Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1705
Hali
A videó alatt milyen zene megy? Help!
http://www.youtube.com/watch?v=JE7b3mNgqRo&mode=related&search=
Elõre köszi!

MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P

#1704
http://darklife.cwi.hu/
#1703
Hy.

Egy nagyon fontos kérdésem lenne: valaki tudja hogy melyik zene megy ezen videó alatt??????
http://www.videobomb.hu/video/Marhanagy_pofaraesesek_-

Élet halál kérdése lenne, please!!!!!

Elõre is köszi
#1702
Ez nem kiadott zene sajnos. CD-n nem jelent meg. Valószínüleg készíttették, akárcsak az OTP-reklám esetében is.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1701
'Open your eyes, dream on the story of you life....'
Azt hiszem, valami ilyesmi szöveg van a számban, a HVB Bank reklámzenéjében, viszont nem találom sehol......tudna esetleg valaki segíteni?Legalább elõadót...nagyon fontos lenne....kösz....
#1700
Mindkét kérdésedre van válasz a reklamadatbazis.hu-n 😄
(OTP - Megbízunk Egymásban, T-Mobile - Domino7 Extra)

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1699
Az új OTP reklán zenéjérõl tudja valaki, hogy mi az? És a T-mobilosok közül annak, aminek a lényege, hogy egész héten 7vége lehet, és visszafelé pörögnek az események!
Hixer
#1698
A mi ennek a számnak a címe topikban megvan rá a vcálasz, sõt link is van hozzá...

Ez egyedi Gyûrûk Ura filmhez készült zene, nem adták ki hivatalosan soha.

Itt van nézd meg.

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#1697
Elvileg ez:

Clint Mansell - Requiem For a Dream

a Kronos Quartet elõadásában.
De ez elvileg egy nem kiadott zene.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Looserke
#1696
Hali!

Ugyan nem reklámnak a zenéje az amit keresek, de nagyon hálás lennék, ha valaki megmondaná, hogy mi annak a zenének a címe, ami ennek a trailernek az elsõ felében szól:

http://www.youtube.com/watch?v=4pPuPFFuQbQ

kojak90
#1695
értem, köszi

#1694
Hát a kliens az voltaképp programot is jelent, kiszolgáló programot:
Ilyenek pl: limewire, dc++, morpheus, stb...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

kojak90
#1693
az mit jelent? :c

#1692
és úgy is próbáltad hogy: limp sunday driver
???
Kérj meg valakit, aki más klienst is használ, nézzen utána...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

kojak90
#1691
the limp twins-sunday driver

#1690
Nézz fel a reklamadatbazis.hu-ra, ott az is fent van azt hiszem 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1689
Costas Papadopoulos - Zorba the Greek
Pl ez egy elég hasonló változat...
#1688
hello4all!az uj ford reklám zenékének elõadójára és cimére lenne szükségem,elõre is kösz
#1687
És mit írtál be a keresõjébe?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

kojak90
#1686
limewire, morpheus

tootaal
#1685
limewire 😮 😛

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

#1684
Mert eddig hol kerested?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Hixer
#1683
rengeteg feldolgozása van, ráadásul valójában ez csak egy dallam amit felhasználtak.. keress rá a ZORBA szóra és azok jók lesznek...

Zorba the greek néven is futnak számok

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

kojak90
#1682
üdv
a knorr reklán zenéje nincs meg vkinek? tudom a címét, de nem találom sehol

rcstuning
#1681
Sziasztok!
A METAXA reklám zenéjének címét nem tudja valaki? Ilyen görög stílusu zene és már nem mostani reklám... Köszi elõre is!

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1680
Hiába játszák ... olyankor nem vagyok TV közelben.

Esetleg ...

James Brown - Sex Machine

Tudom ez nem Black, de hátha ...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1679
Az tutira nem az mert az megvan. akkor játszák amikor két beszélgetésköszt szünet féleség vagy csak jelenetváltás van. olyankor a kamerákkal csak nézelõdnek és akkor nyomják.
#1678
Én olyanról tudok, hogy:

Black Machine - How Gee

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1677
SZiasztok nekem neméppen reklám zene kellene de egy kicsit azért idevág a dolog.
Az RTL klub on a Delelõben nyomtak egy trombitás zenét redszeresen.

Ui.: egyszer hallottam a rádióba akkor énekeltek is benne és valami Black Masine, Black mashine volt a refrénje ezalapján én nem találtam rá de ha valaki tudna segíteni az kiráyl lenne.
#1676
es mi mert engem is erdekelne????
#1675
ja s annak a reklamnak a zenejet nem tudjatok amikor esznek valamit a tv elott s akkor az emberek kijonnek a tvbol
#1674
Sziasztok, nem tudja valaki mi a cime es ki az eloadoja a SUPRADIN reklamnak??? s az RTL-en szokott menni aszzem az OTP bankos reklam amikor vegul egy nonek a szemebe megy bele v valami iesmi ( nem biztos h otp bankos)
Ha tudjatok legyszi irjatok!! kosz!!
#1673
A reklamadatbazis.hu-n annak is fent van az infója azt hiszem...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1672
hali!
a coca cola-s reklám zenéjének nem tudjátok a címét?
amelyikben a kocsit a végén egy nagy hal bekapja
köszi!
PJack
#1671
ja, hoppá! tényleg, nem vettem észre!<#vigyor5>
bocs, és kösz😉

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#1670
...kisnagy....Mando Ranks....

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

PJack
#1669
szaszok!
a régi toyota yaris kisnagy relám zenéjére lennék kiváncsi. a reklamadatbazis.hu-n már megnéztem, de ott 5 szám közül lehet választani, és nem tom meik.
elõre is htx

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#1668
T-Mobile - Domino7 Extra reklám alatt hallható.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1667
nos. nem tudom, hogy mi a reklám, amikor visszafelé történnek az események, de az elõadó:Kasabian
számcím: L.S.F. (Lost Souls Forever)
a többi száma is jó😉
rcstuning
#1666
Az eredeti: Muddy waters - Mannish boy
(A "gangster of love" egy másik zene)

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

rcstuning
#1665
Örök hála! Köszi<#worship>

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1664
johnny guitar watson - gangster of love

rcstuning
#1663
Sziasztok! Biztos kérték már korábban, de nem találtam a keresõben, szóval nekem az AXE Click reklám zenéje kellene, amelyikben a Ben Affleck számolja egész nap, hogy mennyi lány flörtöl vele a tekintetével. Persze még jobb lenne ha az eredetijének is tudnátok a címét. Köszi elõre is.

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

Claud
#1662
Madarász Gábor: Light in your eyes

#1661
Ja akkor elég sürgõsen nézz be a reklamadatbazis.hu-ra, ott fent van az OTP-s reklám infója 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1660
Sziasztok! Nem tudja valaki megmondani, hogy mi az uj otp-s reklám(megbízunk egymásban) zenéje(Cím, Elõadó)?? Ha valaki tudja az pls e-mail : [email protected] Köszönöm szépen!!

Ja és elég sürgõsen kellene!!
#1659
A T-Mobile: Domino7 Extra reklámban van az a zene.... nézd meg az infóját a reklamadatbazis.hu-n.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1658
Sziasztok!
Nem tudom, milyen reklám, de minden visszafele megy benne, mintha a videot pörgetnéd rew-vel...😊
Mi annak a zenéje? Köszi a segítséget!
#1657
Ismeri valaki az a dalt ami abban a reklámban van amiben egy pasi egy levelet visz egy autoval.A parkoloház tetejérõl ugrat le szaltóval ér földet.Van benne még néhány hasonlo akrobatikus mutatvány de amikor odaér egy postaládához nem tudja beldobni és leejti.

#1656
Zorba talán...