Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A mostanában futó BOX KLUB alatt hallható zenét nem ismeri valaki???
Csábi Bettina meg még mittom én milyen boxolók meccseit hirdetik és az alatt szól, valami nagyon zsír zene.
Ha vki tud segíteni, azt megköszönöm!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
PS3/X360 user: Infernohun
a lendulet.hu-s reklámzene olyan 'Crystal Method' szerû darab
"www.lendulet.hu" zenéje valaki? ^^
És nekem ki segít a "www.lendulet.hu" reklám zenéjét illetõen? 😄
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
ezt a gagyi elektronikus ütembõl és a tipikus reklám szerû zene hatás miatt érzem 😊
Az Eurosport-on van olyan rövid ajánló filmecske, ami például a téli olimpia alatt is volt és megmutatja, hogy mi várható a köv. idõszakban az adón. Na az AZ ALATTI ZENE KÉNE!
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Nekem ennek a reklámnak a zenéje kellene vagy a teljes címe a zenének 😊LINK
PS3/X360 user: Infernohun
reggeli sulibabuszozás során tûnt fel...
The Calling - Our lives ( a two-n van rajta)
www.kreativ-otletek.eoldal.hu
thx! 😉
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
Nem tudja valaki megmondani, hogy a múlt hét csütrötöki helyszínelõkben (viasat3) mi annak a számnak a címe, ami az elején, és a végén ment?
Kössz!
Ja és új citroen reklámnak?
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
egy "kislany" enekel benne, szerintem azt , h "good night"
Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé