Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A videó alatt milyen zene megy? Help!
http://www.youtube.com/watch?v=JE7b3mNgqRo&mode=related&search=
Elõre köszi!
MSI PR200X-081HU 12,1\" XBOX360 Elite + Panasonic TH-37PV7P
Egy nagyon fontos kérdésem lenne: valaki tudja hogy melyik zene megy ezen videó alatt??????
http://www.videobomb.hu/video/Marhanagy_pofaraesesek_-
Élet halál kérdése lenne, please!!!!!
Elõre is köszi
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Azt hiszem, valami ilyesmi szöveg van a számban, a HVB Bank reklámzenéjében, viszont nem találom sehol......tudna esetleg valaki segíteni?Legalább elõadót...nagyon fontos lenne....kösz....
(OTP - Megbízunk Egymásban, T-Mobile - Domino7 Extra)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ez egyedi Gyûrûk Ura filmhez készült zene, nem adták ki hivatalosan soha.
Itt van nézd meg.
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
Clint Mansell - Requiem For a Dream
a Kronos Quartet elõadásában.
De ez elvileg egy nem kiadott zene.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ugyan nem reklámnak a zenéje az amit keresek, de nagyon hálás lennék, ha valaki megmondaná, hogy mi annak a zenének a címe, ami ennek a trailernek az elsõ felében szól:
http://www.youtube.com/watch?v=4pPuPFFuQbQ
Ilyenek pl: limewire, dc++, morpheus, stb...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
???
Kérj meg valakit, aki más klienst is használ, nézzen utána...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Pl ez egy elég hasonló változat...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Zorba the greek néven is futnak számok
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
A METAXA reklám zenéjének címét nem tudja valaki? Ilyen görög stílusu zene és már nem mostani reklám... Köszi elõre is!
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Esetleg ...
James Brown - Sex Machine
Tudom ez nem Black, de hátha ...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Black Machine - How Gee
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Az RTL klub on a Delelõben nyomtak egy trombitás zenét redszeresen.
Ui.: egyszer hallottam a rádióba akkor énekeltek is benne és valami Black Masine, Black mashine volt a refrénje ezalapján én nem találtam rá de ha valaki tudna segíteni az kiráyl lenne.
Ha tudjatok legyszi irjatok!! kosz!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a coca cola-s reklám zenéjének nem tudjátok a címét?
amelyikben a kocsit a végén egy nagy hal bekapja
köszi!
bocs, és kösz😉
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a régi toyota yaris kisnagy relám zenéjére lennék kiváncsi. a reklamadatbazis.hu-n már megnéztem, de ott 5 szám közül lehet választani, és nem tom meik.
elõre is htx
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
számcím: L.S.F. (Lost Souls Forever)
a többi száma is jó😉
(A "gangster of love" egy másik zene)
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ja és elég sürgõsen kellene!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nem tudom, milyen reklám, de minden visszafele megy benne, mintha a videot pörgetnéd rew-vel...😊
Mi annak a zenéje? Köszi a segítséget!