Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1455
Most már öngyi leszek, megint most maradtam le róla!
#1454
Nem ez az, Pheaper.
Zenemano, a viasaton láttam éjjel, de szerintem mindegyik kereskedelmi TV
játssza. Este még vadászok rá. Nekem nagyon bejön a nóta.
Pheaper
#1453

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1452
Még nem láttam ezt a rekit, melyik adón csípted el?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1451
Üdv!

Zenemano, kösz, hogy reagáltál a kérdésemre.
Sajnos tegnap éjjel megint csak a reklám végét csíptem el -úgy, hogy direkt a reklámra vadásztam és pont onnan kapcsoltam el a tv-t, ahonnan nem kelllett volna- ,nos Chevrolet Captiva és Epica modelleket reklámoz, mindig valahogy a zenére figyeltem és hogy mi van még benne... egyelõre ennyi ugrik be, remélem meglesz valakinek!

M.
#1450
A Fiat Grande Punto reklám zenéjének adatai fent vannak a Reklámadatbázison!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Noninnyó
#1449
A Fiat Punto reklámzene elõadóját tudja valaki? Don't You Forget About Me? Nem Billy Idol csinálta, valaki más, szerintem friss zene lehet, más a hangszerelése. Ha kiderül, írjátok ide pls.

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

cseri001
#1448
nekem is tetszik... az a kislány haláli 😊))

Úristen hód, fújd már ki!!!

#1447
van ez a gagyi tõzsdemágus reklám. Na nekem maga a reklám kéne 😊 köszi

#1446
Mekis-focis-krumplis-reklám-zene rajongók...
Ha valakit még érdekel....
Felkerült a reklám lehetséges legteljesebb infója a reklamadatbazis.hu-ra!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1445
Mi is van ebben a Chevrolet reklámban?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1444
Szevasztok.

Új Chevrolet reklám zenéje érdekel.
Tudja valaki?
#1443
ok, Köszi! Megvan, fel is raktam a honlapomra (www.wera.mindenkilapja.hu)
#1442
Vagy olvasd el a 1427. bejegyzés listáját, ott is szerepel a válasz.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1441
Fent van a "Vodafon 3G" reklám adatai a reklamadatbazis.hu-n. Nézzd be oda is.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1440
Sziasztok vki megtudná mondani anna a vodafone reklámnak a címét amiben a csávó válogatja a telefonján a zenéket??
Az kéne amelyiket végül elkezd hallgatni.
tomm hogy régi, de vki csak tudja

elõre is köszi
Zadeus
#1439
a supradyn zenéjét tudjátok ?

#1438
Igen pénzes az iTunes és itthonról nem lehet használni.
A DJuice-os zenét le lehet tölteni a DC-rõl vagy Limeware-rõl is, kérd meg a haverokat, ha neked nincs lehetõséged rá.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1437
Viszont tdom h egyenlõre senki nem találj és nincs meg senkinek, de ha mégis akkor jók lennének ezek a reklám zenék letöltve :
Djuice-Pop Tarts: Girlie Pop, Lectro XXL Live ( zenemano olvastam a reklámadatbázisba h az itunsról tetölthetõ, de az csak pénzes nem?)
Ha tud valaki vmit ezekrõl a számokról kérem h írjon, légyszi!!!
#1436
Hella!
Nekem a Bomba reklám zenéjének a címe kellene!Ha vki tudja az leírhatná!THX elõre is!!!<#help>
#1435
Ennek örülni fognak a többiek szerintem... nekem nincsenek gondjaim zeneügyileg 😉
Ha megvan megvan, ha nem, kivárom😊

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1434
Na itt, vagyis a honlapomon lelehet tölteni egy pár reklámzenét : http://www.wera.mindenkilapja.hu többek közt a t-mobilosat is.
ha találok még reklámzenét azt is felrakom.
Pheaper
#1433
😞( okés értem 😞(

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1432
Pont azokat reklámokat választottad ki amiknek nincs kiadott zenéje. Ezeket a zenéket jobbára reklámhoz csinálták. Ignisnek itthon csinálták a zenéjét, Suzuki nem adja ki!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1431
Látom itt mindenki mániája a letöltés... én már annak is örültem hogy végre meghallgathattam õket teljes változatban... sokukra nyár óta várt mindenki. Már ez a "lehetõség" is kész csoda, nem?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Pheaper
#1430
kéne nekem az ignis reklámja(új),tictac új reklámjának a zenéje,és supradyn

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

Pheaper
#1429
ezeket h lehet letõlteni???

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

ProGabe
#1428
ez jó,kösz 😊

az ebben lévõ zenérõl(ha egyáltalán annak lehet nevezni) nem tud valaki valamit?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1427
Ha valakit érdekel, a www.reklamadatbazis.hu oldalán a Radio.Blog-ba ("internetes Winamp") felkerült pár reklámzenei csemege, amit regisztrálás után meg lehet hallgatni. Ízelítõ, mely reklámok zenéi vannak fent jelenleg (a legtöbb teljes verzióban hallható!!!):

Aranyászok - Mood Indigo - Golden Light
Axe Klick (Ben Afflec-es reklám) - Johnny 'Guitar' Watson - Gangster Of Love
Blaupunkt (nyuszi és a maci hancúrozik) - Alex Peace - Blaupunkt P.I.M.P.
DJuice (mobillal trükköznek) - Pop Tarts - Girlie Pop
HVB Bank (fagyislenyalós néni) - NaNaNaNa
Medvesajt (kislány durcizik) - R. Myhill - Let Me Baby
Nike Air (sportolók fájdalma) - Johnny Cash - Hurt
Orbit (mindent foggal csinálnak) - T. Bryson & P. C. Irving - Are You Ready
Orbit Drops (lány a szökõkútnál és munka közben) - D. Edwardson - Everyday Sunshine
Palette Color XXL - Lectro - Live X.X.L. (Teljes hosszban CSAK ITT!!!)
Panasonic Lumix (taxiból fotózza a lány számát) - Tobias Froberg - When The Night Turns Cold
Peugeot 207 (katica hancúr) - The Marcells - Heartaches
Skoda Roomster (tengerpart és erdõ) - Kris - Room For More
T-Mobil Domino Társ (srác telefonkönyvvel) - Graham Coxon - You And I
Tom Tailor Fragrances (pár a tengerparton) - Asher Lane - Easy To Be Free (Rick Nelson Cover)
Vodafone 3G (srác a városban) - Sunhatch - Watch The Pendulum (Zenefan Rmx)
Winterfresh (csokról csókra) - Jan Cyrka & Toby Bricheno - The Love Express
.... .... ....

Asszem van egy-két olyan RITKASÁG köztük, amivel máshol nem fogtok találkozni (sehol a neten) jó ideig...

Jó szórakozást!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Pheaper
#1426
köszi
#1425 köszi

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

ProGabe
#1425
kispál és a borz - ha az életben,gondolom külön instrumentál (+kicsit hozzányúltak azért) a reklám kedvéért

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1424
Hali, ha arra gondolsz, amire én, akkor itt megoldás: Fairground Attraction - Perfect

Pheaper
#1423
ja és a vilmosr körte reklámja is mi ?

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

Pheaper
#1422
valaki mondja meg a suprayn f reklámzenéjét pls köszi

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1421
Kár...

Köszi
#1420
a fiat ducato reklámnak a zenéjét tudom hogy már kérdezték de azt honnan lehet le tölteni? elöre is köszi
#1419
A reklámodnak:
http://www.youtube.com/watch?v=LRwQ2LunR6s
a zenéjét tudtommal a klipphez készíttették, nem adták ki CD-n.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1418
A Toyota F1-es relmám zenéjét valaki? ("We practice")
DJ Skyline
#1417
ez az a ford focus reklám,ahol utat mutatnak,és csak a végén az autót?😄 elõbb láttam,és nem rossz

xxdani
#1416
köszi

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#1415
Az általad belinkelt reklám infója fent van a reklámadatbázis.hu-n, a Nike - Air bejegyzésnél.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

xxdani
#1414

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

xxdani
#1413
http://www.youtube.com/watch?v=KGzbHJZ-ffE léci valaki megtudná mondani ennek a reklámnak a zenéjét?

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#1412
Sziasztok! Én az MTV1 sugárzott Napló '56 zenéjére lennék kíváncsi! Sokszor hallottam már, de címét még sose😞. Elõre is köszi!
#1411
A legújabb Quick Time-mal és a RealPlayer-rel le lehet játszani, de ha másnak is gondja lesz vele, akkor csinálok majd egy mpg-es verziót is.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

zoli122
#1410
Ezt a mov kiterjesztésû izét mivel lehet le jáccani mert nekem nem jácca le semmi HELP

-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD

#1409
na sziasztok!
itt egy link ahonnan le tudjátok tölteni a t-mobile reklámot amiben a srác gondolkodik meik haverját hívja fel. (graham coxon - you and i)
--- http://rapidshare.de/files/33587824/Graham_Coxon-_You___I.mp3 ---

#1408
Akkor az nem az a verzió, ami a reklámban szól!!!
Ami neked van az az eredeti 70es években íródott verzió, de ezt múlt évben egy másik hölgy ujra felénekelte a Kit-Kat reklámhoz, de még nem tudtam kideríteni az énekesnõ nevét.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

TommyC
#1407
Ja az enyémbe egy csaj énekel...
Carpenters - Close To You

dixitque deus fiat lux

#1406
Bocs, egy link lemaradt, ez a speckó H.E. reklám:

Herbal Essences - Citrus Lift -SPECIAL EDITION-HUN

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net