Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1505
Van egy régebbi link ami még mûködik itt minden adat még mûködött:

Corsa (C'MON Kampány)

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1504
Be volt küldve az adata, lehet adatbázisfrissítésnél kitörlõdött véletlenül.
Most próbáld meg újra...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Elvie
#1503
megnéztem még 1x: csak ennyi van ott: Corsa (C'MON Kampány), alatta pedig üres.<#nemtudom>

Elvie
#1502
Akkor vak lehetek, mert ott sem találtam😄

#1501
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra, ott is fent van az infója...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Elvie
#1500
Akkor elárulnád nekem is?😊 Én sehogy sem találom ugyanis...

#1499
Van egy, két bíztató hír "Supradyn zene" ügyben....

reklamadatbazis.hu

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

PJack
#1498
jah má megtaláltam, bocs... 😊

Pain is inevitable. Suffering is optional.

PJack
#1497
hello, az opel corsa-s C'MON-os reklámban mi a music címe? elõre is thx

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#1496
Elvileg ha írsz a hivatalos honlapjukra és megkéred õket szépen, elküldik a szövegét.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1495
Sziasztok! Tudom, már nem mai csirke, de nem tudja nekem megmondani, hogy honnan tudnám letölteni az LPG: Belly Rollercoaster címû számának szövegét? Sehol nem találom! Köszike!
#1494
A Discovery-set nem tudja senki, épp ezért kell írni nekik levelet... De már többször is olyan információ keringett ez ügyben, hogy ezek nem kereskedelmi forgalomban lévõ zenék, hanem úgy készíttetik vagy bérlik!

A Film+ reklámok alatt több zene is van, az egyik alatt asszem magyar rock csapat (talán Tankcsapda) egyik zenéje megy.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

xxdani
#1493
Helló. Néztem a reklámadatbázison az általám keresett reklámzenéket de nem találtam. Megtudná valaki mondano hogy milyen zene megy amikor nincs adás a Discovery-n és mutatják a légballonosokat meg a tájat? Vagy a másik amit keresek az az amikor az rtl-rn reklámozzák a film+-ot. köszi

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#1492
köszönöm szépen, legközelebb ott kezdem, sry 😊

#1491
.... a Fiat - Grande Punto és a Bayer - Supradyn reklám adatai szintén fent vannak a reklamadatbazis.hu-n... talán nem véletlenül 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Kit--Kat
#1490
Fiat: Don't Forget About ME

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#1489
Hello!

Két reklám zenéjét keresem: Supradyn és a Fiat Grande Punto zenéjét! 😊
A cím is jó ha tudja valaki. Köszönöm!
#1488
Ford Transit Vans reklám infója fent van a reklamadatbazis.hu oldalán!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1487
legújabb Ford reklám zenéjét nem tudjátok? ami arról szól hogy a Forddal sokkal könyebb a munka

#1486
oh nem baj 😊 azért thx 😊)

\"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes\"

#1485
Jelen információk szerint a reklámhoz készíttették a zenét.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1484
hi all

nekem a dove reklam zenéje kéne ami most megy a tv-ben 😊 egy szappant mutatnak be xD

\"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes\"

sTk01
#1483
hali*

sTk01
#1482
haki nem tudja valaki az új ánkülbensz rekinek a zenéjének a cimét?

#1481
Egy hónap múlva már lehet lesz infó, addig pihentessük ezt a kérdést... (részemrõl😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1480
Hello
Lenne egy nagy kérésem itt egy link:
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=kYWe5I74b6Ahvzdy
a videó alatt megy egy szám amit rég óta keresek és ennek kellene az elõadója vagy a címe.
CalebJoe
#1479
Egyik haverom nyaggat már egy ideje, hogy szerezzem meg az Andante bõrbútor reklám zenéjét de azt se tudom ki az elõadó ha valaki tudja írja már le!

THX!!!
#1478
Hát szoktam segíteni a reklamadatbazis.hu-n is, nagyjábol képbe vagyok a reklámzenékkel és hogy melyikkel mi a helyzet... Mostanában ráérek kutakodni ilyen kis semmiségek után...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Amon Serrano
#1477
Zenemano, hogy vagy te ilyen penge? Nagyon képbe vagy!

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

#1476
Lehet már nem ebbe a topicba írtam, de ide is leírom.
A Samsung Z400as zenét a reklámhoz készíttették és nem adták ki kereskedelmi forgalomba!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

ProGabe
#1475
az a samsung z400-as reklámja,a csávó akit szivatnak az Joe Cole,a Chelsea játékosa,a zenét nem tudom,de így már aki a te hsz-ed alapján nem tudta mirõl beszélsz,viszont a választ igen,már tud segíteni 😉

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Amon Serrano
#1474
szevasztok, melyik az a reklám, és mi a zenéje, amikor a srácnak eljátsszák, hogy már a repülõn ülnek, a srác meg rohan, hogy ne késsen el, és valami jó kis rock megy alatta. Hát ha valaki ennyibõl tudja mirõl beszélek akkor ok. ha nem, akkor még írok

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

#1473
Értem és én kérek elnézést!Az én érdeklõdésem kimerül ebben a topicban,nekem nem lenne ekkora türelmem ehhez.Respect és tisztelet Zenemano!!!!(szerintem a többiek nevében is) <#worship><#worship>
zoli122
#1472
UHHH köszönöm szépen

-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD

#1471
Nem vagyok szakmabéli... 137 napja foglalkozok ilyen reklámzenés dolgokkal, volt pár zene, ami engem is érdekelt, aztán "beszippantott" ez a hobbi és ha van idõm szivesen keresgélek infók után... pláne ha valamit a többiek is nagyon keresnek (de sehol se találják). A tévedések elkerülése végett eléggé a dolgok után szoktam járni, e-mailben és olykor telefonon is ...mert sokszor kerülnek elõ téves információk... aztat meg nem szeressük 😉
Elvileg én is ugyanazon eszközökkel kutatok... mint amivel a többiek is tehetnék... csak én áldozok egy kis pénzt (telefonra) és türelmet a keresésekhez (kösz googlee) ... és nem várom, hogy majd valaki kiszolgál.
Tudod már "párszor elcsaptam a hasam a sültgalamb menüvel" 😉 Érted ....? 😊

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1470
Köszi Zenemanó!Már látom,nem lesz meg a zene<#szomoru1>...Nagyon vágod ezeket a dolgokat,csak nem a szakmában dolgozol?
#1469


Hello
Lenne egy nagy kérésem itt egy link:
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=kYWe5I74b6Ahvzdy
a videó alatt megy egy szám amit rég óta keresek és ennek kellene az elõadója vagy a címe.


Amse
#1468
Crystal Method Vs Prodigy - Third Watch vagy csak simán Prodigy- Third Watch (2 féle van)

zoli122
#1467
Nah nem tudja senki a 3-ik mûszaknak a zenéjét?

-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD

#1466
Nem találtad meg az infóját? Rosszul kerested talán ... na ki is a gyártója a Margitszigeti Kristályvíznek? ....

Fõvárosi Ásványvíz- és Üdítõipari Rt.

Na mostmár látod az infóját a reklamadatbazis.hu-n?
Remek! Ügyi vagy! Nos ez a harci helyzet, amit ott látsz.

A Szépmûvészeti Múzeumnak meg írhatsz te is (akárcsak a többi rajongó) egy e-mailt és rákérdezhetsz a zenére....

Munkára fel 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1465
Üdv!

Zenemano!
Na most elcsíptem a reklámot!
Egy kicsit hosszúhajú szakállas fickó szájoncsókolja a nõt a kocsiban,
aztán beparkolnak a ház elé, mint említettem Chevrolet Captiva.
Valaki legyen olyan áldott és fejtse meg, hogy mi lehet ez a zene!

M.
#1464
Sajnos nem találtam meg az infóját,és a honlapjukon sincs meg a reklámfilm.Ez biztos,hogy a reklámhoz készítették?Remélem a Szépmûvészeti Múzeum reklámzenéje nem így van!Forth Minor - belive in me feldolgozás,de nem tudom honnan letölteni.Ha valaki esetleg tudja,vagy megtalálta a reklámot a neten mondjuk szöveg nélkül,kérem szives segítségét!<#wink>
#1463
De hogy kitaláltad... ez a helyzet sajna, de azért kárpótlásul megnézheted az infóját a reklamadatbazis.hu-n.

Gúd Lákk!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1462
Sziasztok!

Tudja Vki a "100 éves a Margitszigeti kristályvíz" reklám zenéjét?Remélem nem a reklámhoz készítették....
Kit--Kat
#1461
Hmm ez ûber jó ez az oldal, kössz!!!😉

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#1460
Irány a reklamadatbazis.hu .... ott kiPuntozhatod a megoldást 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Kit--Kat
#1459
Helló, Fiat Grande Punto reklámja alatt mi megy, nem tudja valaki?😊

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#1458
Sziasztok !

Nem tudja valaki hogy az avon reklámban mi a zene címe ?

Formula 1 Fan

zoli122
#1457
Sziasztok! Lenne egy kérdésem nem tudja valaki hogy a 3-Dik mûszaknak mi a zenéje tudjatok régen volt sorozat azzan a filmnek a zenéje kéne! ha meg van valakinek irja a le a zene címét PLS ja és lécci priviben ird le mert egy hétignem lszek most nah köszönm elõre is

-> Erő izom csupa izom minden reggel kokszot iszom!!! -> Intel Pentium IV, 3.6Ghz, 2Gb RAM, Galaxy Geforce 7900GT 256MB, 500GB HDD

#1456
Nem tudom mi van velem, elõtört belõlem valami végtelen és féktelen gyermeki lelkesedés!