Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tootaal
#1806
<#beka2><#buck>

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

#1805
Clint Mansell - Requiem For A Dream

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1804
Ki tudja a zenecímét a Reqviem egy álomért c. filmnek?
Phate
#1803
köszi, erre rákeresek

[ edrink.blog.hu ]

#1802
Kérdezzd csak, nem mondtam hogy baj.
Elvileg van olyan CD, hogy Best Of Communism, ezen is hasonló dalok vannak.
Én sajnos tisztában vagyok vele, hogy a cégek milyen "lelkesen" válaszolnak de akadnak kivételek is és soha nem lehet tudni.
Csak akad valami jó kis remix-anyag 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Phate
#1801
asszed, hogy válaszolt?!

és a dnb átlag 170bpm, és azt is szeretnék -> rákeverni, de persze, nemtudja senki, h mi az eredeti track zenéje (azaz az induló...)

és mérne írhatnék ide elõszõr akár? ha valaki tudja és van oly' kedves segít... 😛

[ edrink.blog.hu ]

#1800
A Pantel mit írt vissza? ... jaaa, akkor nem ártana tõlük is kérdezõsködni ám😄

Elvileg az ilyen indulók lassuak (70-80 bpm) és rátettek egy dupla sebességû drum and bass számot (140/160 bpm-eset). Ha ráérsz akár te is csinálhatsz hasonlót 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Phate
#1799
Chas sráczok! Nekem a betiltott Pantel reklám zenéje kéne! Vagy legalább annak a magyar (induló) zenének a címe! THX!!

Itt a reklám: Pantel Reklám

[ edrink.blog.hu ]

#1798
Nagyon szépen köszönöm!!!!! 😊
Tufa
#1797
#1796
Hello! Én a Fiat Puntos zenét kergetem a Hardknox - Fire like this-t nincs meg véletlen valakinek vagy nem tudtok valami linket ahonnan lelehetne tölteni? Kööce
Benc16
#1795
nem az hanem most az uccsó 5 üzenetre csak kérések vannak, nincs nincs ember aki tudna segíteni.. a vip -et is így értettem.

¸.&#8226;\'´&#175;)¸,&#248;¤°`bbMaister&#169;`°¤&#248;,¸(&#175;`\'&#8226;.¸

#1794
S ezt most mire írtad? Reklámzene vip? Az mi is?
Én már mondtam oldalt, de akadnak emberkék akik csõlátásuak 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Benc16
#1793
ez így nem lesz jó! Kéne pár reklámzene vip... :S és azok mondanának oldalt... mert mindenki ír de semmi... :S

¸.&#8226;\'´&#175;)¸,&#248;¤°`bbMaister&#169;`°¤&#248;,¸(&#175;`\'&#8226;.¸

#1792
Tudja vki mi annak a számnak a címe ami az Actival Max reklámjában szól?
<#smile><#smile><#smile><#smile><#smile><#smile><#smile><#smile><#smile>
#1791
Az egy nem kiadott zene, bérelték fizetõs adatbázisból. A bõvebb infót megtalálod a reklamadatbazis.hu-n.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1790
hello !
ne mtudjátok véletlen az orbit reklám zenéjét? amikor boxolo van benne eladó csaj meg iesmi 😄<#vigyor4>

tootaal
#1789
jah amúgy nincs mit!

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

tootaal
#1788
sry <#vigyor4>
Tudom most BeethoVen forogna a sírjában 😛
amúgy nem vagyok kimondottan kalsszikus zene hallgató csak amikor ezt hallottam én is az évforduló alkalmával, eszembe jutott milyen jó kis fragmovie-t lehetne rá gyártani akár CS-be akár Call of Dutyba.
hát innen tudtam én is, hogy ez volt eme dalocska. <#vigyor5><#vigyor2>

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

#1787
Nagyon szépen köszönöm a segítséget...

Hixer
#1786
uramatyám télleg... de azér beethoven-t duplav-vel írni már nem is tudom minek számít <#ejnye1>

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

tootaal
#1785
nemtán az 1956-os forradalom és szabadságharc 50 éves évfordulójáról?<#wow2>
vagy esteleg a Szabadság szerelem c. filmen volt benne? <#wow2>
vagy mindkettõ? hmmm.... XD <#beka2>
na mind1 az a lényeg h a zene az:
BEETHOWEN - Egmont overture

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

G04LK33PeR
#1784
ez télleg nagyon ismerõs nekem is

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1783
Sziasztok! A Hõsök címû sorozat eme elõzetesének a zenéjére lennék kíváncsi. Lécci segítsetek! Nagyon ismerõs valahonnan, de nem tudom, hogy micsoda... Elõre is köszi!

#1782
bocsi a zenéjét
#1781
bocsi a zenéjét
#1780
Valaki betudná linkelni honnan tudom letölteni a heineken reklámot (ferraris)
#1779
Dc, Limewire és társai-ról... gondolom én...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

G04LK33PeR
#1778
honnan tudom letölteni?

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1777
Ugyanaz mint a régebbi Skoda Roomster reklámé...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

G04LK33PeR
#1776
Tudjátok a Skoda nyereményjáték reklámjának zenéjét?

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1775
Dorcsika drága, ha jól elolvasod az infóját a reklamadatbazis.hu-n, akkor elég egyértelmûnek tûnne neked is, hogy a reklámhoz készítették és nem adták ki semmilyen kereskedelmi formában (se cédé, se kazi)... Így kezd derengeni, hogy mi a harci helyzet??? ... sajnos 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1774
Sziasztok! Keresem a most futó T-Com Favorit Non-Stop díjcsomag reklámzenéjét; amikor a kisbaba az anyuka hasában a zenére mozog! Annyit tudtam meg róla, hogy állítólag Jamie Winchester & Hrutka Róbert zenéje.
Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne megszerezni? Vagy ha megvan esetleg valakinek el tudná küldeni nekem? <#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>
Válaszokat a [email protected] címre nagyon várom!!! Köszönöm elõre is!!!! <#puszi>
#1773
Szerintem nem erre gondolt, mivel mostanában nem adják ezt a reklámot ...😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1772
Mert edddig hol próbáltad? Mert mindenhol te se nézhetted 😄
Pl. reklamadatbazis.hu-n 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1771
Peugeot 407 - The Film - Can you trust me

erre gondoltatok a Peugeot 407es reklámjaként??

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

#1770
hy!!!

nekem az OTP reklámzenéje kellene amiben azok a lufik vannak!!!! SEHOL SEM TALÁLOM!!!

GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD

#1769
Bon Jovi - It's My Life ezt használták fel a reklámhoz.
De az a verzió amit a reklámban hallottál, az nem kiadott mû.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1768
Kéne nagyon<#conf><#conf><#conf><#conf><#conf><#levele><#levele><#vigyor3>
#1767
Meg tudná valaki adni, hogy honnan lehet letölteni az Axa zenéjét.
Amiben hokiznak. It's my life.
Please <#help> me!
#1766
Nekem csak a lottó zenéje kell!
(Házi reklámot akarok csinálni!)<#nevetes1><#hehe><#hehe>
<#help><#help><#help>
rcstuning
#1765
Köszi! Megtaláltam!<#taps><#wave><#worship>

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

G04LK33PeR
#1764
ha adsz vmi címet átküldöm neked szívesen, privátba írj, egyébként meghallgattam jó zene😄

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

G04LK33PeR
#1762
Itt egy videó: KLIKK IDE

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

G04LK33PeR
#1761
José González: heartbeats

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

rcstuning
#1760
Sziasztok!
Kerestem a keresõben, de valahogy nem azt dobta ki, amit akartam. Szóval nem tudja valaki, hogy mi a Sony Bravia reklám zenéje, amikor a különbözõ színû labdák pattognak az utcán? Köszi

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1759
De Csum666 nem erre gondolt szerintem, ennek kiadott zenéje van...
Na majd kiderül hogy jól sejtem-e 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1758
Értem, sejtettem 😞 Azért nagyon szépen köszönöm.bye
#1757
A reklámot tom csak megadni(a videót)<#wink>.
Kell hozzá Quick Time player. Ezen a linken találod:
http://angel.regioportals.nl/autorai2005_gfx/movies/Peugeot407.mpeg
#1756
<#help>
Sziasztok!
Meg tudná valaki adni az ötöslottó reklámjának zenéjét?
Reklámszöveg nélkül, csak a zene.
(...idegenvezetõ csak most tudja meg...Mennyi?!)
Eddig még sehol sem találtam.<#szomoru1>
Elõre is köszönöm!