Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Most próbáld meg újra...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
reklamadatbazis.hu
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A Film+ reklámok alatt több zene is van, az egyik alatt asszem magyar rock csapat (talán Tankcsapda) egyik zenéje megy.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Két reklám zenéjét keresem: Supradyn és a Fiat Grande Punto zenéjét! 😊
A cím is jó ha tudja valaki. Köszönöm!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
\"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes\"
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
nekem a dove reklam zenéje kéne ami most megy a tv-ben 😊 egy szappant mutatnak be xD
\"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes\"
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Lenne egy nagy kérésem itt egy link:
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=kYWe5I74b6Ahvzdy
a videó alatt megy egy szám amit rég óta keresek és ennek kellene az elõadója vagy a címe.
THX!!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!
A Samsung Z400as zenét a reklámhoz készíttették és nem adták ki kereskedelmi forgalomba!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!
-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD
Elvileg én is ugyanazon eszközökkel kutatok... mint amivel a többiek is tehetnék... csak én áldozok egy kis pénzt (telefonra) és türelmet a keresésekhez (kösz googlee) ... és nem várom, hogy majd valaki kiszolgál.
Tudod már "párszor elcsaptam a hasam a sültgalamb menüvel" 😉 Érted ....? 😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Hello
Lenne egy nagy kérésem itt egy link:
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=kYWe5I74b6Ahvzdy
a videó alatt megy egy szám amit rég óta keresek és ennek kellene az elõadója vagy a címe.
-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD
Fõvárosi Ásványvíz- és Üdítõipari Rt.
Na mostmár látod az infóját a reklamadatbazis.hu-n?
Remek! Ügyi vagy! Nos ez a harci helyzet, amit ott látsz.
A Szépmûvészeti Múzeumnak meg írhatsz te is (akárcsak a többi rajongó) egy e-mailt és rákérdezhetsz a zenére....
Munkára fel 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Zenemano!
Na most elcsíptem a reklámot!
Egy kicsit hosszúhajú szakállas fickó szájoncsókolja a nõt a kocsiban,
aztán beparkolnak a ház elé, mint említettem Chevrolet Captiva.
Valaki legyen olyan áldott és fejtse meg, hogy mi lehet ez a zene!
M.
Gúd Lákk!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Tudja Vki a "100 éves a Margitszigeti kristályvíz" reklám zenéjét?Remélem nem a reklámhoz készítették....
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Nem tudja valaki hogy az avon reklámban mi a zene címe ?
Formula 1 Fan
-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD