Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az eurosporton hallottam egy összevágott spot alatt, nem is reklámzene, hanem egy sportklip alatt megy...fokozatosan bontakozik ki a zene (úgy hallom valami szimfónikus zenekar csinálja) és a végén hegedûk szólalnak meg...
..tudja valaki, hogy honnan tudnám megszerezni?
https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/kapcsolat_cs.jsp
Szerintem ezt külön az új kampányukhoz íratták... a dal szövegét eddig sehol nem találtam meg... long way ...the only under the moon... but you can't see me from...
Ugyanaz az eset mint a T-Mobile "Szélessáv" és "Dupla percek" reklámoknál...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
engem annak a reklámnak a zenéje érdekelne, amelyikben mindenbõl kettõt kapnak... srác 2 gitárt a hangsezrboltban , két autót az ember az autósboltban... telefonos reklám asszem...
A gravitáció nem létezik. Csak a Föld szivat. Hala Madrid! || Hajrá Magyarország!
Tudja valaki a mostani OTP-s reklám zenéjének címét és elõadóját? Ha esetleg valahová fel is tudná tenni...!
Elõre is köszi a segítséget!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a ZENE
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Tudna valaki segíteni??
Megint adják a TV-ben a repülõ autós OPEL reklámot.
A zenéjét szeretném megtudni ki az elõadó stb.
Nagyon KÉNE
Köszi
tojás
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Nekem arra a számra lenne szüxégem, ami a tv2n megy/ment a Moziverzum alatt, amiben a vasállacros, a kapj L, ha tucc!t stb.t reklámozzák/ták... FONTOS! Szalagavató miatt 😉😊
So say we all!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P
Ne tököljetek... 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P
MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
So say we all!
So say we all!
Sziasztok! Vki tudja a szám elõadóját? Köszönöm szépen!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
van az a Metaxa-s reklám, amikor buliznak és naplemente van, én a csávó az üveg száját a nappal egy irányba állítja...
és az az alatt menõ zene címére lennék kíváncsi...
tudom, elég közismert.. de a címét sose hallottam...
elõre is megköszönném<#worship>#worship>
Pain is inevitable. Suffering is optional.
http://videa.hu/main.php?page=play&v=cNIR6Ye7N5tPmaPF
Ezen a linken egy reklám látható. És most kivételesen a csávóról érdekelnének információk. Bárki aki tud léci help. Egy csaj ismerõsömnek és kell és él hal ezért a reklámért már vagy 4 napja. Lécccci
Elõre is ksözi minden segítséget.
AZÉRT ITT IS KÖSZÖNÖM!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Tudja vki a nokia új reklámjának a zenéjét?Amikor lejátszanak egy dalt sok embernek és elmondják, h ki kit hívott fel..
<#banplz>#banplz>
Én már régóta keresek egy sztem régebbi számot de sajna semmi konkrétumot nem tudok mondani!Csak az biztos h ezt a számot a FEKETE VONAT vagy a Junior dolgozta fel és az általuk elõadott szám címe pedig A VÁROS MÁSIK OLDALÁN vagy valami ilyesmi!ÉN ennek a számnak AZ EREDETI ELÕADÓJÁRA és annak CÍMÉRE lennék kíváncsi!
Ha valaki véletlenül felismerné ezt a számot akkor nagyon megköszönném a segítségét és arra kérném, hogy legyen szíves az ismereteit megosztani velem!!!
Segítségeteket elõre is köszönöm!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A mostani:
The Egg - Walking Away (Tocadisco Remix)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Azt'szem erre gondolsz:-)