne kérdezd, mert még google-ba is csak hébe hóba találta, azt is legtöbbet forumon!
Na pá<#eljen>#eljen>
Amint megtudok vmit irok!
amúgy ennek nincsen hosszab változata? mert ez a fél perces elég élvezhetetlen 😞
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Vki tudja a T-Mobil reklám zenéjét ki nyomja?Az kéne amiben egy terhes gáré felkel az ágyból, kimegy, boldog családkép, hülyegyerek örül a reggelinek, férj elmegy benne dolgozni aztán a terhes picsa kimegy a teraszra és ráhull valami fehér virágszirom vagy mi a fasz.