Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1055
Szíjasztok!! A Szulák Andrea Show-nak nem tudjátok azt a jó kis zenéjét? :-)
Elõre is köszi.
#1054
<#idiota>

#1053
légyszíves kérném szépen

Amse
#1052
khm...
talán légyszíves....

#1051
valai tegye be rob zombie- reload linkjét !

ProGabe
#1050
Már utánajártam de azért köszi.
Végre beszereztem a zenéjét.Feltöltöttem IDE

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1049
Joga Bonito=Játsz szépen
drowns41
#1048
Köszi!!!! Örök hála

http://sum41.uw.hu

Hixer
#1047
de!

The Roots - Guns Are Drawn

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#1046
valakinek megvna a rob zombie - reload ?
külföldi nokia reklám zenéje

drowns41
#1045
ezt nem ismeri senki?

http://sum41.uw.hu

csum666
#1044
Trio - Da Da Da

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#1043
Hy4 Nem tudjátok a Pepsi reklám elõadójának és a számnak a nevét! Aza DÁDÁDÁ!
Trade
#1042
Hello'

Tudja vki mi a Visa reklamjanak a zeneje?
elore is koszonom

drowns41
#1041
Sziasztok! Nagy kéréssel fordulok hozzátok. Nem reklámzene, de van egy videó itt
aminek nagyon jó a zenéje, ezt ki is vágtam egy progival, majd feltöltöttem ide. A baj az hogy nem tudom az elõadóját se a címét. Aki valamit tud róla kérem jelleze. Elõre is köszi.

http://sum41.uw.hu

#1040
köszi szépen

csum666
#1039
Mylo vs. Miami - Sound Machine - Doctor Pressure ez is hasonló vagy az

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#1038
Mylo - Drop the Pressure

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#1037
üdv all, ez nem reklámzene, de jó, viszont nemtudom a címét😞
bocsi a rossz minõségû fájlért...
zene

#1036
neurogena t gél norvégformulás kézkrén reklám zenéje kellene,tudja valaki az elõado nevét ?
Elvie
#1035
nm<#wink>

Laky
#1034
thx

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#1033
fúúúúú királyá tetted a napom kösz

#1032
10000000000000000000000000000000 kössssssssz <#worship><#worship><#worship><#worship><#worship> és majd küldöm a hawaii jegyet 3+1 fõ <#rolleyes>

Elvie
#1031
Laky,404error: I Monster-Daydream In Blue
404:küldesz hawaiira?<#bee1>

#1030
meg tudná mondani valaki a dulux festék reklámnak a zenéjének címét?
mostani reklám 1-2 hetes elõreis 1000 kössz
és aki jó választ ad azt el küldöm hawaii ra <#nevetes1><#vigyor2><#nevetes1>

#1029
kösz, ja és bocs, de nekem nem az a verzió van meg

Energiatakarékosságból. - 40 Vödör sóderb?l -

#1028
köcce az is megvan <#smile>

Elvie
#1027
jah,elõadó: Baha Men

Elvie
#1026
Who let the dogs out a címe😉

Laky
#1025
a Dulux (A Te Világod, A Te Színeid) nevû reklám zenéjét keresem 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#1024
hello.
valaki a cif reklám zenéjét???
eza 'pullnetadogzót' és a kutyák ugatnak 😊

ProGabe
#1023
Ennél ki van írva a végén annál a verziónál amit nike.com-on tudsz megnézni,de hogy megkíméljelek attõl a fáradtságtól is hogy meg kelljen nézned ez az: DELINQUENT HABITS - RETURN ON THE TRES .
Ha esetleg vkinek sikerül hozzájutnia a #1016-ban leírthoz az megoszthatná velem is,mert én sem találom sehol <#shakehead>
És tényleg,mi a rákot jelent az hogy Joga Bonito<#kerdes>

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1022
helló

énis az egyik nike joga bonito reklám zenéjét keresném. amikor zlatan ibrahimovic meg cristiano ronaldo játszik. kösz elõre is

Energiatakarékosságból. - 40 Vödör sóderb?l -

mabbak
#1021
az ella lakáshitlek alatt szóló számnak mi a címe? 😊
#1020
Erre meg már végképp nem tudok mit reagálni!

Ki vagy te?(LÁTENS TALENTUM)

VARÁZSLAT EZ A FIÚ!
CSAK MAGAMAT TUDOM ISMÉTELNI!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>
ProGabe
#1019
Húha,szenté azért nem kell avatni,bár ha nagyon akarod<#vigyor>
Jose reklámról minden ITT(zene a lap alján)

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Laky
#1018
ha sikerült megszerezni a számot (Barbatuques - Baião Destemperado), akkor feltöltenéd valahova, mert én sehol sem találom <#idiota>
köszönöm!

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#1017
Óh!

Nemes egyszerûségedben vélem felfedezni az emberi értékek igazi és valódi forrását!

Meghatódottságomnál fogva nem tudlak most jelen pillanatban több ékes szóval dícsérni, de nagyon hálás vok és abban biztoss lehetsz h elõször imába foglaltatom, aztán kõbevésetem a neved majd pedig emlékmûvet emeltetek neked és persze nem utolsó sorban mindent megteszek annak érdekében h a te tiszteletedre és magasságod elõtt térde borulva munkaszüneti nappá nyílvánítassam eme csodás napot!<#worship>

So egész egyszerûen csak KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Nah most h így benyaltam magam nem tudod véletlenül az adidas reklám(josé+10) zenéjének címét és elõadóját?!
ProGabe
#1016
Elméletileg: Barbatuques - Baião Destemperado

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1015
Nah hát hello!

Megint kéréssel fordulok felétek!

Még az elõzõekben említett reklám zenéje sincs meg, de ujból egy reklámzene címe és elõadója érdekelne!

JogaTV reklám ami mostanában megy a csatornákon!Kis Ronaldinho és a nagy Ronaldinho nyomja benne veszettül!A végén a "kicsi" megmutatja azt a "footballista" tekintetét!😊 Nem tudom h ez igy mond-e vkinek vmit de ha nem az megnézheti ezt a szetm órisási "kis filmet" a nikefootball.com-on(jogatv)!Keresse meg akit érdekel és ha tudja a címet az legyen szíves eme fórumba beírni!

Elõre is köszönöm!
Geeryy
#1014
engem is erdekel

Persze. Ha összegyűjtesz egy azonos nevű *.rar, *.zip, és *.arj becsomagolt fájt, létre tudod hozni egyesített erejükből a *.exe -t ami mindenek felett áll. Sok jo ember kis helyen is : esgé

#1013
Sziasztok!

Én az uj adidas reklám(josé+10) reklámnak a zenejét szeretném megszerezni de nem udom sem a szám címét sem pedig az elõadót!
Ha vki netán tudja és meg is osztaná az információját velem annak nagyon hálás lennék!
Elõre is köszönöm!
Jampó
#1012
Hali. Nekem annak a számnak a címe kellene, ami a Citroen reklámban szól. A kiscsaj mindenkitõl elköszön, és közben azt énekli, hogy "Good night..."

Elõre is köszi

#1011
sziasztok! nem tudjátok h a kérészes vodafone reklám zenéjét szöveg nélkül honnan szerezhetem meg???
Amse
#1010
K-os - The Love Song

#1009
Sziasztok!

A vodafone kérészes reklámjának a zenéjét keresem, de
nem tudom sem az elõadó nevét sem a szám cimét!!!
Segitene valaki?

#1008
hali
engem az a skotos pepsi reklám, vagy a zenéje érdekelne...
aki tudja az szoljon, mert nagyon sürgõs
elõre is köszönöm<#help>
Japep
#1007
Hello!
Nem tudja valaki az új Heineken reklám zenéjének a címét???
Elõre is kössz!!!

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#1006
Én a L'Amour zenéjét még midnig nem vágom 😞 mi a pontos cime a zenének???? Ja és ha valaki tudja a vinnie jones -os bacardis reklámot az szoljon plsss !!!Udv GabeszG