Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Blasta
#1005
Sziasztok!
A mostanában futó BOX KLUB alatt hallható zenét nem ismeri valaki???
Csábi Bettina meg még mittom én milyen boxolók meccseit hirdetik és az alatt szól, valami nagyon zsír zene.

Ha vki tud segíteni, azt megköszönöm!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Iori
#1004
sok mindenkinek ez a kedvence 😊

I love this game!

Inferno
#1003
Minstrel
#1002
talán ez az: Peggy Lee : Fever (2006)

http://topgearhungary.blogspot.com/

nesto
#1001
Foci wb reklámjában, amikor a faszi belenyomja a fejét a hûtõben lévõ piros zselébe, meg a fodrásznál ott ugrálnak tiszta habosan. Nemtudja valaki a szám címét?

crazyclone
#1000
ahh szal ez a L'Amour collection volt megva az mp3, de kar kogy csak ien rovid!!!

crazyclone
#999
volna egy kerdesem nemtom ismeriteke azt a nokias reklamot ameikbe ien fasza viragos rajzok vannak stb asszem a 7360 es 7380-ast es meg egyet vagy kettot reklamoz es hogy annak naon fasza a zeneje es nemtodjatok meik az????

#998
Szijasztok lenne 1nagyon fontos kérdésem!!!!!!!!!!!!!!!! Már kb 3honapja keresem a bacardis (a Vinnie Jonne- os reklámrol beszélek)szoval annak a filmzenéjét nagyon meghálálnám ha valaki tudná a cimét 😮 Elõre is thx és pls vki segitsen!!!!!!!!!

#997
Köszi!

Inferno
#996
Nokia L'Amour Collection - Aramais<#hamm>

PS3/X360 user: Infernohun

#995
Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy mi az új Nokia reklám zenéje? Az, amelyikben az új L'Amour kollekciót reklámozzák...Elõre is köszönöm. Bye

Bandee1987
#994
ezer köszönet!

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#993
No talán ez könnyebb lesz: Igaz, német adón láttam a reklámot, de talán felismeri valaki a zenét. Aki látta a Training Day címû ("Kiképzés") filmet, remélem, annak beugrik. A film elején is volt ez a zene, amikor a két "rendõr" beül az lowrider autóba. A hivatalos OST-ban nincs meg a szám sajnos.
nesto
#992
Ha valakit érdekel az Audi Q7 zenéje (Streets of Tomorrow) akkor letölthetõ innen : Audi Q7 Music

Amse
#991
mondom #983

#990
Hmm nem tudom, Crystal Method-ot beszereztem, de nem találtam még csak hasonlót sem köztük...
#989
jaja..beugrott, kevertem mással 😊
a lendulet.hu-s reklámzene olyan 'Crystal Method' szerû darab

#988
Volt egy kis video anno amit még koliban mutattak meg nekem a szaktársak. Két egyetemi tanulóról szólt a minifilm, és ketté volt osztva függõlegesen a video ablaka. Egyik oldalon az egyetemista, bejárós srácot mutatták, aki reggel szépen felkelt és estig tanult. A másik oldalon a koleszos srácot mutatták, aki végigaludta az egész video idejét, csak éjjel ment el részegre bulizni magát. Na, ebben a videoban is ugyanaz a zene megy végig, mint a "www.lendulet.hu"-nál. Így már ismerõs esetleg valakinek?
Elvie
#987
Az volt a Transporter2-ben is,szóval arra is rá tudtok esetleg keresni😊A "lendületeset" nem ismerem...<#nemtudom>

#986
Javítok. Mylo-tól van a szám, mégpedig a 'Destroy Rock & Roll' albumáról. A szám címe pedig 'Paris Four Hundred'. Bocsi, a CTRL+C néha hülyeségeket mûvel. 😊
"www.lendulet.hu" zenéje valaki? ^^
#985
Szerintem ti a 'Mylo - Destroy Rock & Roll' számra gondoltok.
És nekem ki segít a "www.lendulet.hu" reklám zenéjét illetõen? 😄
Bandee1987
#984
az engem is érdekelne

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Amse
#983
tegnap volt szerncsém látni ezt a reklámot, de szerintem külön ennek csinálták azt a zenét.
ezt a gagyi elektronikus ütembõl és a tipikus reklám szerû zene hatás miatt érzem 😊

#982
!!Kérdés!!
Az Eurosport-on van olyan rövid ajánló filmecske, ami például a téli olimpia alatt is volt és megmutatja, hogy mi várható a köv. idõszakban az adón. Na az AZ ALATTI ZENE KÉNE!
akyyy
#981
oh vettem ma regegl egy olyat vacsira, jó hogy szólsz vazze😄😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#980
knorr sajtkrémleves esetleg? 😄

#979
Megvan a Coldplay-tõl az a szám, de nem az. Ez olyan gépzene szerûség - valószínûleg összekeverted valamivel. Azért köszi!
#978
ha jól emlékszem Coldplay - Clocks

akyyy
#977
ezt jobb lesz ha elfelejted. nokiának areklámjait megrendelésre csinálják...

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#976
Sziasztok! Rákerestem pár helyen, de nem találtam meg egy zenét, amit már régóta ismerek a hangzásról, de most feltûnt egy reklámban is. A www.lendulet.hu oldalát reklámozzák vele, ha jól emlékszem az RTL Klub-on láttam párszor. Segítene nekem valaki? Elõadó és/vagy számcím. Köszönöm!
#975
knorr reklám? vki ?

Inferno
#974
Sziasztok !!!
Nekem ennek a reklámnak a zenéje kellene vagy a teljes címe a zenének 😊LINK

PS3/X360 user: Infernohun

Amse
#973
:d kira, thx.

GabcsiManó
#972
ééés igen 😄 megtaláltam calling számot😛
reggeli sulibabuszozás során tûnt fel...

The Calling - Our lives ( a two-n van rajta)

www.kreativ-otletek.eoldal.hu

#971
szerintem erre gondolsz: Gary Jules - Mad World

#970
Citroen C3
thx! 😉

#969
simple plan - welcome to my life

Laky
#968
inkább az autó márkáján 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#967
sajna énse vágom pontosan 😞 egyáltalán mi a szlogen? fordíts egyet a világon? abból ki tudnék indulni

#966
De az nem citroen volt? MOndjuk amennyi TVt nézek , közel sem bitos !

#965
Hát ha feltették már gondolom akkor renault néven !

#964
õõ köszi szépen, de itt pontosan hol keressem? milyen néven?

#963
#929

#962
Ahoy! Lenne egy nagy kérésem. Nincs meg valakinek az a reklám ahol mindent átfordítanak? Úgykezdõdik, hogy reggel felkel a gyerek és átfordítja az ébresztõóráját valami csillivilli hifire 😊 Asszem a végén Peugeot-ot reklámoznak benne. Honnan tudnám megszerezni? Mellesleg a zeneéje se rossz, hogy ontopic legyek 😛 Elõre is htx!!

#961
Nem biztos,de Doors zenék szoktak lenni.
#960
hello!

Nem tudja valaki megmondani, hogy a múlt hét csütrötöki helyszínelõkben (viasat3) mi annak a számnak a címe, ami az elején, és a végén ment?

Kössz!




Ja és új citroen reklámnak?
akyyy
#959
én már kértem

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

biaggio
#958
Szeretnék házigazda lenni 😊 Valakinek javaslata, kérése, kritikája?

.::Reklámadatbázis::.

Geeryy
#957
uj citroen reklam zenejerol tud vki vmit ?
egy "kislany" enekel benne, szerintem azt , h "good night"

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

Amse
#956
Teddybears Sthlm & Mad Cobra - Cobrastyle