Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KisPaksi
#1105
nah szal itt egy link a 207-es reklámzenéje207-es reklám zene!!! RAPIDSHARE

KisPaksi
#1104
Emberek www.bearshare.com itt egy fasza kis progi külföldi számokkal innen lehetletölteni!!!! Jah a bearshare oldalán Downloads és a Free-re menjetek töltsétek le és telepítsétek, én is mindig innen szedem a számokat!!!

Amse
#1103
szerintem csak irigy vagy 😄

#1102
bakker, nekem nincs meg, mindenki tõlem kérni, nekem ez van meg:
Jose Gonzalez - Hearbeats
Nem pedig Heartaches... HEARTBEATS
már, emailben is jönnek a kérések, nekem nincs meg vazze...

#1101
a peugeot 207 reklám zenéje át tudod küldeni Tomasseee<#wink>
#1100
a peugeot 207 reklám zenéje át tudod küldeni Tomasseee
#1099
Hello Mindnekinek!
Lenne egy olyan kérdésem hogy a Joga Bonitos reklámok közül a "The Big Cup"
címû film alatt milyen zene hallható? Elõdaó, szám cím, esetleg album cím ha van.
Köszönet elõre is!

ProGabe
#1098
Mekkora luxus lett a visszaolvasás,sajnos sokaknak nem telik rá.<#idiota>

EZITTAZ

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Joke 33
#1097
helló!
valaki nem tudja megmondani a peugeot 207-es reklám zenéjének az elõadóját és a címét???
(az az,amelyikben a katicák tosznak a kocsiban)

I3andy
#1096
és még valami: az angol 1. osztály zenéjének mi a címe(sport1-en minden közvetítés elõtt)?

I3andy
#1095
Valaki nem tod linket adni az axe click reklám zenéjéhez:Johnny'Guitar'Watson: Gangster Of Love, elõre is thx

biaggio
#1094

.::Reklámadatbázis::.

biaggio
#1093
Oké, rendben. Csak érkezett már hasonló típusú megjegyzés az oldalra, hogy mekkora koppintás, meg hogy az egész adatbázis másolva van, stb. Természetesen nem titok, hogy az oldal részben külföldi, részben magyar adatbázisokból, fórumokból, szakportálokból származik, de úgy gondolom, az összegyûjtött anyag magyar viszonylatban egyedülálló.

.::Reklámadatbázis::.

#1092
Panás reklámban ez megy: Tobias Froberg - When The Night Turns Cold

ProGabe
#1091
A koppintást nem pejoratív értelemben értettem,nem gondoltam volna hogy ezzel belegázolok valakinek a lelki világába.<#kuss>

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

biaggio
#1090
A "koppintás" talán kicsit erõs, mondjuk a hasonló típusú oldal jobban passzol...<#gonosz3>

.::Reklámadatbázis::.

#1089
ez nagggyon zsír, thx

#1088

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#1087
Egyébként van egy szám:

Caesars - Jerk it Out

Asszem még több reklám alatt is volt, nem rossz zene.
Mindjárt feltöltöm.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#1086
Srácok! Plíz pl. egy Rapidshare-es linkhez írjátok oda a szám címét is, mert ha meghal, ugyanott vagyunk 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ProGabe
#1085
Ugyanilyen honlap,tulajdonképpen a magyar ennek a koppintása:http://www.commercialbreaksandbeats.co.uk

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1084
Sziasztok,
lehet, hogy már sokan emlegették elõttem ezt a honlapot, de akkor én most még egyszer megteszem, hátha segít akárkinek legalább annyit, amennyit nekem segített már, szerintem nagyon sok minden fent van. Reklámok is, de a zenék listáját is meglehet találni, márkákra és azon belül is reklámokra is lebontva ha jól emlékszem. A honlap pedig nem más, mint a www.reklamadatbazis.hu.
Sok szerencsét és jó keresgélést, mindenkinek!😊

nesto
#1083
Johnny Justify Ez a te zenéd!

#1082
üdv.nem tudja valaki, hogy ki az elõadója annak a számnak, amely egy panasonic reklámban van? (egy férfi és egy nõ külön taxiban ül, a férfi lefényképezi a nõ telefonszámát...)
elõre is kösz
#1081
207???
az nincs meg, csak annak a tv-s reklámnak van a zenéje... milyen 207rõl írsz?

#1080
Tomasseee ha át tudnád küldeni a 207 reklém zenéjét akkor megköszönném
#1079
ha valakinek megfvan a peugeot 207 reklám zenéje (csak a zene) akkor azt ha eltudja küldeni az naon jó lenne köszi [email protected]
#1078
Elõre is köszi
#1077
Hi! Lehet, hogy beírtátok már, de sajnos nem találom... A Dove reklám zenéje kéne... az a see your true colors meg like a rainbow...😄 (Nem biztos, hogy Dove😊
#1076
Hali, nem tudjátok a legújabb Arany Ászok reklám alatt milyen zene megy?

#1075
Jah, meg egy másik. Valamikor karácsony környékén az RTL Klubon reklámoztak valami sportversenyt. Talán forma1? nemtudom. Az alapzene egy gyakorlatilag full basszusos, pár ütembõl álló "zene volt", de enkem nagyon bejött. Már szinte el is felejtettem, amikor a minap hallottam egy szórakozóhelyen. Davit Guetta - The world is mine egyik remixe volt. Ha valaki tudja, melyik ez a remix konkrétan, légyszi írja meg nekem, mert már 6 mixet töltöttem le, de sajnos nem sikerült még meglelni 😞
Elõre is köszönöm!
#1074
Üdv!

Egy régebbi Blaupunkt reklámzenét keresek. Prosieben-en nyomták állandóan, a lényege: autóhifi reklám, csávó beül a folkszvagányba, bekapcsolja a hifit, a hátsó kalaptartóban látzik, ahogy ugrálnak a hangfalak, majd a zene ütemére a plüssmaci éls a plüssnyuszi elkezdenek... hát... szóval, újfajta állatfajt teremteni 😛
Nolycsy
#1073
Helló! A L'oreal Pure zone reklámzenéje kéne. Még Tv-ben nem láttam, csak moziban a film elõtt vetítették. A szövegében kb. az van, hogy az arclemosók nem tisztítják le rendesen az arcod, ezért használd a l'oreal-t, és a csaj egy ajtót kinyitva, közelrõl látja hogy mi is történik a koszokkal a bõrben. Remélem valaki ismeri a zenéjét.

#1072
Hogy lehettem ilyen bamba 😊 már itt volt a válasz

#1071
Meválaszolnám a kérdésem:

Peugeot 207: Marcels - Heartaches

ha esetleg mást is érdekelne
Zadeus
#1070
hy
The Marcels Heartaches a katicás reklámé

#1069
Sziasztok!

Nekem a peugeot 207 (katicabogaras) reklámzenéjének a címe kellene, ha tudja valaki legyen szíves megosztani velem.

Köszi
#1068
nekem megvan a komplett szám, ha kell v.kinek, feltöltöm

#1067
helló! nekem is, és szerintem sokaknak tetszik a Sony Bravia LCD-TVék zenéje. (színes labdák gurulnak...) annak az elõadója:
Jose Gonzalez - Heartbeats 320 kbps (Sony Bravia advert) meg lehet találni egy oldalon csak az 1 perces változatát (amit hallunk) mert ez az egész szám. ha máshol nem, a www.reald.gportal.hu oldalon háttérzenének van berakva! www.reald.gportal.hu/bravia_lcdtv.mp3 innen lehet letölteni! csak ennyit akrtam😊 sziasztok
#1066
Hali! Remélem tud valaki segíteni. Egy régi Levi's reklám zenéjét keresem mégpedig azt amikor a reklámban egy guminõ meg egy gumicsávó találkozik de a az egyiket elsodorja egy teherautó szele és egy drótkerítésen landol, aminek következtében leereszt...a másik pedig nagy bánatában egy rózsa tövisébe nyúl hogy leeressze magát. Na kb errõl szól a reklám remélem rémlik valakinek és tud segíteni. Elõre is kösz. (Ja és az valószínû hogy magyar adón nem sûrûn vetítették)
nesto
#1065
thx

biaggio
#1064

.::Reklámadatbázis::.

#1063
Halihó!

A Visa reklám zenéjét én is megköszönném!
nesto
#1062
engem is érdekelne...

#1061
Hello! Vki meg tudná mondani mi az új VISA reklám zenéjének a címe és elõadója?
#1060
Sziasztok! Tegnap láttam a mission impossible-t, elõtte volt egy bmw reklám, annak a zenéjét szeretném tudna, ha segítene valaki megfejteni. klasszikus

#1059
A Trio Da Da Da reklámzenét feltenné akinek megvan? Elõre is köszi 😊
#1058
Emberek nekem is nagyon kéne az uj heinekken reklám de nagoyn 😄 mert k*rv*ra bejon ja meg még midng keresem a bacardis reklámot a vinnie jonnes ost koszi elore is Gabeszg

#1057
ProGabe!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Isten küldött közén az tuti!
ProGabe
#1056
Mielõtt még többen küldenének privit: IDE is feltöltöttem a Ronaldinho-s zenét.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.