Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igyekezzetek, mert az utolsó letöltéstõl számított 7. nap után törlõdik a link!
Domestos - 5x hosszabb fertõtlenítõ hatás! -HUN
...megjegyezném, hogy ez a H.E. reklám egy speciális verziója, itthon nem lesz látható ebben a formában!!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
ha valakit érdekel, szóljon, oszt felrakom valahova.
[email protected]
dixitque deus fiat lux
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Reklámhoz gitározták fel a zenét, úgyhogy sok jót ne várj...
De ehez hasonló zene rengeteg van még a neten! ! ! ! !. Ha jól tudom a Benkõ Dániel is hasonlókat alkot, nézz utána.
És karácsony elõtt tapadj a Kossuth Rádióra, ilyen zenéket játszanak reggeltõl estig.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Jelenleg a magyar Pedigree oldal átalakítás alatt van... ígyhát máshol keresgéltem...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mi a kutyákért vagyunk.A kicsikért és a nagyokért...
ITT bele lehet hallgatni a számokba
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Nem egészen reklámzene, de jobb hely nem jutott eszembe, ahol segíteni tudnának nekem...Egy szám címét keresem (reggelente az ATV-n szoktam látni a klipjét):
Egy szép, sötéthajú nõ énekel egy számot, olyan Enya stílusban (lehet õ az) és
a klipben gyakran látunk egy könyvet, amiben egy film megy, aminek a fõszereplõje Tom Cruise (vmi kékruhás katonát alakít, kb. a szabadságharc idejére helyezném el).
Lécci valaki segítsen! :-)
Elõre köszi!
Vincent
Clint Mansell - Requiem For A Dream(Orchestral Version)
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
mentségemre legyen mondva ezt a youtube-s linket nagy hitrelenjében kerestem,itt az egyik topikban linkelte valaki rapidsahere-rõl a "normál" változatát,amúgy a többiek se vették észre 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Lord of the Rings-Two Towers Trailer song (Clint Mansell - Requiem for a Dream Remix)
A másik amelyik hosszabb egy kicsit, de a vége ugyanez:
Lord of the Rings-The Two Towers - Main them - Requem for a Dream
Én is kerestem mi az eredeti címe, de talán így könnyítettem egy kicsit.
1. a videó neve alapján kideríteni a származási helyét, vagy azt, hogy kik/ki csinálta
2. majd írni nekik, hogy árulják el, milyen zenét tettek a klipp alá.
Sajnos annyira tucatzene ez, hogy alig van támpont, ami alapján "ezt" ki lehetne deríteni.
Vagy max. a klippbõl ki tudom szedni a zenét, igaz nem cd minõségben (hanem olyan minõségben, ahogy hallod alatta, persze a szövegelést nem tudom kivágni), de ez is több lenne mint a semmi.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Afrika lvl3 ^Xian powa^
Afrika lvl3 ^Xian powa^
trailer
Úgy a felétõl van a zene.
A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Level Completed!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
tudom h ez nem teljesen ide tartozik, de nem tudná megmondani vki, hogy mi annak a számnak a címe, amelyik a 2.évad 1.részében megy - amikor mutatják a csávót aki a föld alatt lakik, meg amikor a Jack lement a földalá, akkor is megszólalt a zene.sokat segítenétek!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
PS3/X360 user: Infernohun
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Klaus Badelt - Skull And Crossbones
Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net