Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sunhatch - Can't Get Better Than This / Watch The Pendulum
Nem a voda csináltatta:
http://www.energyflashrecords.co.uk/catalogue/title.phtml?product_id=33976
És bele is lehet hallgatni:
http://www.oldskoolringtones.co.uk/33976.wma
Tényleg ez az. Csak meg kéne találni honnan lehet leszedni, mert én nem találom sehol.
a másikat nem tudod?
van vmi oldal a neten ami reklámok zenéjével foglalkozik? ennek a mc donald's reklámnak annyira jó a zejéne, hogy addig nem nyugszom amig meg nem tudom, hogy ki az elõadó.. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Jon: Itt azt írják, a világegyetem folyamatosan tágul. Garfield: Remek. Akkor van hely még egy fánknak.
A csapat választás==>RJD2😄e L'alouette
van két "focis" reklám, aminek nagyon jó zenéje van.
az egyikben két csávó passzolgatja egymásnak a labdát az erkélyrõl, egy elég lepukkant helyen. valami dél-amerikai zene szól alatta, iszonyú jó..
a másikban kisgyerekek fociznak szintén egy elég proli környéken, és beszáll közéjük pár sztárfocista, vagy vmi ilyesmi. annak is elég jó zenéje van.
valaki tudja a címeket, elõadókat?
Jon: Itt azt írják, a világegyetem folyamatosan tágul. Garfield: Remek. Akkor van hely még egy fánknak.
Valóban torz a dolog, de ez nem a Reald hibája. Ezt én szúrtam el, mikor rögzítettem a zenét, még nem voltam annyira profi benne, de tanultam a hibáimból és most készítem el a javított kiadást, amit remélem fel tudok valahova rakatni valakivel. Amint kész az új verzió, szólni fogok és megírom a letöltés módját/helyét.
Zsolt
Enjoy life😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Aki tudja, legyen nagy a szája!
Következõk érdekelnek, sõt, lehet, hogy rajtam kívül másokat is:
Budapest Bank, hallo hitel.... tudjátok, mikor az online pap bácsi ...
meg volt valami Subarus reklám, most nem ugrik be, de aki ennyibõl rájön,
annak külön kockacukor.
Üdv: Herceg
<#integet2>#integet2>
DE hidd el (hiddjétek el) ennek a zenének nem lesz eredetije... szerintem.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Vodafón 3G-s turpisságok😊
Az a sanda gyanum hogy a vodások külön ehhez a klipphez csinálták ezt a zenét és a klippben látható infó (mikor a srác kiválasztja ezt a Cadillac-es számot) nem egyeztethetõ össze vele. Tudom hülye feltételezés de ez a számcím nem passzol ehhez a zenéhez... Let's have a party.... én erre a számra nem kezdenék el bulizni az tuti, bár jól össze-samplerezték a zenét és valóban tetszetõs, de az állítólagos címmel nem tartom összepasszolónak. SZERINTEM!!!
Ez a szám inkább újszerü, elektrónikus hangzású...
Ha a srác mondjuk... "esti" idõpontban (a város esti fényeinél) kelne útra, még bevenném hogy partizni indul (ezzel a zenével bemelegítve), de így...ehhh😊
A vodások tettek egy kis csavart ebbe a klippbe vagy pedig valamit elnéztek...
UI: még valami érdekesség: ha ez a Cadillac-es infó hiteles, akkor a többi felette lévõ számcím is valódi kéne hogy legyen, nem??? Kérdem én, találtatok ti olyan számot hogy:
Western Heroes - Tell Me Everything About It
(Ez az legfelsõ számcím a teló kijelzõjén😊)))))
Jó fejtörést reklámfalók😊
Enjoy Life😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
(www.reklamadatbazis.hu)
Vagy Bcdc++,vagy inkább javasloma morpheus-t
Jobb,gyorsabb,királyabb
a dc nekem ezt a számot nem találta😞(((aki megszerezte dobjon 1 linket pls!!
„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson
.::Reklámadatbázis::.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson
Bocs,Eddmegleves,nem rád kiabálok<#worship>#worship>,csak már egy picit kezdek kiborulni<#idiota>#idiota>
vki nem tudja annak a számnak a címét ami a Rexona reklámban megy mikor állatok mennek a városba stb?
elõre is kösz