Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Elvileg van olyan CD, hogy Best Of Communism, ezen is hasonló dalok vannak.
Én sajnos tisztában vagyok vele, hogy a cégek milyen "lelkesen" válaszolnak de akadnak kivételek is és soha nem lehet tudni.
Csak akad valami jó kis remix-anyag 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
és a dnb átlag 170bpm, és azt is szeretnék -> rákeverni, de persze, nemtudja senki, h mi az eredeti track zenéje (azaz az induló...)
és mérne írhatnék ide elõszõr akár? ha valaki tudja és van oly' kedves segít... 😛
[ edrink.blog.hu ]
Elvileg az ilyen indulók lassuak (70-80 bpm) és rátettek egy dupla sebességû drum and bass számot (140/160 bpm-eset). Ha ráérsz akár te is csinálhatsz hasonlót 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Itt a reklám: Pantel Reklám
[ edrink.blog.hu ]
¸.•\'´¯)¸,ø¤°`bbMaister©`°¤ø,¸(¯`\'•.¸
Én már mondtam oldalt, de akadnak emberkék akik csõlátásuak 😄
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
¸.•\'´¯)¸,ø¤°`bbMaister©`°¤ø,¸(¯`\'•.¸
<#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile><#smile>#smile>
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
ne mtudjátok véletlen az orbit reklám zenéjét? amikor boxolo van benne eladó csaj meg iesmi 😄<#vigyor4>#vigyor4>
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
Tudom most BeethoVen forogna a sírjában 😛
amúgy nem vagyok kimondottan kalsszikus zene hallgató csak amikor ezt hallottam én is az évforduló alkalmával, eszembe jutott milyen jó kis fragmovie-t lehetne rá gyártani akár CS-be akár Call of Dutyba.
hát innen tudtam én is, hogy ez volt eme dalocska. <#vigyor5>#vigyor5><#vigyor2>#vigyor2>
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
vagy esteleg a Szabadság szerelem c. filmen volt benne? <#wow2>#wow2>
vagy mindkettõ? hmmm.... XD <#beka2>#beka2>
na mind1 az a lényeg h a zene az:
BEETHOWEN - Egmont overture
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne megszerezni? Vagy ha megvan esetleg valakinek el tudná küldeni nekem? <#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help>
Válaszokat a [email protected] címre nagyon várom!!! Köszönöm elõre is!!!! <#puszi>#puszi>
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Pl. reklamadatbazis.hu-n 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
erre gondoltatok a Peugeot 407es reklámjaként??
GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD
nekem az OTP reklámzenéje kellene amiben azok a lufik vannak!!!! SEHOL SEM TALÁLOM!!!
GA-P31DS3L; Core2Duo E6420(3133Mhz :P); 2x2GB GeIL DDRII; Ati HD 3870; WD 250GB + LG L192WS 19\" LCD
De az a verzió amit a reklámban hallottál, az nem kiadott mû.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Amiben hokiznak. It's my life.
Please <#help>#help> me!
(Házi reklámot akarok csinálni!)<#nevetes1>#nevetes1><#hehe>#hehe><#hehe>#hehe>
<#help>#help><#help>#help><#help>#help>
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
LIVE Gamertag: G04LK33PeR
LIVE Gamertag: G04LK33PeR
Kerestem a keresõben, de valahogy nem azt dobta ki, amit akartam. Szóval nem tudja valaki, hogy mi a Sony Bravia reklám zenéje, amikor a különbözõ színû labdák pattognak az utcán? Köszi
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Na majd kiderül hogy jól sejtem-e 😄
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Kell hozzá Quick Time player. Ezen a linken találod:
http://angel.regioportals.nl/autorai2005_gfx/movies/Peugeot407.mpeg
Sziasztok!
Meg tudná valaki adni az ötöslottó reklámjának zenéjét?
Reklámszöveg nélkül, csak a zene.
(...idegenvezetõ csak most tudja meg...Mennyi?!)
Eddig még sehol sem találtam.<#szomoru1>#szomoru1>
Elõre is köszönöm!