Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Zenemano, a viasaton láttam éjjel, de szerintem mindegyik kereskedelmi TV
játssza. Este még vadászok rá. Nekem nagyon bejön a nóta.
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Zenemano, kösz, hogy reagáltál a kérdésemre.
Sajnos tegnap éjjel megint csak a reklám végét csíptem el -úgy, hogy direkt a reklámra vadásztam és pont onnan kapcsoltam el a tv-t, ahonnan nem kelllett volna- ,nos Chevrolet Captiva és Epica modelleket reklámoz, mindig valahogy a zenére figyeltem és hogy mi van még benne... egyelõre ennyi ugrik be, remélem meglesz valakinek!
M.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |
Ha valakit még érdekel....
Felkerült a reklám lehetséges legteljesebb infója a reklamadatbazis.hu-ra!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Új Chevrolet reklám zenéje érdekel.
Tudja valaki?
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Az kéne amelyiket végül elkezd hallgatni.
tomm hogy régi, de vki csak tudja
elõre is köszi
A DJuice-os zenét le lehet tölteni a DC-rõl vagy Limeware-rõl is, kérd meg a haverokat, ha neked nincs lehetõséged rá.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Djuice-Pop Tarts: Girlie Pop, Lectro XXL Live ( zenemano olvastam a reklámadatbázisba h az itunsról tetölthetõ, de az csak pénzes nem?)
Ha tud valaki vmit ezekrõl a számokról kérem h írjon, légyszi!!!
Nekem a Bomba reklám zenéjének a címe kellene!Ha vki tudja az leírhatná!THX elõre is!!!<#help>#help>
Ha megvan megvan, ha nem, kivárom😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
ha találok még reklámzenét azt is felrakom.
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Aranyászok - Mood Indigo - Golden Light
Axe Klick (Ben Afflec-es reklám) - Johnny 'Guitar' Watson - Gangster Of Love
Blaupunkt (nyuszi és a maci hancúrozik) - Alex Peace - Blaupunkt P.I.M.P.
DJuice (mobillal trükköznek) - Pop Tarts - Girlie Pop
HVB Bank (fagyislenyalós néni) - NaNaNaNa
Medvesajt (kislány durcizik) - R. Myhill - Let Me Baby
Nike Air (sportolók fájdalma) - Johnny Cash - Hurt
Orbit (mindent foggal csinálnak) - T. Bryson & P. C. Irving - Are You Ready
Orbit Drops (lány a szökõkútnál és munka közben) - D. Edwardson - Everyday Sunshine
Palette Color XXL - Lectro - Live X.X.L. (Teljes hosszban CSAK ITT!!!)
Panasonic Lumix (taxiból fotózza a lány számát) - Tobias Froberg - When The Night Turns Cold
Peugeot 207 (katica hancúr) - The Marcells - Heartaches
Skoda Roomster (tengerpart és erdõ) - Kris - Room For More
T-Mobil Domino Társ (srác telefonkönyvvel) - Graham Coxon - You And I
Tom Tailor Fragrances (pár a tengerparton) - Asher Lane - Easy To Be Free (Rick Nelson Cover)
Vodafone 3G (srác a városban) - Sunhatch - Watch The Pendulum (Zenefan Rmx)
Winterfresh (csokról csókra) - Jan Cyrka & Toby Bricheno - The Love Express
.... .... ....
Asszem van egy-két olyan RITKASÁG köztük, amivel máshol nem fogtok találkozni (sehol a neten) jó ideig...
Jó szórakozást!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
#1425 köszi
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Köszi
http://www.youtube.com/watch?v=LRwQ2LunR6s
a zenéjét tudtommal a klipphez készíttették, nem adták ki CD-n.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD
itt egy link ahonnan le tudjátok tölteni a t-mobile reklámot amiben a srác gondolkodik meik haverját hívja fel. (graham coxon - you and i)
--- http://rapidshare.de/files/33587824/Graham_Coxon-_You___I.mp3 ---
Ami neked van az az eredeti 70es években íródott verzió, de ezt múlt évben egy másik hölgy ujra felénekelte a Kit-Kat reklámhoz, de még nem tudtam kideríteni az énekesnõ nevét.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Herbal Essences - Citrus Lift -SPECIAL EDITION-HUN
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net