Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1655
Lost Souls Forever- Domino7
Looserke
#1654
hali egy zene érdekelne...

az eurosporton hallottam egy összevágott spot alatt, nem is reklámzene, hanem egy sportklip alatt megy...fokozatosan bontakozik ki a zene (úgy hallom valami szimfónikus zenekar csinálja) és a végén hegedûk szólalnak meg...

..tudja valaki, hogy honnan tudnám megszerezni?

#1653
Próbálj meg írni az OTP "közönségszolgálatának", hátha segítenek...

https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/kapcsolat_cs.jsp

Szerintem ezt külön az új kampányukhoz íratták... a dal szövegét eddig sehol nem találtam meg... long way ...the only under the moon... but you can't see me from...

Ugyanaz az eset mint a T-Mobile "Szélessáv" és "Dupla percek" reklámoknál...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1652
Azt a zenét a rekihez készítették, nem kerül kereskedelmi forgalomba.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Garcia
#1651
heló

engem annak a reklámnak a zenéje érdekelne, amelyikben mindenbõl kettõt kapnak... srác 2 gitárt a hangsezrboltban , két autót az ember az autósboltban... telefonos reklám asszem...

A gravitáció nem létezik. Csak a Föld szivat. Hala Madrid! || Hajrá Magyarország!

Claud
#1650
Hali!

Tudja valaki a mostani OTP-s reklám zenéjének címét és elõadóját? Ha esetleg valahová fel is tudná tenni...!

Elõre is köszi a segítséget!

#1649
Hát ugye jól jön ilyenkor egy jó reklámadatbázis... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Looserke
#1648
engem is érdekelne...
ha jól tudom Bobby Darin, de nem tudom megszerezni sehonnan sem...

tojas1
#1647
MEGVAN
a ZENE

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#1646
Sziasztok!!

Tudna valaki segíteni??
Megint adják a TV-ben a repülõ autós OPEL reklámot.
A zenéjét szeretném megtudni ki az elõadó stb.

Nagyon KÉNE
Köszi

tojás

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

#1645
Szijasztok!

Nekem arra a számra lenne szüxégem, ami a tv2n megy/ment a Moziverzum alatt, amiben a vasállacros, a kapj L, ha tucc!t stb.t reklámozzák/ták... FONTOS! Szalagavató miatt 😉😊
#1644
Köszi tényleg ez az!

So say we all!

#1643
Mostmár tisztázódott az is, hogy ki az elõadója a T-Mobile Domino7 Extra reklám zenéjének ... reklamadatbazis.hu

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1642
Én néztem meg TV-be is láttam, de nem vagyok zenemágus. Nem tudom mi az. 😄

MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P

#1641
Jajj ne csináljátok már, mi volna ha belenéznétek a legfrissebbekbe, talán kiderülne hogy melyik az.
Ne tököljetek... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1640
Vagyis lehetséges, hogy a legelsõ, Domino7 Extra.

MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P

#1639
Valami Domino 7 a legújabb, de az itt nincs ha jól látom.

MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P

Amse
#1638
na és melyik az? 😊

#1637
Ehh ... hát a T-Mobile honlapján kerestétek már?

😊))
Na ugye 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1636
Sajna nem találtam meg! 😞

So say we all!

Amse
#1635
neten elérhetõ a reklám? (megnézném)

Amse
#1634
Jose Gonzales - Heartbeats

#1633
Sziasztok! Engem nagyon érdekelne az új T-mobilos reklámzene! Ha valaki ismeri nagyon megköszönném ha segítene!

So say we all!

Amse
#1632
Tori Amos - A Sorta Fairytale

#1631
http://www.youtube.com/watch?v=bjEV_88h-Bk
Sziasztok! Vki tudja a szám elõadóját? Köszönöm szépen!!

#1630
Az meglehet hogy a Sony Braviában. Köszi hogy mondtad, mert én már keverem,annyi tvs reklám van, és ez már rég volt. Köszike a felvilágosítást😊<#vigyor5>
#1629
Nem inkább Sony Bravia? Abban pattogtak a labdák lefelé a lejtõn...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1628
hali, valaki nem tudja hogy honnan lehet letölteni egy tvs reklámnak a zenéjét, amikor labdák pattogtak az úton, azt hiszem Panasonicos volt, ha valaki tudja írjon. köszike elõre is😊!!!!!
#1627
Ha egyre gondolunk akkor Groove Armada - My friend
autoszimulator
#1626
A rádio café reklámjának a zenéjét nem ismerte fel valaki? <#miaz>

.: mobilize.hu :.

PJack
#1625
császtok!
van az a Metaxa-s reklám, amikor buliznak és naplemente van, én a csávó az üveg száját a nappal egy irányba állítja...
és az az alatt menõ zene címére lennék kíváncsi...

tudom, elég közismert.. de a címét sose hallottam...

elõre is megköszönném<#worship>

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#1624
Visine szemcsepp reklám zenéjét keresem, tudja valaki a címét?

#1623
Hy.

http://videa.hu/main.php?page=play&v=cNIR6Ye7N5tPmaPF

Ezen a linken egy reklám látható. És most kivételesen a csávóról érdekelnének információk. Bárki aki tud léci help. Egy csaj ismerõsömnek és kell és él hal ezért a reklámért már vagy 4 napja. Lécccci

Elõre is ksözi minden segítséget.
#1622
OK!!!

AZÉRT ITT IS KÖSZÖNÖM!
#1621
Nem tudjuk megmondani, mivel a reklámhoz készítették azt a zenét és nem adták ki CD-n. Ez a harci helyzet.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1620
Ha valaki meg tudná mondani, hogy a mi a címe, vagy elõadója a suzuki ignises reklám zenéjének, tudjátok ez pa pa du wa... , na azt nagyon megköszönném
#1619
Már megírtam a választ rá, de azért próbálj meg figyelni, hogy reklámzene topicba, ha nem muszáj ne írj más témáju dolgot 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1618
Gary Jules - Mad World

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1617
Eddigi információk szerint azt a nokiás zenét a reklámhoz készíttették, nem kiadott zene... sorry.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1616
The Source Feat. Candi Staton - You Got The Love

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1615
Hali!
Tudja vki a nokia új reklámjának a zenéjét?Amikor lejátszanak egy dalt sok embernek és elmondják, h ki kit hívott fel..
<#banplz>
#1614
sziasztok...nem tudja véletlen valaki , hogy ki énekli az XBOX reklám zenéjét? a reklám alatt megy egy játék, alatta pedig egy lassú szám szól, szerintem ronan keating énekel, de nem vagyok benne biztos...ha valaki tudná, mi ez a szám, légyszi mondja meg
#1613
Sziasztok!

Én már régóta keresek egy sztem régebbi számot de sajna semmi konkrétumot nem tudok mondani!Csak az biztos h ezt a számot a FEKETE VONAT vagy a Junior dolgozta fel és az általuk elõadott szám címe pedig A VÁROS MÁSIK OLDALÁN vagy valami ilyesmi!ÉN ennek a számnak AZ EREDETI ELÕADÓJÁRA és annak CÍMÉRE lennék kíváncsi!

Ha valaki véletlenül felismerné ezt a számot akkor nagyon megköszönném a segítségét és arra kérném, hogy legyen szíves az ismereteit megosztani velem!!!

Segítségeteket elõre is köszönöm!
#1612
THNX Milus!<#taps><#taps>
#1611
zene
Sziasztok, nem tudja vki hogy mi a szám címe a videóban?

#1610
Én akkor leragadtam itt[#vigyor2
#1609
THX ! <#worship>

#1608
A Samsung YP K5-ös, "üvegbúrás" reklám zenéjének infója fent van a Reklamadatbazis.hu-n !!!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1607
Az a régi Citroen reklám zenéje volt!

A mostani:

The Egg - Walking Away (Tocadisco Remix)

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1606
Les Rythmes Digitales - Jaques your body
Azt'szem erre gondolsz:-)