Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1405
Valaki itt imádkozott a Domestos reklámért, tessék... a másik meg ráadás😊

Igyekezzetek, mert az utolsó letöltéstõl számított 7. nap után törlõdik a link!

Domestos - 5x hosszabb fertõtlenítõ hatás! -HUN


...megjegyezném, hogy ez a H.E. reklám egy speciális verziója, itthon nem lesz látható ebben a formában!!!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1404
Engem csak a kit-kat zene elõadója érdekelne... csak mert több változatrol hallottam.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

TommyC
#1403
ja és a kit-kat zenéje is..

dixitque deus fiat lux

TommyC
#1402
megvan a ford focus 2006, meg a t-mobil siemenses reklámjának a zenéje!
ha valakit érdekel, szóljon, oszt felrakom valahova.
[email protected]

dixitque deus fiat lux

#1401
Becks-es zene reklámhoz készült...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

zoli122
#1400
Becks reklamja zenejet tuggya valaki? (nem olvastam vissza lehetoleg priviben valaszoljatok köfi)

-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD

#1399
Jah... az a: Vanilla Ice - Ice Ice Baby (Rauch Ice Tea Reklámzene) lesz.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Zadeus
#1398
amikor a csaj a kocsiból le leheli a rendõr azt megfagy 😄

#1397
Bravo reklám címét? Az meg mi a manó? Kicsit bõvebben...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Zadeus
#1396
nem tudja valaki a bravo reklámnak aa cimét??

#1395
A Ford Focus (2006) reklám adatai is fent vannak a reklamadatbazis.hu-n....

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1394
Hát pedig a T-Mobil: Domino Társ reklám adatai fent vannak a www.reklamadatbazis.hu-n, mivel én küldtem be õket... csak má megint kapkodtok testvíreim...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1393
Hopsz. Most látom, hogy már leírták mind a kettõt elöttem, csak lusta voltam visszaolvasni. reald: a válasz ott van a #1337-ben!

#1392
Sziasztok! Engem is érdekelne amit reald említett, a T-mobile reklám zenéje. Valamint érdekelne az is, hogy milyen szám szól a Ford Focus reklámja alatt. Köszönöm!

#1391
Helló! mér olvastam hogy vki kereste, de nem láttam rá választ. Mi a T-mobile-os reklám zenéje? (amikor ágyat visznek, bicikliznek, az újban hangszórót szerelnek a kocsiban, beugranak a vízbe.....)Reklámadatbázison nem találtam. köszi!
#1390
Az oldal címét,de ha a zenéét tudod az se baj.

#1389
Áruld el a címét.

#1388
Látom indexen is nyomulsz... amit belinkeltél ott, az az angliai verzió.
Reklámhoz gitározták fel a zenét, úgyhogy sok jót ne várj...
De ehez hasonló zene rengeteg van még a neten! ! ! ! !. Ha jól tudom a Benkõ Dániel is hasonlókat alkot, nézz utána.
És karácsony elõtt tapadj a Kossuth Rádióra, ilyen zenéket játszanak reggeltõl estig.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1387
Na én meg találtam olyan (angol nyelvü) videót, ami alatt a MAGYAR Pedigree-s reklám zenéje szól 😊
Jelenleg a magyar Pedigree oldal átalakítás alatt van... ígyhát máshol keresgéltem...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

ProGabe
#1385
a film valószínûleg az utolsó szamuráj
ITT bele lehet hallgatni a számokba

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1384
Sziasztok!

Nem egészen reklámzene, de jobb hely nem jutott eszembe, ahol segíteni tudnának nekem...Egy szám címét keresem (reggelente az ATV-n szoktam látni a klipjét):

Egy szép, sötéthajú nõ énekel egy számot, olyan Enya stílusban (lehet õ az) és
a klipben gyakran látunk egy könyvet, amiben egy film megy, aminek a fõszereplõje Tom Cruise (vmi kékruhás katonát alakít, kb. a szabadságharc idejére helyezném el).

Lécci valaki segítsen! :-)
Elõre köszi!

Vincent
ProGabe
#1383
hogy teljesen pontosak legyünk:
Clint Mansell - Requiem For A Dream(Orchestral Version)

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#1382
tényleg ott van<#vigyor5>
mentségemre legyen mondva ezt a youtube-s linket nagy hitrelenjében kerestem,itt az egyik topikban linkelte valaki rapidsahere-rõl a "normál" változatát,amúgy a többiek se vették észre 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Hixer
#1381
nemtom hogy most rakták-e oda vagy mi és látom már van válasz, de a videó leírásában is ott oldalt benne volt, hogy mi a zene, igaz csak a címe oldalt ráklikkelsz a (more) gombra a szövegnél akkor kiírja a teljes leírását a filmnek és benne van, hogy Music:Requiem for a Dream

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

ProGabe
#1380
köszi,és már megkérdeztem a készítõk oldalán,majd írom a választ(ha lesz)

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1379
nekem kétszer megvan ez a szám. az egyiknek a címe😞ez volt a videóban)
Lord of the Rings-Two Towers Trailer song (Clint Mansell - Requiem for a Dream Remix)
A másik amelyik hosszabb egy kicsit, de a vége ugyanez:
Lord of the Rings-The Two Towers - Main them - Requem for a Dream
Én is kerestem mi az eredeti címe, de talán így könnyítettem egy kicsit.

Amse
#1378
youtube-on hozzá lehet szólni a videókhoz szal kérdezd meg 😊

#1377
Hát itt csak egyet tudnék tanácsolni:
1. a videó neve alapján kideríteni a származási helyét, vagy azt, hogy kik/ki csinálta
2. majd írni nekik, hogy árulják el, milyen zenét tettek a klipp alá.

Sajnos annyira tucatzene ez, hogy alig van támpont, ami alapján "ezt" ki lehetne deríteni.

Vagy max. a klippbõl ki tudom szedni a zenét, igaz nem cd minõségben (hanem olyan minõségben, ahogy hallod alatta, persze a szövegelést nem tudom kivágni), de ez is több lenne mint a semmi.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1376
Azt nem tudjátok,hogy az a szám mi ami a moziünnep bemutatója alatt megy??
ProGabe
#1375
nem reklámzene,de nincs ahol megkérdezhetném,szóval:ebben mi szól?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1374
Hát lehet hogy jó a "Morphi" de így is akad bõven egy két kuriózum (fõleg zene), amit ott se lehet megtalálni, de dc-n és torrenten se 😊 Na az ilyen esetekben segít az "idõ" nevü "progi" 😊

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1373
Lehet az én "készülékemben van a hiba" de egy deka zenét nem hallottam ebben a beharangozóban, csak ilyen motoszkálós effekteket és a narrátor hangját, de semmi zenei dolgot nem vettem észre...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1372
-bár ha film kell akkor inkább dc 😊

Afrika lvl3 ^Xian powa^

#1371
Sziasztok. A Morpheus nevû programocskát mindenkinek csak ajánlani tom! Ezzel megtalálsz minden zenét, amit csak akarsz. Én ezt használom már 1 éve, és jobb mint a dc++ xD

Afrika lvl3 ^Xian powa^

Amon Serrano
#1370
Nem tudjátok véletlenül, hogy mi az a zene, ami a Deja vu trailere alatt szól? Tetszik!

trailer

Úgy a felétõl van a zene.

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

Amse
#1369
Mamas and Papas az elõadó nem Mama Cass Elliot

#1368
Lostos szám: Mama Cass Elliot - Make Your Own Kind Of Music
Pheaper
#1367
LÁL😄

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1366
Bezony!!! Ügyesek voltatok, adjátok tovább az adatokat...

Level Completed!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1365
He's a pirate, Ez az eredeti címe annak.

#1364
bocs az elejét lehagytam : a lostról van szó - 2.évad 1.rész
#1363
hi!

tudom h ez nem teljesen ide tartozik, de nem tudná megmondani vki, hogy mi annak a számnak a címe, amelyik a 2.évad 1.részében megy - amikor mutatják a csávót aki a föld alatt lakik, meg amikor a Jack lement a földalá, akkor is megszólalt a zene.sokat segítenétek!
#1362
A Jack Sparrow nem jó, mert nem azt használták a beharangozóhoz! DE nincs semmi gond, kutassatok csak, közel vagytok a jó megoldáshoz.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Inferno
#1361
Amit én adtam meg szerintem az ..csak össze van vágva 😛. (De ha nem így van ezer bocsi )

PS3/X360 user: Infernohun

#1360
Van egy kutyaeledel reklám aminek a zenéjének a címére vagyok kíváncsi.Csak egy hangszer szól.Egy akusztikus gitár és nincs alatta ének.Nagyon érzelmes.A reklámban mindenféle kutyát mutatnak,kicsit,nagyot meg fajtisztát én nem fajtisztát.

#1359
Látom van itt lelkesedés... Lassan összejön a megoldás is, de ez így még mindig csak 75%-os, mondhatnám úgy is kezd forrósodni... gyerünk Noninnyó, közel vagy!!!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Noninnyó
#1358
Karib Tenger Kalózai: original score cd-rõl:

Klaus Badelt - Skull And Crossbones

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

Pheaper
#1357
zenemanó te most tudod hogy mijen zene megy alatta?

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1356
A betétdal az félig-meddig elfogadható lenne, de legyetek pontosabbak picit. Lehet más aki olvassa ezt a topicot és nem annyira jártas a filmekben, de tetszik neki "ez" a zene (és szeretné megtalálni), az nem biztos, hogy tudni fogja melyikre gondoltatok.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net